МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СТАБІЛІЗЄЦ: Ще про обіцянки-універсали

08/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора в Сочі Янукович, крім газу, прокоментував і тему другої державної мови. Він сказав, що остаточно врегулює це питання, коли в коаліції буде в ВР конституційна більшість. Нагадаємо, що ця заява прямо суперечить підписаному Януковичем "Універсалу".

М.-І. дивує, наскільки легко і демонстративно новий-старий прем'єр порушує свої ж обіцянки, підписані зовсім недавно в урочистій обстановці. Невже він не розуміє, що таким чином ще більше девальвує свої слова? І що російські співрозмовники, звісно, не повірять новій обіцянці, яка послідовно суперечить недавній, яка, свою чергу, суперечить кільком попереднім обіцянкам.

Відповіді

 • 2006.08.17 | YuriPet

  Повірять!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Вчора в Сочі Янукович, крім газу, прокоментував і тему другої державної мови. Він сказав, що остаточно врегулює це питання, коли в коаліції буде в ВР конституційна більшість. Нагадаємо, що ця заява прямо суперечить підписаному Януковичем "Універсалу".
  >
  > М.-І. дивує, наскільки легко і демонстративно новий-старий прем'єр порушує свої ж обіцянки, підписані зовсім недавно в урочистій обстановці. Невже він не розуміє, що таким чином ще більше девальвує свої слова? І що російські співрозмовники, звісно, не повірять новій обіцянці, яка послідовно суперечить недавній, яка, свою чергу, суперечить кільком попереднім обіцянкам.

  А мені здається - охоче повірять!
  Бо вони впевнені, що "Універсал" - то просто "ФІНТ, ЩОБ ЛОХІВ КИНУТИ"
 • 2006.08.17 | Адвокат ...

  А їм і не тре му вірити.

  Моцькалі отримали від Хам-нюковічя те, чого хтіли: руцю поцілував, дупу вилизав. А більшого вони від го й не прагли. Бо Ку-чмом добре навчені.

  Але, про всяк випадок, "рєчі єґо сладкія" на камеру "захвіксували".

  Мона у ріжний спосіб трактувати, що мав на увазі прИмьєр. Одним з можливих може бути такий варіянт: "Падсабітє баблом, пацани! Я сєбє ісчьо 40-50 лохОв "памєранчєвих-наколотих" прікуплю, і будєт вам ваш ізик єдінствєнним ґасударствєнним в Хахляндіі."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua