МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто кого переміг?

08/09/2006 | Володимир Мартинюк
Пізно ввечері у п'ятницю, 4 серпня, Верховна Рада України голосами депутатів від Партії реґіонів, СПУ, КПУ, частини фракції блоку «Наша Україна», і навіть кількох депутатів від БЮТ проголосували за призначення прем'єр-міністром України Віктора Януковича, який півтора роки до того програв президентські вибори нинішньому Президентові Вікторові Ющенку. Після цього Верховна Рада проголосувала за перелік міністрів нового уряду і оголосила канікули до 5 вересня. Так, дещо несподівано, і для багатьох пригнічуюче, завершилася кількамісячна епопея щодо створення урядової коаліції та формування уряду України.

Призначення Віктора Януковича на посаду прем'єр-міністра України було причиною сильного розчарування та обурення багатьох простих і непростих прихильників «помаранчевої» справи. Однак і прихильники Партії реґіонів також не стрибали від радощів. Це дуже добре було видно по кислому виразу обличчя одного з чільних діячів Партії реґіонів Раїси Богатирьової, з яким вона підписувала «Універсал національної єдності» і навіть голосувала за прем'єра В.Януковича та склад нового уряду.

Поки що, попри ганебний прихід до влади позаторішнього ворога всіх учасників Помаранчевої революції, дуже важко сказати, хто ж кого переміг у цих виснажливих переговорах поміж Віктором Ющенком та так званою антикризовою коаліцією - Президент чи реґіонали. Можна, звичайно, висловлювати сумніви у дотриманні оточенням В.Януковича узгоджених ним положень президентського «Універсалу національної єдності», однак не можна не зауважити, що Міністерство внутрішніх справ, Міністерство оборони та Міністерство закордонних справ України залишилися за людьми Президента. Залишився на місці і дехто з міністрів-соціалістів, які працювали в попередньому уряді Ю.Єханурова і навіть Ю.Тимошенко.

Альтернативою цій домовленості поміж В.Ющенком та В.Януковичем міг стати лише розпуск парламенту та призначення нових виборів. Цього пристрасно жадали найбільш радикально налаштовані «помаранчеві», до цього закликала Юлія Тимошенко. Однак чи були в розрізненого чварами і покинутого колишніми союзниками-соціалістами «помаранчевого» табору реальні шанси змінити політичну ситуацію перебігу цих виборів? Виборці, які ще не забули зливи пропагандистського бруду, вилитого колишніми «помаранчевими» на останніх парламентських виборах один на одного, навряд чи із задоволенням пішли б на вибори і проголосували за тих, кому вони довіряли у 2004 році.

Другою загрозою нових виборів стало те, що Росія та її прихильники в Україні навчилися, на жаль, ефективно використовувати передвиборні пристрасті для подальшої денаціоналізації жителів російськомовних міст сходу та півдня України, нав'язування їм російських пропагандистських міфів та антиукраїнської самоідентифікації. Те, що Росія реалізує в цих реґіонах потужний проект формування «неукраїнської» етнічної свідомості, є очевидним, і так само очевидним є вельми успішне використання для цього кількох останніх загальнонаціональних виборчих кампаній.

Сталося так, що фактично позаідеологічна або, простіше кажучи, безідейна бізнес-спільнота, яка зараз називає себе «Партією реґіонів», не маючи реальної ідеології вибрала для себе мало популярну і марґінальну, навіть тоді ще на сході та півдні ,ідеологію антиукраїнізму та ностальгії за часами імперського російського домінування. Для цих людей - В.Януковича, Р.Ахметова, Б.Колеснікова - не було принципово важливим, що саме казати виборцям: за НАТО чи проти нього; чи вони за російську мову, чи навпаки за розвиток мови української.

Тому, коли посткомуністична і посткримінальна еліта цих реґіонів зрозуміла, що надалі на червоних прапорах КПУ та ідеях Лєніна до влади не прийдеш, вона підібрала перше ліпше, що в той час в них валялося під ногами. А «під ногами» валялася розроблена Москвою ще у 80-х роках минулого століття ідеологія реґіонального сепаратизму та місцевої «окремішності». Хоча ця ідеологія на той час вже встигла показати себе як вкрай безперспективна для отримання голосів та мандатів, її однак зуміли нав'язати через впливове у цих краях лобі Москви, через чисельних російських політтехнологів та дорадників, і врешті-решт взамін на обіцянки політичної та фінансової підтримки амбіцій нинішніх «реґіональних» політиків.

Найактивніші представники цього лобі - народжені в Росії «совєтскій чєловєк» Микола Азаров та етнічна росіянка Раїса Богатирьова, увійшли в коло лідерів «донецьких» і нав'язали їм свій, до того часу не вельми успішний, російськоорієнтований політичний проект.

Розмови про те, що негайні вибори можуть остаточно розколоти Україну навпіл не є зовсім безпідставними. Росія на сході України використовує ту саму тактику і ту саму демагогію, завдяки якій їй вдалося зробити «лояльними росіянами» до цього часу україномовних кубанців та деяких інших жителів козацьких районів Ставропільщини і Північного Кавказу. Якщо там фоном для такої психологічної обробки була перманентна війна з Чечнею, то в Україні підґрунтям є нагнітання істерії навколо періодичного протистояння між «блакитними» та «помаранчевими».

Найстрашнішим є те, що україномовна бабуся, яка проголосувала за В.Януковича із вдячності за пакет з гречкою і консервами, робітник, який зробив те саме, тому що «так сказав бригадир», і молоді люди, що кинули бюлетені в пориві «місцевого патріотизму», потім пояснюватимуть своє фактично випадкове голосування тим, що вони «за руську мову і проти НАТО». І ще страшнішим є те, що через деякий час вони починають самі у це вірити.
Існує ще один вельми серйозний аргумент проти негайного проведення виборів до Верховної Ради - апробована на березневих виборах 2006 року так звана повністю пропорційна модель виборів серйозно дискредитувала себе в очах і простих громадян, і серйозних політиків. Як виявилося, стараннями Мороза, Медведчука та їм подібних, була запроваджена зовсім не та пропорційна система, яка на Заході гарантує права навіть тих громадян, які перебувають у меншості.

Те, що було запроваджене в Україні, виявилося набагато ближчим до моделей пізньофеодальної «станової виборчої системи», в якій за певними суспільними прошарками забезпечувалися визначені квоти місць у асамблеях, парламентах чи сеймах, і люди, які не належали до дворянського чи духовного стану (за українськими мірками - до тієї чи іншої великої партії), не мали жодного шансу потрапити у ці «законодавчі органи». Мало того, порядки середньовічної Франції чи Польської Речі Посполитої у деяких випадках виглядали навіть демократичними та справедливішими, аніж те, що діялося в Україні напередодні виборів 2006 року.

Не тільки безпартійні громадяни, але й активісти партій виявилися безпорадними перед свавіллям захланних партійних босів - процес відбору кандидатів виявився абсолютно непрозорим і незалежним від будь-яких законів та принципів, в тому числі і моральних. Потреба вдосконалити систему виборів сьогодні очевидна для всіх. Але негайні вибори означали б повторення того самого порочного процесу, який призвів до влади багатьох теперішніх горе-депутатів.

Противники Віктора Ющенка, як правило, не сумніваються у його відданості задекларованим ідеалам. Врешті, це видно з його виступів, звернень до народу, з державних актів, які він ініціює та підписує. У вину йому, як правило, ставиться небажання робити ризиковані і непевні з огляду відповідності законам України дії. Дійсно, ситуацію, в якій опинився нині Президент, не можна назвати блискучою, а те, чого він добився, - вражаючою перемогою. Поки що те, що відбулося в Україні, можна назвати хіба що великою «нічиєю».

Всі активні учасники останнього раунду політичної боротьби були змушені піти на суттєві поступки. Можна, врешті, погодитися з тими, хто каже, що російська мова і НАТО для Віктора Януковича та його бізнесового оточення несуттєві. Але це є суттєвим для України. Те, що Партія реґіонів хоча б на словах відмовилася від певної частини своїх вимог, є важливим для тих українців, яким не байдуже, хто вони є, якою мовою вони спілкуються і яке майбутнє їх чекає.

Реальною втратою для Партії реґіонів можна вважати лише те, що вони не отримали безпосереднього контролю над установами «державного насильства»: міліцією, армією, Службою безпеки. Саме цього найбільше боялися опоненти Партії реґіонів, і навіть її власні союзники по «антикризовій» коаліції - комуністи і соціалісти. Відсутність представників Партії реґіонів, мало того, залишення на цих посадах людей, які отримали їх в результаті Помаранчевої революції, означає принаймні тимчасову відмову «блакитних» від «бандитських» методів досягнення своїх цілей. У рамках повноважень, здобутих нею згідно з «універсальськими» домовленостями з Віктором Ющенком, вони можуть реалізуватися лише в форматі економічних проектів та гіпотетичних досягнень у поліпшенні рівня життя громадян України. Що ж, нехай покажуть, на що вони спроможні. Це логіка політичного життя нормальних демократичних країн, і В.Ющенку, попри все, вдалося (принаймні тимчасово) втиснути українські політично-парламентські пристрасті у ці межі.

«Попри сказане, не можна забувати що теперішнє «нічийне» співвідношення сил є тимчасовим. По-перше «голубі» мають шанси посилювати свій вплив на силові відомства, або принаймні блокувати їх діяльність, інфільтруючись «тихою сапою» в Генеральну прокуратуру України, яку зараз очолює виходець з Донеччини Медведько, впливаючи на роботу Державної податкової інспекції, митниці, і врешті Служби безпеки України. Остання згадана структура вже майже 15 років живе «сама по собі», демонструючи погану залежність від будь-якої української влади, але при цьому постійну готовність втручатися будь-де і в будь-що, особливо якщо йдеться про великі гроші та самозбереження цієї організації. Влітку появилася серія скандальних публікацій, які свідчили, що на високі пости СБУ повертаються активні прихильники Януковича. Тому говорити про повну гарантію від використання «донецькими» важелів силового тиску та «податкового терору» проти своїх політичних опонентів поки що передчасно.
На найвищих посадах нового складу уряду вельми похмуро виглядають два «стовпи кучмізму» - віце-прем'єри Микола Азаров та Дмитро Табачник. Обидва є об'єктами ненависті для певних впливових в Україні груп наших співгромадян - Азаров для українських підприємців, Табачник - для української творчої інтелігенції. Саме ці люди підштовхнули до активної опозиційної діяльності багатьох українських підприємців, представників культури та інтелігентів. Діяльність обох неминуче призведе до конфліктів з бізнесом і громадськістю та активізації супротивників Януковича, Мороза та Симоненка. Кажуть, що один із найуспішніших посадовців помаранчевої команди, віце-прем'єр з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко відмовився залишитися на цій посаді і таким чином відкрив дорогу до неї Дмитрові Табачнику. Можливо, це просто красива легенда, але якщо це дійсно так, то Кириленко вчинив недобре - він відкрив дорогу людині, яка колись заявила, що національно свідомим українцям дорога лише «копатися з картоплею».
У разі намагання керівництва нового українського уряду робити те саме, що вони робили та обіцяли до 2004 року, можуть виникнути інші причини для серйозного невдоволення і зростання опозиційних настроїв. Насторожують заяви про нібито потребу зниження курсу гривні, непокоять наміри В.Януковича амністувати численні «відкриті економічні зони», які були ліквідовані після Помаранчевої революції. Економісти побоюються відновлення «роботи» цих зон в якості каналів контрабанди, незаконного ввезення та вивезення капіталу, фінансових махінацій з державними коштами, такими, як, наприклад, компенсація податку на додану вартість від фіктивного експорту товарів та послуг.

Останнє засідання Верховної Ради ознаменувалося ще двома неприємними для одних і радісними для інших сюрпризами. «Антикризовим», попри активне лобіювання, не вдалося змінити склад наглядової ради Національного банку України.. Це означає що принаймні до вересня можна не побоюватися різкого падіння курсу національної валюти, про бажаність чого багато говорили реґіонали. Іншою неприємністю, вже для прихильників міцної президентської гілки в Україні, стало ухвалення Верховною Радою нового сумнівного закону, який ...забороняє Конституційному Суду розглядати правомірність так званої конституційної політреформи.

Найнеприємнішим виявилося те, що цей закон невдовзі підписав сам Віктор Ющенко.

Володимир МАРТИНЮК

Відповіді

 • 2006.08.09 | Предсказамус

  А вот и наш доморощенный "Майдан" высказался...

  Как по мне, лучше бы промолчал.
  "Другою загрозою нових виборів стало те, що Росія та її прихильники в Україні навчилися, на жаль, ефективно використовувати передвиборні пристрасті для подальшої денаціоналізації жителів російськомовних міст сходу та півдня України, нав'язування їм російських пропагандистських міфів та антиукраїнської самоідентифікації. Те, що Росія реалізує в цих реґіонах потужний проект формування «неукраїнської» етнічної свідомості, є очевидним, і так само очевидним є вельми успішне використання для цього кількох останніх загальнонаціональних виборчих кампаній."
  Ясно, в чем беда? Нельзя у нас выборы проводить, бо во время выборов народ русифицируют.
  А когда я читаю что-то типа "етнічна росіянка Раїса Богатирьова" (и поэтому - российское лобби), хочется узнать, где тут у нас принимают в ПР и наконец-то привести реальность в соответствие с мировоззрением Мартынюка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.09 | Раціо

   Йой! А може не треба?

   Предсказамус пише:
   > и наконец-то привести реальность в соответствие с мировоззрением Мартынюка.

   Не соромно Вам, на ніч таке писати? Тепер людЯм із розвиненою уявою снитимуться кошмари.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.09 | Забойщик

    Нада,Хведя,нада!!!

  • 2006.08.10 | Мартинюк

   Щодо зауваженого Вами абзацу

   Я лише хотів зауважити що народжені в Україні росіяни, як правило відносяться до своєї реальної батьківщини (себто України), і зокрема її незалежності набагато лояльніше аніж ті, які були прислані (направлені - з отриманням квартири та керівної роботи) в Украну в рамках програми "обрушения края" .
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | Пані

    Re: Щодо зауваженого Вами абзацу

    Мартинюк пише:
    > Я лише хотів зауважити

    Але не зауважив. Хотів би написати - написав би. А так - ти написав просто херню, яка "всього лише" розпалює міжнаціональну ворожнечу. І зайвий раз показую печерний рівень українських націоналістів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.10 | catko

     цікава логіка. якщо вона має місце бути

     Пані пише:

     > А так - ти написав просто херню, яка "всього лише" розпалює міжнаціональну ворожнечу. І зайвий раз показую печерний рівень українських націоналістів.

     зато у всяких ...сів типу макшрейдера азарова не печерний рівень бо вони міжнаціональну ворожнечу не розпалюють бачивши україну з її мовою в тому числі в задниці. а за такою логікою ющ з янеком взагалі янголи, бо схід і захід помирили адназначно. чому тоді предсказамуси їм осанну не співають?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.10 | Пані

      Re: цікава логіка. якщо вона має місце бути

      catko пише:
      > Пані пише:
      >
      > > А так - ти написав просто херню, яка "всього лише" розпалює міжнаціональну ворожнечу. І зайвий раз показую печерний рівень українських націоналістів.
      >
      > зато у всяких ...сів типу макшрейдера азарова не печерний рівень бо вони міжнаціональну ворожнечу не розпалюють бачивши україну з її мовою в тому числі в задниці. а за такою логікою ющ з янеком взагалі янголи, бо схід і захід помирили адназначно. чому тоді предсказамуси їм осанну не співають?

      Тому що Предсказамуса мовне питання не цікавить. Як не цікавить воно насправді Азарова та Кушнарьова. Кушнарь вже взад перейшов на українську, а трогательние переходи на мову Азарова вас ще чекають попереду. І Добкін, який кричав під час виборів "мова не пройде!" вже вовсю розмовляє мовою на пресухах.

      Предсказамуса (і мене) цікавлять демократичні свободи. Дотримання законів і прав людини. Однакові правила гри для всіх.

      А не манівці, на які ви, нажаль, знов і знов ловитеся.

      Я знаю купу українців за походженням, які давно зреклися рідної мови. Знаю купу росіян за походженням, які принципово розмовляють українською. І все, що завгодно всередині. Але яка вам різниця? Ви ж краще знаєте, як насправді сприйняли виборці Януковича його перемогу? І взагалі - хіба вас (з Мартинюком) дійсність взагалі цікавить?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | catko

       а також мир у всьому світі та воля знедоленій африці

       Пані пише:

       > Тому що Предсказамуса мовне питання не цікавить.

       а мене цікавить. зате мене не цікавить багато з того за що вболіває він, але ж я йому мозги не полощу що він якийсь не такий бо я бачте думаю що те що його цікавить насправді хєрня. хай собі людина вболіває за своє а я за своє. але ж ні - тільки хтось піднімає якесь питання з переліку не знаю чорного списку чи що - і зразу піднімається хай "ти дурню, нащо ти це піднімаєш, це хєрня і фуфло а насправді ось що правільна річ якою тре займатись а ти фігньою страдаєш". і отут я логіки вже не бачу. я ж вам не заважаю займатись своїми улюбленими забавками.


       > Предсказамуса (і мене) цікавлять демократичні свободи. Дотримання законів і прав людини. Однакові правила гри для всіх.

       а також мир у всьому світі та воля знедоленій африці.

       > А не манівці, на які ви, нажаль, знов і знов ловитеся.

       для когось мова манівці. а для когось демократія манівці. а ще для когось бабло манівці. кожен має право дуріти по своєму.

       > Я знаю купу українців за походженням, які давно зреклися рідної мови. Знаю купу росіян за походженням, які принципово розмовляють українською. І все, що завгодно всередині. Але яка вам різниця? Ви ж краще знаєте, як насправді сприйняли виборці Януковича його перемогу? І взагалі - хіба вас (з Мартинюком) дійсність взагалі цікавить?

       добре що завжди знайдеться промінчик справжньої істини в нашому темному царстві. комусь пора в свідки єгови записуватись.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Пані

        Не буде ніколи мови без дотримання законів.

        catko пише:

        > для когось мова манівці. а для когось демократія манівці. а ще для когось бабло манівці. кожен має право дуріти по своєму.

        Не буде ніколи мови без дотримання законів. Бо якщо законів не виконує президент та верховна рада, то до виконання закону про мову на місцях справа не дійде ніколи.

        Оце аж так просто.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Хвізик

         вірно

        • 2006.08.10 | catko

         та ну? а закони чим - бінарним кодом писати?

         і взагалі - якщо мовне питання нікого не цікавить а навязування силою мови несе тільки спротив і негатив - то взагалі про який ЗАКОН про мови може йти мова (сорі за каламбур).
         і при чому тут взагалі мовні закони до факту відсутності патріотизму елементарного в офігенної частини російськозалежних політиків з чого і почалась дискусія?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Предсказамус

          Дело в приоритетности

          Во-первых, если сначала решить проблему исполнения законов, то у Вас будет больше сторонников на этом этапе.
          Во-вторых, когда первый вопрос решен, второй решится гораздо меньшими усилиями.

          P.S. Я категорический противник государственного двуязычия именно потому, что в традиционный бардак исполнения законов может добавиться бардак из-за неадекватных и неравноценных переводов.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.10 | catko

           справа в тому, що ми говоримо про різні речі

           Предсказамус пише:
           > Во-первых, если сначала решить проблему исполнения законов, то у Вас будет больше сторонников на этом этапе.
           > Во-вторых, когда первый вопрос решен, второй решится гораздо меньшими усилиями.

           деким імхо про суто механічні. мова, символіка і т.п. зводиться в суто технічну функцію типу корпуса компютера: головне щоб процесор фуричив і деталі не розлітались. або й взагалі без корпуса обійдемось - під столом плати поскладаємо.

           а дехто про речі фундаментальні які називаються духовність народу. без неї які закони не малюй - вийде як з мойсеєвими заповідями після єгипту в пустелі. дві книги списали про те що яким боком має де стояти і лежати, а все одно їх бог карав за гріхи а мойсей таблиці зі злості розбивав і кричав що вони ... короче.

           і в чому та духовність полягає - мова, церква, просто порядність - пофіг, головне що без неї закони просто папірець і добитись виконання будь-яких законів від людини яка просто тупо бездуховна і тому може дурити, вбивати і красти - нереально.

           а мова тут скоріше маркер патріотизму та поваги до країни - є вони чи нема. хоч і не визначальний. і не більше.
           так що оті всі дискусії про навязування і ксенофобію - тупа відмазка. російську мову в сто раз більше навязують - але це чомусь вважається нормальним.

           > P.S. Я категорический противник государственного двуязычия именно потому, что в традиционный бардак исполнения законов может добавиться бардак из-за неадекватных и неравноценных переводов.

           я ж кажу - просто технічна функція. типу версій с++
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Пані

            Re: справа в тому, що ми говоримо про різні речі

            catko пише:

            > і в чому та духовність полягає - мова, церква, просто порядність - пофіг, головне що без неї закони просто папірець і добитись виконання будь-яких законів від людини яка просто тупо бездуховна і тому може дурити, вбивати і красти - нереально.

            А якщо її, духовності нема? Якщо її ріхні люди по-різному розуміють? В ріхних частях країни? Це все - медичний факт.

            Без законів це ніяк не вирішується і до спільного вектору не зводиться.

            > а мова тут скоріше маркер патріотизму та поваги до країни - є вони чи нема. хоч і не визначальний. і не більше.

            Люди по різному розуміють партіотизм. Це - медичний факт зафіксований з результатах голосування. Про-російська сила була на цих виборах одна - Вітрянка. І саме вона пролетіла.

            > так що оті всі дискусії про навязування і ксенофобію - тупа відмазка. російську мову в сто раз більше навязують - але це чомусь вважається нормальним.

            Мова і ксенофобія в даному випадку разом не обговорювалися. Це ТИ їх звів. Не я.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.10 | catko

             для бездуховних пофіг закони. це медичніший факт ніж навпаки

             Пані пише:

             > А якщо її, духовності нема? Якщо її ріхні люди по-різному розуміють? В ріхних частях країни? Це все - медичний факт.

             та пофіг. якщо вона хоч якась є - люди апріорі порядніші ніж ті в кого нема. і як можна духовність по-різному розуміти? ну абстрагуємось від мови - що ще в розумінні духовності лежить в різних площинах на сході і заході україни?

             >
             > Без законів це ніяк не вирішується і до спільного вектору не зводиться.

             угу. треба запантентувати. закони які роблять людей духовно просунутими та свідомими і відповідальними.

             > Люди по різному розуміють партіотизм. Це - медичний факт зафіксований з результатах голосування. Про-російська сила була на цих виборах одна - Вітрянка. І саме вона пролетіла.

             та ну. по-перше яким чином люди міряли 5 тисяч років патріотизм, поки не придумали голосування. по-друге ти забула партію політики путіна і зубр (жарт). а по-третє регіонали, комуністи і соціалісти - самі натуральні проросійсько налаштовані сили. навіть якщо їх американці на зло європі зараз консультують.


             > Мова і ксенофобія в даному випадку разом не обговорювалися. Це ТИ їх звів. Не я.

             це зводять методом голосування числені дописувачі тут. раз підняв питання мови - значить русофоб що є варіантом ксенофобії. і нічого я не зводив - почитай з чого гілка починалась.
           • 2006.08.10 | Предсказамус

            Нет, просто смотрим по-разному.

            catko пише:
            > і в чому та духовність полягає - мова, церква, просто порядність - пофіг, головне що без неї закони просто папірець і добитись виконання будь-яких законів від людини яка просто тупо бездуховна і тому може дурити, вбивати і красти - нереально.
            Попробуйте сами развить свою мысль и увидите, что единственный выход из этого положения - в скит. Только там Вы будете гарантированно недоступны для бездуховных людей, которые не будут исполнять законы. Если в скит не хотите, то придется находить другие решения для обеспечения законопослушности.

            > так що оті всі дискусії про навязування і ксенофобію - тупа відмазка. російську мову в сто раз більше навязують - але це чомусь вважається нормальним.
            Я убежден, что за возрождение украинского языка нужно бороться, но также убежден, что в последние 15 лет государство сделало если не все, то многое, чтоб его (язык) убить.

            >> P.S. Я категорический противник государственного двуязычия именно потому, что в традиционный бардак исполнения законов может добавиться бардак из-за неадекватных и неравноценных переводов.
            > я ж кажу - просто технічна функція. типу версій с++
            Этот аргумент мне представляется гораздо более убедительным для неозабоченных граждан, чем рассуждения о морали.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.11 | Пані

             Re: Нет, просто смотрим по-разному.

             Предсказамус пише:

             > >> P.S. Я категорический противник государственного двуязычия именно потому, что в традиционный бардак исполнения законов может добавиться бардак из-за неадекватных и неравноценных переводов.
             > > я ж кажу - просто технічна функція. типу версій с++
             > Этот аргумент мне представляется гораздо более убедительным для неозабоченных граждан, чем рассуждения о морали.

             І це переконливий аргумент для набагато більшої кількості населення, ніж духовність. Яку люди розуміють по-різному.

             І барани нацдеми взагалі не використовують цей простий і дохідливий аргумент ніде.
         • 2006.08.10 | Пані

          Спочатку ті що є треба виконувати

          catko пише:
          > і взагалі - якщо мовне питання нікого не цікавить а навязування силою мови несе тільки спротив і негатив - то взагалі про який ЗАКОН про мови може йти мова (сорі за каламбур).

          Закони вже є написані. Українською мовою. Включно їз законом про мови. І на них всі срали. Починаючи з голови.

          > і при чому тут взагалі мовні закони до факту відсутності патріотизму елементарного в офігенної частини російськозалежних політиків з чого і почалась дискусія?

          Я повторюю - це помилка вважати перелічених політиків "російськозалежними". Вони "коритозалежні". Що найближче майбутнє і покаже.

          Патріотизма елементарного однаково не вистача політикам усіх мастей. І Ющенко ніяк не більшеий патріот, ніж Богатирьова. І не менший. Як не міряй.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Роман ShaRP

         Браво, біс!

         Отримав насолоду від усієї підгілки. Пропоную відокремити її в окремий твір, назвати "Пані поре паньків", і продавати як перше справжнє українське садо-мазо коло хати. :lol:
      • 2006.08.10 | Хвізик

       тут у мене ще одне питання виникло.

       > Тому що Предсказамуса мовне питання не цікавить.
       > ...
       > Предсказамуса (і мене) цікавлять демократичні свободи. Дотримання законів і прав людини. Однакові правила гри для всіх.
       а як Вам вдається питання прав людини на рідну мову виокремети зі списку інших прав і свобод та залишити поза розглядом?
      • 2006.08.11 | harnack

       Re: цікава логіка. якщо вона має місце бути

       Пані пише:
       > catko пише:
       > > Пані пише:
       > >
       > > > А так - ти написав просто херню, яка "всього лише" розпалює міжнаціональну ворожнечу. І зайвий раз показую печерний рівень українських націоналістів.
       > >
       > > зато у всяких ...сів типу макшрейдера азарова не печерний рівень бо вони міжнаціональну ворожнечу не розпалюють бачивши україну з її мовою в тому числі в задниці. а за такою логікою ющ з янеком взагалі янголи, бо схід і захід помирили адназначно. чому тоді предсказамуси їм осанну не співають?
       >
       > Тому що Предсказамуса мовне питання не цікавить. Як не цікавить воно насправді Азарова та Кушнарьова. Кушнарь вже взад перейшов на українську, а трогательние переходи на мову Азарова вас ще чекають попереду. І Добкін, який кричав під час виборів "мова не пройде!" вже вовсю розмовляє мовою на пресухах.
       >
       > Предсказамуса (і мене) цікавлять демократичні свободи. Дотримання законів і прав людини. Однакові правила гри для всіх.
       >
       > А не манівці, на які ви, нажаль, знов і знов ловитеся.
       >
       > Я знаю купу українців за походженням, які давно зреклися рідної мови. Знаю купу росіян за походженням, які принципово розмовляють українською. І все, що завгодно всередині. Але яка вам різниця? Ви ж краще знаєте, як насправді сприйняли виборці Януковича його перемогу? І взагалі - хіба вас (з Мартинюком) дійсність взагалі цікавить?

       Українська патологічна дійсність? Усі інші держави спроможні бути здоровими, а українську патологію треба вважати за дійсність та їй потурати!
     • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

      Re: цікава логіка. якщо вона має місце бути

      catko пише:
      > Пані пише:
      >
      > а за такою логікою ющ з янеком взагалі янголи, бо схід і захід помирили адназначно. чому тоді предсказамуси їм осанну не співають?

      Це вони себе помирили з думкою, що спіпрацювати таки прийдеться. Все інше - перфоманс для саміх же себе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | SpokusXalepniy

       Цікаве цітування.

       Riesenschnauzer пише:
       > catko пише:
       > > Пані пише:
       > > а за такою логікою ющ з янеком взагалі янголи, бо схід і захід помирили адназначно. чому тоді предсказамуси їм осанну не співають?
       > Це вони себе помирили з думкою, що спіпрацювати таки прийдеться....
       Ви зацитували так, що виходить це Пані казала оцю хе..ю, але ж catco може подати тепер на Пані до суду за @copyright (а на вас, як на типографію по розповсюдженню). :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.11 | Riesenschnauzer

        Re: Цікаве цітування.

        SpokusXalepniy пише:
        > Riesenschnauzer пише:
        > > catko пише:
        > > > Пані пише:
        > > > а за такою логікою ющ з янеком взагалі янголи, бо схід і захід помирили адназначно. чому тоді предсказамуси їм осанну не співають?
        > > Це вони себе помирили з думкою, що спіпрацювати таки прийдеться....
        > Ви зацитували так, що виходить це Пані казала оцю хе..ю, але ж catco може подати тепер на Пані до суду за @copyright (а на вас, як на типографію по розповсюдженню). :)

        Буду уважнішим. Я не зовсім роздивився, хто що казав, бо чесно кажучи не роздивлявся. Оскільки, що до одного, що до другої я ставлюсь неупереджено, то коментував не автора(ку), а власне слова. ;-)
   • 2006.08.10 | Хвізик

    Re: Щодо зауваженого Вами абзацу

    Мартинюк пише:
    > Я лише хотів зауважити що народжені в Україні росіяни, як правило відносяться до своєї реальної батьківщини (себто України), і зокрема її незалежності набагато лояльніше аніж ті, які були прислані (направлені - з отриманням квартири та керівної роботи) в Украну в рамках програми "обрушения края" .
    буває. але бувають і вийнятки
 • 2006.08.09 | Роман ShaRP

  Ниасилил. КГ/АМ.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Превед камунизьма

   Апять малалетки КГ/АМят

 • 2006.08.09 | пан Roller

  (-1) КГ/ Победила дружба

 • 2006.08.10 | Pavlo_M

  Політики перемогли народ...

  Вони розвели народ, як лохів, і перемогли...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Мартинюк

   Боротьба народу з політиками вічна

   Власне це і є політикою.
 • 2006.08.10 | Rus36

  Улыбнитесь... (л)

  http://vip-ua.com/?/articles/2006/07/19/180611-9
 • 2006.08.10 | Ghost

  хорошая статья!

 • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

  Аргументовано та досить об'єктивно

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Ухум Бухеев

   Білоє и думі.

   Хто кого переміх?..
   Сумне запитання...
   Стоячи на майдані я дивився у глибоке демісезонне небо, в якому туди-сюди літали янголи, що оберігали нас від кримського ЗМОПУ, російських спецназовців та злобних янукістів і думав:
   он, як добре було, якщо б в недалекому майбутньому на офіційних установах вивішували одразу три прапори - два синіх (НАТО та ЄС) і один напівсиній - України. Уявляв собі, як поманери (помаранчевий різновид піонерів) з посмішками біжуть назустріч заслуженому натівському вояку, американцю-авіатору, він розсаджує дітлахів на колінах і пригощає жуйками. Діти розпитують: а розкажіть нам, як ви, ваше благородіє, сербів у 99-му вбивали (ніхто при цьому ніхто з них не розмовляє на жалюгідному "руском єзикє")? Він і розказує та фото показує, і медалі за особливо вправні вбивства помацати дає...

   А нині... Де ви, думи мої світлі? Сумно стало і страшно.
   А-а-а!..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

    Re: Білоє и думі.

    Ухум Бухеев пише:
    > Хто кого переміх?..
    > Сумне запитання...
    > Стоячи на майдані я дивився у глибоке демісезонне небо, в якому туди-сюди літали янголи, що оберігали нас від кримського ЗМОПУ, російських спецназовців та злобних янукістів і думав:
    > он, як добре було, якщо б в недалекому майбутньому на офіційних установах вивішували одразу три прапори - два синіх (НАТО та ЄС) і один напівсиній - України. Уявляв собі, як поманери (помаранчевий різновид піонерів) з посмішками біжуть назустріч заслуженому натівському вояку, американцю-авіатору, він розсаджує дітлахів на колінах і пригощає жуйками. Діти розпитують: а розкажіть нам, як ви, ваше благородіє, сербів у 99-му вбивали (ніхто при цьому ніхто з них не розмовляє на жалюгідному "руском єзикє")? Він і розказує та фото показує, і медалі за особливо вправні вбивства помацати дає...
    >
    > А нині... Де ви, думи мої світлі? Сумно стало і страшно.
    > А-а-а!..

    Ага... Квіти нести краще до Путіна, який зрадив матросиків у "Курську", вибраковує власний гєнофонд у Чечні, душить бізнес, шантажує газом, проте не їсть "Тузика"... ;-)
 • 2006.08.10 | Пані

  Це не відповідає дійсності.

  Володимир Мартинюк пише:

  > Призначення Віктора Януковича на посаду прем'єр-міністра України було причиною сильного розчарування та обурення багатьох простих і непростих прихильників «помаранчевої» справи. Однак і прихильники Партії реґіонів також не стрибали від радощів.

  Це не відповідає дійсності. Стрибали і стрибають. Велкам ту Схід. Саме прихильники, а не поодиноки малосознательние нардепи.

  Подальше навіть не коментую, бо воно все грунтується на абсолютно хибних уявленнях про дійсність.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

   Re: Це не відповідає дійсності.

   Пані пише:
   >
   > Подальше навіть не коментую, бо воно все грунтується на абсолютно хибних уявленнях про дійсність.

   ТО розкажіть про справжні, коректні уявлення. Бо слова, слова...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | Пані

    Приїдьте на Схід і поговоріть з людьми самі

    Спростовувати, що чорне то біле я не збираюся. Тут або самому треба переконатися, або продовжувати вірити в казки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.10 | Хвізик

     а можна до Вас звернутися з особистим проханням?

     Дуже прошу Вас описати ситуацію, яка складається на Сході, зокрема, у світлі останніх подій.
     Чи став народ більше любити Юща? А Янука?

     Ситуація на Україні нині змінюється надзвичайно швидко. Здається, востаннє все перевернулося на протязі кількох годин. На жаль, їздити так часто я не маю можливості, а тим більше подорожувати всією територією країни.

     Був би вдячним
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.10 | Пані

      Можна.

      Хвізик пише:
      > Дуже прошу Вас описати ситуацію, яка складається на Сході, зокрема, у світлі останніх подій.
      > Чи став народ більше любити Юща? А Янука?

      Юща стали любити ще менше (якщо було куди). Янука більше. Тут днями було опитування про відношення до Універсалу - так от це ще недооцінка. Зараз для Юща картина ще гірша.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | Хвізик

       дуже цікаво. можете думки розкрити?

       > Юща стали любити ще менше (якщо було куди).
       > Янука більше.
       > Тут днями було опитування про відношення до Універсалу - так от це ще недооцінка.
       > Зараз для Юща картина ще гірша.
       чому? яка у людей аргументація? що з Універсалом?

       І ще кілька питань:
       яке ставлення при тому до України і укр держави?
       яке ставлення до федералізації чи розколу держави в якому іншому вигляді?
       як би мав чинити Ющ, якби хтів, щоб харків"яни стали поважати його більше?
       а Янук?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Пані

        Re: дуже цікаво. можете думки розкрити?

        Хвізик пише:
        > > Юща стали любити ще менше (якщо було куди).
        > > Янука більше.
        > > Тут днями було опитування про відношення до Універсалу - так от це ще недооцінка.
        > > Зараз для Юща картина ще гірша.
        > чому? яка у людей аргументація? що з Універсалом?

        Універсал - це нічого не значуща бамажка (вони праві, це доводять новини кожен день).

        > І ще кілька питань:
        > яке ставлення при тому до України і укр держави?

        Нормальне. В місті досить багато авто з українськими прапорцями.

        > яке ставлення до федералізації чи розколу держави в якому іншому вигляді?

        Який розкол? Яка федералізація?

        > як би мав чинити Ющ, якби хтів, щоб харків"яни стали поважати його більше?

        Виконувати свої передвиборчі обіцянки. Посадити в тюрми тих, кого називав бандитами.

        > а Янук?

        А до нього і так вже краще ставляться.

        Ви про таблицю множення запитати не хочете? Бо наспрвді ви задаєте питання приблизно на такому ж рівні. Це все абсолютно очевидно.
       • 2006.08.10 | Забойщик

        Для Хвізика! Отвечаю только по Донецкой обл.

        10-08-2006 15:52, Хвізик
        дуже цікаво. можете думки розкрити?

        > Юща стали любити ще менше (якщо було куди).

        > Янука більше.

        > Тут днями було опитування про відношення до Універсалу - так от це ще недооцінка.

        -------Универсал не воспринимается никак! БАМАЖКА!Ничего не значащая и ничего не давшая.Поэтому действия Юща по её подписанию воспринимаются как клоунские.

        > Зараз для Юща картина ще гірша.

        чому? яка у людей аргументація? що з Універсалом?

        І ще кілька питань:
        яке ставлення при тому до України і укр держави?

        --------Стоит помнить,что рядовой украинец любит придуриваться:жрать нечего,за жильё платить нечем и т.д. А сами тем временем машины покупают. Поэтому рядовой украинец(имею в виду гражданин Украины)клянёт свою страну в мать-перемать.Но ни к какой России присоединяться не собирается.Чего он не любит(особенно бывавший в России на заробитках) так это трындежа о том, что в России плохо,а в Украине лучше.Он-то всё видел своими глазами,а ниши доблестные СМИ пытаются убедить его ,что он ни фига не понимает и ничего не видел.


        яке ставлення до федералізації чи розколу держави в якому іншому вигляді?

        ----Могу напомнить,что в самый разгар федерастизма,готовя референдум о федерастизации ,наши Донецкие начальнички провели в Донецке опрос об отделении. После этого опроса тема федерастизации более всеръёз не возникала.


        як би мав чинити Ющ, якби хтів, щоб харків"яни стали поважати його більше?

        -------На бдижайший год его имидж в Донецке не улучшится.

        а Янук?

        -----------Рейтинг Янука сейчас настолько велик,что он навряд ли выростет.Если к выборам янук сумеет изменить ситуацию в экономике к лучшему.... И не просто к лучшему,а так , чтобы это ПОЧУВСТВОВАЛ избиратель,он выиграет любые выборы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Хвізик

         спасибі

        • 2006.08.11 | Riesenschnauzer

         Re: Для Хвізика! Отвечаю только по Донецкой обл.

         Забойщик пише:

         > -----------Рейтинг Янука сейчас настолько велик,что он навряд ли выростет.Если к выборам янук сумеет изменить ситуацию в экономике к лучшему.... И не просто к лучшему,а так , чтобы это ПОЧУВСТВОВАЛ избиратель,он выиграет любые выборы.

         Зробити добре та приємно на Донеччині набагато простіше, ніж в Україні в цілому. А Януку потрібно не завоювати симпатії, а зберегти. Оскільки електорат Янука досить чітко локалізований, то висновки також чітко змальовуються.
     • 2006.08.10 | Забойщик

      Для Хвізика.....

      10-08-2006 15:40, Хвізик
      а можна до Вас звернутися з особистим проханням?

      Дуже прошу Вас описати ситуацію, яка складається на Сході, зокрема, у світлі останніх подій.
      Чи став народ більше любити Юща?

      --------Нет! А за что его любить? Во-первых у нас очень не любят проигравших.Тем более строящих из себя велике цобе.Учтите и его поганую физиономию.Я как-то размещал здесь результаты одного опроса.Из "голосовавших" за янука более 60% (кажется 67%) были женщины.То есть внешность играет далеко не последнюю роль при голосовании.
      ---------Когда Ющ стал ездить в Донецк и часами разглагольствовать ,переливать из пустого в порожнее,разводить турусы на колёсах и при этом разводить руками,которые не крали,он приобрёл славу постопорожнего трепача.Ведь его аудиторией были мэры городов,директора предприятий,гл.инженеры... Т.е. люди понимающие что к чему.А он вел себя как царь приехавший в детсад.Конечно же по возвращении домой они не стесняясь начали делиться своими впечатлениями о Юще.Учитывая,что , как правли эти люди пользуются авторитетом,слава Юща-бендеровца испарилась как дым и вместо неё он приобрёл славу пустышки,трепача.А затем был мемодряньдум,люби друзи,говнометательство в сторону Юли.... Он только
      убедил людей,что он пустой человек.

      А Янука?

      ------Янук сегодня победитель.И в глазах обывателя он мужик.Он сумел преодолеть обстоятельства и подняться после тех наездов которые были со стороны Юща.Конечно же его зауважали ,как никогда.Его ведь не воспринимают у нас как бандита.Ну снимал шапки.Но ведь сумел преодолеть эти обстоятельства.То есть у него устойчивый имидж победителя.Тем более свой,земеля!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | Хвізик

       донецький регіон має свою особливість - там багато людей або сам

       самі вчинили якісь кримінальні злочини, або хтось з їхніх близьких щось таке вчинив.
       тому знімання шапок у далекому минулому не сприймається ними як серйозний компромат.
       таку теорію я чув. не знаю, чи вірна вона
       можливо, це також міф
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Забойщик

        Для Хвізика! Отвечаю только по Донецкой обл.

        10-08-2006 21:51, Хвізик
        донецький регіон має свою особливість - там багато людей або сам

        самі вчинили якісь кримінальні злочини, або хтось з їхніх близьких щось таке вчинив.

        -----Сказать что это ХУЙНЯ - это ничего не сказать.Донбасс-это самый обычный регион, с самыми обычными людьми ,которых испортила совковая пропаганда:вы соль земли,вы промышленная основа страны,вы становой хребет советской индустрии,вы основа-основ нашей обороноспособности.Нужно помнить чито именно здесь создавались сталинские мифы о советском сверхчеловеке.И это сверхчеловек был из Донбасса:Стаханов,Изотов....Людям прививали и привили комплекс ОСОБЕННОСТИ,неповторимости,ВЫДЕЛЕННОСТИ из остальной Украины.Обрати внимание ВЫДЕЛЕННОСТИ.Мнимый Донецкий сепаратизм появился задолго до 1991 года.Появился и постоянно поддерживался: то перенесут в Донецк министерство угля,то город миллиона роз,то Шахтёр двукратный обладатель кубка.... Таких заморочек было много. И не все они умерли.Донбассовец ну никак не хочет стать ОБЫЧНЫМ украинцем.


        тому знімання шапок у далекому минулому не сприймається ними як серйозний компромат.

        --------У нас в 100-тысячном городе ,приблизительно с 60-го года было два-три случая съёма шапок.Вот такие мы бандюки.

        таку теорію я чув. не знаю, чи вірна вона
        можливо, це також міф

        ------Этот идиотский миф появился скорее всего по следующей причине:помните такую меру уголовного наказания,как отработка на стройках народного хозяйства.В народе говорили "послали на химию". Многие отрабатывали в Донбассе.Вот в Горловке был небольшой посёлочек ,состоявший из 2-х - 3-х этажных домиков в которых жили эти самые "химимки".Они должны были каждый день отмечатся в ментовке,не имели права уехать домой и т.д. Вот они-то и считались уголовниками.Это была разновидность сталинского ГУЛАГа.Стране нужна была халявная рабсила,вот и давали срока ни за что.У меня друг дал пьяному хулигану в морду и схлопотал 2,5 года химии.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Хвізик

         спасибі

      • 2006.08.11 | Riesenschnauzer

       Re: Для Хвізика.....

       Забойщик пише:

       > ------Янук сегодня победитель.И в глазах обывателя он мужик.Он сумел преодолеть обстоятельства и подняться после тех наездов которые были со стороны Юща.Конечно же его зауважали ,как никогда.Его ведь не воспринимают у нас как бандита.Ну снимал шапки.Но ведь сумел преодолеть эти обстоятельства.То есть у него устойчивый имидж победителя.Тем более свой,земеля!

       Мысль известная. Но нстолько же идиотская, насколько распространенная, извините. Личность формируется примерно к совершеннолетию (далее только ограняется), но основные моменты закладываются в возрасте от 2 до 5 лет, когда человек познает мир и впитывает информацию, как губка. Если бы уважаемый определенными слоями населения Виктор Федорович ушел после отсидок в монастырь, а не стал членом КПСС (!!!!), я бы поверил в то, что он изменился и поднялся над обстоятельствамию. Но где ж это в СССР были такие тюрьмы, зоны, блин, "химии", откуда, откинувшись, зеки шли прямиком в ряды "объединяющей и направляющей силы"? Но это так, к слову, а то тут любят некоторые постоянно упоминать о комсомольско-партийном прощшлом политиков, обходя вниманием такие одиозные фигуры, как Проффесор. Дальнейший путь и особенно поведение таварищя Януковича на нем (в том числе битье морд министрам и руководителю Администрацыи Президента, как венец достойного премьер-министра поведения), свидетельствует о том, что то, что привело его к сниманию шапок и битью морд, никуда не делось, а вышло на другой уровень. И потом не производит Виктор Федорович впечатление самостоятельной фигуры, он как второй король, играет только при заходе тузом.
       А то, что свой и земеля - это понятно. Это свойственно людям опять же определенного воспитания.
       Вывод: зомби. Как же все же научить людей мыслить самостоятельно...
    • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

     Re: Приїдьте на Схід і поговоріть з людьми самі

     А Ви не спростовуйте, просто розкажіть, що бачили... Я мав досвід спілкування з багатьма апологетами антиукраїнської ідеї, що з росіянами, зщо з нашими, домашніми, зі Сходу... Бандери, кажуть, нашим батькам у спину стріляли...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.10 | Предсказамус

      На Востоке антиукраинскими идеями страдают единицы

      Riesenschnauzer пише:
      > А Ви не спростовуйте, просто розкажіть, що бачили... Я мав досвід спілкування з багатьма апологетами антиукраїнської ідеї, що з росіянами, зщо з нашими, домашніми, зі Сходу... Бандери, кажуть, нашим батькам у спину стріляли...
      В оценке ситуации жителями Востока вопрос национальной идеи не стоИт в принципе, по крайней мере у подавляющего большинства. "Помаранчевая" власть для них не стала своей, да и не пробовала это сделать. Кроме хаоса, в ситуацию ничего не добавила. Янукович же остался "своим", его возвращение во власть воспринимается как приход прежней власти. Для которой характерны хоть и неприятные, но стабильные правила игры.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | Хвізик

       не зрозумів. зокрема тут:

       > В оценке ситуации жителями Востока вопрос национальной идеи не стоИт в принципе, по крайней мере у подавляющего большинства.
       конкретизуйте, що означає ця фраза? чи означає "відсутність нац ідеї" те, що на територію Харкова, в принципі, може прийти будь-яка держава, і харків"яни спокійно її приймуть, за умови, що вона гарантуватиме їм кусок хліба?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Предсказамус

        Объясняю

        Хвізик пише:
        >> В оценке ситуации жителями Востока вопрос национальной идеи не стоИт в принципе, по крайней мере у подавляющего большинства.
        > конкретизуйте, що означає ця фраза? чи означає "відсутність нац ідеї" те, що на територію Харкова, в принципі, може прийти будь-яка держава, і харків"яни спокійно її приймуть, за умови, що вона гарантуватиме їм кусок хліба?
        Вы путаете национальную идею и патриотизм. Человек может любить страну, в которой живет, но в то же время не рваться срочно обучить всех билетных контролеров государственному языку.
        Но в данном случае речь о другом, а именно о том, что отношение к "голубым" и "оранжевым" на Востоке не основывается на этнических моментах.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Хвізик

         все рівно неясно

         > Вы путаете национальную идею и патриотизм.
         ні. але мені думається, ці питання є неподільними.

         > Человек может любить страну, в которой живет,
         може. може також ненавидіти або бути байдужим. а харків"яни?

         > но в то же время не рваться срочно обучить всех билетных контролеров государственному языку.
         зверніть увагу, я вже давно не піднімаю теми мови.

         > Но в данном случае речь о другом, а именно о том, что отношение к "голубым" и "оранжевым" на Востоке не основывается на этнических моментах.
         я на яких? зокрема, звідки голубі беруть підтримку для руху на розколювання укр держави?

         я поясню, чому я так настирно поворюю саме ці питання.
         3 роки тому я відпочивав у Криму. Багато подорожував Південним берегом, відвідав багато цікавих місць, був вражений казковою красою Криму.
         Але найбільше я був вражений тим, що я не зустрів (може мені не пощастило?) жодної людини, яка би ставилася до укр держави не то що з любов"ю, а бодай з повагою. Таке враження склалося, що люди там України не хочуть і не люблять. А єдине, що їх тримає у складі України - це інерція: вони ще не сформували власного бачення того, що ВОНИ САМІ хочуть. Тоді я для себе прийняв рішення: якщо одного дня кримчани заявлять, що вони з Україною бути *не бажають*, особисто я їх стримувати не буду, а вимагатиму від центральних властей поважати думку кримчан.

         Я розумію, що Харків це не Крим, але, здається, там також відбувається щось подібне
       • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

        Re: не зрозумів. зокрема тут:

        Хвізик пише:
        > > В оценке ситуации жителями Востока вопрос национальной идеи не стоИт в принципе, по крайней мере у подавляющего большинства.
        > конкретизуйте, що означає ця фраза? чи означає "відсутність нац ідеї" те, що на територію Харкова, в принципі, може прийти будь-яка держава, і харків"яни спокійно її приймуть, за умови, що вона гарантуватиме їм кусок хліба?

        Nа ні. Це означає те, що власної національної ідеї в них просто немає, бо самі - нащадки переселенців, корені загублені, старі національні цінності втратили, нових не здобули. В голові - теж саме, що в Росіян, які за Путіна, тільки ті у власній країні, а ці в Україні, яка для них своєю не стала. Україна для них не Батьківщина, а "мєстажитєльство", проте й Росія для них не "Родіна". "Родіною" лишається савецький саюз, якого вже 15 років як немає зовсім. Ось так і виходить, що про національне казати немає чого, бо немає його, національного.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Хвізик

         от мені і цікаво, як поведуться люди з подібним світоглядом, якщ

         якщо, наприклад, Берег Слонової Кістки вирішить висадити туди свій десант і перетворити Харків на власну колонію?
         А якщо то буде США, чи Росія?

         чисто гіпотетично.

         вони взагалі під будь-яку владу "ляжуть", чи матимуть власні пріоритети?
         чи знайдеться там бодай пара чоловік, щоб виступити проти вторгнення?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

          Re: от мені і цікаво, як поведуться люди з подібним світоглядом,

          Хвізик пише:
          > якщо, наприклад, Берег Слонової Кістки вирішить висадити туди свій десант і перетворити Харків на власну колонію?
          > А якщо то буде США, чи Росія?
          >
          > чисто гіпотетично.
          >
          > вони взагалі під будь-яку владу "ляжуть", чи матимуть власні пріоритети?
          > чи знайдеться там бодай пара чоловік, щоб виступити проти вторгнення?

          Маю думку, що виступить не пара чоловік, а майже все населення, але з криками "За Родіну!", це якщо Кот Д'Івуар або США. А якщо РОсія, то виступлять з хлібом-сіллю мабуть. А пара чоловік таки шмальне у спину ;-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.10 | Хвізик

           Re: от мені і цікаво, як поведуться люди з подібним світоглядом,

           > Маю думку, що виступить не пара чоловік, а майже все населення, але з криками "За Родіну!", це якщо Кот Д'Івуар або США. А якщо РОсія, то виступлять з хлібом-сіллю мабуть. А пара чоловік таки шмальне у спину ;-)
           Тобто, вони все-таки хочуть жити у Росії?
           але, це все наші з Вами фантазії. Швидше ща все, вони "не мають нічого спільного з реальністю"
           Було би цікавіше, якби харків"яни відповіли, як воно там є насправді.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

            Re: от мені і цікаво, як поведуться люди з подібним світоглядом,

            Хвізик пише:
            > > Маю думку, що виступить не пара чоловік, а майже все населення, але з криками "За Родіну!", це якщо Кот Д'Івуар або США. А якщо РОсія, то виступлять з хлібом-сіллю мабуть. А пара чоловік таки шмальне у спину ;-)
            > Тобто, вони все-таки хочуть жити у Росії?
            > але, це все наші з Вами фантазії. Швидше ща все, вони "не мають нічого спільного з реальністю"
            > Було би цікавіше, якби харків"яни відповіли, як воно там є насправді.

            Ті, хто хоче жити у Росії - їде до Росії і живе, але не тому, що національна ідея краща, а тому, що зарплата вища.

            Маю думку, що решта скоріше ні, не хоче жити у Росії. Вони хочуть жити там, де живуть, але щоб все було так, як при совку. Дешева ковбаса і ніякої хохляцької мови. Високі зарплати за збиткову працю та піднесений до гори прапор пролетарської гідності.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.10 | Хвізик

             зверніть увагу,що харків"яни вже не беруть участі у нашій з Вами

             у нашій з Вами розмові.

             На жаль

             На жаль, це не вперше. Цікаво чому?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.10 | afterstep

              ТомуЩо(с) будь-кому набридне спростовувати абсурд

              ви перейняли у "старшого брата" вміння перекручувати зміст, видираючи поодинокі слова, а в університеті навчилися застосовувати математичну логіку там, де вона незастосовна.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.10 | Хвізик

               наприклад?

               afterstep пише:
               > ви перейняли у "старшого брата" вміння перекручувати зміст, видираючи поодинокі слова, а в університеті навчилися застосовувати математичну логіку там, де вона незастосовна.
              • 2006.08.11 | Riesenschnauzer

               Дайте фактуру!!!!

             • 2006.08.10 | Забойщик

              Пане Хвізик !


              зверніть увагу,що харків"яни вже не беруть участі у нашій з Вами

              у нашій з Вами розмові.

              На жаль

              На жаль, це не вперше. Цікаво чому?

              -------И не только харьковчане.Донбасс тоже молчит.
              Дело в том,что вы такую околесицу несёте,настолько у вас всё оторвано от реальности,что оппонировать вам,только время терять.Тем более,что вы не воспринимаете точку зрения оппонентов.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.10 | Хвізик

               наразі, я намагаюся вияснити, що я написав такого

               що Ви аж так зі мною:
               > Дело в том,что вы такую околесицу несёте,настолько у вас всё оторвано от реальности,что оппонировать вам,только время терять.Тем более,что вы не воспринимаете точку зрения оппонентов.

               Якраз навпаки.
               Я прошу опонентів висловити їхню точку зору. І був би радий з нею ознайомитись.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Забойщик

        Для Хвізика! Отвечаю только по Донецкой обл.

        10-08-2006 15:57, Хвізик
        не зрозумів. зокрема тут:

        > В оценке ситуации жителями Востока вопрос национальной идеи не стоИт в принципе, по крайней мере у подавляющего большинства.

        конкретизуйте, що означає ця фраза? чи означає "відсутність нац ідеї" те, що на територію Харкова, в принципі, може прийти будь-яка держава, і харків"яни спокійно її приймуть, за умови, що вона гарантуватиме їм кусок хліба?

        ------Отсутствие нацидеи означае только то,что у нас твоя национальность НЕ определяет отношения к тебе окружающих. Да и какая может быть нацидея, когда в одном городишке проживают (иногда даже как бы посёлочками) русские,украинцы(есть три села переселенцев из Западной Украины),армяне,иранцы,испанцы,греки,корейцы,белоруссы,евреи,
        турки,турки-месхетинцы,цыгане,аргентинцы,китайцы.... Наверняка кого-нибудь забыл.Скажи,кого в этих условиях может интересовать украинский язык?Китайца? Или турка?

        -------По поводу "може прийти будь-яка держава, і харків"яни спокійно її приймуть, за умови, що вона гарантуватиме їм кусок хліба?" Конечно же нет.Добассовцы воспринимают себя гражданами Украины,служат в украинской армии и ,не дай Бог,случись заваруха (с любой страной,в том числе и с Россией) они воспримут агрессора именно как агрессора.Со всемо вытекающими последствиями.Надо сказать,что патриотизма у ребят из Донбасса наверное побольше ,чем у жителей Центральной Украины.Их так воспитывают.Но их патриотизм совершенно не связан с украинским языком.Здесь эта тема НИКОГО не волнует(переселенцы с Западной Украины в полном составе голосовали за Янука.На весь наш округ за Тягныблоха проголосовало около 40 человек (по памяти).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | SpokusXalepniy

         А турок-месхетинец знает мову?

         Забойщик пише:
         > ------Отсутствие нацидеи означае только то,что у нас твоя национальность НЕ определяет отношения к тебе окружающих. Да и какая может быть нацидея, когда в одном городишке проживают (иногда даже как бы посёлочками) русские,украинцы(есть три села переселенцев из Западной Украины),армяне,иранцы,испанцы,греки,корейцы,белоруссы,евреи,
         > турки,турки-месхетинцы,цыгане,аргентинцы,китайцы.... Наверняка кого-нибудь забыл.Скажи,кого в этих условиях может интересовать украинский язык?Китайца? Или турка?
         Интересно, вот эта "национальная ассамблея" понимает ли украинский язык, когда смотрит телевизор?
         Ну, у нас с тобой уже был разговор о мове. Напиши мне на мыло (изображу адрес так, чтобы рекламный автомат не слал мне мусор):
         sakovich[знак @]pacbell.net
         Вышлю тебе материал для размышлизмов. Не забудь.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Забойщик

          Только для SpokusXalepniy ! Строго конфиденциально!

          10-08-2006 23:32, SpokusXalepniy
          А турок-месхетинец знает мову?

          Забойщик пише:
          > ------Отсутствие нацидеи означае только то,что у нас твоя национальность НЕ определяет отношения к тебе окружающих. Да и какая может быть нацидея, когда в одном городишке проживают (иногда даже как бы посёлочками) русские,украинцы(есть три села переселенцев из Западной Украины),армяне,иранцы,испанцы,греки,корейцы,белоруссы,евреи,

          > турки,турки-месхетинцы,цыгане,аргентинцы,китайцы.... Наверняка кого-нибудь забыл.Скажи,кого в этих условиях может интересовать украинский язык?Китайца? Или турка?

          Интересно, вот эта "национальная ассамблея" понимает ли украинский язык, когда смотрит телевизор?

          -------Очень многие.Но так как они понимают русский ЛУЧШЕ украинского ,то предпочитают слушать на русском. Мне обещают подогнать областное исследование по СМИ.Всё не обещаю,но кое-что повешу на Майдане.Очень многих ждёт разочарование.

          Ну, у нас с тобой уже был разговор о мове. Напиши мне на мыло (изображу адрес так, чтобы рекламный автомат не слал мне мусор):
          sakovich[знак @]pacbell.net
          Вышлю тебе материал для размышлизмов. Не забудь.

          ------Уже черкнул пару слов.
      • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

       Re: На Востоке антиукраинскими идеями страдают единицы

       Предсказамус пише:
       > Riesenschnauzer пише:
       > > А Ви не спростовуйте, просто розкажіть, що бачили... Я мав досвід спілкування з багатьма апологетами антиукраїнської ідеї, що з росіянами, зщо з нашими, домашніми, зі Сходу... Бандери, кажуть, нашим батькам у спину стріляли...
       > В оценке ситуации жителями Востока вопрос национальной идеи не стоИт в принципе, по крайней мере у подавляющего большинства. "Помаранчевая" власть для них не стала своей, да и не пробовала это сделать. Кроме хаоса, в ситуацию ничего не добавила. Янукович же остался "своим", его возвращение во власть воспринимается как приход прежней власти. Для которой характерны хоть и неприятные, но стабильные правила игры.

       Я "антиукраинскими" эти идеи назвал просто, чтобы как-то назвать. Понятно, что глубокой идеологии в этой позиции нет. Они, как неоднократно звучало "за русский язык, против НАТО и за дружбу с Россией", то, что это все (ну кроме НАТО) не противоречит и устремлениям "помаранчевых" они догнать не в состоянии, потому что мозги промыты по самый копчик. И не потому, что мозгов не хватает, им просто это в голову не приходит вообще. Мыслят стереотипами.: по украински говорят сельские жлобы, помаранчевые продались Западу (бред, нужны они сильно Западу, чтобы их покупать), хотя сами покупаются Россией, За Харьковом живут бандеровцы, Янукович дал пенсии и поднял ВВП и т.д. Пока разговор всего этого не касается - нормальные люди. Если касается, в лучшем случае спокойно говрят, что вы меня не переубедите, я свой выбор сделал, я верю в то, что это хорошо. В худшем ведут себя как отображено в сложившихся стеретоипах о "донецких".
       Думаю, что тоже самое, поменяв полярность, можно сказать и о западенцах, но с большей натяжкой, потому что мозги так не промывают, да и пьют меньше, отсутствует пресловутый пролетарский коллективизм. Да и пропаганды никакой Запад, в отличие от России не ведет.

       Возражайте, если сумеете.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Предсказамус

        Мне показалось, что я ответил понятно

        Riesenschnauzer пише:
        > Я "антиукраинскими" эти идеи назвал просто, чтобы как-то назвать. Понятно, что глубокой идеологии в этой позиции нет. Они, как неоднократно звучало "за русский язык, против НАТО и за дружбу с Россией", то, что это все (ну кроме НАТО) не противоречит и устремлениям "помаранчевых" они догнать не в состоянии, потому что мозги промыты по самый копчик.
        Русский язык, НАТО и Россия для жителя востока скорее маркер для распознавания "свой/чужой", чем идеологическая основа чего бы то ни было. Просто так принято.
        "Оранжевые" для Востока не выкормыши дяди Сэма, а тупые и жадные деревенские неумехи, не сумевшие дать ладу ни себе, ни стране. "Голубые" же - просто наследники прошлой совковой власти, тоже жадные, но не такие тупые и более-менее справляющиеся с работой.
        За 2005-2006 годы "оранжевые" на Востоке доказали, что им нельзя верить (в бытовом смысле) и что они по сравнению с "голубыми" слабаки. Жирную точку в этом вопросе поставила сдача Ющенко власти Януковичу.
        Вот и весь "национальный вопрос" :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Хвізик

         відповідь приймаю

         > Русский язык, НАТО и Россия для жителя востока скорее маркер для распознавания "свой/чужой", чем идеологическая основа чего бы то ни было. Просто так принято.
         нехай

         > "Оранжевые" для Востока не выкормыши дяди Сэма, а тупые и жадные деревенские неумехи, не сумевшие дать ладу ни себе, ни стране. "Голубые" же - просто наследники прошлой совковой власти, тоже жадные, но не такие тупые и более-менее справляющиеся с работой.
         в великий мірі так воно і є - управлінських кадрів у оранжових немає, і вони навіть не спробували їх знайти. тільки язиком ляпали

         > За 2005-2006 годы "оранжевые" на Востоке доказали, что им нельзя верить (в бытовом смысле) и что они по сравнению с "голубыми" слабаки. Жирную точку в этом вопросе поставила сдача Ющенко власти Януковичу.
         У мене таке враження, що на Сході ніколи не було оранжової влади. Ющ з самого початку там повсюдно назначав на всі посади кучмістів

         > Вот и весь "национальный вопрос" :)
         Ясно.
         А спроби федералізуватися і прийняття регіональних мов тоді для чого?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Предсказамус

          Это тоже очевидно

          Хвізик пише:
          > А спроби федералізуватися і прийняття регіональних мов тоді для чого?
          Попытки федерализации имеют две основы: выгода для "голубых" и мнимая выгода для электората. "Голубые" болели федерализмом тогда, когда им не принадлежала центральная власть, зато они были уверены в победе на местных выборах. Так что тут все ясно. Электорату же объяснили, что все деньги зарабатывает Восток, а проедает Запад. "Оранжевой" контрпропаганды по этому вопросу мы так и не дождались, поэтому экономическая составляющая федерализма была принята населением как данность.
          Региональные языки для "голубых" просто рекламный трюк (сейчас они опять заговорили на "государственном"), основанный на безграмотной языковой политике центральной власти. Реально в Харькове украинский язык можно услышать разве что из СМИ, но хаотических заявлений центральной власти о том, что фильмы будут на 50% украинскими, что ТВ будет на 70% украинским и т.п. полно. Дискомфорт таких решений для русскоязычного населения очевиден, поэтому оно на регионально-языковую тему и ведется. Хотя я и не заметил в этом вопросе особого фанатизма. Все-таки в основе популярности "голубых" и непопулярности "оранжевых" то, о чем я говорил в предыдущем постинге.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.10 | Хвізик

           а багато людей у Харкові дивляться на ситуацію приблизно так, як

           так як Ви?
           І ще:
           а якби Ющ не здав владу голубим, то Харків би відокремився?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Предсказамус

            Я говорил о себе?

            Мой взгляд на ситуацию существенно отличается от того, который я описал. В моих постингах речь шла о мнении, преобладающем среди "голубого" электората Харькова.

            Хвізик пише:
            > а якби Ющ не здав владу голубим, то Харків би відокремився?
            От кого/чего?!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.10 | Хвізик

             Re: Я говорил о себе?

             Предсказамус пише:
             > Мой взгляд на ситуацию существенно отличается от того, который я описал. В моих постингах речь шла о мнении, преобладающем среди "голубого" электората Харькова.
             зрозумів
             >
             > Хвізик пише:
             > > а якби Ющ не здав владу голубим, то Харків би відокремився?
             > От кого/чего?!
             від України. Насправді, я мав на увазі не тільки Харків, а весь східний регіон. Невдало сформулював, мав на увізі, що ви краще про Харків знаєте.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.10 | Предсказамус

              Отделение Востока - бред

              Никто ни о чем подобном не говорит. Подозреваю, и не думает. Сторонников сепаратизма в классическом виде лично я не встречал. Федерализма - полно, по причинам, о которых я говорил (СМИ убедили Восток в том, что его грабит Запад и Киев).
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.10 | Хвізик

               Re: Отделение Востока - бред

               Предсказамус пише:
               > Никто ни о чем подобном не говорит. Подозреваю, и не думает. Сторонников сепаратизма в классическом виде лично я не встречал. Федерализма - полно, по причинам, о которых я говорил (СМИ убедили Восток в том, что его грабит Запад и Киев).
               тобто - не відокремилися б, але заворушення би продовжувалися
               заворушення би переросли у безлад
               безлад би призвів до повної руйнації країни

               Якщо це так, то може і справді, у Юща просто 4 серпня вже реального вибору не було? а вибір був між поганим і ще гіршим.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.10 | Предсказамус

                Массовые беспорядки на Востоке - тоже бред

                Хвізик пише:
                > тобто - не відокремилися б, але заворушення би продовжувалися заворушення би переросли у безлад безлад би призвів до повної руйнації країни
                Перечитайте внимательно то, что я уже написал. На Востоке никто не пойдет на улицы за "голубое" компартийное чиновничество, как не пойдет и
                за "оранжевое" хуторянское жлобье.

                > Якщо це так, то може і справді, у Юща просто 4 серпня вже реального вибору не було? а вибір був між поганим і ще гіршим.
                Выбор был. Он всегда есть.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.10 | Хвізик

                 Re: Массовые беспорядки на Востоке - тоже бред

                 > Перечитайте внимательно то, что я уже написал. На Востоке никто не пойдет на улицы за "голубое" компартийное чиновничество, как не пойдет и
                 > за "оранжевое" хуторянское жлобье.
                 Чому не піде? У Київ же приїхали. Багато приїхало
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.08.10 | Предсказамус

                  Говорю же - ерунда это.

                  Хвізик пише:
                  >> Перечитайте внимательно то, что я уже написал. На Востоке никто не пойдет на улицы за "голубое" компартийное чиновничество, как не пойдет и
                  > > за "оранжевое" хуторянское жлобье.
                  > Чому не піде? У Київ же приїхали. Багато приїхало
                  "Много" - это 10 000? Не смешите. Ахметов и не заметил, что их оплатил.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.10 | Хвізик

                   Re: Говорю же - ерунда это.

                   > "Много" - это 10 000? Не смешите. Ахметов и не заметил, что их оплатил.
                   Вважаєте, що слід було йти своєю дорогою, не звертаючи на проплачених бунтівників уваги?
                   Але ж вони чинили реальну шкоду - перекривали порти в Криму, авта по дорогах зупиняли обшукували...
                   Чи треба було на них спецназ кинути? Не думаю, що це хороший вихід.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.08.10 | Предсказамус

                    Re: Говорю же - ерунда это.

                    Хвізик пише:
                    >> "Много" - это 10 000? Не смешите. Ахметов и не заметил, что их оплатил.
                    > Вважаєте, що слід було йти своєю дорогою, не звертаючи на проплачених бунтівників уваги?
                    Именно.

                    > Але ж вони чинили реальну шкоду - перекривали порти в Криму, авта по дорогах зупиняли обшукували... Чи треба було на них спецназ кинути? Не думаю, що це хороший вихід.
                    Думаю, правильным решением было бы лишить их нелегальных источников финансирования.
                    Но все это рассуждения за жизнь, т.к. Ющенко сдался не 3 августа, а еще в декабре 2004 года.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.08.10 | Хвізик

                     ясно

                  • 2006.08.10 | Роман ShaRP

                   Угу.

                   Предсказамус пише:
                   > "Много" - это 10 000? Не смешите. Ахметов и не заметил, что их оплатил.

                   Мне жена еще в 2004-м раскрыла один из мотивов поездок с "дальнего" Востока в Киев: далеко не все в нем были, и недешево это. А тут везут, еще и суточные платят. Как не согласиться?

                   И везли народ совершенно неподготовленный, как на экскурсию. Я видел в первый день возле ВР. От жары люди просто "выпадали в осадок".
        • 2006.08.10 | afterstep

         Респект. Тема е#$ли раскрыта полностью

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Ghost

          виноваты все.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.10 | Предсказамус

           Кто "все"?

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Ghost

            и Восток, и Запад... все.

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.10 | Предсказамус

             Не понял...

             Получается, что в уникальной тупорылости Президента и его окружения виноваты Восток и Запад? Это они просрали страну, преодолевая героическое сопротивление Народного Президента и любих друзів?! Ну-ну...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.10 | Хвізик

              на жаль, так

              Предсказамус пише:
              > Получается, что в уникальной тупорылости Президента и его окружения виноваты Восток и Запад? Это они просрали страну, преодолевая героическое сопротивление Народного Президента и любих друзів?! Ну-ну...
              принаймні, коли до мене підходить голубий чи москаль і питає: "ну что, дабілісь сваєва? вот такой он, ващ ющінка", я не маю, чого відповісти, а почуваюся винним. ніби особисто я не зробив чогось, що міг би зробити.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.10 | Пані

               Це дурня

               Хвізик пише:
               > Предсказамус пише:
               > > Получается, что в уникальной тупорылости Президента и его окружения виноваты Восток и Запад? Это они просрали страну, преодолевая героическое сопротивление Народного Президента и любих друзів?! Ну-ну...
               > принаймні, коли до мене підходить голубий чи москаль і питає: "ну что, дабілісь сваєва? вот такой он, ващ ющінка", я не маю, чого відповісти, а почуваюся винним. ніби особисто я не зробив чогось, що міг би зробити.

               Так он дійсно "такой". І не тому, що ви щось не зробили.А тому. що він був такий завжди. Ви просто цього не бачили чи не хотіли бачити.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.10 | Хвізик

                на жаль, ні

                > Так он дійсно "такой". І не тому, що ви щось не зробили.А тому. що він був такий завжди. Ви просто цього не бачили чи не хотіли бачити.
                я це бачив
                навіть на цьому майдані писав - не може людина з його біографією бути кришталево чесною.
                але я свідомо з цим змирився - бо іншого варіанту не було
                янукович, зек, - президент - то було би ваабщє.

                зробив помилку?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.10 | Пані

                 Re: на жаль, ні

                 Хвізик пише:

                 > зробив помилку?

                 Помилкою було змирятися. Голосувати за найменше зло - нормально. Але переставати його вважати злом при цьому - не можна.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.08.10 | Хвізик

                  Re: на жаль, ні

                  > Помилкою було змирятися.
                  ну і як би я людей агітував за нього?
                  найсильнішим аргументом було, коли я людям доказував, що при Ющенку припиняться замовні політ вбивства. Дуже важко було їм дивитися у вічі після "самогубства" Кравченки 2ма кулями у голову.
                  Версію самогубства відстоював найбільш Турчинов - навіть перформанси на пресухах влаштовував. Турчинов - права рука Юльки. Хіба я тепер зможу за Юльку агітувавти?
                  Треба шукати нових лідерів
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.10 | Пані

                   Re: на жаль, ні

                   Хвізик пише:
                   > > Помилкою було змирятися.
                   > ну і як би я людей агітував за нього?
                   > найсильнішим аргументом було, коли я людям доказував, що при Ющенку припиняться замовні політ вбивства. Дуже важко було їм дивитися у вічі після "самогубства" Кравченки 2ма кулями у голову.
                   > Версію самогубства відстоював найбільш Турчинов - навіть перформанси на пресухах влаштовував. Турчинов - права рука Юльки. Хіба я тепер зможу за Юльку агітувавти?
                   > Треба шукати нових лідерів

                   Не треба шукати лідерів. Треба шукати принципи, ідеї і цінності. І вже тільки потім шукати сили та людей. які здатні втілити ці цінності.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.08.10 | Хвізик

                    Re: на жаль, ні

                    > Не треба шукати лідерів. Треба шукати принципи, ідеї і цінності. І вже тільки потім шукати сили та людей. які здатні втілити ці цінності.
                    ідеї в них усіх красиві, а от довіри немає ні до кого
                    систему треба міняти
                    так тре зробити, щоб не на довірі трималося
                    щоб політик, хоче він чи ні, а мусів виконувати обіцянки
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.08.11 | Мірко

                     Re: на жаль, ні

                     Хвізик пише
                     >Не треба шукати лідерів. Треба шукати принципи, ідеї і цінності. І вже тільки потім шукати сили та людей. які здатні втілити ці цінності.<

                     Хвізик шукати принципи ідеї і цінності не мусить. Давно їх знайшов.

                     >ідеї в них усіх красиві, а от довіри немає ні до кого
                     систему треба міняти<

                     Якраз вчора дивився DVD "V for Vendetta". Класний. Щиро пропоную.
                     В однім місці V каже що "Не повинен народ боятися влади. Влада повинна боятися народу!"

                     >так тре зробити, щоб не на довірі трималося<

                     З часом напишемо конституцію яка би чітко обмежила повноваження уряду до лише трьох функцій - оборона, поліція, суд. На абсолютно усе решта - вільний ринок.

                     >щоб політик, хоче він чи ні, а мусів виконувати обіцянки<

                     А якщо правильно обмежуться повноваження уряду, таких дурнуватих обіцянок буде в десятеро менше.
                • 2006.08.10 | Ігорко

                 Re: на жаль, ні

                 Хвізик пише:

                 > Пані пише:
                 >> Так он дійсно "такой". І не тому, що ви щось не зробили.А тому. що він був такий завжди. Ви просто цього не бачили чи не хотіли бачити.
                 > я це бачив
                 > навіть на цьому майдані писав - не може людина з його біографією бути кришталево чесною.
                 Пам'ятаю. Підтверджую.

                 Ігорко,
                 з п'ятьма копійками.
        • 2006.08.11 | Riesenschnauzer

         Re: Мне показалось, что я ответил понятно

         Предсказамус пише:

         > Русский язык, НАТО и Россия для жителя востока скорее маркер для распознавания "свой/чужой", чем идеологическая основа чего бы то ни было. Просто так принято.
         > "Оранжевые" для Востока не выкормыши дяди Сэма, а тупые и жадные деревенские неумехи, не сумевшие дать ладу ни себе, ни стране. "Голубые" же - просто наследники прошлой совковой власти, тоже жадные, но не такие тупые и более-менее справляющиеся с работой.
         > За 2005-2006 годы "оранжевые" на Востоке доказали, что им нельзя верить (в бытовом смысле) и что они по сравнению с "голубыми" слабаки. Жирную точку в этом вопросе поставила сдача Ющенко власти Януковичу.
         > Вот и весь "национальный вопрос" :)

         Я и говорю. Стереотипы. Четкие цепочки, обойти которые тяжело, только комплексное и последовательное восприятие.
         Маркер, надо же, то есть это непринципиальые моменты?
         Кстати весь этот бред, пропорциональная система распределения мест в парламенте и прочая хрень, типа выборов в местные советы по партийным спискам, придумали совсем не оранжевые.

         Как по мне большего идиотизма, чем политизация хозяйственной деятельности трудно было придумать. Отсюда ноги растут. Местные проблемы - это проблемы хозяйственные, управленческие, экономические, а не проблема вступать или не вступать в НАТО Пере3,14здяцкому району.

         У нас все на бабло завязано, одним все остальное до одного места - народным избранникам, а другим все остальное выгравировали в мозгах намертво - избирателям (их-то к баблу не пускают, каждому свое, если в одном месте прибудет, то в другом обязательно убудет), в зависимости от специфики мировосприятия. Только одни из тех кому выгравировали оказались способны мыслить самостоятельно, а другие нет. А Вы говорите.

         Скажите еще, что на Ваш взгляд конструктивнее - строить или разрушать? Вот так вот конкретно два нпонятия, без всяких если да в случае.
      • 2006.08.10 | Забойщик

       Аналогично и для Донбасса.

    • 2006.08.10 | Ghost

     а чому треба їхати саме "на схід"?

     я згоден, що "схід - справа тонка". але я не розумію, чому країна повина постійно орієнтуватись саме на думку "східняків".

     о, я вірю, що середньостатістичний "східняк" дуже освідчена людина, інтелектуально розвинута, а на заході мешкають майже тількі малоосвідчені сіляне. але чому такі розумні люди голосують або за комунистів або за бандитів, та й ще агресивно поводяться відносно людей незгодних з їх думкою? мені навпаки подобається як голосують нібито "нерозумні селяни".

     тому мені зараз не дуже цікаво що там коїться на сході країни, бо я знаю що ті люди завжди рідну країну називатимуть "гондурасом", хай вибірають собі кого завгодно.

     мені зараз більше непокоїть настрій людей на Заході, бо саме вони мають вирішувати долю України, тому що саме вони живуть в Україні, ані "у Гондурасі"...

     вибачаюсь за помилкі...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.10 | Хвізик

      Re: а чому треба їхати саме "на схід"?

      мені думається, тільки, або майже тільки, тому, що Схід має звичку шантажувати відокремленням, чого Захід навряд чи коли робитиме
     • 2006.08.10 | Пані

      Можна і на південь також

      БО і на сході і на півдні більшість електората Януковича. Який за словами автора нібито не радіє з його перемоги.

      Так от це фігня - він радіє.
  • 2006.08.10 | Хвізик

   маю дати пояснення усім харків"янам та східнякам

   мені дійсно не вистачає інформації про східний регіон.
   ЗМІ про Схід говорять лиш тоді, коли там робляться якісь заворушення
   маю купу знайомих зі Сходу, постійно спілкуюся. слухаючи їх, розклад голосування на виборах Ющ-Янук відображає про-українську та про-російськи орієнтовані групи народу. Півтора роки оранжової влади цей розклад в укр бік ніяк не зсунули. Значить, народ Сходу стійко хоче бути з Росією. З цим треба щось робити...

   Виходячи з цього я і будував свої міркування.

   Хай вони Вас не дратують. Тепер я бачу, що я дійсно не маю інформації. Де-які речі для мене як откровення.
   Наприклад, про наявність синьо-жовтих прапорців на автах. Я думав, що за них там місцеві хулігани мали б різати шини.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | Пані

    Re: маю дати пояснення усім харків"янам та східнякам

    Хвізик пише:

    > Хай вони Вас не дратують. Тепер я бачу, що я дійсно не маю інформації. Де-які речі для мене як откровення.
    > Наприклад, про наявність синьо-жовтих прапорців на автах. Я думав, що за них там місцеві хулігани мали б різати шини.

    Прапорці і хулігани на машинах возять.

    Крім того, в Харкові, а тим більше в області, нема проблем розмовляти українською мовою. Знайти людину, яка НЕ розуміє, треба ще спромогтися. З кожним роком все більше переходять на українську у відповідь.

    Схід - це Україна. Все інше - то пропаганда для ідіотів. Яка, здається, таки працює.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.10 | Хвізик

     Re: маю дати пояснення усім харків"янам та східнякам

     > Схід - це Україна. Все інше - то пропаганда для ідіотів. Яка, здається, таки працює.
     працює
     точніше, контрпропаганда відсутня.

     > Прапорці і хулігани на машинах возять.
     невже?!!!

     інформації зовсім немає. весь укр медіапростір захоплений кількома людьми, який старанно розказуює світові, що Україна складається мінімум з 3х частин: Захід, Схід та Центр, і готова розділитися на куски у будь-який момент.
     Навіть коли я перебуваю у Києві, і скуповую там усі підряд газети, я не маю де взяти інформації з регіонів (крім офіціозу).
     Просто ганьба всій нашій журналістиці
   • 2006.08.10 | Забойщик

    Пане Хвізик ! Вы меня уморили повторением одних и тех же

    пропагандистских штампов.


    ЗМІ про Схід говорять лиш тоді, коли там робляться якісь заворушення
    маю купу знайомих зі Сходу, постійно спілкуюся. слухаючи їх, розклад голосування на виборах Ющ-Янук відображає про-українську та про-російськи орієнтовані групи народу.

    -------Что означает термин "російськи орієнтовані групи народу"??? Готовых присоединиться к России?Таких очень мало.Это очень старые люди ,которые уже не изменятся.И таких я думаю можно найти и во Львове.Если ,конечно,не кривить душой. Есть некоторое количество людей для которых Россия маяк. В том плане,что они хотят, чтобы и здесь было так хорошо,как в России.Это как правило люди работавшие в России или постоянно туда наезжающие.Но они НЕ ХОТЯТ отделяться от Украины.


    Півтора роки оранжової влади цей розклад в укр бік ніяк не зсунули. Значить, народ Сходу стійко хоче бути з Росією.

    -------Вот это БРЕД,ДИЧЬ!!!! Неужели вы не понимаете,что постоянно повторяя эту херню,вы делаете более монолитной небольшую группу антиукраинцев.Вы их сами прлепляете ко всему населения Востока.Вы сами работаете ПРОТИВ монолитности Украины.Если вам это не нравится,то я вам более ни слова не напишу.Но повторять одну и ту же херню.... Вы меня простите ,мне надоело это читать.


    Наприклад, про наявність синьо-жовтих прапорців на автах. Я думав, що за них там місцеві хулігани мали б різати шини.

    ------Я вам больше скажу:на выборах на антеннах машин встречались ОДНОВРЕМЕННО украинские флажки и партии регионов.Не очень много,но были.А украинские флажки,наклейки на стёклах,на багажниках и номерных знаках машин.... Это сколько угодно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.11 | Хвізик

     Забойщик! Ти на мене не сердся, бо інфи про регіони України дійс

     дійсно немає ніде. Її немає навіть в Києві.
     ЗМІ дають тільки побрехеньки та міфи

     Якщо Ти хочеш здобувати собі друзів, а не ворогів, то не сердся, а пояснюй, що відбувається.

     Спасибі велике за детальні відповіді
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.11 | Забойщик

      Я не сержусь.Но если у человека есть мозги

      --------и он реагирует на происходящее,то очень тяжело "работать" испорченой пластинкой и десятки раз повторять одно и то же.      Спасибі велике за детальні відповіді

      ------Старайся задавать конкретные вопросы.Тогда значительно легче отвечать.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.11 | Хвізик

       Re: Я не сержусь.Но если у человека есть мозги

       Забойщик пише:
       > очень тяжело "работать" испорченой пластинкой и десятки раз повторять одно и то же.
       наші мас-медія - біда наша. вбиває людям у голови міфи. навіть мені вбила.

       > ------Старайся задавать конкретные вопросы.Тогда значительно легче отвечать.
       питань наразі немає.
       я зрозумів, що мав помилкові уявлення про багато речей
 • 2006.08.10 | Хвізик

  статтю прочитав з інтересом. було би цікаво ознайомитися з думка

  думками інших дописувачів Майдану, зокрема тих, хто висловлює критичні зауваження стосовно даної публікації
 • 2006.08.10 | Михайло Свистович

  Re: Хто кого переміг?

  Володимир Мартинюк пише:
  >
  > Призначення Віктора Януковича на посаду прем'єр-міністра України було причиною сильного розчарування та обурення багатьох простих і непростих прихильників «помаранчевої» справи. Однак і прихильники Партії реґіонів також не стрибали від радощів.

  В більшості стрибали

  >
  > Поки що, попри ганебний прихід до влади позаторішнього ворога всіх учасників Помаранчевої революції, дуже важко сказати, хто ж кого переміг у цих виснажливих переговорах поміж Віктором Ющенком та так званою антикризовою коаліцією - Президент чи реґіонали.

  Дуже легко: регіонали. Бо мають свого п-ма та більшість ключпвих посад в уряді

  >
  > Альтернативою цій домовленості поміж В.Ющенком та В.Януковичем міг стати лише розпуск парламенту та призначення нових виборів.

  Альтернатив було багато:
  1. Тупо не подавати кандидатуру Януковича і вимагати спочатку призначення суддів КС, призначення неЯнуковича, призначення нерегіонал, ще чогось
  2. Призначити Януковича, але сказати, що був змушений, НУ йде в опозицію, а за президентом залишається право розпуску ВР у будь-який день, оскільки 60 днів для формування уряду не бул дотримано. Тобто, дати уряду Януковича шанс показати себе, але в разі чого...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | 123

   Re: Хто кого переміг?

   Михайло Свистович пише:
   > Альтернатив було багато:
   > 1. Тупо не подавати кандидатуру Януковича і вимагати спочатку призначення суддів КС, призначення неЯнуковича, призначення нерегіонал, ще чогось

   Аж доки що? Яка реальна мета у такому варіанті?

   А якби вони призначили суддів КС і КС сказав - що Президент за Конституцією зобов*язаний внести (таке можливо)? Виявилося б що Президент був порушником Конституції.

   Хоча такий варіант був, звісно. Його "поганість" не очевидна...

   > 2. Призначити Януковича, але сказати, що був змушений, НУ йде в опозицію, а за президентом залишається право розпуску ВР у будь-який день, оскільки 60 днів для формування уряду не бул дотримано. Тобто, дати уряду Януковича шанс показати себе, але в разі чого...

   ІМХО - це фігня. Якщо уряд призначений, то це умова розпуску про 60 днів закінчила своє життя. Такий дух dslgjdslyj] норми, і навряд чи КС сказав би інакше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | andriko

    Відсутність альтернативи у президента == його перемога?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | Михайло Свистович

    Re: Хто кого переміг?

    123 пише:
    >
    > Аж доки що? Яка реальна мета у такому варіанті?

    Багато може бути "мет", що толку говорити пост фактум.

    >
    > ІМХО - це фігня. Якщо уряд призначений, то це умова розпуску про 60 днів закінчила своє життя.

    В Конституції такого не написано
  • 2006.08.10 | Пані

   Re: Хто кого переміг?

   Михайло Свистович пише:

   > > дуже важко сказати, хто ж кого переміг у цих виснажливих переговорах поміж Віктором Ющенком та так званою антикризовою коаліцією - Президент чи реґіонали.
   >
   > Дуже легко: регіонали.

   І якщо вже казати відверто, то всі спроби якимось чином заперечити цей медичний факт, є простою демагогією.

   Як в старому анекдоті.

   -Що таке демагогія? Це коли вам кажуть, що короткий і лежачий це краще, ніж довгий і стоячий.
  • 2006.08.10 | Pavlo

   Re: Хто кого переміг?

   Михайло Свистович пише:
   > 2. Призначити Януковича, але сказати, що був змушений, НУ йде в опозицію, а за президентом залишається право розпуску ВР у будь-який день, оскільки 60 днів для формування уряду не бул дотримано. Тобто, дати уряду Януковича шанс показати себе, але в разі чого...

   Угу. До речі, ще не пізно так зробити.
 • 2006.08.10 | Горицвіт

  Re: Хто кого переміг?

  > етнічна росіянка Раїса Богатирьова


  При чому тут "етнічна росіянка" ?!!...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Уляна

   Re: Хто кого переміг?

   При тому, що етнічні росіяни виступають п'ятою колоною в Прибалтиці, Україні, Закавказзі. А крім цього їм нема що закинути.
   Горицвіт пише:
   > > етнічна росіянка Раїса Богатирьова
   >
   >
   > При чому тут "етнічна росіянка" ?!!...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.10 | Пані

    Це така ж брехня, як і реакція голубого електората

    Уляна пише:
    > При тому, що етнічні росіяни виступають п'ятою колоною в Прибалтиці, Україні, Закавказзі. А крім цього їм нема що закинути.

    Не виступають всі етнічні росіяни ніякою п`ятою колоною. Це твредження не підкріплене ніякою статистикою, опитуваннями, об`єктивними даними.

    Це чиста рафінована ксенофобія.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.10 | Sych

     Поки воно, як ви написали, не підтвержене ніякою статистикою

     писати про "чисту рафіновану ксенофобію" зарано. Чи не так?.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.10 | Пані

      Re: Поки воно, як ви написали, не підтвержене ніякою статистикою

      Sych пише:
      > писати про "чисту рафіновану ксенофобію" зарано. Чи не так?.

      Ні не зарано. Нема грунту - нема базару. Всі Сичі є неграми з IQ нижче 50. Не підтверджено статистикою - значить не зарано писати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | Sych

       Це так, але цікаво було б це питання дослідити.

       Взагалі, чьо я власне й почав, в мене був випадок з власною матір"ю. Це коли якраз бойня 2004 була. Питаю, ну як там на підприємсві настрої, як люди голосувати збираються?

       - "Ну, багато за Ющенка, звичайно."
       - "А що, у вас є ті хто збирається голосувати за Януковича?" (Область/місто - центральноукраїнське/памаранчеве)
       - "Повно."
       - "Блін. Хто ж за Янука голосувати збирається?"
       - (Тихше)"Хто-хто. Кацапи! Хто."

       Мати моя напів-росіянка. Раніше ніяких "ксенофобських" штучєк не спостерігалось.

       Ось тому я й зараз думаю, чи дійсно нема якогось зв"язку етнічності з голосуванням за Ригіони етц. Розумію, що тема політнекоректна але вважаю що й називати "теорію" Уляни "чиста рафінованою ксенофобією" зарано хоча б тому що дійсно данних ніяких немає.
     • 2006.08.10 | Предсказамус

      Неправильно.

      Представим, что я считаю автора исходного постинга лицом нетрадиционной сексуальной ориентации. По Вашей логике я прав до тех пор, пока он от жены справку не принесет?
     • 2006.08.10 | Хвізик

      як би Вам сказати... (ред)

      я народжений у Росії і знаю де-котрих мені подібних
      також знаю чистокровних українців.
      звиняйте

      ПС. але 5та колона дійсно існує
      тільки комплектується вона не в такий очевидний спосіб, а якось інакше, хитріше.
    • 2006.08.10 | Мартинюк

     Поки ще не увійшли у занадто сильний азарт

     Перечитайте те що я написав. Там лише константування відомого з офіційної біографії факту. А зараз під благодатним впливом повного місяця вже наростають всілякі домисли. І до речі стаття не про те шо Богатирьва росіянка і народжена в Росії, а про зовсім інше.

     Найголовніше в статі те, що я переконаний що негайні нові вибори не змінили б ситуацію в Україні, а можливо б її ще погіршили. Особливо повторення виборів при тій моделі пропорційності, яку використали на цих виборах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.10 | Пані

      Re: Поки ще не увійшли у занадто сильний азарт

      Мартинюк пише:
      > Перечитайте те що я написав. Там лише константування відомого з офіційної біографії факту. А зараз під благодатним впливом повного місяця вже наростають всілякі домисли. І до речі стаття не про те шо Богатирьва росіянка і народжена в Росії, а про зовсім інше.

      Написав дурню - отримуй по заслугах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | Мартинюк

       Невже слово "росіянин" вже стало лайкою?

       Якщо хтось так вважає то нехай пояснить.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Пані

        Лайкою стало слово "демагог"

        А сперечатися з тим, що ти написав демогогічну пургу я не збираюся більше. Не допоможе все одно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Мартинюк

         То й не треба сперечатися

         То давай і не будемо сперчатися.
         Я не люблю сперечатися. І лаятися також.
       • 2006.08.10 | 123

        Акцентувати на етнічному походженні - некоректно

        Мартинюк пише:
        > Якщо хтось так вважає то нехай пояснить.

        Що тут неясного?
     • 2006.08.10 | Предсказамус

      Сам характер аргументации попахивает...

      Когда мне говорят "так он же жид, поэтому хитрый", "он же цыган, поэтому торгует наркотиками" и прочее, я это воспринимаю, как диагноз собеседнику. Ваша "этническая россиянка Богатырева" из той же колоды, уж извините.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.10 | Мартинюк

       А що є сумніви, що вона проросійськи налаштована?

       Проросійськи в сенсі орієнтації на Росію і на послаблення єдності Сходу з рештою України?

       Якщо це не так, то аргументуйте.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Пані

        Нема сумнівів. Це просто не відповідає дійсності

        Аргументувати будуть її голосування в ВР. Наступні. Власні і минулі можеш сам подивится.


        Мартинюк пише:
        > Проросійськи в сенсі орієнтації на Росію і на послаблення єдності Сходу з рештою України?

        Нема там ні одного, ні іншого. Особливо про "Єдність". Це, Володя, густой БРЕД.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Мартинюк

         Продивлюся голосування. Якщо я не правий, то я це визнаю.

        • 2006.08.10 | catko

         ви договорились до того що богатирьова патріот україни

         на відміну наприклад від юща п..са і мартинюка ксенофоба.
         ви ще кушнарьова з шуфричем оправдайте і тоді знову поговорими хто яких мудаків захищає.

         а про богатирьову прокрутіть собі по новій з архівів 5-го відеозаписи її виступів і про західняцьку мразь і про бато інших речей в 2004. і в 2005 теж.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Пані

          А що - ні?

          catko пише:
          > а про богатирьову прокрутіть собі по новій з архівів 5-го відеозаписи її виступів і про західняцьку мразь і про бато інших речей в 2004. і в 2005 теж.

          Ющ теж багато чого триндів про бандитів, зеків і мурку. Толку? Всі триндять.

          Де якісь докази її не патріотизму?
          Де якісь докази патріотизму Юща?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.10 | catko

           мдя. комусь пора в пр вступати. а богатирьова таки патріот

           http://www.materik.ru/index.php?section=analitics&bulid=40&bulsectionid=2971
           10 февраля 2003
           Кирилл Фролов

           «Регионы» - это опора Виктора Януковича в Верховной Раде. В программных документах «Партии Регионов» содержатся пункты о расширении местного самоуправления и официальном статусе русского языка. Так что эта фракция и эта партия несут определенную ответственность перед своими избирателями. И уже есть вопросы. Никто иная, как г-жа Богатырева подписала осенью 2002 года заявление о вступлении в антиправославную и антироссийскую межфракционную группу «За Единую Поместную Церковь» во главе с Лилией Григорович. Как известно, цель этой группы- насильственно оторвать Киевскую Митрополию от Русской Церкви и заставить ее объединиться с раскольническими группами и униатами.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Пані

            Ну вступай, якщо хочеш...

            catko пише:
            > http://www.materik.ru/index.php?section=analitics&bulid=40&bulsectionid=2971
            > 10 февраля 2003
            > Кирилл Фролов
            >
            > «Регионы» - это опора Виктора Януковича в Верховной Раде. В программных документах «Партии Регионов» содержатся пункты о расширении местного самоуправления и официальном статусе русского языка. Так что эта фракция и эта партия несут определенную ответственность перед своими избирателями. И уже есть вопросы. Никто иная, как г-жа Богатырева подписала осенью 2002 года заявление о вступлении в антиправославную и антироссийскую межфракционную группу «За Единую Поместную Церковь» во главе с Лилией Григорович. Как известно, цель этой группы- насильственно оторвать Киевскую Митрополию от Русской Церкви и заставить ее объединиться с раскольническими группами и униатами.

            Сам знайшов цитату. Не я знайшла. Тут Богатирьова та Григорович. Пошукай ще, буде разом Богатирьова та Ющенко десь.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.10 | catko

             я не про себе. і богатирьова не мій кумир

             я просто постібався що вона така сама мудачка як і всі політики.

             і я не розумію коли чиясь одна рука пише про зраду а друга рука превозносить тих хто через ту зраду до влади повернувся. і патріоти вони вже, і не проросійськи а проамериканськи настроєні і грамотні речі кажуть, і молодці що універсалом підтираються. а от той хто зрадив мудак і непатріот - мочити його. камо грядеши?

             роззуй очі - регіонали ВЖЕ при владі - ЇХ треба мочити, а не ті недобитки що і так скоро щезнуть спільними зусиллями.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.10 | Пані

              Це все про твоїх кумирів.

              catko пише:
              > я просто постібався що вона така сама мудачка як і всі політики.

              Ні, вона патріотка, бо за єдину помісну церкву, як і Ющ. А що - нє? Це не ознака патріотизму? А що тоді ознака?

              > і я не розумію коли чиясь одна рука пише про зраду а друга рука превозносить тих хто через ту зраду до влади повернувся. і патріоти вони вже, і не проросійськи а проамериканськи настроєні і грамотні речі кажуть, і молодці що універсалом підтираються. а от той хто зрадив мудак і непатріот - мочити його. камо грядеши?

              Про те, що регіонів ведуть америкнаці я кричу тут вже рік. Це ваша проблема, що ви до цього не дослухаєтеся. Не моя.

              Універсалом вони підтиратимуться за визначенням. Як і всіма раніше підписаними бамажками.

              А хто кого превозносить - це не до мене питання. Я - нікого і ніколи. Я завжди псиала і писатиму одне. Всі політики - глибоко аморальні люди. Людей хоч з якимись принципами, векторами та переконаннями серед нинішньої влади майже нема. Принаймні в цій гілці не звучало жодного імені.

              > роззуй очі - регіонали ВЖЕ при владі - ЇХ треба мочити, а не ті недобитки що і так скоро щезнуть спільними зусиллями.

              Їх треба мочити не тупо. За те, чим вони є насправді, а не за їх уявну проросійську позицію.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.10 | catko

               в мене кумирів не було ніколи. були плани дій.

               і далі є. а в декого тільки бойові танці.

               Пані пише:

               > Ні, вона патріотка, бо за єдину помісну церкву, як і Ющ. А що - нє? Це не ознака патріотизму? А що тоді ознака?

               ну тобі ж мова не ознака? то і церква не ознака.


               > Про те, що регіонів ведуть америкнаці я кричу тут вже рік. Це ваша проблема, що ви до цього не дослухаєтеся. Не моя.

               а я вже кілька років кричу що регіони=росія. хтось чує? нічого, здадуть трубу - почуєте.

               > Універсалом вони підтиратимуться за визначенням. Як і всіма раніше підписаними бамажками.

               і всіми вашими хваленими законами теж аналогічно. тому що мудаки.

               > А хто кого превозносить - це не до мене питання. Я - нікого і ніколи. Я завжди псиала і писатиму одне. Всі політики - глибоко аморальні люди. Людей хоч з якимись принципами, векторами та переконаннями серед нинішньої влади майже нема. Принаймні в цій гілці не звучало жодного імені.

               чого. богатирьова рулез звучало. хоч вона і керівник фракції регіонів.

               > Їх треба мочити не тупо. За те, чим вони є насправді, а не за їх уявну проросійську позицію.

               позиція їх не уявна - то тільки сліпий може не побачити.
               стосовно тупого мочіння - помаранчевих мочили тупо а регіони що - стрьомно стало?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.10 | Пані

                Re: в мене кумирів не було ніколи. були плани дій.

                catko пише:
                > і далі є. а в декого тільки бойові танці.
                >
                > Пані пише:
                >
                > > Ні, вона патріотка, бо за єдину помісну церкву, як і Ющ. А що - нє? Це не ознака патріотизму? А що тоді ознака?
                >
                > ну тобі ж мова не ознака? то і церква не ознака.

                А звідки ти вирішив, що твоя ознака - правильніша? А ознака "патріотизм - це Шахтьор Донецк" - неправильна? Суддя хто?

                >
                > > Про те, що регіонів ведуть америкнаці я кричу тут вже рік. Це ваша проблема, що ви до цього не дослухаєтеся. Не моя.
                >
                > а я вже кілька років кричу що регіони=росія. хтось чує? нічого, здадуть трубу - почуєте.

                Майбутнє покаже, хто з нас прав.

                > > Універсалом вони підтиратимуться за визначенням. Як і всіма раніше підписаними бамажками.
                >
                > і всіми вашими хваленими законами теж аналогічно. тому що мудаки.

                Мудаки.

                > > А хто кого превозносить - це не до мене питання. Я - нікого і ніколи. Я завжди псиала і писатиму одне. Всі політики - глибоко аморальні люди. Людей хоч з якимись принципами, векторами та переконаннями серед нинішньої влади майже нема. Принаймні в цій гілці не звучало жодного імені.
                >
                > чого. богатирьова рулез звучало. хоч вона і керівник фракції регіонів.

                Да ну? І де ж це звучало Богатирьова рульоз?

                > > Їх треба мочити не тупо. За те, чим вони є насправді, а не за їх уявну проросійську позицію.
                >
                > позиція їх не уявна - то тільки сліпий може не побачити.
                > стосовно тупого мочіння - помаранчевих мочили тупо а регіони що - стрьомно стало?

                Помаранчеві мочили себе самі. Їм для цього допомога непотрібна. Ані раніше, ані зараз. Від тупого мочіння регіонів нічого не станеться. Тільки від кваліфікованого.
          • 2006.08.11 | хвома

           Re: А що - ні?

           Вибачте, може згадаєте спробу Нашоі України провести з*їзд у Донецьку в 2003 здаєеься році? Після цієї спроби, на засіданні ВР, та сама Богатирьова,нічтоже сумняшеся, кричала: "Чєво ето оні прієхалі в нащ город? ані трішки не сумніваючись в тому, що вона має право дозволяти чи ні комусь перебувати в "її" місцті. Що це не як прояв тієї самої ксенофобії, причому у її самому чистому вигляді?
         • 2006.08.10 | 123

          Ну так про це і треба було писати

          catko пише:
          > на відміну наприклад від юща п..са і мартинюка ксенофоба.
          > ви ще кушнарьова з шуфричем оправдайте і тоді знову поговорими хто яких мудаків захищає.
          >
          > а про богатирьову прокрутіть собі по новій з архівів 5-го відеозаписи її виступів і про західняцьку мразь і про бато інших речей в 2004. і в 2005 теж.

          Про це. А не про її етнічне походження як аргумент чогось.

          Коли етнічне походження людини використовують як аргумент на користь чогось - це тхне ксенофобією.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.10 | Предсказамус

        Повторить? ОК, повторяю.

        Человек, который говорит "хитрый, потому, что жид", "торгует наркотиками потому, что цыган", "против Украины потому, что русский" - банальный ксенофоб. С чем Вас и поздравляю.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.10 | Мартинюк

         А ви підтасовуєте

         І потім починаєте облаювати те, чого насправді не було сказано.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Предсказамус

          Делать мне больше нечего

          Мартинюк пише:
          > І потім починаєте облаювати те, чого насправді не було сказано.
          Любопытно, что чуть ли не все в ветке увидели "те, чого насправді не було сказано", только одни оправдывают, другие нет.
        • 2006.08.10 | Горицвіт

         мені здається, Мартинюк просто вжив невдалу фразу

         а таких поглядів він, звісно, не дотримується. Просто акуратніше треба писати про ці речі, от і все.


         Предсказамус пише:
         > Человек, который говорит "хитрый, потому, что жид", "торгует наркотиками потому, что цыган", "против Украины потому, что русский" - банальный ксенофоб. С чем Вас и поздравляю.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.10 | Пані

          Re: мені здається, Мартинюк просто вжив невдалу фразу

          Горицвіт пише:
          > а таких поглядів він, звісно, не дотримується. Просто акуратніше треба писати про ці речі, от і все.

          Та звчиайно, що не дотримується. Хіба я не знаю. Але написав, що написав. І на відміну від інтеу, де дурницю можна виправити, з газети вже слово не викинеш.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.10 | catko

           яку блін дурницю? народилась в росії - то хто вона? китаянка?

           Народилася 6 січня 1953 р. у м. Бакал Сактинського р-ну Челябінської області, Росія.

           Батько Василь Петрович Лактіонов (1912 р. н.), після війни, працював звичайним робітником. Мати - Ганна Марківна Лактіонова (1918 р. н.) - займалася доглядом за дітьми.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.10 | Предсказамус

            Глупость в попытке связать национальность и взгляды

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.10 | Sych

             А таке питання. Ви вважаєте що етнічний українець та етнічний

             росіянин (в Україні) мають однакові шанси заковтнути наживку Ригіонів про статус язика, тісну співпрацю з Росією етц?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.10 | Пані

              Так. Це не від етносу належить.

              Подивіться статистику по Сходу та Півдню по національності та рідній мові (опитування 2001 року). Порівняйте Харківську та Сумську область. Знайдіть якісь відмінності. І порівняйте голосування.

              Боже, як задовбали ці абсолютно необгрунтовані міфіи....
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.11 | Sych

               Хм, цікаво, а ця мапа вам якусь іншу не нагадує?(л)

               http://etno.iatp.org.ua/maps/map_eth.html
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.11 | Пані

                Вона не відповдає дійсності

                Читайте дані опитування і порівнюйте з тим, що там написано. Я не знаю, з якого пальця це виссане.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.11 | Sych

                 Ого, цікаво-цікаво. То дані за 89 рік правда,

                 але думаю що мало що змінилося. Давайте так, а вам лінк навів, то ж ви будь-ласка, наведіть лінк на дані якими користуєтесь ви. Дякую.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.08.11 | Пані

                  Дід Панас навів

                  Це сайт останнього всеукраїнського опитування.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.08.11 | Sych

                   Ну то ви дійсно не бачите закономірність?(л)

                   "Питома вага українців та росіян в загальній чисельності населення регіонів"

                   http://www.ukrcensus.gov.ua/results/nationality_population/graphic#m3
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.08.11 | Пані

                    Я вже написала яка саме

                    Це не етнічне походження. Протріть жне очі нарешті!!! Там чітко видно, яка сае з цим мап майже повністю відтворює роезультати голосування. Це МОВА,

                    регіони використовували мову як маркер, як технологію. Про що тут вже задовбався Пердсказамус писати.

                    І з тим саме мап видна різниця між мовою та етнічним походженням.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.08.11 | Sych

                     А може наявність великої питомої частки етнічних росіян

                     і сприяє такому поширенню російської у південно-східних регіонах? Як на мене, такий зв"язок, тобто велика питома вага росіян > поширення рос. мови > голосування за (тіпа) проросійські/проязикові партії/кандидатів має місце. На лицьо, так сказать. Може не 100% зв"язок, але тенденція чітко відслідковується.

                     Карочє, тезіс Уляни про росіян, як п"яту колону в Україні поки не розгромлено і ваші заяви про чисто рафіновану ксенофобію наразі виглядають як затюкування та політкоректність.

                     Пані пише:
                     > Це не етнічне походження. Протріть жне очі нарешті!!! Там чітко видно, яка сае з цим мап майже повністю відтворює роезультати голосування. Це МОВА,
                     >
                     > регіони використовували мову як маркер, як технологію. Про що тут вже задовбався Пердсказамус писати.

                     Звичайно мова. Не кричати ж їм "Україна - для росіян!"
                     >
                     > І з тим саме мап видна різниця між мовою та етнічним походженням.

                     Не видно.
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2006.08.11 | Пані

                      Не набридло проводовжувати транслювати міфи?

                      Sych пише:
                      > і сприяє такому поширенню російської у південно-східних регіонах? Як на мене, такий зв"язок, тобто велика питома вага росіян >

                      Ну сприяє, безумовно, і що? Але нагадую - в нас в області 25% російського етносу, 44% вважають мову рідною російську, а голосують 70% за Януковича (вибори 2004).

                      Ви не бачите, що цифри, м`яко кажучи, кажуть не про етнічність і навіть не повністю про мову???

                      Я знаю україномовних вчительок української мови українського етнічного походження, які голосували за Януковича. І російськомовного вірмена, який став губернатором від Ющенка і реально був лідером Пом. рев. 2004. На перших ролях в той рев. був російськомовний етнічний росіянин бізнесмен, який потім був заступником мера.

                      У вас хибні уявлення про Схід. І у всяких там нацдемів теж. Саме тому вони тут систематично програють. Тому що - ідіоти. А не тому. що 5та колона.

                      > Карочє, тезіс Уляни про росіян, як п"яту колону в Україні поки не розгромлено і ваші заяви про чисто рафіновану ксенофобію наразі виглядають як затюкування та політкоректність.

                      Ви б ще давали собі труд дати визначення "п`ятій колоні", а потім про затюкування казали.

                      Виграють систематично, роками і десятиріччями ті, що працюють з реаліями, а не намагаються їх засунути в межи власних уявлень. А тим більше в порожні ярлики.

                      Регіони взяли статистику, вивчили, і намалювали собі виборчу риторику під регіональну специфіку. До речі повністю згідно їхніх лозунгів.

                      Хто це заважав зробити іншим?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.08.11 | Sych

                       Ну нарешті ви фактично зі мною погодились.

                       Нащо треба було впиратися? ;)

                       Те, що усякі ющєнкі - нулі, пардон - кончені ідіоти, у регіонально-мовному питання, зрозуміло, нема питань. З іншого боку, пам"ятаєте який шквал серед нацдемів підняв бігборд тіпа Юлі "Флотам бить, флотам - дружить!" ? А це всього-навсього було (якщо було) намагання підмяти кримській електорат. Це я до того, що це питання майже непідйомне і вирішити його може тільки геній. А не прєзік з курячими мозками та світою з дуполизів та довбо.обів.
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2006.08.11 | Пані

                        З чим погодилася?

                        Я стверджую, що результати голосування корелюють з відсотком людей, які вважають російську мову рідною. Ця кореляція є сильнішою за етнічність. Це видно з карт, табиць, з усього.


                        Sych пише:
                        > Нащо треба було впиратися? ;)
                        >
                        > Те, що усякі ющєнкі - нулі, пардон - кончені ідіоти, у регіонально-мовному питання, зрозуміло, нема питань. З іншого боку, пам"ятаєте який шквал серед нацдемів підняв бігборд тіпа Юлі "Флотам бить, флотам - дружить!" ? А це всього-навсього було (якщо було) намагання підмяти кримській електорат.

                        Я не брала участь в цьому крику. Якщо і писала щось, то те, що їй це не допоможе. І не допомогло їй це в Криму. Бо треба систематично працювати з інтересами виборців, а не бігборд ставити перед виборами. Одного бігборда - мало. Щоб на ньому не було написано. Бо шари більше не буде.

                        > 14,1Це я до того, що це питання майже непідйомне і вирішити його може тільки геній. А не прєзік з курячими мозками та світою з дуполизів та довбо.обів.

                        Та не треба бути генієм в цьому. Треба 1. працювати з виборцями, 2.розмовляти з ними зрозумілою для них мовою і зрозумілими поняттями.
                      • 2006.08.11 | Ghost

                       Re: Не набридло проводовжувати транслювати міфи?

                       Пані пише:
                       > Ну сприяє, безумовно, і що? Але нагадую - в нас в області 25% російського етносу, 44% вважають мову рідною російську, а голосують 70% за Януковича (вибори 2004).
                       робіть висновки. непатріотично налаштований українець гірше за россіянина? :)

                       > У вас хибні уявлення про Схід. І у всяких там нацдемів теж.
                       чому Ви не розповідаєте нам про свої правильні уявлення?

                       > Саме тому вони тут систематично програють. Тому що - ідіоти. А не тому. що 5та колона.
                       Ви не ідіотка (не сприймайте за іронію!), але теж систематично програєте. у чому тоді різниця?

                       > Регіони взяли статистику, вивчили, і намалювали собі виборчу риторику під регіональну специфіку. До речі повністю згідно їхніх лозунгів. Хто це заважав зробити іншим?
                       дійсно, що завадило "померанчевим" "намалювати риторику під специфіку"? можливо, бажання бути чесніше? чи дійсно добро завжди повинно перетворюватись на зло, щоб перемогти?
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2006.08.11 | Пані

                        Ось ви нарешті і сказали правильну відповідь

                        Ghost пише:

                        > робіть висновки. непатріотично налаштований українець гірше за россіянина? :)

                        Отож. І це суттєво відрізняється від тези статті.

                        > > У вас хибні уявлення про Схід. І у всяких там нацдемів теж.
                        > чому Ви не розповідаєте нам про свої правильні уявлення?
                        >
                        > > Саме тому вони тут систематично програють. Тому що - ідіоти. А не тому. що 5та колона.
                        > Ви не ідіотка (не сприймайте за іронію!), але теж систематично програєте. у чому тоді різниця?

                        Де я програю? Я що політик? Я кудись балотувалася? Вела чиюсь виборчу кампанію?

                        > > Регіони взяли статистику, вивчили, і намалювали собі виборчу риторику під регіональну специфіку. До речі повністю згідно їхніх лозунгів. Хто це заважав зробити іншим?
                        > дійсно, що завадило "померанчевим" "намалювати риторику під специфіку"? можливо, бажання бути чесніше? чи дійсно добро завжди повинно перетворюватись на зло, щоб перемогти?

                        Чесно казати, що нам пофіг що в ваших голоах - ми своє пропхнемо?
                        Чесно насрати на всі ази теорії комунікації?
              • 2006.08.11 | didpanas2

               Re: Так. Це не від етносу належить.

               Пані пише:
               > Подивіться статистику по Сходу та Півдню по національності та рідній > >мові (опитування 2001 року). Порівняйте Харківську та Сумську область. >Знайдіть якісь відмінності. І порівняйте голосування.
               >

               Бeрeмо www.ukrcensus.gov.ua:

               Cумська обл. - рідною українську ввзажає 84%, російську 16%
               Xарківська обл. - рідною українську ввзажає 54%, російську 44%

               Cуттєва відмінність таки існує.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.11 | Пані

                Сотий раз повторюю - не від етносу!

                Я про етнічне походження писала, а не ОКРЕМО про мову.
                Не треба пересмикувати.

                didpanas2 пише:

                > Бeрeмо www.ukrcensus.gov.ua:
                >
                > Cумська обл. - рідною українську ввзажає 84%, російську 16%
                > Xарківська обл. - рідною українську ввзажає 54%, російську 44%
                >
                > Cуттєва відмінність таки існує.

                Ви "забули" навести тут етнічне походження.

                Cумська обл. - українців 88,8%
                Xарківська обл. - українців 84%

                Велика різниця?

                А от ансамбль мова-етнос - можна говорити. Бо прусаки не гралися в етнічне походження (на відміну від Мартинюка), і правильно робили, бо гарні в них були радники. А тільки в мовне питання. І їх карта голосування однозанчно співпадає з картою рідной мови.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.08.11 | didpanas2

                 Re: Сотий раз повторюю - не від етносу!

                 Пані пише:
                 > Я про етнічне походження писала, а не ОКРЕМО про мову.
                 > Не треба пересмикувати.
                 >

                 Я не пересмикую, я інформую.

                 > didpanas2 пише:
                 >
                 > > Бeрeмо www.ukrcensus.gov.ua:
                 > >
                 > > Cумська обл. - рідною українську ввзажає 84%, російську 16%
                 > > Xарківська обл. - рідною українську ввзажає 54%, російську 44%
                 > >
                 > > Cуттєва відмінність таки існує.
                 >
                 > Ви "забули" навести тут етнічне походження.
                 >
                 > Cумська обл. - українців 88,8%
                 > Xарківська обл. - українців 84%
                 >
                 > Велика різниця?
                 >
                 > А от ансамбль мова-етнос - можна говорити. Бо прусаки не гралися в
                 > етнічне походження (на відміну від Мартинюка), і правильно робили,
                 > бо гарні в них були радники. А тільки в мовне питання. І їх карта
                 > голосування однозанчно співпадає з картою рідной мови.

                 З цим погоджуюсь.
             • 2006.08.10 | catko

              ви взагалі термін "етнічний" знаєте? ну то почитайте

              Етнічна ідентифікація (від лат. identificare — ототожнення), — психологічний процес ототожнення індивідом себе з іншою особою, групою. Цей процес допомагає індивіду оволодівати різними видами соціальної діяльності, засвоювати і втілювати соціальні норми і моральні цінності. Етнічна ідентифікація може проявлятися в будь-яких формах, що включають в себе різні психологічні механізми та види діяльності, відмінні ступені засвоєння індивідом будь-яких ролей, норм та цінностей. Існує три форми ідентифікації: звичайне емоційне ототожнення себе з реальною чи вигаданою особою; включення себе до окремої номінальної соціальної групи (вікової, національної і т. ін.); зарахування індивідом себе до реальної соціальної групи чи колективу із відчуттям приналежності до них. Головним чинником включення індивідом себе до тієї чи іншої групи виступає емоційність, що сприяє активному засвоєнню соціальної поведінки, прийняттю тих групових норм та моральних цінностей, які виробили члени даної групи чи колективу. Але таке засвоєння чи копіювання психологічних процесів не завжди буває загальноприйнятим і раціональним. Тому найбільш ефективною і корисною формою ідентифікації виступає така ідентифікація, що включає в себе колективістські моральні принципи та цінності, вироблені в колективах та засновані на спільній реальній діяльності.

              Етнічність — термін, який відтворює якісні характеристики людини або групи людей, пов'язані з їхнім етнічним походженням і які виявляються у побуті, культурі, поведінці й в цілому у ментальності, підтверджуючи це походження й вирізняючи їх з поміж інших. Етнологи та етносоціологи активно послуговуються цим терміном з середини 1960-х pp., коли у країнах з поліетнічним складом населення зростає зацікавленість походженням, а відтак культурою, традиціями представників різних народів, які волею долі опинилися в рамках однієї держави. Значення етнічності для окремого народу чи його вихідців, які мешкають в іноетнічному оточенні, полягає у тому, що вона є джерелом їхньої ідентичності у різні періоди історичного розвитку поліетнічних країн й залежить від низки чинників, серед котрих вагому роль відіграють можливості вдоволення потреб вихідців з інших народів у конкретному суспільстві.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.10 | Sych

               Дякую. А нащо ви це навели?

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.10 | catko

                тому що це і є відповідь на ваше питання. хитра

              • 2006.08.10 | Предсказамус

               Катерина Чернова нынче единственный источник знаний?

             • 2006.08.10 | Предсказамус

              См. ответ Пани

    • 2006.08.11 | Уляна

     Це чиста фофудья.

     Што застучало в Вашіх сердцах? Ви накинулись на Мартинюка, ніби він наймав Богатирьову на роботу секретаркою і зробив їй етнічні закиди. «Сдам квартиру. Нє Кавказ». Хто ж тут весь час пропагував, що політик поза законом? Правильно Мартинюк згадав за етнічну приналежність цього політика. Результати референдуму в Криму 1 грудня 1991 року є фактом. Це єдиний регіон в Україні, де переважали етнічні росіяни, і це єдиний регіон, де сумарно висловився проти незалежності. Нема приватності, нема політ коректності у відношенні до політика. Ейджізм, сексизм, чілдренізм – будь ласка. Ще не замітили? Може пані Богатирьова ЄЕПнута через етнічну приналежність, а може через мобілку, яку хтось подарував її внучці. Якщо чехам у 1968 році не подобалася совєтська політика, вони так і писали «Ваня, уході. Тєбя ждьот Наташа». Ну і як з цим бути? Може знайдете десь опубліковані протести Формана, Кундери?


     Пані пише:
     > Уляна пише:
     > > При тому, що етнічні росіяни виступають п'ятою колоною в Прибалтиці, Україні, Закавказзі. А крім цього їм нема що закинути.
     >
     > Не виступають всі етнічні росіяни ніякою п`ятою колоною. Це твредження не підкріплене ніякою статистикою, опитуваннями, об`єктивними даними.
     >
     > Це чиста рафінована ксенофобія.

     Хоч ти вбий москаля, а він зуби вискаля. (Народна мудрість)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.11 | Забойщик

      Два слова о Ване......

      вони так і писали «Ваня, уході. Тєбя ждьот Наташа».

      -------Таких надписей не видел.Видел такое:"Иван!Езжай домой,при свою Машку!"
     • 2006.08.11 | Хвізик

      неправда

      Уляна пише:
      > Результати референдуму в Криму 1 грудня 1991 року є фактом. Це єдиний регіон в Україні, де переважали етнічні росіяни, і це єдиний регіон, де сумарно висловився проти незалежності.
      на скільки я пам"ятаю, по криму результат був близько 70% голосів "ЗА"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.11 | Уляна

       Ні.

       Десь біля 60% були проти.

       Хвізик пише:

       > на скільки я пам"ятаю, по криму результат був близько 70% голосів "ЗА"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.11 | Хвізик

        маю до Вас прохання

        в інеті цих цифр, здається, немає - не було ще в той час інету на Україні, але вони є в друкованих виданнях того часу.
        прохання: сходіть, будьте ласкаві, в бібліотеку, підніміть газети того періоду, і знайдіть там точні цифри по областях.
        Ось назви кількох тогочасних центральних газет:

        Радянська Україна
        Правда Украины
        Молодь України

        подивіться, будь ласка
       • 2006.08.11 | Хвізик

        ось дані Немезіса. Але Ви вільні їх перевірити (л)

        http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1155290150&first=&last=
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.11 | Пані

         Це правильні дані

         Їх знайти пошуком в мережі - 5 хв для не дуже просунутих.

         Але ж - треба якось обгурнтовувати власні хибні уявлення про світ!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.11 | Хвізик

          Re: Це правильні дані

          Пані пише:
          > Їх знайти пошуком в мережі - 5 хв для не дуже просунутих.
          поділіться секретом як?
          я витратив рівно 5 хв - не знайшов
     • 2006.08.11 | Предсказамус

      Решили поговорить об одежде?

      Или в Вашем варианте "фофудья" - это нечто ругательное? Впрочем, неважно.

      На господина Майдана Мартынюка ("Майдана" - чтоб не спутать с Адамом) никто не набрасывался, ему по мере возможностей попытались подсказать, что не в геномах политиков (тем более избирателей) главная проблема. Она в головах, как водится.
      В частности, нужно быть очень больным на голову, чтоб уже который год не жалеть времени и сил, изобретая все новые и новые разделительные полосы между Востоком и Западом Украины. Особенно странно это наблюдать после того, как силами участников Альянса "Майдан" были проведены исследования и они подтвердили - лидируют в перечне интересов избирателей совсем не вопросы языка и вступления в НАТО.
      Вот пример из жизни провинциального городка Харькова. НСНУ выдвинула на выборах мэра некоего Шумилкина. О том, насколько этот выбор был удачен - вопрос второй, но в любом случае этот выбор был сделан.
      И вот Шумилкин делает гениальный ход: предвосхищая ПРУшные телодвижения вокруг региональных статусов, горсовет с его подачи принимает решение о региональном статусе русского языка в Харькове. Решение никакое, ни к чему никого не обязывающее, но оно очень ударило по позиции Добкина, оппонента Шумилкина от ПРУ, выбив у него один из козырей. К счастью Добкина, Харьков посетил наш Народный Президент и не нашел ничего лучшего, как раскритиковать решение горсовета, как незаконное и подрывающее устои. В результате безвредный с точки зрения последствий пиар-ход Шумилкина превратился в свою противоположность, мэр у нас нынче Добкин, и это наверняка усилит позиции украинского языка на Харьковщине.
      И теперь, мало того, что "оранжевая" политическая сила за время своего правления на Востоке не сделала ничего хорошего, она (к сожалению, не только устами активиста Мартынюка) продолжает делать все возможное, чтоб и в дальнейшем оставаться здесь маргинальной тусовкой и страшилкой для обывателя.
      Так что поймите правильно, им трындеть, а нам здесь жить.
 • 2006.08.11 | Nemesis

  Україна перемогла міських божевільних

  Скільки не дуділи в дудку з намета, але ніхто так і не повірив, що міські божевільні і є Україною. Навіть коли бабка Параска обвішалася стрічками не повірили.

  Ліричний відступ # 1

  Стара новина з Майдану-2 від УП:

  "До ВР України йде колона прихільників УНП на чолі з бабкою Параскою.<...> Вони дудять в дудки."

  Тепер виявляється, що закінчення цього балета є для когось поганою, а справжня демократія це коли слухаються дудільщиків, а вся решта громадян курить бамбук. І треба лише знайти якісь докази, що це так.

  Доказ#1

  "Те, що Росія реалізує в цих реґіонах потужний проект формування «неукраїнської» етнічної свідомості, є очевидним"

  І правда, хто ж ще? Росія! Це вона лила потоком бруд на голову "східняків", добалакивалася аж до позбавлення ціх дияволів громадянських прав. Надсміхалася над людьми які хотять бути хоча б гарантовано ситими (ковбаса по 2.20! га-га-га-га-га! ковбаса по 2.20! га-га-га-га-га-га! совки!), не думая при тому про те, яке ж життя створили для ціх людей, що вони тугують за совдепією. І нічого не зробили за (майже) два роки, бо Росія (х.й.з. ЩО "Росія" але Росія).
  Саме тому вони і повинні були голосувати за тих, хто з них знущається та сміється. Хитрий розрахунок. Як в Ходжі Насреддіна з великим щитом (дурні вороги не змогли влучити в великий щит, а потрапили здуру в маленьку голову). Якби не ця клята Росія!

  Доказ#2

  "А «під ногами» валялася розроблена Москвою ще у 80-х роках минулого століття ідеологія реґіонального сепаратизму та місцевої «окремішності»."

  Прєвєд аґентам Росії з Львова! Поміняти наведені Мартинюком прізвища і вуаля! :lol:

  Доказ#3

  "Росія на сході України використовує ту саму тактику і ту саму демагогію, завдяки якій їй вдалося зробити «лояльними росіянами» до цього часу україномовних кубанців та деяких інших жителів козацьких районів Ставропільщини і Північного Кавказу."

  Себто Росія створила для людей такі умови життя, що аж-аж? Себто є реальність в якій кожен "східняк" може жирувати та насолоджуватися розкошами, але демагогія вмовляє його жити суворо та тугувати за дешевою ковбасою?
  Розкрили мені очі! Хоча... Може навпаки: є реальність злиднів, а є демагогія, яка злидні пропонує здолати українською мовою (балакай укромовою, чіво нє балакаєш укромовою? нє будеш балакати укромовою ми тібє іздєлаєм чамайдан-вакзал-Росія!). Ніхто не повірив і це викликає злість за таку показову тупість?

  Доказ#3

  "Те, що було запроваджене в Україні, виявилося набагато ближчим до моделей пізньофеодальної «станової виборчої системи»"

  Це не ближче до пізнофеодальної системи, бо нема, щоб щось згадати, монарха. І є загальне виборче право (один громадянин - один голос). І громадяне цим правом активно скористалися на свободних виборах. І партії не відбирають до себе за "станом". А те, що західноєвропейські пропорційні системи створені для того, щоб їми керували дудкою з намету є дуже-дуже-дуже перебільшеним. До прав меншості не відноситься право керувати більшостю.

  Доказ#4

  "Не тільки безпартійні громадяни, але й активісти партій виявилися безпорадними перед свавіллям захланних партійних босів - процес відбору кандидатів виявився абсолютно непрозорим і незалежним від будь-яких законів та принципів, в тому числі і моральних."

  Тут я погоджуюсь, але це знов проїски Росії. За допомогою телепатичних променів вона керує партіями. Ось наприклад змусила Мартинюка створити тоталітарну структуру навколо цього вебсайта з фюрерами, шостками фюрерів та безправними "тролями". Коли розберемось як сам Мартинюк докотився до цього, коли в нього була можливість вибору, тоді може рзоробимо разом якись свинцевиі капелюхи для протидії цим невидимим проміням.

  Хоча насправді все не так: в Харкові всі розмовляють мовою, яку на ходу вигадує Адвокат.... Це теж неправда, це я жартома. :)

  Насправді Україна є такою, якою вона є.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.11 | Ghost

   білий шум.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.11 | Nemesis

    Так, а Верховну Раду неодноразово розпустили

  • 2006.08.13 | Мартинюк

   Приємно спілкуватися з тим хто дочитав статтю аж до середини!

   Nemesis пише:
   >
   > Тепер виявляється, що закінчення цього балета є для когось поганою, а справжня демократія це коли слухаються дудільщиків, а вся решта громадян курить бамбук. І треба лише знайти якісь докази, що це так.
   >
   Пр таке в статті не пишеться
   > Доказ#1
   >
   > "Те, що Росія реалізує в цих реґіонах потужний проект формування «неукраїнської» етнічної свідомості, є очевидним"
   >
   > І правда, хто ж ще? Росія! Це вона лила потоком бруд на голову "східняків", добалакивалася аж до позбавлення ціх дияволів громадянських прав. Надсміхалася над людьми які хотять бути хоча б гарантовано ситими (ковбаса по 2.20! га-га-га-га-га! ковбаса по 2.20! га-га-га-га-га-га! совки!), не думая при тому про те, яке ж життя створили для ціх людей, що вони тугують за совдепією. І нічого не зробили за (майже) два роки, бо Росія (х.й.з. ЩО "Росія" але Росія).

   Ви перебільшуєте вплив фольклору безробітних стукачів КДБ з Галичини на громадську думку Сходу і Півдня. Набагато більший вплив на них має тамтешня преса і масмедія, панування майже до недавнього часу на тих теренах росіського телебачення, тривале політичне домінування КПУ

   > Доказ#2
   >
   > "А «під ногами» валялася розроблена Москвою ще у 80-х роках минулого століття ідеологія реґіонального сепаратизму та місцевої «окремішності»."
   >
   Такі розробки були, і я особисто відвідував вчені ради інститутів які готували рекомендації для ЦК КПРС стсовно національного питання і щодо України зокрема. Відвідував не тому що мне туди запрошували, а тому що про це мені повідомляли знайомі українці, і в мене було аспірантське посвідчення з високим рівнем доступу. Як правило на прохідних цих інститутів не звертали уваги що у мене аспірантура технічного, а не гуманітарного напряму.

   Були як і відверто ідіотиські рекомендації - наприклад відділити від СРСР Західну Україну та Західну Білорусію, як "ідеологічно небезпечні території" , чи наприклад полілити Україну по Дніпру на грунті ... релігійного конфлікту ( нагадую це був 1988 рік). Однак були доволі небезпечні свєю реалістичністю плани один з яких фактично і реалізується зараз.
   > Доказ#3
   >
   > "Росія на сході України використовує ту саму тактику і ту саму демагогію, завдяки якій їй вдалося зробити «лояльними росіянами» до цього часу україномовних кубанців та деяких інших жителів козацьких районів Ставропільщини і Північного Кавказу."
   >
   > Себто Росія створила для людей такі умови життя, що аж-аж? Себто є реальність в якій кожен "східняк" може жирувати та насолоджуватися розкошами, але демагогія вмовляє його жити суворо та тугувати за дешевою ковбасою?

   Ви неуважно прочитали те що написане - йдеться про істерію , яку в передкавказзі нагнітається під претекстом війни з Чечнею, а наСході та Півдні з нагоди виборчих протистояннь 2002-2006 років. Рівень життя там приблизно однаковий, як і на Західній Україні.Ви обчиталися газети "Комуніст"

   > Розкрили мені очі! Хоча... Може навпаки: є реальність злиднів, а є демагогія, яка злидні пропонує здолати українською мовою (балакай укромовою, чіво нє балакаєш укромовою? нє будеш балакати укромовою ми тібє іздєлаєм чамайдан-вакзал-Росія!). Ніхто не повірив і це викликає злість за таку показову тупість?

   Ви дійсно далеко від України, і тому повторююєте віртуальні страшилки з репертуару "психологічних воєн" кампаній 2002-2006 років.
   Насправді такого ніде, окрім газет КПУ та Вітренко немає. І навіть там че пишеться у віртуально-можливому відмінку."Вот придут и вигонят всех русскаязичних пенсионеров а пенсию отдадут уповцам". Пенсіонерам з якоїсь Ленино-Кацапетівки це можнв простити, але ж Ви нібито не пенсіонер і мови знаєте...
   >
   > Доказ#3
   >
   > "Те, що було запроваджене в Україні, виявилося набагато ближчим до моделей пізньофеодальної «станової виборчої системи»"
   >
   > Це не ближче до пізнофеодальної системи, бо нема, щоб щось згадати, монарха. І є загальне виборче право (один громадянин - один голос). І громадяне цим правом активно скористалися на свободних виборах. І партії не відбирають до себе за "станом". А те, що західноєвропейські пропорційні системи створені для того, щоб їми керували дудкою з намету є дуже-дуже-дуже перебільшеним. До прав меншості не відноситься право керувати більшостю.
   >
   Окрім права вибирати є ще право бути обраним.

   Окрім того ви даремно вважаєте що з новим виборчим механізмом у жителів Луганщини чи Івано-Франківщини ситуація чимось відрізняється від пізньо-феодальної. Вони чітко і на роки "прикріпачені" до домінуючих у цих регіонах політсил. Навіть на місцевому рівні вони змушені вибирати не тих хто краще ремонтує каналізацію, а тих хто за "язик", чи за "мову". А в людини, яка хоче бути обраною не залишається вибору я намагатися вступити в місцеві "дворяни" чи в "священники"

   > Доказ#4
   >
   > "Не тільки безпартійні громадяни, але й активісти партій виявилися безпорадними перед свавіллям захланних партійних босів - процес відбору кандидатів виявився абсолютно непрозорим і незалежним від будь-яких законів та принципів, в тому числі і моральних."
   >


   > Тут я погоджуюсь, але це знов проїски Росії. За допомогою телепатичних променів вона керує партіями. Ось наприклад змусила Мартинюка створити тоталітарну структуру навколо цього вебсайта з фюрерами, шостками фюрерів та безправними "тролями". Коли розберемось як сам Мартинюк докотився до цього, коли в нього була можливість вибору, тоді може рзоробимо разом якись свинцевиі капелюхи для протидії цим невидимим проміням.
   >
   Ну хоч в одному погодився. Капелюхів не треба - треба змінити закон про пропроційні вибори по моделі Німеччни, або по моделі США - кожен виборець сам відносить себе до тої чи іншої партії і з цього моменту отримує право голосувати за тих чи інших кандидатів на "праймеріз", себто попередніх виборах"

   Щодо Майдану - то люди мають свої недоліки і з часом у них міняється характер. От ви наприклад перетворилися у хрестоматійного майданівського троля.

   До речі чи не хочете стати модератором сайту "Без правил" - Уявляєте що про вас почнуть писати ображені "клієнти"?

   > Хоча насправді все не так: в Харкові всі розмовляють мовою, яку на ходу вигадує Адвокат.... Це теж неправда, це я жартома. :)
   >
   Це претезії до Адвоката. За моїми враженями в Харкові розмовляють українською чи не більше і краще ніж у Києві.
   > Насправді Україна є такою, якою вона є.
   Абсолютно згоден.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.14 | Nemesis

    Я до кінця дочитав.

    Мартинюк пише:

    > Ви неуважно прочитали те що написане - йдеться про істерію , яку в передкавказзі нагнітається під претекстом війни з Чечнею, а наСході та Півдні з нагоди виборчих протистояннь 2002-2006 років. Рівень життя там приблизно однаковий, як і на Західній Україні.Ви обчиталися газети "Комуніст"

    Да, я обчитався газети "Комуніст". Ще є ідеї? Можна наприклад узнати ЧОМУ всі на Західній Україні розмовляють на благодатній українській мові і в той же час живуть погано?

    > Ви дійсно далеко від України, і тому повторююєте віртуальні страшилки з репертуару "психологічних воєн" кампаній 2002-2006 років.
    > Насправді такого ніде, окрім газет КПУ та Вітренко немає. І навіть там че пишеться у віртуально-можливому відмінку."Вот придут и вигонят всех русскаязичних пенсионеров а пенсию отдадут уповцам". Пенсіонерам з якоїсь Ленино-Кацапетівки це можнв простити, але ж Ви нібито не пенсіонер і мови знаєте...

    Ні, я нічого не повторюю. Я кажу одне: в тому ж Харкові немає питної води, з водопровода тече в кращому випадку технічна вода, за роки незалежності на Сході не прибавилося жодного кваліфікованого робочого місця, лише зникли. Всі ці проблеми пропонується вирішувати в кращому випадку вишиванками-зашиванками, черепками трипільськіх горщиків та масовим гопаком, в гіршому - ще і вигадуванням приватної мови (сучасне "язичіє", випадок Адвоката...). Часто на Сході людей від 40 років просто не приймають на жодну роботу. Тому чутки про "пенсіонерів" дуже перебільшені.

    > Окрім того ви даремно вважаєте що з новим виборчим механізмом у жителів Луганщини чи Івано-Франківщини ситуація чимось відрізняється від пізньо-феодальної. Вони чітко і на роки "прикріпачені" до домінуючих у цих регіонах політсил.

    Бідні, назавжди прикріпачені до Демократів, або Республіканців Американці! Чому ніхто не дудить в дудку з намета? Може в них брак дудок чи наметів?

    >Навіть на місцевому рівні вони змушені вибирати не тих хто краще ремонтує каналізацію, а тих хто за "язик", чи за "мову". А в людини, яка хоче бути обраною не залишається вибору я намагатися вступити в місцеві "дворяни" чи в "священники"

    Себто в "демократи" чи "республіканці"? Трагедія. Феодалізм. Розчаровує Україна з кожним днем!

    > Ну хоч в одному погодився. Капелюхів не треба - треба змінити закон про пропроційні вибори по моделі Німеччни, або по моделі США - кожен виборець сам відносить себе до тої чи іншої партії і з цього моменту отримує право голосувати за тих чи інших кандидатів на "праймеріз", себто попередніх виборах"

    Я зараз живу в країні, де немає "праймеріз" (Нідерланди, жахливий феодалізм, жахливий!), не думаю також, що вони є в Німеччині.

    > Щодо Майдану - то люди мають свої недоліки і з часом у них міняється характер. От ви наприклад перетворилися у хрестоматійного майданівського троля.

    А ви перетворилися в хрестоматійного наглядача нацистського концтабора (в мене хрестоматія мабуть інша).

    > До речі чи не хочете стати модератором сайту "Без правил" - Уявляєте що про вас почнуть писати ображені "клієнти"?

    Я ніколи жодного раза навіть "оцінки" нікому не поставив. Мабуть це доводить те, що я, якщо дорвуся до кнопки почну виробляти те, що виробляєт ви, адмін-тролі, та писати те, що мені писав Свистович ("ги-ги! я зараз одним кліком зітру всі твої постінги?"). Нідождьотесь! :)


    > > Насправді Україна є такою, якою вона є.
    > Абсолютно згоден.

    Але весь час невдоволений? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.14 | Мартинюк

     От цікаво - давай юані, буду по китайськи

     По перше у моїй статті не йдеться про проблеми мови, а про інші проблеми . Тим більше не йдеться про залежність мови від наявності ковбаси чи чогось іншого. Це звичайно речі цікаві, але вони не стосуються нашої теми. Тим більше ви самі кажете що проблеми з ковбасою приблизно однакові по всій Україні.

     Nemesis пише:
     > Мартинюк пише:
     >
     > > Ви неуважно прочитали те що написане - йдеться про істерію , яку в передкавказзі нагнітається під претекстом війни з Чечнею, а наСході та Півдні з нагоди виборчих протистояннь 2002-2006 років. Рівень життя там приблизно однаковий, як і на Західній Україні.Ви обчиталися газети "Комуніст"
     >
     > Да, я обчитався газети "Комуніст". Ще є ідеї? Можна наприклад узнати ЧОМУ всі на Західній Україні розмовляють на благодатній українській мові і в той же час живуть погано?
     >
     > > Ви дійсно далеко від України, і тому повторююєте віртуальні страшилки з репертуару "психологічних воєн" кампаній 2002-2006 років.
     > > Насправді такого ніде, окрім газет КПУ та Вітренко немає. І навіть там че пишеться у віртуально-можливому відмінку."Вот придут и вигонят всех русскаязичних пенсионеров а пенсию отдадут уповцам". Пенсіонерам з якоїсь Ленино-Кацапетівки це можнв простити, але ж Ви нібито не пенсіонер і мови знаєте...
     >
     > Ні, я нічого не повторюю. Я кажу одне: в тому ж Харкові немає питної води, з водопровода тече в кращому випадку технічна вода, за роки незалежності на Сході не прибавилося жодного кваліфікованого робочого місця, лише зникли. Всі ці проблеми пропонується вирішувати в кращому випадку вишиванками-зашиванками, черепками трипільськіх горщиків та масовим гопаком, в гіршому - ще і вигадуванням приватної мови (сучасне "язичіє", випадок Адвоката...). Часто на Сході людей від 40 років просто не приймають на жодну роботу. Тому чутки про "пенсіонерів" дуже перебільшені.

     Наскільки я знаю любителі Трипілля та скрипниківського правопису до міської ради Харкова не балотувалися. Тому претензії до них некоректні.
     >
     > > Окрім того ви даремно вважаєте що з новим виборчим механізмом у жителів Луганщини чи Івано-Франківщини ситуація чимось відрізняється від пізньо-феодальної. Вони чітко і на роки "прикріпачені" до домінуючих у цих регіонах політсил.
     >
     > Бідні, назавжди прикріпачені до Демократів, або Республіканців Американці! Чому ніхто не дудить в дудку з намета? Може в них брак дудок чи наметів?

     То Ви й в Америці рідко буваєте? Навіть у так званих "традиційних" демократичних чи республіканських штатах ті хто у "меншості" завжди набирають свої 20-30%.
     > >Навіть на місцевому рівні вони змушені вибирати не тих хто краще ремонтує каналізацію, а тих хто за "язик", чи за "мову". А в людини, яка хоче бути обраною не залишається вибору я намагатися вступити в місцеві "дворяни" чи в "священники"
     >
     > Себто в "демократи" чи "республіканці"? Трагедія. Феодалізм. Розчаровує Україна з кожним днем!
     >
     > > Ну хоч в одному погодився. Капелюхів не треба - треба змінити закон про пропроційні вибори по моделі Німеччни, або по моделі США - кожен виборець сам відносить себе до тої чи іншої партії і з цього моменту отримує право голосувати за тих чи інших кандидатів на "праймеріз", себто попередніх виборах"
     >
     > Я зараз живу в країні, де немає "праймеріз" (Нідерланди, жахливий феодалізм, жахливий!), не думаю також, що вони є в Німеччині.
     То давайте змінимо українську модель на ту яка є в Нідерландах
     >
     > > Щодо Майдану - то люди мають свої недоліки і з часом у них міняється характер. От ви наприклад перетворилися у хрестоматійного майданівського троля.
     >
     > А ви перетворилися в хрестоматійного наглядача нацистського концтабора (в мене хрестоматія мабуть інша).
     Прошу доказів та ілюстрацій
     >
     > > До речі чи не хочете стати модератором сайту "Без правил" - Уявляєте що про вас почнуть писати ображені "клієнти"?
     >
     > Я ніколи жодного раза навіть "оцінки" нікому не поставив. Мабуть це доводить те, що я, якщо дорвуся до кнопки почну виробляти те, що виробляєт ви, адмін-тролі, та писати те, що мені писав Свистович ("ги-ги! я зараз одним кліком зітру всі твої постінги?"). Нідождьотесь! :)
     А хто Вас знає
     >
     >
     > > > Насправді Україна є такою, якою вона є.
     > > Абсолютно згоден.
     >
     > Але весь час невдоволений? ;)
     А ви також невдоволені.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.15 | Nemesis

      Я не просто вдоволений, я ДУЖЕ вдоволений.

      Мартинюк пише:

      > Наскільки я знаю любителі Трипілля та скрипниківського правопису до міської ради Харкова не балотувалися. Тому претензії до них некоректні.

      Як так? Ніпарядак! Що за непевність в своїх силах?! "Давно, шановний, минули ті часи, коли цар Петро імпортував уродів за валюту. Тепер маємо своїх!" Ви ж уявляєте яке життя буде: всюди з гучномовців ллється мелодія гопака, всі посполіті радісно танцюють, дівчата з стрічками, чоловіки в смушкових шапках! Вони танцюють навколо витрин і під час танцю вони вивчають виставлені в витринах уламки трипільськіх глечиків і тонкощі скрипниківського правопису. Між собою вони розмовляють "язичієм", яке на ходу вигадує (вибачте, "сь вигадоває" з наголосом на друге "а") Адвокат... Якби не Росія!

      > То Ви й в Америці рідко буваєте? Навіть у так званих "традиційних" демократичних чи республіканських штатах ті хто у "меншості" завжди набирають свої 20-30%.

      Я ніколи не був в США та не страждаю від того, хоча я радий за те, що ви душею з ними. Значить, коли скажімо в Львівської області ПРУ набиратиме 20%, а в Донецькій НСНУ 15%, то тоді все стане добре?


      > То давайте змінимо українську модель на ту яка є в Нідерландах

      В вас вже є нідерландська модель, Ющенко зробив, знов невдоволені!

      > Прошу доказів та ілюстрацій

      Позиція адмін-троля не дає помітити, що "фюрер сказав" не є аналогом "демократії"?
      Які є в автора "майдауна" механізми вплива на дегенерата, який зажигає флейм, та з гоготом зтирає чужі постінги?

      > А хто Вас знає

      П'ять з половиною років було значить недостатньо, щоб взнати? Нема на те розради: п'ять з половиною тисяч років буде теж мало.
      Зате віртуальні звірства банди адмін-тролів добре знайомі?

      > А ви також невдоволені.

      Я не просто вдоволений, я ДУЖЕ вдоволений.
 • 2006.08.11 | Nemesis

  Результати референдума 1 грудня 1991 року

  Результати референдума 1 грудня 1991 року щодо прийняття законопроекту „Про оголошення незалежності України”.

  Кримська АР: 54,2%
  Вінницька: 95,4%
  Волинська: 96,3%
  Дніпропетровська: 90,4%
  Донецька: 83,9%
  Житомирська: 95,1%
  Закарпатська: 92,6%
  Запорізька: 90,7%
  Івано-Франківська: 98,4%
  Луганська: 83,9%
  Львівська: 97,5%
  Миколаївська:89,5%
  Одеська: 85,4%
  Полтавська: 94,9%
  Рівненська: 96,0%
  Сумська: 98,7%
  Тернопільська: 98,7%
  Харківська: 86,3%
  Херсонська: 90,1%
  Хмельницька: 96,3%
  Черкаська: 96,0%
  Чернівецька: 92,8%
  Чернігівська: 93,7%
  м.Київ: 92,9%
  м.Севастополь: 57,1%

  В цілому по Україні: 90,3% "За"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.11 | Nemesis

   Як націонал-дебілам вдалося знищити такий потенціал?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.11 | Хвізик

    це хороше питання. я про нього весь час думаю

    Тому що до влади дорвалися всякі продажні тварюки.

    Мали можливість бути в лідерах у купі високотехнологічних галузей:
    зв"язок
    авіація
    електроніка
    приладобудування
    суднобудування
    ....

    все розтранжирили. за хабарі підприємства закривали і цілі галузі знищували. кадри - одні на базарах пивом торгують, другі по закордонах на благо чужих держав вкалують.

    хто і коли це збере докупи?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.11 | Nemesis

     Gone... everything gone... give a damn...

     Хвізик пише:

     > хто і коли це збере докупи?

     Знаєте таку пісеньку?

     And its gone... gone... going...
     Gone... everything gone... give a damn...
     Gone be the birds when they don't want to sing...
     Gone people... up awkward with their things... gone.

     Ніколи не буде таких умов, які були тоді, я до цього ставлюся спокійно.
     Мені просто цікаво, як це все окремі персонажі зможуть пояснити в термінах "кетягів калини" та "визвольних змагань" (а вони зможуть, вірю в їхний потенціал!). :)
   • 2006.08.11 | didpanas2

    Re: Як націонал-дебілам вдалося знищити такий потенціал?

    He бyло нiякoгo потенціалy. Aффтap, випий йaдy.

    гoлоcyвaли пeревaжнo в oчiкyвaннi вeликoгo чyдa, a йoгo
    нe cталоcя.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.11 | Nemesis

     Не було, не було, заспокойся. Тобі ще розбігатися

     З розбігу ап стєну. А щоб надійно - стєну намаж йадом.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.11 | Чучхе

      Чувак правий. Це не була стійка більшість

      Вони голосували не так за "чудо", як ще й проти комунізму та під впливом ГКЧП тощо

      А в березні того ж року більшість тих же людей голосувала за Союз

      з того часу думки цих людей мінялися ще неодноразово
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.11 | Nemesis

       Хай розбігається краще, хто ж проти?

       Чучхе пише:
       > Вони голосували не так за "чудо", як ще й проти комунізму та під впливом ГКЧП тощо

       Але ніхто не був проти української незалежності з яких-то описаних вище мутнопідсвідомих голосів крові та іншої трихомундії.

       > А в березні того ж року більшість тих же людей голосувала за Союз

       Самі згадаєте результат цього голосування? Воно теж не відрізнялося в рази від Донецька до Чопа.

       > з того часу думки цих людей мінялися ще неодноразово

       Може ті "націоналісти" які з 90% колишніх потенційних союзників в 1991 зїхали до 1,5% голосів на свою підтримку поділяться нарешті досвідом? Життя ж в них вдалося! Такий успіх!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.11 | didpanas2

        Aпцтєнку

        Nemesis пише:
        > Чучхе пише:
        > > Вони голосували не так за "чудо", як ще й проти комунізму та під впливом ГКЧП тощо
        >
        > Але ніхто не був проти української незалежності з яких-то описаних вище мутнопідсвідомих голосів крові та іншої трихомундії.
        >
        > > А в березні того ж року більшість тих же людей голосувала за Союз
        >
        > Самі згадаєте результат цього голосування? Воно теж не відрізнялося в рази від Донецька до Чопа.

        Воно якраз і відрізнялося в рази. В Львівській,
        Тeрнопільській та Франківській союз отримав мало
        (точні цифри нe пам"ятаю),
        в Києві тeж 56% проти, інші рeгіони гoлосували пeрeважно за союз, алe на Буковині, Волині та Закарпатті ці відсотки були суттєво мeнші ніж в інших.

        >
        > > з того часу думки цих людей мінялися ще неодноразово
        >
        > Може ті "націоналісти" які з 90% колишніх потенційних союзників в 1991 зїхали до 1,5% голосів на свою підтримку поділяться нарешті досвідом? Життя ж в них вдалося! Такий успіх!

        Нe було цих 90% союзників. В потeнційні союзники
        можна записати тих хто голосував за Чорновола та Лук"янeнка, дeсь 30%. Зараз таких мабуть більшe,
        голосують в основному на НУ або БЮТ.
       • 2006.08.15 | Sean

        Re: Хай розбігається краще, хто ж проти?

        Nemesis пише:
        > Може ті "націоналісти" які з 90% колишніх потенційних союзників в 1991 зїхали до 1,5% голосів на свою підтримку поділяться нарешті досвідом? Життя ж в них вдалося! Такий успіх!
        Самі знаєте, що на рехверендумі голосували не за політичні сили, націоналістичні, націонал-дєбєлістичні чи ще там які.

        А про досвід можу сказати - одразу після рехверендуму у Донецьку (!) звідкілясь рясно з'явилися у кіосках ідіотські газетки штибу "Нескорена Нація" варіята Коваля, де чорним по білому говорилося про сокири для москалів і таке інше. Ковалівської "Державної самостійности України" там не було ні тоді, ні до того, ні після того.
  • 2006.08.14 | Мартинюк

   Ось список нац-дебілів , які при владі з осені 1992 року

   Кучма, Табачник, Малінкович, Звягільський, Азаров, Гриньов, Ткаченко, Медведчук?
   Чи я може пропустив когось з віцепремєрів чи віце спікерів?- ну там Хмару, Корчинського? Може Лупиніс був міністром чогось, чи що ?
 • 2006.08.14 | Максим'як

  Re: Хто кого переміг?

  Пряма відповідь: "Ющенко переміг усіх"

  Ющенко призначенням Януковича не вирішував питання розколу України і всіх тих наворотів, що тут Мартинюк висловив. Просто тому, що того розколу не існувало і не існує.

  Ющенко вирішив два важливі питання:

  1. Він утвердив демократичні принципи у нашій державі
  2. Він встановив відкритий діалог із тими, що стояли під дверима української державотворчості, але без яких українська держава є неможлива.

  Дійсно, нас коробить від тієї державотворчості а-ля табачників, але треба було все розділити і це Ющенко зробив, на тих, хто не вміє і не знає, як будувати українську державу і цих він вчить. І на тих, хто буде саботувати і саботував до цього - цих він відсіє, як полову.

  Наміри Ющенка зрозумілі і кожен справді українець змушений був би так діяти у цій ситуації, як би його серце не боліло.

  P.S.
  Певно що так, можна було б вирішити питання із сепаратистами та регіоналами у стилі російської культури типу Івана Грозного чи Петра І, увести армію, вирізати всіх олігархів і їх сім"ї з маленькими дітьми так на тисяч 30-50 трупів і все, на другий день всі би балакали українською і славили Львів, Бандеру, Нато та Ющенка.

  Все, що інші політики пропонують типу Тимошенко, то це звучить так: "Давайте ми їх налякаємо!" Але ж ми прекрасно розуміємо, що цей процес не може нескінченно тривати. Кучма лякав демократів і все закінчилося його переляком.

  P.S.S.

  Зрештою, по кому дзвонять..? Уряд Януковича ще скорше загнеться, ніж сягає наша уява. Росія ні з ким ще не домовлялася, як з Урядом Єханурова, бо від цих хлопців нічого не візьмеш і їм нічого не треба. Донецьких завтра будуть ставити, ембарго на метал у Росію, на коліна і вимагати віддати все. На тому вся лірика завершиться, бо донецькі так просто не підуть з одного боку, а з іншого, нащо їм була така боротьба за Янука, у результаті якої їх бізнес накриється.

  Більше того, не для того Росія колотила, щоб в Україну прийшов стабільняк із урядом Януковича, і донецькі йшли у НАТО та у СОТ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.15 | Shadow

   Re: Хто кого переміг?

   > Пряма відповідь: "Ющенко переміг усіх"
   > 1. Він утвердив демократичні принципи у нашій державі

   Це ти про "морди журналістів"?

   > 2. Він встановив відкритий діалог із тими, що стояли під дверима української державотворчості, але без яких українська держава є неможлива.
   > Дійсно, нас коробить від тієї державотворчості а-ля табачників, але треба було все розділити і це Ющенко зробив, на тих, хто не вміє і не знає, як будувати українську державу і цих він вчить. І на тих, хто буде саботувати і саботував до цього - цих він відсіє, як полову.

   Щас. Це вони його відсіяли, як полову. І нас разом з ним. Вже начебто час позбутися марень а-ля "Ющенко - надія нації", а Вас все ще ніяк не попустить.

   > Зрештою, по кому дзвонять..? Уряд Януковича ще скорше загнеться, ніж сягає наша уява.

   Непогано б було. А якщо Ви помиляєтесь і буде повна бєлоруссізація років так на 20, Ви з'їсте свого капелюха?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.15 | fog

    Re: Хто кого переміг?

    тест
   • 2006.08.15 | Максим'як

    Re: Хто кого переміг?

    Такий тип людини, як ваш, скорше є лузерами чи закінчують життя самогубством.

    Ющенко робить впевнено те, що йому потрібно. Тут головна суть тих його життєвих завдань. У нього не має жодних сумнівів. Він ніколи не буде сумніватися у своїх вчинках, а людей, які неоправдали його довір"я, він залишає на все життя на обочині свого руху. Це тип такої людини. Ющенко і Мороз народилися під Рибами, а суть знаку - двіриби, які пливуть у різних напрямках - одна до абсолютної досконалості, а інша до абсолюної ницості.

    Ваші сумніви у правильності його дій знаходяться у вашій голові. Фальшиве самонавіювання. Ваші страхи, що буде погано чи гірше. То вже сидить у підсвідомості мабуть із шкільного віку, коли йдучи до школи ви мали страх надзюрити у штани і найприкріше, що саме так закінчувалося.

    Вся проблема у тому, що страх вам забивав логіку і прагматику, яка дала б прості рішення. А після третіх мокрих штанів вже виникає бажання втекти із цього світу.

    Якщо Янукович не справиться, то народ побачить просто злодіїв і популістів, а не борців за росмову. Буде уряднукович справлятися, то бим більше у чому проблема тоді? У кожному випадку Ющенко отримає позитивний результат.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua