МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІІ Міжрегіональний Молодіжний Форум «Якою бути Україні?»

08/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
8 - 11 вересня 2006 року в с.Коблево, Миколаївської обл. проходитиме
ІІ Міжрегіональний Молодіжний Форум «Якою бути Україні?»

Поєднавши зусилля молодих рушійних сил України з різних гілок громадянського суспільства - політики, бізнесу, громадських організацій та соціуму, - ініціювати на Миколаївщині процесс розроблення та прийняття національної ідеї.
Миколаївщина бере на себе відповідальність стати ініціатором глобальних інтеграційних процесів задля обрання вигідних стратегій України у межах глобального світового суспільства.

Під час проведення Форуму на березі моря буде розпочата громадська дискусія щодо пошуку національної ідеї.

Головні задачі:

1. Визначення цінностей єдиної держави;
2. Погодження загальних пріоритетів розвитку;
3. Перевага аргументів над емоціями задля об’єднання
4. Визначення маятників стабільності

Під час Форуму будуть проведені:

1. Форум студентів «Якою буде Україна»
2. Форум молодих підприємців «Якою бізнес бачить Україну»
3. Медіа форум «Роль ЗМІ у формуванні національної ідеї»

Особливою частиною форуму стане бізнес – гра «Обрій 2006», під час якої буде розроблена модель країни про яку мріють громадяни.


Захід проходить за ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Садикова.
Співорганізаторами Форуму виступлять голови ОДА України

З власною концертною програмою виступлять Наталя Могілевська, Олег Скрипка, ТНМК та ін.

У програмі Форуму для журналістів передбачено проведення медіа Форуму «Роль ЗМІ у формуванні національної ідеї», багато численні тренінги, прес-конференції, зустрічі з політиками та окрема культурно-розважальна програма, що включає в себе екскурсії до історичних музеїв Ольвії та Миколаєва, відвідання колибелі миколаївських вин - підприємства «Коблево» («трудовий подвиг»), українські вечорниці та традиційний виїзд на рибацький стан.

Усі витрати за проїзд, проживання та харчування беруть на себе організатори. Від‘їзд з Києва планується 7 вересня на комфортабельному автобусі.

Для участі у заході необхідно заповнити аплікаційну форму (у додатку), яку надіслати за адресою: v_veselovskaya@mail.ru , або за факсом 8-0512-21-71-57.

З організаційних питань звертатися за телефоном: (050) 394-34-23 – Вікторія Веселовська (до 6 серпня та після 14 серпня).

Прохання підтвердити участь до 20 серпня 2006 року

Відповіді

 • 2006.08.05 | Iwan Hontar

  Re: ІІ Міжрегіональний Молодіжний Форум «Якою бути Україні?»

  Привіт з Канади
  Часто зазираю в інтернет до українських газет Майдану та 5-го каналу, слухаю радіо дикторів вони часто обговор'юють, що Українська мова має бути державна мова в українській державі. На мою думку, це навіть не повинно бути на форумі дискуції. Але, слухаючи і читаючи мене збирає страх, як цю нашу мову калічать. Не тільки українську мову, навіть слова запозичені з інших національностей по дивацьки вимовляють коли заступають Г за Ґ або Г за Х. Також чужі слова напр. РЕЙС за ЛЕТ. Рейс у англійській мові пояснюється ПЕРЕГОНИ змагання, а не летіти. Я еміґрант понад пів століття у чужій країні мені можна простити у моїй Українській неправильній мові. Бажаю успіхів Вашому Форумі і прошу взяти до уваги Українську мову запропонуйте нововибраному урядові призначити міністра та фінанси і мовознавців для опрацювання словника усьому українському людству.
  Остаюся з з Пошаною до Вас
  Іван Гонтар


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua