МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія Регіонів буде "при владі" до 2011 року?

08/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Голова УНП Юрій Костенко прогнозує, що Партія регіонів буде «правити» до 2011 року. Про це він заявив Західній інформаційній корпорації.

«Склад Кабінету Міністрів віддзеркалює лише інтереси Партії регіонів. Всі ключові напрямки державної політики зосереджені в їх руках: Прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр-міністр – Міністр фінансів плюс весь економічний блок. Але ж Партія регіонів немає ідеології, відтак – економічної стратегії. Оскільки у світі є правоцентристська економічна політика (спрямована на розвиток інтересів національного товаровиробника, малого і середнього бізнесу) та лівоцентристська (соціально-орієнтована ринкова економіка, яка передбачає збільшення податків на користь соціальних програм). У Партії регіонів немає ні одної, ні іншої стратегії. У них є чіткий корпоративний інтерес.
Попереду буде серйозна енергетична проблема. Спроба підтримувати в той чи інший спосіб так звані дешеві енергоносії для української економіки призведе до економічного обвалу. Оскільки при рості цін на енергоносії економічна політика повинна бути спрямована на підтримку і розвиток малого і середнього підприємництва, сільськогосподарського виробництва, переробної промисловості, інноваційних технологій. А Партія регіонів всього цього не розуміє. Тому й не буде ефективної економічної політики. Я не торкаюся інших аспектів», – підкреслив Ю.Костенко.

За його словами, Партія регіонів спрямовуватиме усі зусилля на те, щоб мати стабільну більшість у Верховній Раді в тому числі за рахунок частин «Нашої України» та БЮТ.

«Забезпечуючи собі цю підтримку, Партія регіонів спокійно буде правити до наступних парламентських виборів. Оскільки жодна політична сила не зможе вплинути на рішення парламенту, який контролюватимуть «регіонали». А враховуючи адміністративний і не лише менталітет Партії регіонів, вони створять такі умови на виборах, коли ніхто їх не зможе перемогти. В Латинській Америці такі бандитські режими протрималися 40 років», – наголосив Ю.Костенко.

ЗІК

Відповіді

 • 2006.08.07 | nadin

  Re: Партія Регіонів буде "при владі" до 2011 року?

  Шкода.Думаю,ті країни світу які підтримали рішення Ющенка,зробили лише такий вид.Іначе як розуміти те,що західна преса,та й заокеанська,практично не відслідковували ту ситуацію,що була в Україні останній час.А що було під час революції...Перші шпальти усіх газет світу були присвячені Україні.Але,як то кажуть,"жираф большой,єму віднєй".Поживемо-побачимо.
 • 2006.08.07 | георгий

  Re: Партія Регіонів буде "при владі" до 2011 року?

  Костенко сам не знает ,что хочет.Предательство Украины началося когда Костенко и сотоварищи выбрасывали вещи из кабинета Чорновила.Когда они обливали его грязью.Черновил глыба ,а хто такой Костенко - так пигулка.А потом он ждет что его попросят работать в администрацию Ющенка.Разве не он говорил ,что мы пойдем в оппозицию к Партии Регионов ,а к Президенту нет .Так Ющенко не только обосрал себя и те миллионы украинцев .которые поверили ему.А Костенко говорит ,что мы и дальше будем помагать Ющенка уничтожать Украину .Не выйдет Господин Костенко.
 • 2006.08.07 | Мірко

  І в той рік продовжуть договір про базування ЧФ на других 20

 • 2006.08.07 | Социст

  А ким вона буде тоді при владі?

 • 2006.08.07 | Хвізик

  Ніколи ніде не було, нема і не буде влади світлішої за владу ПР!

 • 2006.08.07 | Роман ShaRP

  Слепой баран ведет слепого барана.

  Именно так можно охарактеризовать людей, слушающих Костенку и верящих ему.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua