МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи є пояснення для "ефекту Януковича" по цінах на нерухомість?

08/10/2006 | Мартинюк
Будь який прихід до влади Януковича, навіть звичайне перезатвердження його урядової програми парламентом, приводить до різкого стрибка цін на квартири та іншу нерухомість?

Відповіді

 • 2006.08.10 | AxeHarry

  Re: Чи є пояснення для "ефекту Януковича" по цінах на нерухоміст

  Мартинюк пише:
  > Будь який прихід до влади Януковича, навіть звичайне перезатвердження його урядової програми парламентом, приводить до різкого стрибка цін на квартири та іншу нерухомість?

  ТомуЩо(ц) Воно проходить лишe за допомогою роздачі $, отримані $ трeба кудись вкласти якнайшвидшe, найкрашe на зараз вкладeння - нeрухомість. От і маємо ріскі сплeски попиту на нeрухомість .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Riesenschnauzer

   саме так

  • 2006.08.10 | Мартинюк

   Пояснення доволі влучне, однак неповне

   Коли я вивчав цю проблему у 2003, то виявив що стрибки цін починалися з купівлі одного-двох будинків у центрі Києві, "виселення" ( за великі грошові компенсації) жителів цих будинків та наступної лавини "перекупівель" інших квартир у Києві колишніми жительями цих квартир. Ті вкого вони купували квартири у свою чергу купували дешевші квартири або розїжджалися у дві - три менших.

   Таким чином по всьому ринку київської нерухомомсті прокочувалася лавина купівель -продаж, яка негайно стимулювавла ріст цін на всі інші квартири.
  • 2006.08.10 | samopal

   Тим більше, що пацани вже заявили про бажання "апустіть" гривню

 • 2006.08.10 | catko

  розкажу одну історію

  стою, ловлю тачку. київ, десь місяць після призначеня янучари премєром перший раз. зупиняється якась девятка. кажу куди мені. такисобі весь пацан питає "дорогу знаєш?". знаю, сідаю - ціна смішна. розговорились. далі цитую "так отож нашого федоровича призначили, так ми тепер в київ підтягуємось. зараз мені сказали місто вивчати, от і поєдную корисне з полєзним. а федорович це ж однозначно переємник кучми - то нам такі перспективи відкриваються!". хто такі ми правда не уточнив, та й і так ясно. нагадую - грудень 2002 року...

  ну а ціни на нерухомість повністю залежать від наявності бабла в бажаючих її купити та кількості тих бажаючих. і якщо при зміні влади народ з грошвою ломанувся житло в столиці скупати - от ціни і підскочили. а за кожним міністром чи депом свита з сотнею людей як правило тягнеться - от і виходить що зараз в київ припреться тисяч 50 народу з баблом. імхо це вся математика.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua