МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко таки отрезал себе....... (/)

08/04/2006 | Забойщик
Ющенко підписав закон, що забороняє КС здійснювати ревізію змін до Конституції


Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав ухвалений сьогодні Верховною Радою закон “Про внесення зміни до розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Конституційний Суд України».

Текст закону розміщено на офіційному сайті глави держави.

Згідно з документом, Верховна Рада України підпункт 1 пункту 3 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Конституційний Суд України» після слів «закони України» доповнила словами «крім законів України про внесення змін до Конституції України, які набрали чинності».

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 4 серпня, парламент ухвалив закон “Про внесення зміни до розділу IV Прикінцеві та перехідні положення Закону України “Про Конституційний Суд України”.

За цей закон проголосувало 274 з 307 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Автор закону - лідер фракції СПУ Василь ЦУШКО зазначив, що цим законом скасовується право КС проводити ревізію внесених змін до Конституції України. За його словами, мова йде про зміни до Конституції, внесені в грудні 2004 року.

У свою чергу, голова Комітету з питань правової політики Євген КУШНАРЬОВ повідомив, що в п’ятницю комітет розглянув цей документ і прийняв рішення рекомендувати парламенту його ухвалити.

http://www.unian.net/ukr/news/news-162635.html

Відповіді

 • 2006.08.04 | Роман ShaRP

  Это называется - Ющенко присоединился к заговору узурпаторов.

  Порвать гниду на паззл, и не складывать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | Забойщик

   100 % !

  • 2006.08.04 | damoradan

   Теперь да. Но надо было с этого начинать

   Если бы мудило не погряз в своих, заметьте, абсолютно необоснованных амбициях, он бы не думал о том, как не дать Юле премьерство или о том как заграбастать побольше власти, а думал бы о вечном. А так вместо того, чтобы перевернуть страницу и перескочить на следующую, он перескочил на предыдущую и закрыл страницу за собой.

   Прощай, Ющ, мы тебя не забудем!!!
 • 2006.08.04 | Illia

  Треба гнати обидві гілки влади - мать їх. Чим раніше, тим кращеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua