МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Універсал" і реальність

08/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Доброго дня, Панове.

З цікавістю ознайомилась з інформацією, розміщеною на офіційному інформаційному сервері Партії Регіонів. Проте, на жаль, не мала можливості зробити це на рідній мені українській мові, яка в Україні має статус державної, оскільки, поряд з англійською та російською версією веб-сторінки, не знайшла українського варіанту.

Ще під час минулих виборів до ВР, Партія Регіонів одним з окремих «ключів до успіху» у своїй Програмі виділяла такий пункт, як «Дійсно захистити права і свободи громадян, зокрема, у сфері віросповідання й використання рідної мови». Крім цього, розумію, що питання мови не втратило актуальність у шановних членів Партії і зараз, про що свідчить стаття, розміщена на Вашому інформаційному ресурсі «Украине нужен новый закон о язиках» п.Є.Кушнарьова та п.В.Єлецького від 01.08.2006. Також варто згадати нещодавнє підписання Віктором Федоровичем Януковичем, який є лідером Партії Регіонів, Універсалу, одним з пунктів якого є "Всебічний розвиток і функціонування української мови як державної та мови офіційного спілкування у всіх сферах суспільного життя на всій території України - як основи самоідентифікації народу та держави. Гарантування кожному громадянину вільного використання у всіх життєвих потребах російської чи іншої рідної мови відповідно до Конституції України та Європейської хартії мов або мов меншин."

Враховуючи усі вище перелічені факти, хотіла б поцікавитись з яких причин на офіційному інформаційному ресурсі Партії Регіонів опущений такий факт, як версія Інтернет-сторінки українською мовою. Як громадянин України та потенційний виборець Партії Регіонів, турбуюсь про питання української мови в державі та ставлення шановних державотворців до даного питання. Тому наперед щиро вдячна за відповідь."

Відповіді

 • 2006.08.09 | otar

  Не "на мові", а "мовою" (-)

 • 2006.08.09 | Vencedor

  Re: "Універсал" і реальність

  Теж звернув на це увагу. Отже,подвiйна мораль або навмисно так зроблено?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.12 | Kronk

   Re: "Універсал" і реальність

   провокація! ;)
   Vencedor пише:
   > Теж звернув на це увагу. Отже,подвiйна мораль або навмисно так зроблено?
  • 2006.08.12 | Адвокат ...

   Звичайно, те зроблено зумисно.

   Прусаки иали на виборах 2005 року най кращих та най досвічених ПіАр'консультантів від Республіканської партії США. Ті консультанти вимуштрували прусаків перхвектно. Аж до того, що ті почали, часом, бути схожими на людей. Не вірю, що супер-пупер хвахівці просто "забули" про українську версію сайту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua