МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Крыму вольготно работает московская пропаганда и службы .

08/17/2006 | настрадамус

В Украине за 15 лет не было таких конфликтов как в Крыму организовал русский блок.
Кто устроил побоище, кто поджег дачи .
Россияне там в Крыму гости или хозяева ?
Для россиян война – мать родна ? …

Відповіді

 • 2006.08.17 | BROTHER

  Руки прочь! (рос.)

  12-16.2.1919 на 2-м районном съезде Советов Гуляй-Польского района Махно заявил: "Если товарищи большевики идут из Великороссии на Украину помочь нам в тяжелой борьбе с контрреволюцией, мы должны сказать им: «Добро пожаловать, дорогие друзья!». Если они идут сюда с целью монополизировать Украину, мы скажем им: «Руки прочь!».
  *************************************************************

  У час, коли нас продають та ділять, як пиріг у День Народження, коли антинародна влада тисне на людей податками, коли наші ледвенароджені пани домовляються між собою та з панами з забугра, як заграбастати більше, як краще обдурити недосвідчених у ринковій економіці людей, коли наскрізь вертикальна сусідня імперія не припиняє атакувати нашу державну незалежність та цілісність саме для того, щоб "монополизировать Украину", або якусь її частину, коли релігійні фанатики штовхають нас на шлях ворожнечі - у цей час треба чітко розуміти, хто ми є, та який ми народ, чого ми прагнемо, та як цього досягти.

  Росіяни взагалі нам не вороги, а от носії імперської ідеї (російської, чи будь якої іншої) є безперечно нашими ворогами, навіть, якщо вони говорять чистою українською мовою. Справа в тому, що імперська отрута дуже поширена серед росіян, це погано. Імперська пропаганда працює на всі сто. Майже кожен росіянин - це маленький політінформатор, як робот, він повторює агітки з РТР. Ти йому про волю, а він тобі про нафту, газ та гроші. Ти йому про гласність, народовладдя, він тобі про вертикаль та потужну армію, ракети та підводні човни. А все через те, що в них багато, дуже багато грошей у Москві, через це вони очманіло скаженіють, як на наркотиках. В них з'являється відчуття величі за самих себе...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.18 | Степан

   А де ж українська пропаганда? Українські гроши? Принциповість?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.19 | BROTHER

    Українець у серці та голові анархіст - ось це і є принцип

    Вертикальна Росія, горизонтальна Україна... Про яку пропаганду ми говоримо? Про пропаганду, яку тоталітарна та вертикально структурована держава штампує за планом, як хліб, чи за пропаганду, яку пох..сти за визначенням робити не спроможні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.19 | ziggy_freud

     сам факт наявності по%..., вибачте, анархістів

     вже діє на задавлених владною вертикаллю як пропаганда. Нагадую, що перша помаранчева революція відбулась в Голандії. Зробили її саме люди з "горизонтальним" складом мислення, а спровокувало - тоталітарне вертикальне правління, що суперечило місцевим традиціям.

     Повністю погоджуюсь, що горизонталь для українців важливіша за вертикаль. І що багатьом українцям факт наявності під кимось керівного крісла до спини. Поки той, що в кріслі, не чіпає їх особисто.
  • 2006.08.19 | Yusuf

   Re: Руки прочь! (рос.)

   Це усі розуміють. Що Ви пропонуєте?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.20 | настрадамус

    Re: Руки прочь! (рос.)

    "В Крыму, в городе Судаке произошла драка между местными жителями - крымскими татарами и российскими отдыхающими. Один человек погиб и один с тяжелым ранением находится в больнице.
    ------------------------------
    НУ вот !!!!..опять россияне !


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua