МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З'єднаємо п'ять колон в одну!

08/04/2006 | keymaster
Голова Львівської обласної адміністрації та депутат Львівської обласної ради від блоку «Наша Україна» Петро Олійник закликав своїх колег по облраді «очистити усі партії та створити потужну національну «правицю»». «Ми йшли на вибори п’ятьма різними колонами – «Наша Україна», ПОРА, ПРП, БЮТ та Блок Костенка-Плюща. Як наслідок – ми отримали п’яту колону! Тому прийшов час об’єднатися. Треба думати про «правицю»», – цей заклик Петро Олійник озвучив вчора, 3 серпня, під час засідання VI позачергової сесії Львівської обласної ради V демократичного скликання.

«Звичайно, було допущено ряд помилок. Наприклад, помилкою було те, що парламент минулого скликання не послухав Юлію Тимошенко щодо конституційної реформи. Помилкою був і підписаний славнозвісний меморандум із Януковичем – але, зрозумійте, тоді уряд Юрія Єханурова був буквально «підвішений», а тому по-іншому зробити не могли», – визнав П, Олійник.

Попри це, Петро Олійник також закликав своїх колег по облраді із Блоку Юлії Тимошенко не дорікати «нашоукраїнцям».

«Я закликаю декого не піарити себе і свою політичну силу, апелюючи до зради ідеалів Майдану. Хочу нагадати, що багато хто із членів Блоку Юлії Тимошенко не лише не брав участі у Помаранчевій революції, а й робив усе, аби Янукович став Президентом», – наголосив під час свого виступу губернатор Львівщини.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

 • 2006.08.04 | Vinny

  Re: З'єднаємо п'ять колон в одну!

  А як же він (уряд Єханурова) проіснував у підвішеному стані півроку 2006? І ніхто не турбувався з цього приводу...
 • 2006.08.04 | samopal

  Олійник створює п'яту колону?

  Хто цього СРколиза про щось питав?
  Спроба очолити невдоволених, щоб бува чого не вийшло?
  Нехай спершу показово вийде з НСНУ
 • 2006.08.04 | Олесь

  Re: З'єднаємо п'ять колон в одну!

  Хлопці! Досить нас дурить. За п"ятнадцять років ви Україну звели нанівець. Можете очікувати на похвалу Москви. Как нє садітєсь, а в наші поводирі ви большє нє годітєсь. Треба спочатку покаятись і довести, що ви не є проектами Москви


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua