МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівщина ніяк не заспокоїться від Януковича

08/10/2006 | keymaster
10 серпня 2006 р.

Західна інформаційна корпорація


Буська райрада виступила проти Януковича- прем’єра
Буська районна рада не сприймає керівника уряду, прізвище якого фігурувало серед фальсифікаторів виборів. Такий головний лейтмотив Звернення до Президента України, Верховної Ради України, лідерів політичних партій України, громадськості України, яке депутати прийняли на позачерговій сесії Буської райради, а підписався голова Буської райради Володимир Замроз, – повідомив власкор Західної інформаційної корпорації у Буському районі.

Звернення подаємо повнотекстово із збереженням стилістики.

«Бущина завжди послідовно підтримувала Президента України Віктора Ющенка, його політичний курс на демократичний розвиток держави, інтегрування України у європейські структури. Програма Глави держави, з якою він здобув перемогу на президентських виборах, логіка його дій вселяли у нас та виборців нашого району віру у те, що наша країна має європейське майбутнє і зможе вирватись з посттоталітарного, постколоніального простору.

Депутати Буської районної ради також були послідовні у своїй підтримці обраного Президентом України курсу.

Але сьогодні, після обрання В.Януковича на посаду прем'єр-міністра України, не тільки депутатський корпус Буської районної ради, а й вся бузецька громада була цим шокована. Бо такий прем'єр, зважаючи на попередній досвід його діяльності, ніколи не був і не буде об'єднавчою кандидатурою для всієї України. Буська районна рада не сприймає керівника уряду, прізвище якого фігурувало серед фальсифікаторів виборів.

Ми переконані, що під гаслом примирення України приховано об'єднання комуно-олігархічних кланів, а також відвертих антиукраїнських сил, які ніколи не приховували своїх позицій. Для досягнення своєї мети вони готові підписати будь-який погоджувальний документ, щоб завтра його зневажити.

Завтра у політиці та економіці і далі будуть продовжуватися їх методи розправи із своїми опонентами характерні для пана Януковича та його прибічників.

Найвищим представницьким органом на Бузеччині є районна рада і тому ми застерігаємо новітніх коаліціонерів від спроб політичних чи економічних репресій в Галичині та закликаємо усвідомити свою відповідальність перед Україною. Ми не допустимо повернення та реваншу одіозних осіб періоду кучмізму. Бущина завжди буде твердим форпостом української державницької ідеї і нікому не дозволить ревізію наших національних цінностей!

У зв'язку з цим закликаємо усі національно – демократичні сили не входити в олігархічно-комуністичну більшість та негайно розпочати процес об'єднання в єдину потужну національно-демократичну політичну силу. Бо тільки так ми можемо протистояти силам реваншистів та запобігти руйнації України та збереженню нашої національної ідентичності».

Майдан-ІНФОРМ радить порівняти цей текст з опублікованим раніше на Майдані: URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1154678483.html

Відповіді

 • 2006.08.14 | zzz

  Re: Львівщина ніяк не заспокоїться від Януковича

  Vu nikolu ne bylu ykraincamu.Xodulu z polakamu,francyzamu,nimcamu vbuvatu i grabyvatu Ykrainy.Vu zlodii i nikolu vam ne panyvatu na Ykraini.Vam krawe vidiutu vid Ykrainu i ne liztu v nawi spavu.Mu z Rosiey naviku.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.14 | Степан

   Тільки Львівщина не заспокоїться ?

   З комунобандитською владою ніколи не примириться не лише Львівщина.
   Заспокоїться не може вся Україна не лише від Януковича. А яким універсальним виявився наш бджоляр вчора? А що від такого послідовного .ідера очикувати завтра? Який ж тут спокій!?
   Україна справді буде з всім світом, коли розбудує свою державність.
   А поки ми лише чуємо російських холуїв.
  • 2006.08.14 | DADDY

   Re: Львівщина ніяк не заспокоїться від Януковича

   zzz пише:
   > Vu nikolu ne bylu ykraincamu.Xodulu z polakamu,francyzamu,nimcamu vbuvatu i grabyvatu Ykrainy.Vu zlodii i nikolu vam ne panyvatu na Ykraini.Vam krawe vidiutu vid Ykrainu i ne liztu v nawi spavu.Mu z Rosiey naviku.
   Ви напевно "малорос"? Я бачив таких, як Ви на мітингах янучарів.Ми на таких як Ви полювати будемо після остоточної перемоги.Великий прибуток для бюджету буде продавати ліцензії на відстріл "малороса".
 • 2006.08.14 | Дядя Вова

  А прізвище Юлі фігурувало серед кокаїністів:

  в смысле, что один пацан сказал об этом другому, а третий услышал и позубоскалил.

  Так что теперь: запретить ей въезд в с.Рогань Харьковской области, как известной на всю страну наркодилерше?

  Пока вина человека не доказана через СУД, представителей такой Роганской и Буськой райрад можно смело привлекать к криминальной ответственности за клевету. Если хотите бороться за справедливость, то будьте и сами безупречны, знайте законы, а также свои и чужие права.
 • 2006.08.14 | толя дейнека

  Re: заклик львівян до єднання демократичних сил почуто (/)

  http://5tv.com.ua/newsline/179/0/29474/
 • 2006.08.15 | ukr_girl

  Пiдтримую! Але пояснiть, що це таке

  "нашої національної ідентичності"?
  Що Ви маете на увазi?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua