МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як вам такий цинізм від прєзіка?(л)

08/18/2006 | Sych
Виділене - Я так зрозумів що то він про свою перемогу висловився?...

Ющенко розповів, що йому "плутає ноги" і наказав не скиглити
http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/18/46241.htm

Президент Віктор Ющенко заявляє, що не пішов на розпуск парламенту, оскільки це було би порушенням Конституції.

"У нас був вибір – або йти емоціями, порушувати Конституцію і закон, робити ревізію виборів, які всі визнали, або бути до кінця демократами", - сказав Ющенко, виступаючи на IV Форумі українства у Києві у п’ятницю.

"Я переконаний, що емоції вщухнуть. Головним є інше: я ні на крок не відступив від української Конституції, від українського закону. Два роки тому в Україні це ще було популярно: програв вибори, їх скасуй, другі, може, виграєш. Другі не виграєш – скасуй, треті, може, виграєш. Цю дорогу треба раз і назавжди припинити", - додав президент.

...

Виступ президента кількаразово переривався вигуками з залу. Після одного з них Ющенко сказав: "Я прошу коректності, виступає перед вами президент України".

...

Українська правда

Відповіді

 • 2006.08.18 | Оk

  Re: Як вам такий цинізм від прєзіка?(л)

  Sych пише:

  > Виступ президента кількаразово переривався вигуками з залу. Після одного з них Ющенко сказав: "Я прошу коректності, виступає перед вами президент України".

  Ага, то було після пасажу про відсутність політичної стабільності, як найбільшу проблему України.

  Він багато цікавого там наговорив. Зокрема на критику щодо діяльності Українського культурного центру в Москві в якому розташований МакДоналдз, але до котрого не має доступу українська діаспора, Президент зауважив - "Невже Ви нічого не можете зробити ? Вас же там мільйони !"
  Таке враження, що він взагалі не розуміє, про що йдеться.

  Тарасюк обіцяв розібратись, москвичі, ловіть шанс :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.18 | троль ak1001

   розуміє якраз все правильно

   там де б євреї давно б все самі б зробили
   українці чекають поки цар за них все вирішить і кошти дасть

   був би потрібен українцям культурний центр в москві - зробили б

   при цараті був час журнали українскью там видавали на свої кошти

   хохли-малороси, коротче кажучи
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.19 | толя дейнека

    Re: в Росії українці перебувають під важким тиском

    не знаю, наскільки ситуація в РФ є унікальною.
    фактично, будь-який незалежний український рух сприймається як нелояльність Росії. Розчинитися, асимілюватися значно легше, ніж лишитися українцем. Точок опори нема. Українська мова це звісно рудимент, який зайвий в побуті, заважає в кар'єрі і яким просто небезпечно користуватися публічно. Власної української церкви, як з'ясували ми тут на ВФ, нам "не полагаєтся". В результаті, навіть якщо людина лишилася українцем, - діти в неї народжуються вже росіянами.
    Плекати якісь надії про сприйняття українства владою РФ годі - там все від дитинства скормлене боротьбою з мазепинством-петлюрівщиною-бандерівщиною як найактуальнішою загрозою імперії. Підтримувати українські організації вони будуть охоче, але лише кишенькові, головне призначення яких є втручанням в українські справи в прокремлівському дусі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.19 | троль ak1001

     пфью... слабке виправдання

     тут в україні проблеми з українською культурую впершу чергу через те що вона нікому не потрібна - ні мова, ні маскульт(попса, кіно), ні преса, ні радіо, ні книга

     чи такі як пан Ok гадають що за них все це повинен покупати теж президент?

     то чому в росії ситуація буде краще?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.19 | Хома Брут

      про які виправдання може йти мова?

      Культурний центр в Москві утримується на гроші платників податків в Україні. Його основна функція - сприяти українській культурі, а не бути приватною лавочкою керівництва цього центра. Хто має виправдовуватись? Троль ak1001 вважає, що виправдовуватись мають українці Росії. За цією логікою, якщо в Троля ak1001 вкрадуть гаманець, йому треба буде виправдовуватись за те, що він (1) його недостатньо добре тримав, (2) не організував роботу правоохоронних органів і (3) не провів профілактики злочинності.

      Висновок: Троль ak1001 своєму ніку цілком відповідає :( Конкретно він змішує різні рівні організації суспільства і таким чином перекладає вину за конкретну службову бездіяльність на все українське суспільство та ще й діаспору. В принципі це те ж саме, що згідно допису ОК зробив Віктор Андрійович: замість того, щоби вжити заходів щодо свого підлеглого, він запропонував вжити їх "кільком мільйонам" діаспори. Воно звичайно можна і так, але тоді на фіга потрібні ті бюрократи та посадовці?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.19 | троль ak1001

       в якому віці ви живете? чи ви ще не вийшли з піонерів?

       до речі я такий самий платник податків як і ви (якщо ви жеєте в Україні)

       культура сьогодні - це ринок. ринок міської і поп культури в першу чергу. була б потреба в українців в українскій кулььтурі - голосували б за неї грошима. з мільйона українців в москві зібралося б не на один культурний центр, телеканал, газету, журнал, концерти і тощо

       а що могло бути в Україні? і де воно? нема. тільки примусово.

       А то про що ви кажете - це заповідник радянщини, де культура представлена у вигляді музейного експонату і фінаснової звітності

       коротше кажучи - дурниці


       ...Висновок: Троль ak1001 ...
       перекладає вину за конкретну службову бездіяльність на все українське суспільство та ще й діаспору....

       Так, перекладаю. бо це їхня(наша) бездіяльнісь в першу чергу

       До речі я не виправдовую махинації в цьому центрі, але
       1 не розумію до чого тут воплі та соплі про культру
       2 не розумію до чого тут президент
       3 і мені цікаво зідки взялися ті махінатори - чи там не який соплємєннік Хоми Брута і троля ak1001, син свойого народу, крутить ці всі діла, і мабуть не один, і чим він відрізняється від таких самих що жиють і крутять в Україні
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.19 | Хома Брут

        як завжди - в першу чергу персональний випад. Дякую :)

        О, кому нє спітся в ночь глухую, хто турбується про місцепроживання опонента... :) Ви чудово розвиваєте цю тему до саме того, що я хотів сказати про Вас в наступному пості. Увага, громадяне, - це важиливо!

        Культура є функцією суспільства. Суспільство це не набір людей, а складна структура. Свої функції вона виконує за рахунок спеціалізованої діяльності груп людей, зокрема тих, що працюють в установах, державному апараті. Тобто ці установи для того історично і розвинулися, щоби забезпечувати потреби людей у всьому суспільстві. І ринок для цього розвинувся теж. Ви ж, замість того, щоби вивчати цю систему, порівнювати з іншими народами і тому подібне, починаєте з спрощення. Ваш висновок - правильний, але абсолютно нефункціональний. Так, звичайно все суспільство винно в тому, що воно погано живе. Але як воно має з цим боротись?

        Тут троль ак1001, тобто Ви, одразу неявно таврує боротьбу шляхом вдосконалення спеціалізованого апарату суспільства (тобто тавруєте вжиток дисциплінарних заходів щодо директора культурного центру). Навіть те, що директор краде його (тобто Ваші) гроші, не переконує троля ак1001. Бо "це буде нериночно, це радянщина". Такий погляд - ваше право. Якщо Ви робите для культури щось іншим способом - дуже Вам дякую. Але і наше право - вдосконалювати систему суспільства і карати за нецільове використання грошей. І це не менш корисна діяльність, як і бізнес-проекти в поп-культурі. Український центр в Москві - важлива ланка в культурі України. Вона знаходиться на видноті. Саме тому так і виходить, що на всесвітньому форумі можна ефектно підняти питання про бездіяльність того центру. Якби мова йшла про український сільский клуб в Південній Африці, ніхто і слухати не став. А в іншому Ви праві - і в сільскому клубі Кейптауна і в культурному центі Москви краде гроші наш "соплємєннік". Так що йому від цього - красти можна? Вас імовірно обурює рівень, на якому піднімається це питання (при чому тут президент)? Так воно піднімається останні 14 років на всіх можливих рівнях. Поки що реакції не спостерігалось. Нема ніяких соплів. Є законна вимога виконувати свої службові обов"язки.

        Ваша пропозиція зводиться до того, що діаспора має зробити собі все сама. Ну і українці в Україні - теж зробити собі самі. Так от вони самі собі і роблять. Тільки не виключно тими методами, які Вам здаються кошерними, а ще й вживаючи апарат держави, з намаганням поставити його на службу народу. Багато хто пропонує замість того будувати державу в державі, з добрих чи поганих намірів, з наївності, в якості провокатора (я вам нічого тут не закидаю). Мовляв, ми тут самі розберемось за свої гроші. А якщо, мовляв, не розберемось, то туди тій країні і дорога, вона не була життеспроможною. Але цей шлях - держави в державі - лише затверджує наш пост-колоніальний стан.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.19 | троль ak1001

         вибачте, не зрозумів до чого тут розтєкаться мислію по дрєву

         якийсь крутій крутить в задрипаному палаці культури
         і звичайно виний у цьому президент (цар)

         і цікаво що далі - президент має замістити собою суд і видати указ про посадити крутія в тюрму?

         і до речі дізнаватися про крутійство він має як - дистанційно-миттєво про всі палаци культури?

         взагалі оця вся ситуація говорить про культуру українців значно більше ніж вам те здається

         і зовсісм не з європейського боку

         це просто азіатчина совєтчина до якої додано ще бажання чморити з приводу і без приводу
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.19 | Хома Брут

          ви пересмикуєте.

          Пересмикування троля ак1001:

          троль ak1001 пише:
          > якийсь крутій крутить в задрипаному палаці культури
          зовсім не в задрипаному, це принциповий момент

          > і звичайно виний у цьому президент (цар)
          > і цікаво що далі - президент має замістити собою суд і видати указ про посадити крутія в тюрму?
          в пості нічого не писалось про те, що має робити прездент. Але наголошувалось, що краще б він не давав з цього приводу дурних коментарів.

          > і до речі дізнаватися про крутійство він має як - дистанційно-миттєво про всі палаци культури?
          змішуються різні рівні. Непрофесійність поведінки президента не в тому, що він не знає про крутійство завклубом, а в тому що не розуміє, як держава має системно боротись з таким явищем.

          > взагалі оця вся ситуація говорить про культуру українців значно більше ніж вам те здається
          Те, що я вже писав. Правильне, але цілком нефункціональне ствердження. Питання не в тому, чи краще бути багатим і здоровим, чи бідним та хворим. А в тому як з одного стану переходити в інший. Ви хочете заборонити деякі шляхи виходу з стану бідності та хвороби клеючи до них ярлики "неправильних". Я кажу, що у Вас не це нема підстав.

          > це просто азіатчина совєтчина до якої додано ще бажання чморити з приводу і без приводу
          притягнення до відповідальності за службові зловживання не є "чморінням з приводу і без приводу".

          Я думаю ця дискусія зайшла в глухий кут через відсутність конкретики. Ми не можемо тут дати поради московським українцям, бо не знаємо подробиць їх ситуації. Ми можемо просто обговорити те, про що є інформація: Ющенко запропонував московськии українцям самим взяти контроль над культурним центром. Можлив він мав на увазі, що вони мають туди вломитись з дубцями. Можилво - що вони мають підкупити директора, щоби тому стало економічно вигідно брати від них хабарі та задовольняти за це їх культурні потреби. Обидва шляхи сумнівні. А що по Вашому він мав на увазі? Що має зробити діаспора, щоби український чиновник в Москві, який отрумує зарплату в МЗС, виконував свої обов"язки?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.19 | троль ak1001

           хе-хе, ще скажіть що ви знаєте як системно держава має з цим

           боротися :)

           цікаво буде послухати вумну людину :))

           як на мене він мав на увазі що мільйон уркаїнців могли б обійтися без чиновника-бюрократа
           скинулися б на свій культурний центр, і мали б по боку усіх чиновників і президентів
           принайми могли б улаштутвати багатотисячний пікет пад палацом


           взагалі іронічно, що про приходиться це розповідати на сайті громадських активістів. виявляється громадські активісти не уявляють свого життя без бюрократів і президентів


           там де на заході люди знизу кучкуються, організуються знизу, у нас досі як барани премося з челобітними до царя
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.19 | Хома Брут

            тут використано "довільне розширення предмету обговорення"

            > хе-хе, ще скажіть що ви знаєте як системно держава має з цим боротися :) цікаво буде послухати вумну людину :))

            Чи правильно цей пасаж розуміти так, що якщо я, наприклад, не знаю як з цим системно боротись, то президенту можна навіть не уявляти, що така боротьба можлива і потрібна?

            >як на мене він мав на увазі що мільйон уркаїнців могли б обійтися без чиновника-бюрократа скинулися б на свій культурний центр, і мали б по боку усіх чиновників і президентів принайми могли б улаштутвати багатотисячний пікет пад палацом

            Я думаю всі його зрозуміли саме так, як Ви пишете. Також, всі зрозуміли його і Вашу тезу, що якщо чиновник не виконує доручень своїх начальників, то ті повинні закликати на допомогу населення, замість того, щоби користуватись своїми повноваженнями.

            На пропозицію "обійтись без бюрократів" - ще раз повторюю - я Вам відповідав, що "чиновник бюрократ" не п"яте колесо в суспільстві. Без нього не можна обійтися. Можна зробити так, щоби він працював більш ефективно. Або так, щоби гроші які він контролює та розподіляє - контролювались та розподілялись іншою бюрократичною методою. Але не можна мати неструктуроване суспільство, яке буде нормально функціонувати. Громадяне і так "скидаються". Це називається податки. Чим ефективніше вони використовуються, тим краще суспільству. Ви пропонуєте послати податки побоку, хай їх розкрадають ті кому лінь, а самим якось "окремо скинутись". Але тут нема принципової різниці. Під час "скидання" грошей групою в мільйони людей виникнуть ті самі проблеми. Ви представляєте справу так, що нібито якби всі "скинулись" без чиновника, то все пішло б просто я в казці. І Ви всюди неявно спираєтесь на цю тезу, вона для вашої позиції є принциповою. З іншого боку, мені вона здається просто неправильною.


            >виявляється громадські активісти не уявляють свого життя без бюрократів і президентів там де на заході люди знизу кучкуються, організуються знизу, у нас досі як барани премося з челобітними до царя

            По такій термінології і Майдан 2004 р. був "челобітною до царя". А чого б всім тим мільйонам революціонерів замість стояння на морозі було не "скинутись" на пенсії, соціальні виплати, організувати свою армію, міліцію, суд, і т.ін. -- та і жити собі чудово, хто б там при цьому не був президентом України?

            Доповнення: дуже доречною тут може стати цитата про гуляйпільску республіку Махно, наведена BROTHER-ом (http://www2.maidan.org.ua/n/free/1156068335)
            *********
            http://www.inauka.ru/history/article37086#half --- цитата звідси
            Эти люди воплощали в себе идеал свободы - так, как он понимался в их время. Отделиться от власти, организовать свое место жительства, место обороны, завоевать право жить в соответствии со своими ценностями, идти своим путем - согласитесь, привлекательная идея. Не забывайте, махновцы - это географически потомки запорожских казаков. В те годы в них словно проснулись спавшие гены. Каменев писал: "Настоящая Сечь"!
            *********
            НМД це був той самий метод, що пропонує троль ак1001. Який, знову НМД, показав, як бездержавне суспільство неминуче зазнає поразки від державного.

            Тролю ак1001, у Вас є повне право мати претензії до українців Росії, казати їм, що вони не так живуть. Але в президента Ющенка нема такого права, а є обов"язок розповісти як він пробував їм допомагати на своїй державній посаді. І коли він розкаже як, у всіх з"явиться можливість оцінити, наскільки фахово він це робив.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.19 | троль ak1001

             ню-ню :)

             цікаво, я тут ради власного інтересу та вільного часу веду бесіду, а ви
             виявляється на арені підкорюєте публіку вдалими рухами :))

             Хома Брут вдало вивернувся і наніс блискавичний укол тролю ak1001. публіка скочила з місць і сколихнула місто шаленими оваціями і вигуками на честь переможця


             мені не дуже цікаво сперечатися на дурниці. навітьякби Хома Брут був президентом, і до нього з усілякої фігні бігли з челомбітними, я б сказав те саме

             і можете казати про мене що вам заманеться. це абсолютно не має ніякого значення для всесвіту і його фізичних законів.

             а розумний читач (якщо він є у цієї гулки) а зможе сам скласти свою думку з цього приводу :)
      • 2006.08.19 | BROTHER

       Оце точно - на фіга потрібні ті бюрократи

       Хома Брут пише:
       В принципі це те ж саме, що згідно допису ОК зробив Віктор Андрійович: замість того, щоби вжити заходів щодо свого підлеглого, він запропонував вжити їх "кільком мільйонам" діаспори. Воно звичайно можна і так, але тоді на фіга потрібні ті бюрократи та посадовці?

       http://www2.maidan.org.ua/news/for-print.php3?bn=maidan_free&key=1155955496&trs=-1
       *********************************************************************************

       Через те, що не ВОНИ є на службі в народа, а НАРОД служить їм. От і наш президент, як псар, дає команду "хвас" громадяням, яким він саме має служити.

       Одночасне скорочення бюрократії із зменьшенням податків (особливо для більшості пересічних громадян). Податків, які та сама бюрократія розкрадає - ось, що нам потрібне. Повірте, коли з нас деруть різних податків, як у Швеції, а замість цього пропонують дикий ринок, який за конкуренцією та злочинностю не кращий за американський на початку минулого сторіччя, то в мене є запитання до наших законотворців: а де якісне безкоштовне все для пересічних людей, що є у Швеції? Нема? Тоді де гроші?

       Я не бухгалтер, але на цьому сайті, який, я сподіваюсь, зроблений фахівцями, вичитав:

       http://www.doingbusiness.org/ExploreTopics/PayingTaxes/

       Ukraine - 51%
       Belarus - 121,8%
       Sweden - 52,6%
       USA ------ 21,5%

       Якщо ви маєте середнього розміру компанію, то винні такі ось відсотки податків за це (в середньому) за виключенням labor taxes.

       А ви подивіться ще не такий показник, як "Time (hours)" (Час), що говоре про: термін часу на рік, який потрібен на приготування, складання та реєстрацію податкового документу середньої хвірми, та ще включає час, який потрібен на те, щоб утримати ці податки. Ще подивіться на загальну кількість платежів "Payments (number)", що їх має зробити для сплати податків пересічна компанія! Натисніть на кожний заголовок стовбчика у таблиці, та подивіться, де ми - Україна, а де Швеція з її 52,5%, а де США та інші.

       Цікаві анархічні думки народжуються у моїй голові, коли я дивлюсь на це неподобство...
      • 2006.08.19 | Kohoutek

       Аргументы и факты

       Хома Брут пише:
       > Культурний центр в Москві утримується на гроші платників податків в Україні.

       http://www.duel.ru/200409/?09_2_4
       Кстати, украинское правительство не осуществляет финансирование ни одного русского культурного центра на территории Украины, в то же время за счет Правительства Российской Федерации существуют Украинские центры в Москве и Сургуте.

       http://www.russedina.ru/frontend/print.php?id=335
       Украинский культурный центр в Москве был создан постановлениями правительств Москвы и Украины еще в 1993 году. На протяжении пяти лет длилась реконструкция его помещения на Арбате, в самом центре столицы. Официально двери Украинский дом открыл 27 ноября 1998 года. На этом торжестве присутствовал премьер-министр Украины Валерий Пустовойтенко. Любопытно, что подобного Культурного центра России в Киеве де-факто пока что нет. А его строительство только лишь началось. Финансирование украинских культурных программ осуществляется, в частности, через департамент народного образования Правительства Москвы и достигает значительных сумм. Так, Музыкальный салон получает 25 тыс. руб. в сезон. Объединение украинцев России - 3-4 тыс. руб. в месяц. Активно подключаются к финансированию украинских культурных программ и в различных регионах России. Например, Областным департаментом по культуре и искусству и Городским департаментом по культуре и спорту г. Омска украинскому культурному центру "Просвита" в 1994 г. было направлено 3 млн. 863 тыс. руб., в 1995 - 7,5 млн. руб., в 1996 г. - 6-7 млн. руб. Распоряжением главы администрации Оренбургской области утверждена Программа реализации модели региональной национальной политики, на осуществление которой предусмотрено 1 млрд. 100 млн. руб. Значительная часть этих средств пойдет на нужды украинской диаспоры. Совет губернаторов Тюменской области, Ханты-Мансийского и Ямало-Ненецкого автономных округов планирует рассмотреть специальную программу дополнительных мер по сохранению и развитию самобытности украинцев, проживающих на этих территориях.

       Ну и т.д. Не знаю, насколько можно верить этим сообщениям, но с чего вы-то взяли, что наше государство тратит заметные деньги на украинцев в России? У вас такая информация есть или вы просто так думаете?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.19 | Горицвіт

        Re: Аргументы и факты

        Цікаво, що цей центр вказаний на сторінці
        "Установи, заклади, підприємства та організації" міністерства культури України :
        http://www.mincult.gov.ua/?level=1&fname=files/uacenters.csv&templ=p21

        Назва закладу Адреса Керівництво Телефон
        Культурний центр України в Москві
        Росія
        121019
        Москва,
        вул. Арбат, 9

        Директор: Мельниченко
        Володимир Юхимович
        +7 095 737-8831 291
      • 2006.08.19 | Linx

       А в Вас не крали ще гаманець?

       Хома Брут пише:
       > За цією логікою, якщо в Троля ak1001 вкрадуть гаманець, йому треба буде виправдовуватись за те, що він (1) його недостатньо добре тримав, (2) не організував роботу правоохоронних органів і (3) не провів профілактики злочинності.
       У мене на першому курсі вкрали сумку з паспортом. Так щоб його відновити потрібна якась бамага з міліції. Так от після того як я два дні помикався по відділках і управліннях, мені мєнти пояснили, що простіше всього признати ці 3 пункта і написати заяву, що я сам дурак.
       От тоді через тиждень отримуєш лист в паспортний стіл.
 • 2006.08.18 | alx_1904

  Т.е.он признал, что проиграл в 2004г. и пришёл к власти в

  результата переворота.
  ЧТД.
  Гыыы, т.е. весь майдан стоял ради незаконного захвата властью проигравшим честные выборы ющом. :lol: :lol: :lol:
  С чем вас и поздравляю. :hello:
 • 2006.08.19 | jurij

  Re: Настрій президента.

  Здивував настрій президента.
  Уникає проблем, дивний оптимізм. Вигляд дуже самотньої людини.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.19 | TrollSeeker

   А хто з ним? З ким він?

 • 2006.08.19 | Linx

  Нормально

  Я вже писав, повторюся.
  Перестріти б цього квазіморду десь в темному закутку, за патли - і об коліно, і об коліно... Поки все коліно не буде в юшці цього юшкенка.

  Ги! як там омеля в 2004 казав, "...але не мужик..."?! Ти диви і Омельченко пальцем в небо попадає.

  Що там це опудало прищаве казало вчора в Сорочинцях про найнижчі в світі ціни на газ? І справу честі нового прем"єра?
  Пиздити його треба (хоч у них в сім"ї це не прийнято - тож такі уроди моральні і виростають), щоб хоча б мужиком став, гетьман доморощений. Гетьману коров"яче гівно на голову клали, щоб не зазнавався. А це опудало клало ліву руку на Конституцію!! А те що між ніг на всіх нас!!!

  >Два роки тому в Україні це ще було популярно: програв вибори, їх скасуй, другі, може, виграєш. Другі не виграєш – скасуй, треті, може, виграєш. Цю дорогу треба раз і назавжди припинити"
  Нарешті мені майже довели що я дурень, дарма майже місяць мерз з мокрими ногами. І хто??? Оце пупирчате опудало...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.19 | троль ak1001

   мені майже довели що я дурень..

   так може над цим хфактом треба задуматись, зупинистись, осмислити

   тобто якщо рік тому ви не чули - або у вас в одне ухо влітало а в інше вилітало -Медведчуків з Погребінськими, Тарасиків, Омельченків, Скачків, Піховшеків

   а вони казали все те саме

   а сьогодні ви "прокинулися"....

   то який висновок з цього всього?

   а тепер оно - зустріти в темному місці пупирчатого і об коліно... - ню-ню....

   :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.22 | один_козак

    Ага. Тре було вибирати Кучму-3 і Кучму форева.

    троль ak1001 пише:
    > так може над цим хфактом треба задуматись, зупинистись, осмислити
    >
    > тобто якщо рік тому ви не чули - або у вас в одне ухо влітало а в інше вилітало -Медведчуків з Погребінськими, Тарасиків, Омельченків, Скачків, Піховшеків
    >
    > а вони казали все те саме
    >
    > а сьогодні ви "прокинулися"....
    >
    > то який висновок з цього всього?
  • 2006.08.20 | Pavlo_M

   А як би зраділи...

   Linx пише:
   >Перестріти б цього квазіморду десь в темному закутку, за патли - і об коліно, і об коліно... Поки все коліно не буде в юшці цього юшкенка.

   А як би зраділи з вашому вчинку Янукович, Путін, Медведчук та ін. Це ж треба, "революція з'їдає своїх героїв". Може за це вони вже Вам гроші заплатили? Вони цього тільки й добиваються, щоб, хоча б, своїм росіянам довести, що "кольорові" революції ні до чого доброго не призводять. І не Ви одні на майдані мерзли. А після майдану у Вас було 1,5 роки щоб щось зробити корисне не тільки для себе, а й для реалізації того, що проголошувалося на майдані. От і треба було цей час використовувати, а не надіятися лише на Ющенка...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.20 | Мірко

    Ющенко був неохочий провідник

    Мав враження що Ющенко був неохочий провідник помаранчевої революції. Він волів закулісні інтриґи з кучмонавтами і Бог зна ще з ким. Юля виглядала як природний вождь революції. Але революція не мала вибору, мусіла вербувати Ющенка очолити свої лави. Проте якраз Юлі більш природно було бути в першій лаві демонстрантів.
    Революція не пожерає своїх, бо Ющенко не був свій, і не перетворився на такого.
    Ющ кинув прапор при першій перестрільці. А Юля його нідняла.
  • 2006.08.22 | Михайло Свистович

   Re: Нормально

   Linx пише:
   >
   >
   > Що там це опудало прищаве

   Висловлюватись так про трагедію людини - підло і ницо.

   >
   > Нарешті мені майже довели що я дурень, дарма майже місяць мерз з мокрими ногами.

   Якщо Ви вважаєте, що померзнути місяць на Майдані достатньо, щоб забезпечити собі подальше безтурботне життя, то Ви заслуговуєте того, щоб Ющенко вчинив з Вами так, як він вчинив. Бо так легко щастя не дістається. Його виборюють не місяцем на Майдані.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.22 | alx_1904

    Повторю вопрос в N-й раз

    Михайло Свистович пише:

    >Бо так легко щастя не дістається. Його виборюють не місяцем на Майдані.

    Ага, счастье получается вместе с корочкой нардепа, далее сразу получается матпомощь и отпускные, против которых некоторые нардепы оооочень "боролись".
    Так сколько вы там бабок срубили, принципиальный вы наш, а? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.22 | Михайло Свистович

     Re: Повторю вопрос в N-й раз

     alx_1904 пише:
     >
     > Ага, счастье получается вместе с корочкой нардепа, далее сразу получается матпомощь и отпускные, против которых некоторые нардепы оооочень "боролись".

     Я писав про щастя для всіх українців, а не 450 осіб

     > Так сколько вы там бабок срубили, принципиальный вы наш, а?

     Ні копійки, ненормальний та неуважний Ви наш
  • 2006.08.22 | один_козак

   Ой, як негарно...

   Як би там не було, а прищі в нього не від переїдання апельсинів. Ганьба вам.
   Після таких слів ви ще щось пищите про "морального урода"?

   Гетьману (точніше - кошовому запорозькому) не кізяки клали, а землею посипали голову. Щоб пам'ятав, звідкіля він вийшов.

   А на що, кажете, Ющ клав ліву руку??? Точно?

   Я б тут ще запитав, про що, власне, мова. Чи не про Ірпінь бува? А знаєте скільки такої мульки було за 15 років, коли "не своїм" кандидатам комуно-бендитська мафія не давала пройти у владу, використовуючи всякі викрутаси? Що роками округи були без депутатів.
   Але скоріше за асе Ющенко мав на увазі варіант розпуску ВР у серпні.
   Це дійсно гидко. Бо, хоч і я не поспішав підписувати звернення про розпуск, але мотивувати "ширку" такими словами - це таки гидко.
 • 2006.08.19 | Ghost

  я прочитав багато слів

  я все розумію, критикувати, навіть лаяти Ющенка - можна, це правильно. іноді він мене також дратує, іноді я його взагалі не розумію.

  але я не можу примусити себе погано ставитися до Ющенка. щось заважае, мабуть інтуітивне почуття.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.19 | Хома Брут

   Re: особа та її прояви

   Ghost пише:
   > я все розумію, критикувати, навіть лаяти Ющенка - можна, це правильно. іноді він мене також дратує, іноді я його взагалі не розумію. але я не можу примусити себе погано ставитися до Ющенка. щось заважае, мабуть інтуітивне почуття.
   Мені здається суперчності тут немає. В ідеалі критика і лайка спрямовані на вчинки, а не на особу.
 • 2006.08.22 | один_козак

  Re: Як вам такий цинізм від прєзіка?(л)

  Я б тут ще запитав, про що, власне, мова. Чи не про Ірпінь бува? А знаєте скільки такої мульки було за 15 років, коли "не своїм" кандидатам комуно-бендитська мафія не давала пройти у владу, використовуючи всякі викрутаси? Що роками округи були без депутатів.
  Але скоріше за асе Ющенко мав на увазі варіант розпуску ВР у серпні.
  Це дійсно гидко. Бо, хоч і я не поспішав підписувати звернення про розпуск, але мотивувати "ширку" такими словами - це таки гидко.
 • 2006.08.22 | Свiдомий

  Re: Як вам такий цинізм від прєзіка?(л)

  Te, scho prezik prodavsja Jajcukovychu i "danjeckim" bratkam, ja zrozumiv vzhe davno. Tomu taki vyslovljuvannja "garanta" mene ne dyvujut'.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua