МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

чому необхідне об=єднання патріотів?

08/10/2006 | vvkornilov
Все дуже просто. Нам, синім тролям, буде нецікаво гратися у вибори. Нам необхідний, конче, український інтегральний націоналіст, бо в нього легко вигравати. Достатньо "замутіть" якесь кино...ну, ви знаєте. Доби 2СВ.

Туркменський результат нам теж не до вподоби. Ми - Європа. Все має бути чікі-пікі. Наприклад, АКК (автомат Калашнікова+кулемет), наприклад 40 - ПР, 7 - СПУ та 5 - КПУ, решта - БЮТ+НУ, УНП, тощо.

А ви нас підводите сильно. Під крило до Юлії Володимирівни - кррроком ррруш! Треба ж по-чесному воювати:) Як ви гадаєте?

Відповіді

 • 2006.08.10 | Vavilov

  Оп-ля! І тут прорвало...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.11 | vvkornilov

  Re: чому необхідне об=єднання патріотів?

  Ну чого отак одразу! От бачте, і дня не пройшло, як така собі начебто фігня із Стецькивим на чолі і з-явилася! Ну, чи я не пророк мойсей? Але фігні мало хто вірить.

  Наразі роль укр-інтегр-нац у тому, аби завадити БЮТ колись узяти більшість. Тому всіх укр-інтегр-нац, знайте, бо це правда, координує особисто Затулін. Через те, що колись вони всі були "ябєдами", і на Старій Площі на них є папочка. Звідси й сморід старечої сечі як тільки Україну завертає на правильний шлях. Ні москалям! підстрибують маріонетки Затуліна та Маркова, і ось налякана буржуазія іде голосувати проти БЮТ, з яким патріЙоти мають намір обов-язково об-єднатися у наступному скликанні... Елєгантная пабєда - Віктор Фьодоровіч, сігару? - Нє, Леонід Данілич, спасібо.Мммм...как тут у вас кльово на Сардінії...Юльку у наморднику привезти? Та нє, сама прієдет...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua