МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні у США винесуть вирок Лазаренку

08/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні федеральний окружний суд Сан-Франциско (США) має намір ухвалити вирок у справі колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренко. Нагадаємо, що вирок панові Лазаренко спочатку планувалося виголосити ще 2 грудня 2005 року. Потім за обопільним клопотанням представників звинувачення і захисту судове засідання переносилося тричі: на 3 березня, 9 червня, а потім і на 1 серпня 2006 року.

В процесі судового розгляду американський суд зняв з Павла Лазаренко ряд пред`явлених йому звинувачень у відмиванні грошей. Проте прокуратура США все ще наполягає на причетності колишнього прем`єра до незаконної діяльності агрофірми "Наукова" і здирства. Всього ж обвинувальний висновок складається з 14 пунктів, а сума, яку, як підозрює американське правосуддя, колишній прем`єр-міністр незаконно провів через каліфорнійські банки, зараз складає $10 млн.

За словами Олега Оленюка, члена політради партії "Громада", головою якої є Павло Лазаренко, колишній прем`єр вже не сподівається, що суд Сан-Франциско ухвалить йому виправдувальний вирок. "Вірогідність того, що з нього будуть зняті всі звинувачення, - один шанс з тисячі, і такий варіант виключають навіть помічники Павла Івановича і його адвокати", - заявив вчора Ъ пан Оленюк. За його словами, незалежно від результатів сьогоднішнього судового засідання пан Лазаренко вже готується подавати скаргу до апеляційного суду. Разом з тим Олег Оленюк відзначив, що, у випадку якщо пана Лазаренка все ж таки відпустять на свободу, після повернення на Україну він не має наміру мститися кому-небудь зі своїх колишніх політичних соратників і готовий працювати як депутат Дніпропетровської облради, яким він став у березні 2006 року.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2006.08.18 | МИХАЙЛО

  Re: Сьогодні у США винесуть вирок Лазаренку

  Лише недбале відношення Центральної виборчої комісії України до своїх обов"язків (зокрема її Голови - Давидовича)дозволяє особам з кримінальним минулим ставати виразниками волі українського народу. Це говорить про суцільну корумпованість української "еліти" та відсутність моралі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.18 | Сахаров

   Re: Сьогодні у США винесуть вирок Лазаренку

   Не треба. ЦВК до речі не зареєструвала Лазаренка кандидатом у ВР. А до обласної ради він був зареєстрований оскільки у законі про вибори до МОСВ немає вимоги щоб кандидат протягом останніх років проживав в Україні. Відтак все законно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.18 | tormozniak

    Re: Сьогодні у США винесуть вирок Лазаренку

    +1
    и Давыдовичь ничо не может зделать с быдлом которое голосует ЗА.

    кстатии для любителей высокоточной стрельбы.. (баян)

    --------------------------------
    http://www.whitepages.com/10001/search/FindPerson?firstname_begins_with=1&firstname=P&name=Lazarenko&city_zip=&state_id=CA
    P Lazarenko
    414 S Paseo Laredo
    Cathedral City, CA 92234-1624
    Tel.: (760) 324-1506

    ---------------------
    --------------------------
    Volodymyr Shcherban
    911 N Orange Ave Orlando, FL 4075409193


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua