МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто зрадив і хто не зрадив ідеалів Майдану

08/04/2006 | keymaster
«Ми не винні в тому, що наші політичні лідери зробили такий вчинок… Я особисто, як і мільйони членів Народного Союзу «Наша Україна», не зрадив ідеалів Майдану». У цьому вчора, 3 серпня, під час проведення VI позачергової сесії Львівської обласної ради V демократичного скликання запевнив голова ЛМО НСНУ, голова міжфракційного об’єднання «Наша Україна» Львівської обласної ради Олег Мандюк.

«Ми маємо звернутися до депутатів Верховної Ради України, котрі є членами блоку «Наша Україна» із проханням не входити у коаліцію із Партією регіонів і не голосувати за уряд Януковича», – зазначив О. Мандюк.

В цей час його колега по облраді теж «нашоукраїнець» Андрій Парубій виявився більш радикальним і заявив: «Як народні депутати від «Нашої України» вступлять в коаліцію з Партією регіонів – вони тим самим порушать партійну дисципліну. Саме тому вже на найближчому з’їзді партії слід однозначно ставити питання про їх виключення із лав «Нашої України»», – резюмував А. Парубій.

Західна інформаційна корпорація

Маленький коментар Майдану. Ми повернемось до цієї новини, коли колишнього коменданта "Українського Дому" Андрія Парубія виключатимуть з лав НСНУ. Або - коли він вийде сам.

Відповіді

  • 2006.08.04 | KapitaN

    Re: Хто зрадив і хто не зрадив ідеалів Майдану

    Мав "честь" особисто бути у штабі Українського Дому разом з паном А.Парубієм. Шокувала "працездатність" - з 9 до 18 - революція, а після - екскурсії по Києву, столичний відпочинок...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua