МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дожили! Співробітникам СІЗО до вподоби система ГУЛАГа

08/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Поки що заочна – на сторінках преси.

Колишній начальник Управління з питань виконання покарань у Харківській області Володимир Бутенко бачить ознаки кризи системи і попереджає, що найближчим часом Україну може захлиснути хвиля тюремних бунтів.
http://www.khpg.org/index.php?id=1155120532

А палкий прибічник нинішнього начальника Управління Олександра Кізіма, колишній оперуповноважений СІЗО вважає, що треба повернути до тюремного життя деякі елементи ГУЛАГу. Бо, мовляв, «при ГУЛАГі була неможлива корупція. Чи не цим ГУЛАГ лякає деяких чиновників української в’язниці?»

Можна було б сказати – «милі сваряться, тільки тішаться», – бувший начальник Управління з питань виконання покарань у Харківській області з’ясовує відносини з нинішнім, а СІЗОвець виступає в якості «громадського адвоката» останнього. У цій полеміці розкриваються виразки системи, що вразила Департамент виконання покарань.

Проте дуже зловісно звучать з вуст колишнього оперуповноваженого СІЗО дифірамби на адресу радянської системи ГУЛАГа. Спасибі хоч на тому, що колишній оперуповноважений «не міркував довго про переваги організації тієї системи»...

Подробиці читайте тут:
http://www.khpg.org/index.php?id=1155122459

Відповіді

 • 2006.08.09 | SergKam

  Re: Дожили! Співробітникам СІЗО до вподоби система ГУЛАГа

  Почему не Освенцем?
 • 2006.08.09 | Pavlo Z.

  А трохи "в'їхати" в тему не пробували перед тим, як відкривати?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Проте дуже зловісно звучать з вуст колишнього оперуповноваженого СІЗО дифірамби на адресу радянської системи ГУЛАГа. Спасибі хоч на тому, що колишній оперуповноважений «не міркував довго про переваги організації тієї системи»...
  Непогано б було авторові сабжу на Майдані трохи глибше влізти в тему нинішньої ситуації у місцях позбавлення волі. Можливо тоді б він з більшим розумінням поставився до СУТІ пропозиції, а не її "етикетки":
  > Если вывести из подчинения начальников исправительных колоний и СИЗО наружную охрану и оперативные отделы, то исчезнет питательный навоз тюремной коррупции – теневое производство, – а традиционная коррупция – предоставление заключенным незаконных льгот – сократится минимум на порядок.
  Як на мене - цілком нормальна пропоза.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.17 | леонід

   А трохи "в'їхати" в тему пробували

   З власного досвіду. Без "ширпотребу" зонівський спецконтингент не мав би навіть махорки, бо "отоварка" фіктивна й за шаленими цінами. Потрібно надавати можливість зекам працювати за навиками (трудовими), а не посилати конюха на токарний станок, а інженера підмітати "локалки". На проику тупо не допускали фахівців.
   Щодо розподілу функцій, то на СІЗО це не иає жодного ефекту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua