МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Батьківщина кличе

08/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
4 серпня фракція «Батьківщина»-БЮТ у Львівській міській раді ухвалила таку політичну заяву:

«Сталося так, що політична еліта України знову зрадила сподівання народу. Ідеали Майдану втоптані в болото. Всі ми чуємось ошуканими, розчарованими і навіть розгубленими.

Але не треба впадати у відчай. Ми, представники Блоку Юлії Тимошенко, бачимо перспективу в іще більшій згуртованості задля порятунку України, її демократичного вибору, європейського майбутнього і гідної долі для наших дітей. Закликаємо всіх, хто чує в собі потребу продовжити боротьбу, вступати до лав «Батьківщини». Наші двері відкриті для всіх, хто поділяє наші погляди. Лише згуртувавшись, переможемо.

Справедливість є, і за неї варто боротися».

Бажаючим вступити до лав "Батьківщини" звертатись за адресою: м. Львів, вул. І.Франка, 16 (2-ий поверх).

Відповіді

 • 2006.08.06 | Іван Юдін

  Нехай спочатку змінять статут!!!

  Ця партія використувує систему виключення з членів успадковану від КПРС.
  А саме:

  "3.9. За невиконання програмних положень та статутних вимог до члена партії застосовуються партійні стягнення: попередження, догана та виключення з партії. Рішення про партійне стягнення приймається простою більшістю голосів присутніх статутними органами партійних організацій.
  3.10. За виключеним з партії зберігається право у місячний термін звернутися з апеляцією у статутний орган вищого рівня. Апеляція до з'їзду партії подається після розгляду її Центральною контрольно-ревізійною комісією партії."

  Треба зазначити, що в європейських партіях людину можна виключити тільки:

  1. якщо дії цієї людини завдали великої шкоди партії;
  2. рішення про виключення приймається виключно внутрішньопартійним судом із дотриманням звичайних норм судочинства (провина має бути доведена!);
  3. керівництво партії не має права втручатися в перебіг судового розгляду;
  4. внутрішньопартійний суд формується незалежним від керівництва партії, зокрема члени керівних органів не можуть обіймать судійські посади.

  Існуюча система виключення з партії "Батьківщина" запобігає виникненню внутрішньопартійної опозиції, дозволяє виключати з партії та її керівних органів людей, що засуджують дії та рішення керівних органів партії. Ця система спрямована на збереження посади голови партії за однією особою. До чого це призводить, ми мали можливість побачити на прикладі соціалістичної партії України: інакомислячі, що засудили Мороза, були негайно виключені з її лав.

  ТІЛЬКИ ДЕМОКРАТИЧНО ВЛАШТОВАНА ПАРТІЯ МОЖЕ ВІДСТОЮВАТИ ДЕМОКРАТІЮ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.06 | samopal

   А яка у нас партія найдемократичніша?

   Вас що, вже виключали з БЮТ? Ви хочете змінити лідера? Чи завдали партії невеликої шкоди? Спробуйте звернутись у ригіони.
   Чи в НСНУ, там "серйозної шкоди" вже ніхто не боїться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.06 | Іван Юдін

    Re: А яка у нас партія найдемократичніша?

    Статути всіх українських партій в частинах, що стосуються внутрішнього устрою партії, є варіаціями статуту КПРС. Основним принципом організації КПРС була "централізована демократія", а не просто демократія. Цей принцип дозволяв партійній верхівці завжди залишатися на горі: Леніну, Сталіну, Бружнєву...

    Те що Ви пишете далі, це простий наїзд, на зразок: "Чого Ви виступаєте проти смертного покарання? Ви вже скойли злочин? Чи Вам вже винесли смертний вирок?"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.07 | samopal

     В Україні більше сотні партій. Приєднуйтесь!

     Але ви чомусь хочете саме у БЮТ. Надто, коли вам так не ндравицця їхній статут. Шо такоє? У інших же теж статути "списані". Валіть до несунів, у них там повна свобода і демократія. А ще краще - в ЖоПу...

     Між іншим, шановний троляко, у КПРС не було ніякої демократії. Не перекручуйте. "Дімакратічєскій цинтралізм" і "централізована демократія" - зовсім різні поняття...

     Іван Юдін пише:
     "Основним принципом організації КПРС була "централізована демократія", а не просто демократія."

     Тут майдан віртуальний і тому проти "смертної кари" для тролів я не виступаю. А вас за язик ніхто не тягнув...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.07 | Іван Юдін

      Re: В Україні більше сотні партій. Приєднуйтесь!

      samopal пише:
      > Але ви чомусь хочете саме у БЮТ. Надто, коли вам так не ндравицця їхній статут. Шо такоє? У інших же теж статути "списані". Валіть до несунів, у них там повна свобода і демократія. А ще краще - в ЖоПу...
      >
      Шановний samopal Ви схоже, як і більшість українців, впевнені, що політичні партії, то є приватний клуб, в який кого хочуть, того приймають, кого хочуть, того виключають. І все це за правилами, які встановив цей приватний клуб. Так от Ви помиляєтесь. Політичні партії існують, щоб виконувати представницьку функцію в органах державної влади. Від внутрішньої організації партії залежить: виконує вона таку функцію чи ні. За існуючого статуту я не вірю, що Батьківщина таку функцію виконувати може (Ви праві: як і всі інші партії в Україні).      > Між іншим, шановний троляко, у КПРС не було ніякої демократії. Не перекручуйте. "Дімакратічєскій цинтралізм" і "централізована демократія" - зовсім різні поняття...

      Я прекрасно знаю, що в КПРС не було демократії. А тепер, коли знайдете час, порівняйте статут КПРС та Батьківщини в частинах, що стосуються членства та вибору статутних органів партії. Мушу Вас засмутити: відмінностей Ви знайтете не багато. Крім того, ступінь демократичності тієї чи іншої структури залежить передусім не від людей, що входять до цієї структури, а від статутних положень цієї структури. Наприклад, якби в Україні діяв закон, за яким можна було б позбавляти депутата ВР мандату простою більшістю від складу ВР, то в Україні була б вже не демократія, а диктатура. Як би в Україні діяв закон, за яким можна було б позбавити людину громадянства рішенням сільради, Україна б спорожніла.

      >
      > Тут майдан віртуальний і тому проти "смертної кари" для тролів я не виступаю. А вас за язик ніхто не тягнув...

      Може Ви поясните, що Вас так образило? Те що я сказав, що статут Батьківщини не відповідає європейським нормам? Так, вибачте, це правда. На правду не треба ображатись. Треба виправляти становище, а не ображатись.

      Чи те, що я не сказав, що всі інші партії мають ту саму хибну систему виключення членів? Так, мають. Які в мене шанси докричатись до них, що її треба міняти?

      ПС. Якщо Ви хочете продовжити розмову, то визначаться будь ласка, яку точку зору Ви захищаєте:

      1) наведені пункти статуту не протирічать демократичності влаштування партії;
      чи
      2) так, партія Батьківщина не є демократично влаштованою партією (як і всі інші партії в Україні), але то не Ваша справа, пане тролю.
   • 2006.08.07 | Taras-ods

    у Одесі позвільняли партійців та посадили кучмістів

  • 2006.08.06 | SpokusXalepniy

   А що каже європейска демократія про...

   Іван Юдін пише:
   > Треба зазначити, що в європейських партіях людину можна виключити тільки:
   > 1. якщо дії цієї людини завдали великої шкоди партії;
   > 2. рішення про виключення приймається виключно внутрішньопартійним судом із дотриманням звичайних норм судочинства (провина має бути доведена!);
   > 3. керівництво партії не має права втручатися в перебіг судового розгляду;
   > 4. внутрішньопартійний суд формується незалежним від керівництва партії, зокрема члени керівних органів не можуть обіймать судійські посади.

   Цікаво, а що каже європейска демократія про свободу вступу до партії, яка не додержується цих принципів?
   Ось, наприклад, пункт другий: ...із дотриманням звичайних норм судочинства...
   Справа в тому, що саме звичайні норми судочинства - проголошують про неможливість судочинства за межами звичайного судочинства (офіційного в державі). :)
   Таким чином, виникає питання: якщо якась партія не визнає аматорськи суди зовні схожі на звичайні, то невже звичайні суди заборонять на цій підставі офіційному існуванню партії?

   P.S.
   Ще.
   Чого ви так занепокоїлись? Там же запрошують всіх бажаючих. А хто ж вас примусує бути бажаючим? Заспокойтесь! Не всі з небажаючих підлягають негайному розстрілу. Але, на всяк випадок, штольню собі зарендуйте. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.06 | Хома Брут

    А+

    SpokusXalepniy пише:
    > Чого ви так занепокоїлись? Там же запрошують всіх бажаючих. А хто ж вас примусує бути бажаючим? Заспокойтесь! Не всі з небажаючих підлягають негайному розстрілу. Але, на всяк випадок, штольню собі зарендуйте. :)
    "Карнавал мусить тривати, інакше йому настане кінець!"
   • 2006.08.06 | Іван Юдін

    Re: А що каже європейска демократія про...

    Цікаво Ви зрозуміли, про що я написав? Чого Ви до слів чипляєтесь? Виключення з партії "простою більшістю голосів присутніх" є формою суда Лінча.

    А з приводу партій, що не дотримуються зазначених принципів... В Німечинні такі партії не реєструються, оскільки, викладений мною порядок виключення з партії, зафіксовано в німецькому законі про партії.

    PS. З приводу куди мене тягнуть чи не тягнуть. Партія - це не клюб по інтересах. Партія - це одна з інституцій представницької демократії. Партії, що пройшли до парламенту, отримують державне фінасування, тобто частково існують з моїх податків. Тому я маю повне право, як громадянин України, вимагати, щоб хоча б партія, яка проголошує демократичні цінності, їх трохи дотримувалась у внутрішньому устрої.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.06 | Нестор

     Re: А що каже європейска демократія про...

     Іван Юдін пише:
     > Цікаво Ви зрозуміли, про що я написав? Чого Ви до слів чипляєтесь? Виключення з партії "простою більшістю голосів присутніх" є формою суда Лінча.

     Ні це форма очищення партії від всіляких чоботів, яких налізло повно, щоб за бабки злодіїв розвалювати партію. Досить ефективна система виявилася. Так що все Ок.

     > А з приводу партій, що не дотримуються зазначених принципів... В Німечинні такі партії не реєструються, оскільки, викладений мною порядок виключення з партії, зафіксовано в німецькому законі про партії.

     Ну то коли в українському законі буде викладено, тоді і будете триндіти.

     > Партії, що пройшли до парламенту, отримують державне фінасування, тобто частково існують з моїх податків.

     Помиляєшся, голубе. БЮТ існує з моїх податків та податків моїх однодумців, які жодної претензії до БЮТ не мають. А з твоїх податків існують несуни, от іди і там тринди про свою внутріпартійну демократію. Дуже широке поле для діяльності там маєш.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.06 | Іван Юдін

      Re: А що каже європейска демократія про...

      > Ні це форма очищення партії від всіляких чоботів, яких налізло повно, щоб за бабки злодіїв розвалювати партію. Досить ефективна система виявилася. Так що все Ок.

      Абсолютна не ефективна. Шесторо членів парламенту від БЮТ пішли до ПР!!! Такого ніщивного позору не зазнавла жодна європейська партія. Причина? Рядові члени партії немали жодного впливу на те, хто буде представляти партію в парламенті. І якщо ті положення, про які я пишу, будуть залишатися в силі, такого впливу вони мати ніколи не будуть.

      > Ну то коли в українському законі буде викладено, тоді і будете триндіти.

      Поки в парламенті сидять партії зі статутами успадкованими від КПРС, такого закону не буде. Жодному депутату парламента такий закон не вигідний.

      > А з твоїх податків існують несуни, от іди і там тринди про свою внутріпартійну демократію. Дуже широке поле для діяльності там маєш.

      Про внутрішню демократію я буду говорити членам всіх партій. Може в якій небудь з них, мене почують.

      ПС. Вибачте, але на ти ми з Вами не переходили.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.06 | Нестор

       Re: А що каже європейска демократія про...

       Іван Юдін пише:
       > Абсолютна не ефективна. Шесторо членів парламенту від БЮТ пішли до ПР!!! Такого ніщивного позору не зазнавла жодна європейська партія.

       Надзвичайно ефективна. Порівнювати слід не хрін з пальцем, а порівняльні речі. Отож порівняємо з українськими партіями:

       94 % членів соціалістичної партії пішло до ПР
       40 % членів "Нашої України" ВЖЕ пішли до ПР, а коаліційну угоду по різним даним збираються підписати від 80 % до 90 % членів "Нашої України"

       При цьому 4 % зрадників БЮТ виглядає більш ніж достойно. Одже система очищення БЮТ виявилася на порядки кращою за всі інші українські партії.

       > Рядові члени партії немали жодного впливу на те, хто буде представляти партію в парламенті.

       І чудово. Ці "рядові" члени про яких ви кажете, тобто всі ці гайдучки, чоботи і інша челядь Димінського, Волкова і несунів такого навернули б, що зрадників в БЮТі було б стільки ж як і у інших партіях.

       А при існуючій системі, яку до речі підтримала абсолютна більшість дісно рядових членів БЮТ маємо достойний список і достойну позицію партії. Єдиної партії, якій не соромно перед своїми виборцями.

       > Про внутрішню демократію я буду говорити членам всіх партій. Може в якій небудь з них, мене почують.

       Поки що я бачив тут на форумі тролячі наїзди з вашого боку виключно на БЮТ. Якщо побачу критику в бік несунів. то зміню свою особисту думку проте, що ви брехун і провокатор.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.06 | Іван Юдін

        Re: А що каже європейска демократія про...

        > А при існуючій системі, яку до речі підтримала абсолютна більшість дісно рядових членів БЮТ...

        Нажаль я не сумніваюсь, що цю систему підтримує багато людей. Люди, що виросли в Радянському Союзі та пройшли через членство в піонерії та комсомолі, вважають цілком природнім виключення з партії в результаті "товаріщицького" суду. Такий порядок не є ані правильним, ані природнім. Його було винайдено Леніним та запроваджено в статуті РСДРП починаючи з другого з'їзду цієї партії. Я писав в першому коментарі, що саме ця система призвела до виключення інакомислячих з СПУ, що засудили Мороза та його дії. Від подавлення внутрішньопартійної опозиції до дій керівництва не застрахована жожна партія, що адаптує систему виключення на підставі "товаріщецького" суду.


        > Якщо побачу критику в бік несунів. то зміню свою особисту думку проте, що ви брехун і провокатор.

        Мені здається, що я неодноразово підкреслив, що ця система виключення з партії запроваджена в усіх українських партіях. Включаючи всі чотири партії, що входять до блоку НУ. Нажаль, зараз є всього дві парламетські партії, які позицінуються, як демократичні: Батьківщина та УСДП. Партії в яких є активні рядові члени, яким не байдуже майбутнє України. То ж природньо, що я критикує перш за все ці дві партії. Я міг би написати довгого поста про те, що ПР та НУ влаштовані не демократично. Але чи є в цьому сенс? Чи почул б мене там, якщо мене не хочуть чути в Батьківщині?
 • 2006.08.06 | пан Roller

  +0 Re: "Труба зовет". Нельзя втоптать то, что нельзя потрогать

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > 4 серпня фракція «Батьківщина»-БЮТ у Львівській міській раді ухвалила таку політичну заяву:
  >
  > «Сталося так, що політична еліта України знову зрадила сподівання народу. Ідеали Майдану втоптані в болото. Всі ми чуємось ошуканими, розчарованими і навіть розгубленими.
  >
  > Нельзя втоптать то, что нельзя потрогать.

  Brgds
 • 2006.08.07 | tomcat

  чому в назвi тема слово "батькiвщiна" не в лапках?

 • 2006.08.07 | Klos

  Re: Батьківщина кличе

  Батьківщине кличе! А Наша Україна що робить? Знов грошенята рахує?! Зрадники!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua