МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Реабілітація інвалідів по-білоцерківськи

08/19/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На підставі Указу Президента України за №900/2005 та Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" № 2961/2005 від 06 жовтня 2005р., минулого року мною, разом із головою міського товариства інвалідів "Фенікс" п. І.Афоніним, був розроблений і зареєстрований Статут "Центру… реабілітації інвалідів", засновником якого стала Білоцерківська міська рада минулого скликання.

Пройшло 100 днів нової влади, а окрім документів державної реєстрації і печатки, справа далі не пішла. Хочу особливо підкреслити той факт, що теперішній міський голова В.Савчук у своїй передвиборчій Програмі чітко задекларував створення міського "Центру реабілітації інвалідів", але насправді, він і його команда (тобто заступники М.Пшенік і С.Смолякова) зробили все, щоб такого Центру в нашому місті не було. Навіть М.Пшенік з головою депутатської комісії М.Бондаренком збиралися йти на пряме порушення Закону і відібрати гроші (статутний Фонд Центру), який йому виділявся на його становлення Київським обласним Фондом захисту інвалідів, на потреби міста. На цей рік сума складає 700 тисяч гривень. Для отримання цих грошей потрібно міській владі (як і було обіцяно В.Савчуком) виділити під Центр відповідне приміщення і підписати зі мною договір.

Але, не так сталося, як гадалося, нові "демократи" на чолі з В.Савчуком винесли 23 питанням цієї сесії створення ще одного "Центру реабілітації". Тільки не зрозуміло – реабілітації кого і чого ? Все це робиться керівництвом виконкому лише для того, щоб не дати можливість самим людям з фізичними вадами здоров'я піклуватися за своє майбутнє, а знову ж таки, прибрати все до одних рук, тобто рук виконкому і ні за що не відповідати.

У зв'язку з вищевикладеним, від імені 10 тисячної міської громади людей з фізичними вадами здоров'я , їхніх батьків і близьких, прошу Вас прислати журналіста на 21 серпня (о10 годині початок) на сесію Білоцерківської міської ради, щоб на власні очі побачити як нова влада планомірно і свідомо знущається над людьми з фізичними вадами здоров'я і взяти під журналістський захист створення вперше в Білій Церкві "Центру реабілітації інвалідів", який буде функціонувати виключно для інвалідів і на повному державному утриманні, що передбачено відповідним законодавством.
Це – Божа справа.

Керівник міського Центру - В.Швець

Відповіді

  • 2006.08.19 | Віктор

    Re: Реабілітація інвалідів по-білоцерківськи

    Немає чому дивуватись... Якщо на на дворі кінець літа, а в славному місті Біла Церква нова влада не в змозі навіть центральну вулицю міста відремонтувати, то про яку реабілітацію можна говорити? Зараз для нового мера основне питання: яку шапку діставати із скрині, а яку ховати. Перед виборами він швидко став БЮТівцем, а тепер шукає нових господарів, так що зараз владі не до вас із вашим Центром...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua