МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП: Преезидент теж відповідальний за зраду ідеалів Майдану

08/04/2006 | Княгиня
"Багатомісячна боротьба за владні портфелі помаранчевої команди, якій український виборець двічі поспіль довірив владу, завершилася політичним реваншем антиукраїнських сил, згуртованих навколо Партії регіонів. Відповідальність за цю поразку несуть лідери помаранчевої команди – Ю.ТИМОШЕНКО, Р.БЕЗСМЕРТНИЙ, О.МОРОЗ, а також Президент, який надто довго спостерігав за розгулом владних апетитів членів помаранчевої команди. Зрада ідеалів Майдану відбулася спочатку в таборі “помаранчевих”, а потім – у Секретаріаті Президента", - йдеться у спеціальній Заяві УНП з приводу кризової ситуації, що склалася в Україні.

На переконання УНП, "приєднання фракції "Наша Україна" до так званої "антикризової коаліції" та подання кандидатури В.ЯНУКОВИЧА на посаду прем'єр-міністра України не врегулює парламентську кризу – це зрада ідеалів Майдану та втрата часу, а не вирішення проблеми", оскільки "принципово різні ідеологічні погляди щодо засад української державності та демократії учасників так званої "широкої коаліції" не дозволять їм спільно працювати в інтересах української нації".

УНП також заявляє, що " спроба Президента об’єднати схід і захід країни створенням “помаранчево-блакитно-червоної” коаліції не може бути успішною, оскільки в парламенті відсутня фракція національно-демократичних сил як потужна противага антиукраїнській політиці нової більшості".

Підписаний Універсал національної єдності у Заяві названо "лише декларативним політичним документом, який, не маючи статусу Закону України, слугуватиме прикриттям усіх антиукраїнських дій уряду ЯНУКОВИЧА, комуністів та соціалістів".

У Заяві наголошено, що від першого дня розвалу «помаранчевої коаліції» УНП ініціювала акції протесту, закликаючи розпустити Верховну Раду, оскільки вона не віддзеркалює інтересів українського суспільства, а лише великого капіталу, представники якого пройшли до парламенту за списками усіх трьох мегаблоків.

www.unp-ua.org

Відповіді

 • 2006.08.05 | Олеся

  Re: УНП: Преезидент теж відповідальний за зраду ідеалів Майдану

  Еще как ответственый! полностью поддерживаю,Яные не та кандидатура которая может объеденить, а объеденились и то частично только депутаты Парламента(((((((((
  Княгиня пише:
  > "Багатомісячна боротьба за владні портфелі помаранчевої команди, якій український виборець двічі поспіль довірив владу, завершилася політичним реваншем антиукраїнських сил, згуртованих навколо Партії регіонів. Відповідальність за цю поразку несуть лідери помаранчевої команди – Ю.ТИМОШЕНКО, Р.БЕЗСМЕРТНИЙ, О.МОРОЗ, а також Президент, який надто довго спостерігав за розгулом владних апетитів членів помаранчевої команди. Зрада ідеалів Майдану відбулася спочатку в таборі “помаранчевих”, а потім – у Секретаріаті Президента", - йдеться у спеціальній Заяві УНП з приводу кризової ситуації, що склалася в Україні.
  >
  > На переконання УНП, "приєднання фракції "Наша Україна" до так званої "антикризової коаліції" та подання кандидатури В.ЯНУКОВИЧА на посаду прем'єр-міністра України не врегулює парламентську кризу – це зрада ідеалів Майдану та втрата часу, а не вирішення проблеми", оскільки "принципово різні ідеологічні погляди щодо засад української державності та демократії учасників так званої "широкої коаліції" не дозволять їм спільно працювати в інтересах української нації".
  >
  > УНП також заявляє, що " спроба Президента об’єднати схід і захід країни створенням “помаранчево-блакитно-червоної” коаліції не може бути успішною, оскільки в парламенті відсутня фракція національно-демократичних сил як потужна противага антиукраїнській політиці нової більшості".
  >
  > Підписаний Універсал національної єдності у Заяві названо "лише декларативним політичним документом, який, не маючи статусу Закону України, слугуватиме прикриттям усіх антиукраїнських дій уряду ЯНУКОВИЧА, комуністів та соціалістів".
  >
  > У Заяві наголошено, що від першого дня розвалу «помаранчевої коаліції» УНП ініціювала акції протесту, закликаючи розпустити Верховну Раду, оскільки вона не віддзеркалює інтересів українського суспільства, а лише великого капіталу, представники якого пройшли до парламенту за списками усіх трьох мегаблоків.
  >
  > www.unp-ua.org
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | samopal

   Агов, баярє! Кого це ви тут абідіняєтє?

 • 2006.08.05 | Альберт

  Re: УНП: Преезидент теж відповідальний за зраду ідеалів Майдану

  Вибачте... а що означає в заглав'ї ото "теж"???....

  На мою думку це зовсім паплюжить сенс речення, воно там зовсім зайве!..
 • 2006.08.05 | Роман ShaRP

  ShaRP: УНП теж відповідальна за зраду ідеалів Майдану.

  Тому що є *класичною* українською політичною партією. А "класичні" українські політичні партії ідеалів Майдану не уособлювали, не уособлюють, і не уособлюватимуть.
 • 2006.08.05 | Пані

  Хай спочатку міністра з партії виключать

  А потім про зраду пишуть.

  Це ще гірше, ніж несуни насправді. Бо ті, хоч активістів на майдан в липні не виводили.

  А тут збирають кілька тисяч людей з областей на марш протеста проти призначення Януковича і тут же в них за спиною пропихують свого міністра в уряд.

  Як виборець УНП я зараз напишу листа з вимогою або штани натягти, або хрест зняти... Уроди.... Ми таки помилилися, і ці виявилися не найменшими уїбанами з усіх.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | Альберт

   То треба винаходити, як позбутися їх усіх.

   А спочатку - мусить бути канцелярія тотального контролю за ВСІМ списком уїбанів, і КОЖЕН КРОК повинен бути донесений до людей. Така справа хоч і фантастично напружена і об'ємна, але пані... пригадайте ідею досьє!!!!

   Треба її систематизувати і терміново якось починати набір інформації... Ввечері продовжимо дискусію!

   Вони усі вихованці системи... Ви ж дуже добре знаєте, щоб налагодити, або навпаки, зруйнувати систему, треба вивчити її недоліки і - ламати, або перелаштовувати на свій лад. Пробачте, якщо я знов виглядаю теоретиком - повірте, я намагаюсь встигнути все. Тому навіть в дописах мене так багато. 8)) А не тому, що тільки пишу.

   Отар почав це, але треба якось системніше, мабуть! Інакше - не маючи інформації, не маючи можливості її використовувати - ми не можемо знати, на який крок сподіватись. Я спробую зараз скласти алгорітмику цього розділу, а Ви, будь ласка, коротенько дасте мені думки, як це оптимізувати - і почнемо. Інтернет - то є клондайк такої інформації, нехай і 95 відсотків в ньому і є мотлох, проте буде дуже добре видно, хто із ху, і На Хуа?

   Якщо вони так вразливі до підкилимного шантажу - гріх не скористатися з пошуку тої самої інформації, і викриття вголос причин тої вразливості. І без всяких сантиментів - що то є моральна людина, або патріот. Нема! Але якщо нема зараз - то ніхто не доведе ані мені, ані сподіваюсь, Вам, і багатьом тут, що нас не існує в природі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.08 | Пані

    Вперед - створюйте досіє

    Що вам для цього треба? В нас розділ доьє сто років стоїть. Туди просто ніхто не пише нічого майже зовсім.

    http://www2.maidan.org.ua/go/dos

    Що вам треба щоб туди писати крім бажання? Пишіть!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.08 | Альберт

     Йес, се... тобто - так, пані!!!!

     Пані пише:
     > Що вам для цього треба? В нас розділ досьє сто років стоїть. Туди просто ніхто не пише нічого майже зовсім.

     Але не все так просто.

     Там нема механізму. Там дуже багато беззмістовної какі.

     > http://www2.maidan.org.ua/go/dos
     >
     > Що вам треба щоб туди писати крім бажання? Пишіть!

     Ні - мені ще буде потрібна співпраця з "органами", тобто із Вами, бо якщо чесно, то навіть незважаючи на те, що комп'ютер я можу зібрати із заплющенима очима на дотик - в іншому, наприклад в технологіях Інтернет-баз даних я круглий О!!

     Ще - там мусить бути тільки одна людина, що буде давати матеріали. І та ж сама людина, котра ці матеріали має право корегувати. І інша людина, що мусить контролювати коректність подання матеріалів, але не матиме можливості для безпосередньго втручання, такий собі "постійний читач за правилами"! Але купа людей - що будуть ці матеріали збирати, готувати, обробляти, проходячи коротенький, але змістовний "курс молодого бойца" з корупцією органів влади.

     І найголовне - Україна, шановна Пані, то велика країна, Ви так не думаєте?... А я не дуже великий - за розмірами!... Це натяк - непрозорий.

     Коротше - це поки загальна розмова, але - я ж кажу, що алгорітміку цього я дам. Ви своє слово сказали, що треба. Якщо треба - тоді буде! 8))))))))
  • 2006.08.05 | Нестор

   Респект

  • 2006.08.05 | один_козак

   Отак їх, отак.))

   Таким шляхом скоро почне вам здаватися, що вибирати завжди доводиться між поганим і ще гіршим. Як би від цього не перекинутися в позицію "всі люди - свині". Жаль було б...

   А може статися ще дещо. Справа в тому, що Господь кого любить, того навчає. І от вам незабаром може бути подано урок щодо самоправедності. Десь є написано, що хто що проповідує, того в тому й випробовують. Щиро бажаю, щоб цей урок ви сприйняли добре та щоб він був для вас не надто болючий.

   Милуюся вашим максималізмом. Хай вам щастить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.06 | Englishman

    максималізм привів до Майдану

    а те, чим лякаєте ви, було інструментом в руках тих, хто Майдану боявся.
  • 2006.08.06 | Роман ShaRP

   Кстати-кстати...

   Пані пише:
   > Це ще гірше, ніж несуни насправді. Бо ті, хоч активістів на майдан в липні не виводили.

   И гетьманата не требовали.

   Оскандалились ведь гетьманасты по-полной: ублюдаг Ющенга вместо того, чтобы объявить ВР "совещательным органом", заключил с ВР-КРС пакт "о разделе сфер влияния". И что-то не слышу я об отставках "советничков". Неужто поддержат холопски "верный курс"?

   А вообще пусть это послужит уроком всем недобитым и потенциальным гетьманастам: чем сильнее замыкается система на вошде, тем дерьмовее все получается когда вошдь - дерьмо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.08 | Альберт

    Дуже доречно!!

    >... тем дерьмовее все получается когда вошдь - дерьмо.


    Ющенка - нах???? 8))))))))
 • 2006.08.05 | пан Roller

  Шо мается на вазе?

  Княгиня пише:
  Зрада ідеалів Майдану відбулася спочатку в таборі “помаранчевих”, а потім – у Секретаріаті Президента", -

  Шо мается на вазе?

  Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua