МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

нарешті зварич чимось корисним роздуплився(л)

08/18/2006 | catko
http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/18/46223.htm

СБУ сказали залишити інтернет у спокої
www.ПРАВДА.com.ua, 18.08.2006, 11:02

Міністерство юстиції скасувало наказ колишнього Держкомзв'язку про обов'язковий моніторинг інтернет-трафіку в мережах провайдерів, що обслуговують держоргани.

Рішення Мін'юсту датовано 4 серпня, повідомляє в п'ятницю Комерсант-Україна.

"Так, цей наказ скасований і документи відіслані в Мінтранс, який може опротестувати це рішення протягом десяти днів", – розповів один зі співробітників Міністерства юстиції.

Таким чином, спецслужби, що ініціювали у свій час прийняття зазначеного документу, позбавили єдиної можливості легально відслідковувати переписку користувачів електронною поштою і їх статистику з відвідування інтернет-сайтів.

Як відомо, Держкомзв'язку (нині – держдепартамент у Мінтрансі) прийняв 17 червня 2002 року наказ №122, що зобов'язував всіх інтернет-провайдерів, що надають свої послуги держорганам, встановити на своїй мережі і за власний рахунок обладнання для моніторингу.

За даними держдепартаменту зв'язку й інформатизації Мінтрансу, ці умови виконали "Укртелеком" (у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Львівській, Одеській областях і в АР Крим), "Голден Телеком", "Адамант", "Сіті Нет", "Лакі Нет", "УкрСат", "Елвісті", "Глобал Юкрейн", "Інфоком".

Відповіді

 • 2006.08.18 | Адвокат ...

  Еге ж! Бува і з "професора" користь.

  Хоча, я не певен, що то не Головатого наробка.
 • 2006.08.18 | Євген Захаров

  Re: нарешті зварич чимось корисним роздуплився(л)

  Та його вже в жовтні 2005 року скасовували. Мінтранс зробив вигляд, що нічого не було. Маю побоювання, що і зараз так буде. Щоб якась державна установа переборола СБУ? Важко повірити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua