МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Матковський звернувся з відкритим листом до Кабінету Міністрів

08/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У Полтаві повним ходом здійснюється підготовка до осінньо – зимового сезону. Міська влада задіяла усі механізми, у тому числі фінансові й адміністративні. Один з показових результатів – збереження на відміну від більшості міст України гарячого водопостачання. З метою надійного забезпечення міста газом секретар міської ради, виконувач обов”язків міського голови Андрій Матковський звернувся з відкритим листом до Кабінету Міністрів України. В ньому, зокрема, сказано.


“ Від імені територіальної громади звертаюся з проханням переглянути рішення попереднього Уряду та НКРЕ і вжити невідкладних заходів, спрямованих на ліквідацію великої диспропорції між новими цінами, собівартістю газу, видобутого в Україні, в т.ч. у нас на Полтавщині, і рівнем добробуту населення.

Вважаємо за необхідне також прийняти відповідні рішення щодо компенсації завданих виробникам, виконавцям комунальних послуг і місцевим бюджетам збитків, як передбачено Конституцією та Бюджетним Кодексом. Зокрема, по бюджету міста ця різниця становить щонайменше шість мільйонів гривень.

Просимо також дати доручення щодо негайного відпрацювання механізму дієвого соціального захисту населення. Для Полтави одним з шляхів вирішення цієї проблеми може бути використання для комунальних потреб частини газу, видобутого на Полтавщині, собівартість якого ледве більша ста гривень за тисячу кубічних метрів.”Як не складно, міська влада й надалі послідовно вирішуватиме усі питання, пов”язані з надійною роботою комунальної сфери взимку. Задля цього залучаються всі резерви. Буде зроблено все , щоб в оселях полтавців панували тепло і затишок. Але не варто забувати, що серед головних наших резервів в нинішніх умовах є і буде раціональне використання енергоносіїв.

Джерело: Інформація прес-служби Полтавської міської ради від 10 серпня 2006 року.

Відповіді

 • 2006.08.13 | potvora

  Re: Матковський звернувся з відкритим листом до Кабінету Міністрів

  Пусть заплатит сам Матковский из тех денег которые он "заработал" в налоговой на возврате НДС!!!
 • 2006.08.13 | Степан

  Різниця між достатками громадян і ціновим стрибкками знов змусит

  ь людей вийти на вулиці. Грабування українців кучмаками продовжується.
  Слава Ющенко! Ющенко Президент! Ющенко не козел! Ющенко Так!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua