МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Все что ты думаешь про президента выскажи 24 августа

08/20/2006 | zevaka
Необходимо во время празднования Дня независимости при выступлении президента на майдане, всем присутствующим одновременно вслух кричать "Ющенко-предатель", я думаю многие поддержат. Мне кажется наиболее оптимальный вариант. А палить символику это не приведет к должному эффекту. Только вызовет смех злопыхателей.

Відповіді

  • 2006.08.20 | Pavlo_M

    Re: Высказать свое мнение на 24 августа

    Zevaka пише:
    >Необходимо во время празднования Дня независимости при выступлении президента на майдане, всем присутствующим одновременно вслух кричать "Ющенко-предатель", я думаю многие поддержат. Мне кажется наиболее оптимальный вариант. А палить символику это не приведет к должному эффекту. Только вызовет смех злопыхателей.

    Під час святкування Дня незалежності треба святкувати... Не треба як дітлахи робити ще гірше. Треба завжди моделювати які будуть наслідки і кому це вигідно. А зазначена у вищенаведеному фрагменті поведінка буде на руку лише януковичам і сімоненкам. Ющенку і так зараз не просто. А спертися нема на кого... Треба, навпаки, підтримувати Ющенка і не дати відбутися повному Януковичу. Бо якщо ми самі доб'ємо Ющенка, то це буде дуже гарний подарунок "ригіонам". Вони про це тільки й мріють. Тут треба Ющенка підтримати, щоб він не впав зовсім. Бо за собою він може потягнути Україну. Програвати теж треба вміти, тим більше, що можна програти битву, але виграти війну...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua