МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Та припиніть цей галас та скаучання !!!

08/04/2006 | mukoka
"Помаранчі"! Досить рвати на голві волосся та битися у розпачі макітрою о підлогу. Усе буде "чьотко" для вас. Усе буде по-вашому. Зараз ви не шкодуєте проклятть на адресу бджоляра, але через півроку ви будете називати його "великим стратегом".

Вітаю вас з остаточною перемогою майдану... Лохами знову залишилися виборці Сходу та Півдня України. ЯнуСович з Ахметкою продали усі наші сподівання ( особисто я не обманювався стосовно цих потвор). Невипадково Янусович 26.07, а днем раніше Ахметка ( татарський писок, душегуб), зустічалися із 2им заступником держсекретаря та послом Піндостану. Напевне, їм під носа сунули дос"є на них й пообіцяли, шо вони повторять долю Паши Лазаренко - єкстрадиція та нари у федеральній буцгарні. Може, їм дали понюхати й солодкого - пообіцяли легалізувати капітали, які вони нажили розворовуванням Вкраїни. Після цієї зустрічи ПР пішла на значні поступки USченку. А саме - мовне питання похерили , НАТО - марш-марш-уря, посилення регіонів - у дупі.

Унівресал - нічого не вартий папірець. Але ваш месія не дуже переймається , коли йому закидують , мовляв, як ви могли піти на підписання документу , який не має ніякої юридичної сили? А йому та юридична сила й не потрібна. Він зробив головне - знищив РИгіАналів, як політичну силу, змушивши їх відмовитись від тих принципів й обіцянок, завдяки яким вони посіли перше місце на виборах. Отсаточно ПР доб"є сам ЯнуСович своїм недовгим та вкрай провальним прє"мєрством. Через півроку будуть перевибори. Приводів для відставки буде достатньо... Недовіра уряду... Або хоча б той факт, що бджоляр призначив ЯнуСовича на 16 день після запропонування кандидатури коаліцією. І усьо ! ПР в глибокій дупі на перевиборах.

Чому до месії позавчора націонал-свідома інтелигенція звернулася з проханням не прислухатися до дурних порад про розпуск Ради, бо на перевиборах саме сьогодні переможе ПР? Чому піндоськи лакеї Тарасюк й Зварич давно співали про неможливість розпуску ВР, і навпаки - можливість призначення Янука пре"мєром? Чому так спокійно сприйняли призначення Зека-"Хама" на Заході? Чому сьогодні не стартував "парад " суверенітетів на заході України? ( напевно, на місцях "помаранчевому" наріду пояснили, шо в умовах гри на знишення ПР та на розпорошування єлекторальних вподобаннь Сходу, вийобуватись у " території вільні від Януковича" буде недоцільним)? Чому , навіть, Йуля мовчить? Все це говорить про те , що йде дуже грамотна гра,про те , що USченко в очах своїх прихильників сьогодні програв тактично, але згодом виграє стратегічно...

А от нам на Сході, Півдні та в Киму вже час думати - хто інший може консолідувати виборців... Бо не дуже хочеться жити за вашими "помаранчевими лекалами"

Відповіді

 • 2006.08.04 | mukoka

  Re: Та припиніть цей галас та скаучання !!!

  http://c.foto.radikal.ru/0608/5c1df8babe54.jpg
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.04 | Забойщик

  Уважаемый (ая) mukoka ! Разрешите мне пожалуйста

  очень вежливо послать Вас НА ХУЙ !!! И сказать,что такого редкостного КОЗЛОУЕБЁННОГО ДОЛБОХУЯ,ОБЛЯМУДЕНЕВШЕГО ВЫЛУПЕЗДЕНЯ и МЕНСТРУИРУЮЩУЮ ПИЗДОПРОУШИНУ ,мне ,за всю мою жизнь, приходилось встречать только один раз. Да и то во солдатчине!

  Вас,извините за интимный вопрос, мама в детстве не роняла с пятого-шестого этажа.Вот уж точно о вас сказано:"Стране нужны герои, а пизда рожает ДУРАКОВ!!!"

  Засим разрешите откланяться.

  Оправдания не принимаются!

  К админам:пользуюсь разрешением выражать чувства матом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | Пані

   Виражайся

   З огляду на надзвичайну ситауцію і емоційний стан більшості дописувачів матюків зараз терти просто нікому. Найбільше, що можуть робити адміни це обмежувати себе в матюках.
  • 2006.08.04 | kotygoroshko

   вау :)

   Забойщик пише:
   Стране нужны герои, а пизда рожает ДУРАКОВ!!!"
   >


   у кого що болить :)
   то то я думав, шо в тебе за вавка в голові :)

   Микоку підтримую! 100%

   Пані, вибачте, але я теж хтів би казати те що думаю
   тобто прошу адмінів не чистити цю тему - кожен лиш показує хто він є
  • 2006.08.04 | Moro

   Прісаєдіняюсь

  • 2006.08.06 | mukoka

   Re: Уважаемый (ая) mukoka ! Разрешите мне пожалуйста

   укуси себе за дупу
 • 2006.08.04 | kotygoroshko

  супер!!!

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1154708246&first=&last=


  я повторюю - Ющенко передає фокус преси й телебачення Януку, нехай його "козлять" припоцані масмедіа, які крім обсирання не вміють працювати в іншому ключі

  а за час президентування Ющенка старі пердобюрократи достатньо палиць вставили в колеса економіки, щоб конкретно зараз вляпатись у яму, яку копали Ющенку


  mukoka пише:
  Отсаточно ПР доб"є сам ЯнуСович своїм недовгим та вкрай провальним прє"мєрством. Через півроку будуть перевибори. Приводів для відставки буде достатньо... Недовіра уряду... Або хоча б той факт, що бджоляр призначив ЯнуСовича на 16 день після запропонування кандидатури коаліцією. І усьо ! ПР в глибокій дупі на перевиборах.
  >

  також я 100 разів писав тут, що Ющенко і Янукович - як інь і янь, як вірус і таблетка від нього, парнопов*язані

  також парою і злетять з Олімпа, це якісь закон природи, мільйон раз описаний у легендах і казках народів світу
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.04 | mukoka

   Инь и янь - мать их так!!!

   То что ЯнуСовичЪ и USченко "инь и янь" понятно было, когда мудофилЪ, питекантропЪ, имбецилЪ, проффесорЪ стал премьером при Кучмо. Понятно было , что это подарокЪ отца Кучмоитдина своему сынуле USченко. Подарок с рассчетом на то, что неандертальца с автобазы даже на востоке голосовать не будут, не говоря уже о галиции... Но антипатия к USченко оказадлась сильнее отвращения к анацефалу ЯнуСовичу...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.04 | kotygoroshko

    троки незвично, але не через рожеві окуляри

    що ж, можливо й правда

    mukoka пише:
    > То что ЯнуСовичЪ и USченко "инь и янь" понятно было, когда мудофилЪ, питекантропЪ, имбецилЪ, проффесорЪ стал премьером при Кучмо. Понятно было , что это подарокЪ отца Кучмоитдина своему сынуле USченко. Подарок с рассчетом на то, что неандертальца с автобазы даже на востоке голосовать не будут, не говоря уже о галиции... Но антипатия к USченко оказадлась сильнее отвращения к анацефалу ЯнуСовичу...

    згадується фільм "Володар перснів", де у печері билися Чарівник хз як звали й якась чорна потвора - обоє полетіли у прірву

    може Ющенко зробить корисну справу і забере на дно Янука? але, чи з*являться в Україні хоч пару порядних кандидатів у Президенти?

    чи Конституцію засрали вже настільки що чесні вибори неможливі впринципі?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | Степан

     Re: троки незвично, але не через рожеві окуляри

     Нажаль дуже багато значення придається особистостям Я і Ю.
     Дуже коротка згадка про перст старої бюрократії у колесі української державності. Тому, шановне панство хочу нагадати що системний комунобандитський рак пигульками накштал Ющенка не лікується. Нажаль цю хворобу дуже вміло консервують в Україні. Лише одуження від цієї зарази дозволить виховати справжнього лідера держави.
 • 2006.08.04 | Faargenwelsh

  пнх, пдрс

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.04 | Роман ShaRP

  КГ/АМ. ВБЖ.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.04 | Shadow

  Re: Та припиніть цей галас та скаучання !!!

  Ой. ХТОТУТ?? 8)

  Галубой, но голова более-менее варит, и шпрехает по-украински? "Странный угрюмый тип по кличке "Голый" подобрал Кольцо" (с) Гоблин
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.04 | kzm

  Re: Та припиніть цей галас та скаучання !!!

  Ну, десь так воно й може бути. Та й ти не переймайся. Мене особисто цей цирк уже півроку просто тішить :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.05 | vvkornilov

  Re: Та припиніть цей галас та скаучання !!!

  Мукока, не парся.

  Усе путьом. Наступне завдання: остаточно зганьбити і вичавити зі влади панів Тарасюка, Гриценка, Зварича і Луценка. Завдання роздані. Від них є певна небезпека.

  Луценко попаде на безпрєдел, але можливо, буде розумніший і піде раніше. Інакше - попаде.

  Гриценко, якщо не піде, то попаде по військово-будівельній діяльності. Він давно там неостанній. По мє
  лочі краде, та ворогу приємно.

  Тарасюк, гм...це є шибздік ще той. Треба думати. Може, збочення? Втім, у геїв класний вкус. Він такий гитотний зовні, що необхідне щось пов-язане із педофілією...

  Ніяких програмних положень ПР не здала - читай уважно універсал, якщо вже знаєшь українську. Пом-якшили феодалізм. Може, тебе Тарасюк і вчив? Він спочатку теж не знав, бо працював обічнім "стюкатском".

  Мукоко, а ти що, справді за ПР голосував? Бо якщо ти так сприймаєш речі, безкомпромісно, то за ПСПУ тре було голосувати. Для ПР нема нічого приємнішого зараз, аби водити помаранчових смердливих пушистіків на поводку.

  Рада допустила в Украину иностранные подразделения вооруженных сил
  Верховная Рада Украины утвердила проект закона об утверждении решения Президента Украины про допуск подразделений вооруженных сил других государств на территорию Украины. Об этом сообщает корреспондент ForUm’a. За это решение проголосовало 273 народных депутата.

  Ну й що. По-перше, за законом. По-друге, платять гроші непогані. Ми ж не хочемо платити податки, армія у нас убога, нех іноземці її фінансують.

  Як повідомив в.о. міністра оборони України Анатолій Гриценко, це рішення необхідно для проведення трьох багатонаціональних військових навчань. Перші українсько-польсько-британські навчання «Козацький степ» пройдуть 2-15 вересня; другі навчання – україно-молдовські - почнуться 7 серпня, а також для проведення україно-словацьких навчань, що відбудуться з 18 по 22 вересня.

  Чим погано? Молдова, наприклад, відмовилася від курсу на НАТО. Все решта, крім Британії - країни переферійні. Британія, гм. Буим разбираться!

  А що психувати? Все за планом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.05 | Юрій Шеляженко

  Крокодилячі сльози. Нє вєрю.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua