МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП залишається на Майдані як мінімум до Дня Незалежності

08/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Чутки про те, що Українська народна партія зніме сьогодні своє наметове містечко на Майдані Незалежності, виявилися перебільшеними.

Вони роздають перехожим два документи - Звернення до Українського народу та Відповідь Віктору Ющенку від МАЙДАНУ-2006, тексти яких наводяться нижче:

Звернення до Українського народу

Ми громадяни України, учасники, учасники акцій протесту на Майдані Незалежності в місті Києві за розпуск Верховної Ради, оголошуємо про продовження акції.

У зв’язку зі зрадою, яка підступно о 3 годині 03.08.2006 року була здійснена зрадником ідеалів Майдану Віктором Ющенком щодо подання для призначення двічі судимого Віктора Януковича на посаду Прем’єр-міністра України, заявляємо про початок формування Національного Патріотичного Фронту захисту Української державності та демократії.

Ми вимагаємо розпуску Верховної Ради України, відміну закону прол вибори за партійними списками, зняття депутатської недоторканності, люстрації державних службовців та формування національно-патріотичної влади.

Звертаємось до усіх національно свідомих громадян України із закликом приєднатися до нас на Майдані Незалежності.

Наші гасла:
ГЕТЬ ВЕРХОВНУ ЗРАДУ!
ПЕРЕМОГА АБО СМЕРТЬ!
ХАЙ ЗЕМЛЯ ГОРИТЬ ПІД НОГАМИ ЗРАДНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!


Відповідь Віктору Ющенку від МАЙДАНУ-2006

Ми, українці, що допомагали Вам перемагати на виборах 2002 та 2004 років, стоячи на МАЙДАНІ-2004 у морози та дивлячись у вічі смертельній небезпеці, дякуємо Вам за прихід до влади та зраду всіх обіцянок, за те, що привели до влади бандитів, а нас залишили у злиднях та безправ’ї. Дякуємо за ордени та грамоти, якими Ви нагородили багатьох людей, а тепер стверджуєте, що на МАЙДАНІ-2006 ці ж люди стоять за гроші. То ж приготуйтеся отримати їх назад!!!

Відповіді

 • 2006.08.07 | Brian

  Re: УНП залишається на Майдані як мінімум до Дня Незалежності

 • 2006.08.07 | Макс-Українець

  Re: УНП залишається на Майдані як мінімум до Дня Незалежності

  Підтримую і приеднуюсь.
 • 2006.08.07 | Валько

  Re: УНП залишається на Майдані як мінімум до Дня Незалежності

  Мені соромно зізнатися,що і я обирав президента-дурня.Вперше це проявилося, коли після виборів він поїхав до Донецька і сказав там, що не простить донетчанам за насмішки над ним.Вдруге він показав себе дурнем, коли після публікацій про його синочка почав ображати журналістів.Ну,а останнє про гроші - це вже вершина всього.
  Як ми не зрозуміли,що це людина з хуторянським менталітетом?
  Як кажуть:"Застав дурня Богу молитися..."
 • 2006.08.07 | CYM-XAPKIB

  Це не та УНП яка блокувалася з Плющем?

  УНП бездарно дурять людей. Колишній комсорг Костенко нічого не зробив, щоб сформувати У СВОЇЙ ПАРТІЇ норамальну команду. Його недавній виборчий список, наприклад, у Харківську облраду соромно читати. А зараз хоче знову для себе та собі подібним рослинам зробити імідж "борців за справедливісь". До речі про рослини
  http://www.unian.net/ukr/news/news-161823.html
 • 2006.08.07 | Дядя Вова

  По-моему, дурацкая и несправедливая затея.

  Мало ли кому не нравится ВР или Янукович? Юля еще меньше кому нравится, а Порошенко и того меньше. Так что: победил «не мой» - и я буду сидеть в палатке, корчить из себя Героя Украины?

  Нет уж, братцы, герой это не тот, кто просто жертвует собой (убейтесь ап стену – сразу поймёте). Герой жертвует собой ради светлых, понятных большинству людей идеалов.

  Если бы вы боролись, например, за единство Украины. Или, наступив на горло собственным шкурным интересам, заступились за несправедливо обиженных. Тогда – только всеобщий восторг, только полная поддержка.

  А так – развлекайте себя на здоровье! Когда же ещё побуянить, пожить в палатке, как не в ясноглазой юности или не в маразматической старости? Так что обойдитесь, пожалуйста, без нас. Видите там на горизонте бабку-Поразку? Она идёт к вам!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.07 | Кравчук

   Re: По-моему, дурацкая и несправедливая затея.

   Дядя, ти не зовсім правий. Коли ти в кучмівській країні боровся за виживання - чи то пак піклувався за власну шкуру , деякі хлопці з тих, що в наметах , ризикуючи життям і здоровям йшли на борню з режимом( і доречі, на відміну від тебе, за світле майбутнє попідривали своє здоровя на зоні). І наразі їх претензії ясні - в 2004 народ вибирав нове життя , боровся проти того , що зараз знову приходить в наш дім.
   Так, що нема проблем - жуй свої соплі і далі, але не патякай зверхньо про людей , що на відміну від тебе багато чого зробили , щоб люди в цій країні відчули себе людьми, а не "терпилами".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.07 | Дядя Вова

    Я свои претензии сформулировал четко:

    главное не КАК страдать, а ЗА ЧТО страдать. Можно перерезать себе вены из-за неразделенной любви к Оксане (хотя молодые при этом за что-то чаще режут ОКСАНУ). Можно получить срок за ненависть к евреям или команде «Спартак». Это уже героизм?

    Кто вас просил заступаться за меня? Их имена, фамилии, пароли, явки. Лучшее, что вы можете для меня сделать сегодня и в будущем, это свернуть свои палатки и оставить нашу страну в покое. Взрослые сами разберутся. Не Мексика, в конце концов.

    P.S.
    > попідривали своє здоровя на зоні
    По Вашему выходит, что и Янукович - герой?!
 • 2006.08.07 | Volodymir

  Молодці.

  А що Костенко гетьман, як всі, і то шкодить - а що робити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.07 | Дядя Вова

   Каждый раз, когда читаю такую человеческую скромность:

   > та дивлячись у вічі смертельній небезпеці...
   я всегда думаю: «А какой же опасности подвергал себя Кушнарёв в Северодонецке, или Янукович, приезжая во Львов под яйцепадом»?

   Патриоты вы наши, вы точно не преувеличиваете?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.08 | Кравчук

    Re: Каждый раз, когда читаю такую человеческую скромность:

    Спочатку розберися , а потім тріпай - хлопці сиділи за УБК, і якраз тоді в 2001 присутність на Майдані не було веселим рандеву. Порівняння з Януковичем засуджених за 9 березня залишу без коментаря, лише скажу , що мене ні в якій мірі не можна здивувати наявністю в окремих представниках цієї землі пусобазіканням і гнилістю, як прикриттям власної бздливості.
 • 2006.08.07 | Чучхе

  "Ми, що набрали 1,5 відсотки на виборах, повідомляємо..."

 • 2006.08.08 | ЖАК

  Re: УНП залишається на Майдані як мінімум до Дня Незалежності

  Цирк уехал, а "клоуны" остались. Ну что ж, бывает...
 • 2006.08.08 | Nemesis

  Хай сидять. Може їм яйця підкласти, хоч курчат висидять?

  Лише перед Днем Незалежності нехай змотають свій бомжатник, бо тоді Майдан запланований під щось інше. Недобре, коли декілька десятків людей пробують сідати на голову решті.
  Потім нехай знов підповзають та сидять, хоч до 2009 року.
  Я вже пропонував побудувати для всіх бажаючих перманентно невдоволених теплий бомжатник типа вагончика-битовки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua