МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти відхрещуються від "любих друзів"

08/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Офіційно з розсилання фракції СПУ у ВРУ:

8 липня 2006 р.

Щодо інформації про біографію Миколи Рудьковського


Прес-служба фракції СПУ повідомляє, що міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський у 1999 році працював заступником генерального директора Державної Компанії "Торговий дім" НАК "Нафтогаз України", яка немає нічого спільного з фірмою Миколи Мартиненка "Торговий дім".
Тому інформація, опублікована в інтернет-виданні “Українська правда” від 7 липня 2006 року у статті “Уряд Януковича. Люди Фірташа, Григоришина, "Нашої ряби"...” про те, що “у розданій депутатам в п’ятницю біографії Рудьковського викрився ще один факт – півроку він працював заступником гендиректора фірми "любого друзя" Миколи Мартиненка "Торговий дім" - не відповідає дійсності і є прикрою помилкою.

ФРАКЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ
ПРЕС-СЛУЖБА
01008, м. Київ, вул. Садова, 3, тел. факс: 253-89-97
ел. адреса: larioncheva@rada.gov.ua


Від Майдану: Треба татуся Фройда, щоб зрозуміти: коаліція з "любими друзями" - це добре, а "любі друзі" - це погано. Мабуть, "томущо послідовні" є єдиним логічним поясненням появи цього спростування.

Відповіді

  • 2006.08.08 | Павло

    Re: Соціалісти відхрещуються від "любих друзів"

    Та тому що усі говорять неправду (або правду наполовину) що є теж неправдою. Спочатку зробили "любих друзів" (а насправді намагалися дискредитувати таких же як вони конкурентів), а тепер танцюють навколо цього. Хотілося б знати, чим Рудьковський кращий за Порошенка? Порошенко поганий, але юридично довести цього ніхто не може. Де Зінченко зі своїми доказами у суді? Де Бродський? Де пропали їхні докази? Суд виправдав Порошенка але "клеймо" на ньому залишилося. Тому що...
    Нікому з них вірити неможна...
    А Рудьковський кинув своїх виборців. Став мером і відмовився. Тоді нащо було ним ставати? І це сприймається так як має бути. Та ні, так не має бути. Він же коли обирався мером казав, мабуть, виборцям що він їх буде захищати, що він їх не зрадить. А потім пішов у Верховну Раду. То як він може тепер дивится в очі своїм виборцям? Тому, складається враження, що вони всі продажні, а особливо соціалісти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua