МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лесь Подерв‘янський: Махновці повинні бути справжніми

08/19/2006 | Майдан-ІНФОРМВідомий літератор Лесь Подерв‘янський як член оргкомітету фестивалю «День Незалежності з Махном» заявив, що власноручно не пропускатиме гостей у наметове містечко, якщо вони не будуть одягнені згідно зі стилістикою, яка панувала в одязі українця під час визвольних змагань 1917-1921 р.р.


Лесь Подерв‘янський вважає, що, як учасники, так і гості фестивалю мають бути схожими на махновців.


Як відомо 24-25 серпня в місті Гуляйполе Запорізької області відбудеться літературно-музичний фестиваль «День Незалежності з Махном» у якому візьмуть участь провідні музиканти та літератори.


З повагою, прес-центр

Мистецького об'єднання "ОsтаNNя Барикада"

Київ, вул. Інститутська, 22/7, оф. 105

Тел./факс: (044) 253 02 40
Тел.: (044) 253 10 52


Для тих, хто не дуже орієнтується, як треба виглядати, щоб на фестивалі Лесь Подерв‘янський не завернува назад, ми приводимо тогочасні фото. Махновців і самого Махна, як він був сфотографований у 1919 році.

Відповіді

 • 2006.08.20 | BROTHER

  Махновці повинні бути справжніми

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Відомий літератор Лесь Подерв‘янський як член оргкомітету фестивалю «День Незалежності з Махном» заявив, що власноручно не пропускатиме гостей у наметове містечко, якщо вони не будуть одягнені згідно зі стилістикою, яка панувала в одязі українця під час визвольних змагань 1917-1921 р.р.
  >
  > Лесь Подерв‘янський вважає, що, як учасники, так і гості фестивалю мають бути схожими на махновців.
  >
  >Як відомо 24-25 серпня в місті Гуляйполе Запорізької області відбудеться літературно-музичний фестиваль «День Незалежності з Махном» у якому візьмуть участь провідні музиканти та літератори.
  >
  > З повагою, прес-центр
  > Мистецького об'єднання "ОsтаNNя Барикада"
  > Київ, вул. Інститутська, 22/7, оф. 105
  > Тел./факс: (044) 253 02 40
  > Тел.: (044) 253 10 52
  >
  > Для тих, хто не дуже орієнтується, як треба виглядати, щоб на фестивалі Лесь Подерв‘янський не завернува назад, ми приводимо тогочасні фото. Махновців і самого Махна, як він був сфотографований у 1919 році.
  ****************************************************************

  Ну таку справу нав'язувати не треба, але... за для куражу та театральності дійства можна. Ось багато хфоток з відомого сайта:

  http://www.makhno.ru/photo.php --- можуть статися у пригоді

  А тут ще деяка інхва для тих, хто й досі вважає Нестора Івановича таким собі ідіотом, яким нам його малювала імперсько-радянська пропаганда:

  http://www.inauka.ru/history/article37086#half --- цитата звідси

  Эти люди воплощали в себе идеал свободы - так, как он понимался в их время. Отделиться от власти, организовать свое место жительства, место обороны, завоевать право жить в соответствии со своими ценностями, идти своим путем - согласитесь, привлекательная идея. Не забывайте, махновцы - это географически потомки запорожских казаков. В те годы в них словно проснулись спавшие гены. Каменев писал: "Настоящая Сечь"!
 • 2006.08.21 | Сахаров

  Йой, дуже хотів поїхати

  але на жаль не маю лахматої шапки, коня, кулемета і тачанки. Та й з кулеметними стрічками, щоб переперезатись, сутужно - є одна, але без набоїв. А серйозно - звернувся у Дніпропетровську до організаторів поїздки - зажадали 100 гривень. Ось тобі й маєш.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua