МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

08/21/2006 | keymaster
Майдан отримав листа від нью-джерсійської діяспори (четверта хвиля еміґрації) з критичним баченням того, що відбувається в Україні. Іґнорувати думку нью-джерсійців не вдасться, бо вона збігається з думкою чіказьців, публікованою на Майдані.

Зокрема, в листі, розповсюдженому представниками четвертої хвилі еміґрації говориться:

Украіна знову потрапила в лапи криміналітету завдяки бездіяльності нашого Президента . На жаль приходиться константувати факт, що прогресивні сили потерпіли поразку і вина у цьому повністю лягає на Юлію Тимошенко, Президента та його оточення. Жадність і меркантильні інтереси загубили титанічну працю всього прогресивного українства.
...
Міжусобна війна Tимошенко і Ющенка звела нанівець спроби створення демократичного суспільства. Украіна надалі залишається один на один з шаленою корупцією, яка охоплюя практично всі прошарки суспільства. Керівні і владні посади займають бувші кримінальні елементи і це явище поширюється на всі регіони. Ні один бандит не був посаджений у тюрму. Ні один посадовець не був покараний згідно чинного законодавства. Корупція в органах внітрішніх справ стала буденною справою.

В контексті више сказаного ми висловлюємо громадську недовіру Президентові Украіни і вносимо слідуючі пропозиціі до світового украінства.

1. Створити добровільне агенство для розлідування кримінальних і економічних злочинів депутататами Верховноі Ради незалежно від від того яку політичну силу вони представлють.Постійно публікувати ці дані на сторінках інтернету.
...
5. Підтримати заяву Львіської обласної ради про непризнання уряду Януковича, і звернутися до керівників інших областей Укріни про підримку данної акціі.

6. Звернутися із закликом до украінських бізнесменів з усіх краін та російсько-мовної дісаспори в з США з пропозицією бойкотувати товари вироблені на підприємствах Донецького регіону та Криму.
...
8. Просити всі украінські організаціі Америки та Канади відмінити всі можливі контакти з Адміністрацією Президента Украіни та членами кабінету Міністрів.

9. Закликати громадьскі, релігійні організаціі, Америки та Канади припинити благодійну діяльність на території України. Англомовний текст цієі заяви буде розповсюджений на протязі 10 днів.

Звернення до Уряду США та російсько-мовної діаспори будуть опублівані додатково.

Діаспора штату заявляє що повністю відокремлюється від заяв пана Аскольда Лозинслького

Повний текст листа-звернення Ви можете прочитати в листах Майдану тут:
21-08-2006 08:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1156137336.html

Відповіді

 • 2006.08.21 | Сахаров

  Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

  Прекрасно - будучи за кордоном, дуже легко бути суперрадикальним. І дуже зручно "сидячи на горі, спостерігати бійку тигрів у долині", як казав Мао. І що буде з того, що хтось ігноруватиме товари, вироблені на Донбасі та у Криму, начебто Донбас і Крим це вже не Україна. Схаменіться, шановні. Схоже,це зліплено аби відмітитися - "Вася і Маша тут були". Та не було Вас тут, принаймні немає. І не буде в разі такої дурні. Зваженість - ознака мудрості, суперрадикалізм - або ознака глупоти або того що хтось дуже пнеться за визнвнням себе, радикального, у всесвітньому українстві.
 • 2006.08.21 | Alex

  Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

  А навіщо нам та діаспора здалася. Вони живуть у своїй країні, а ми у своїй. Якщо вже мають бажання впливати на іншу країну (Україну), хай набувають громадянство цієї країни та живуть тут. А то їм з погреба все дуже добре видно.
 • 2006.08.21 | Nemesis

  Нова дудка Фронта Патріотів І Захисників Державності України

  > 5. Підтримати заяву Львіської обласної ради про непризнання уряду Януковича, і звернутися до керівників інших областей Укріни про підримку данної акціі.

  Мені сподобалося повідомлення, що людина, яка висловлюється за українців Чикаго, виявилася членом щонайменше п'яти партій (всюди він состоїть і всюди він член). Такий самородок зібрав мітинг з 15 зацікавлених та 40 цікавих і на базі цього тепер виступає від всієї української громади. Добре.
  Тепер до цієї ініціативи приєднався хтось з Нью Джерсі! Чудово.
  Я ніяк не коментую нову дудку героїв рухa ФПІЗДУ, лише хочу допомогти практично. Пропоную призначити керувати Львовом відомого сепаратиста пана Кушнарьова (він міг би наразі очолити Українську Незалежну Ікзикутиву Творення Автономії Західної, досвід вже є).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.21 | afterstep

   думка хороша, але, на жаль, - нездійсненна.

   Якщо Кушнарьов в якийсь момент почав би керувати Львівщиною - але то була б атракція! Я - за! Хоч би троха то корупційне селянство від керма відігнав би ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.21 | Nemesis

    А якщо ми листа напишем в рідакцію?

    Ми, представники всесвітнього українства, на багатолюдних зборах з двох осіб (це мабуть треба викреслити!) постановили підтримати ініціативу Фронта Патріотів І Захисників Державності України з намета на Майдані Незалежності Київа, облради Львова, а також питомих українських земель Чикажщини та Нью Джерcищини (далі всюди) та вимагати проведення генетичної експертизи Ющенко шістнадцятю педіатрами.
    Також вимагаєм віддати нам весь золотий запас України та скасувати для нас та наших нащадків (бо в наших дітей Москва забрала мову-церкву-курку-історію-млєко-яйка-хліб-сало) вступні іспити до вищих учбових закладів.
    Наказуєм призначити пана Євгена Кушнарьова начальником лвівської області, бо він є заслуженим сепаратистом України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.21 | Вікторія, Київ

  Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

  Абсолютно підтримую всі пункти Звернення. Такої ж позиції дотримуються все моє оточення, яку складається з підприємців, інтелектуалів, просто порядних і небайдужих людей. Дякую всім вам за підтримку у цьому сткрутному для українців часі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.21 | afterstep

   ваша думка суперечить "лінії партії" (л)

   зара модно казати так:
   http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/21/46318.htm
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.21 | Nemesis

    А чому неможуть якесь чудо втнути?

    Що за ламерське писання доносів? Вже б швиденько якесь чудо зорганізувaли б! Типа блискавка б його вдарила, або земля б під ним тріснула!
    А то "просім Вас прінять мЕЕЕЕри"! Несерйозно якось для людей, які дуже близько знайомі з єдино правильним Богом! Немовби вони насправді моляться на державні органи! :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.21 | afterstep

     ви забули совкову класику? "По просьбам трудящихся..."

 • 2006.08.21 | один_козак

  Павловський з Марковим щасливі будуть

  прочитати цього листа. А Соломатін аплодуватиме. Що не доробили (як його там, що Крим відкопував?), те дороблять самі "свідомі нацюки".
  Національна українська гра - війна всіх проти всіх. Проти себе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.21 | Nemesis

   В них є розважальний потенціал

   Сприймайте речі в контексті: нікого ці "представники" не представляють, окрім себе. Це тупик, повернення до примітивного ленінізма, яким засирали мозки, послання одних маргіналів іншим. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.21 | Чучхе

  "Яке їхало, таке й здибало"

 • 2006.08.21 | Сахаров

  Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

  Яка в біса діаспора, яка четверта хвиля? Було три хвилі - перша - втікачі від жебрацтва і безземелля, друга - принципові націоналісти, котрі не хотіли залишатися під совітами, третя - ті, кого брежневщина виставляла за кордон щоб зберегти хоч видимість політичного обличчя при повному політичному банкрутстві. І якщо ті люди зберігали національну ідентичність, боролися проти ГБ і КПСС, то, вибачте, "четверта хвиля" - здебільшого космополіти, покидьки, які покинули Україну заради ласого куска у складний час аби ухопити подачку зі столу. Хто з тої "четвертої хвилі" володіє українською? Кого з них ті три перші хвилі визнають за українців? І ото вони роблять заяви? Та ніщо крім вирватись з посудомийки у Нью-Джерзі і отримати якісь дивиденди від тих заяв, їх не цікавить. Легко бути суперрадикальним, зібравши навколо себе кількох дармоїдів з американського столу і розмахувати руками через океан. Краще б приклали ті руки до чогось дійсно конструктивного.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.21 | Sych

   На відміну від трьох попередніх хвиль

   четверта, як мінімум, краще розуміє і знає що дійсно робиться в Україні. От не отримає ахмєтка ІРО, тоді і поговоримо про дієвість четвертої хвилі.

   Ну а за "космополіти, покидьки" - атвєтіш :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.21 | afterstep

    от коли Ахмєтка отримає - отоді й поговоримо ;)

    а наразі це є пустопорожні балачки. Львівські ради вже ославилися давно - тільки політичні рішення і в стані приймати. Область занедбали - далі нікуди.
    І чомусь всі, хто підтримують рішення цих рад - в мене особисто викликають перестороги ;) пустодзвони
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.23 | stefan

     Re: от коли Ахмєтка отримає - отоді й поговоримо ;)

     afterstep пише:
     > а наразі це є пустопорожні балачки. Львівські ради вже ославилися давно - тільки політичні рішення і в стані приймати.
     "політичні" рішення
     > Область занедбали - далі нікуди.
     > І чомусь всі, хто підтримують рішення цих рад - в мене особисто викликають перестороги ;) пустодзвони
     ***
     у нас в Одесі кажуть про таких:
     - "мудодзвони".
   • 2006.08.21 | Сахаров

    Йой, як лячно

    Що з того, що "четверта хвиля" краще знається на умовах? Прочитавши дописи фізика, що йдуть нижче, я готовий хіба що забрати назад слово "покидьки". Бо шляхи Божі несповідані і бува всяке. А "космополіти" - не заберу. Бо четверта хвиля - це еміграція економічна на відміну від політичної. Є така рослина - курай. Щоосени у курая корені відмирають і котиться воно полем поки не закотиться у вибалок де ґрунт поживніший. У мене економічна еміграція асоціюється з тим самим кураєм. І маю певний досвід спілкування з четвертохвильовими емігрантами у Канаді. Вони здебільшого легше знаходять спільну мову з такими самими емігрантами з Росії ніж з українцями. І справа не лише у віковій різниці як пише фізик. А у спільному менталітеті. Це вже "осовковлені" люди. Більшість з них відгнилі корені і не має наміру відновлювати. Ностальгія - так, це є. Але ностальгія - це універсальне. І на це хворіють усі. Дехто одужує, дехто ні. Ні в якому разі не маю на увазі тих, хто виїхав на навчання, стажування, роботу в університетах - це набування досвіду. Інша справа чи повернуться. А так - курай.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.21 | Хвізик

     Re: Йой, як лячно

     Сахаров пише:
     > А так - курай.
     по-російськи воно зветься краще - пірікаті-полє
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.21 | Ігорко

      До речі, перекотиполе.

      Хвізик пише:

      > Сахаров пише:
      >> А так - курай.
      > по-російськи воно зветься краще - пірікаті-полє
      Як був п'ять років тому в Арізоні, то дізнався там, що їхнє tumble weed (перекотиполе, відоме з численних вестернів), насправді потрапило в Північну Америку з наших степів і напочатку з'явилось упродовж залізничних доріг. Вважається бур'яном і не тішиться гарною репутацією серед фермерів. Одним словом - ми їм перекотиполе, вони нам колорадського жука. Отакоєот.

      Ігорко,
      агроном-любитель.
    • 2006.08.21 | Sych

     Шановний, совкі четвертої хвилі діаспори

     точнісенько такі ж як і совкі-лузери ;) які залишились в Україні. Головне - щоб вони хотіли та допомагали хоч якось Україні. До речі, таких "кураїв" вже біля 7 мільонів, якщо ви не помітили. За такої "вдалої" політики теперішнього прєзіка їх кількість тільки збільшиться. Так що, може ще побачимось. ;) І ще. Більшість мають громадянство та можуть гоолосувати. Вам треба їх голоси?

     Доберайте слова, кароче.
  • 2006.08.21 | Хвізик

   якщо україною правитиме Янук, не виключено виникнення 5ї хвилі

   Сахаров пише:
   > "четверта хвиля" - здебільшого космополіти, покидьки, які покинули Україну заради ласого куска у складний час аби ухопити подачку зі столу.
   всяк є, але я би не узагальнював

   > Хто з тої "четвертої хвилі" володіє українською?
   володіють

   > Кого з них ті три перші хвилі визнають за українців?
   спілкування між хвилями ускладнене віковими бар"єрами

   > І ото вони роблять заяви? Та ніщо крім вирватись з посудомийки у Нью-Джерзі і отримати якісь дивиденди від тих заяв, їх не цікавить.
   всяк буває, але я би не узагальнював

   > Легко бути суперрадикальним, зібравши навколо себе кількох дармоїдів з американського столу і розмахувати руками через океан. Краще б приклали ті руки до чогось дійсно конструктивного.
   абсолютно точно. Цю заяву важко назвати конструктивною.
  • 2006.08.23 | Prosector

   Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

   Сахаров пише:
   > Яка в біса діаспора, яка четверта хвиля? ... то, вибачте, "четверта хвиля" - здебільшого космополіти, покидьки, які покинули Україну заради ласого куска у складний час аби ухопити подачку зі столу.

   А перша хвиля їхала не через економіку? І що, ВСЯ друга і третя хвилі виїхали через політику? Діаспора в четверту хвилю включає як простих заробітчан (що працюють на будівництві та інших роботах, що не вимагають вищої освіти), так і заробітчан з кількома вищими освітами, комп"ютерщиків, так і студентів і науковців, таке визначення вже стало загальновідомим як серед діаспори, так і серед четвертої хвилі, так і в Україні. Космополіти є, але діаспорі би треба спочатку подивитися на своїх дітей, багато з яких українською не розмовляють, навіть на всяких українських тусовках.

   >Хто з тої "четвертої хвилі" володіє українською?

   Див. вище останнє речення щодо діаспори. Між іншим, чи можна назвати володінням українською володіння мовою, яка вживалася наприкінці 19-го - початку 20-го ст. у деяких місцевостях західної України та лишилася незмінною дотепер? Мови змінюються або вмирають. Діаспора мову "зберігла" (за що їй дякують) - тобто лишила у незмінному стані.

   І ще одне: якби діаспора менше відштовхувала тих, хто виростав у російськомовних містах, може, вони би більше хотіли вивчити українську та "влитися" в діаспорні громади.

   >Кого з них ті три перші хвилі визнають за українців?

   А відколи це діаспора визначає, хто українець, а хто - ні? І чи під "українцями" маються на увазі громадяни України (серед яких є і неукраїнці) чи ВИКЛЮЧНО етнічні українці?

   >І ото вони роблять заяви? Та ніщо крім вирватись з посудомийки у Нью-Джерзі і отримати якісь дивиденди від тих заяв, їх не цікавить.

   Ви впевнені?

   >Легко бути суперрадикальним, зібравши навколо себе кількох дармоїдів з американського столу і розмахувати руками через океан. Краще б приклали ті руки до чогось дійсно конструктивного.

   А дехто вже докладає. Тільки не в анонімних "громадах четвертої хвилі". Існують організації четвертої хвилі, які, між іншим, були і на славнозвісному форумі і навіть домовилися про координацію дій (українці домовилися, так, це не помилка).

   Тепер про саме звернення: погоджуюся з тими, хто каже, що це або провокація (тому що це можна використати для подальшого розколу України), або виплеск емоцій (в цьому випадку таких, що можуть мати наслідком більше деструктивного, ніж конструктивного).
 • 2006.08.21 | Хвізик

  немудра заява. чи не у москві вона написана?

  не-купівля товарів з донецьку та криму призведе лиш до відштовхування цих регіонів від україни. А втрачати їх не хочеться. особливо Крим. Нью Джерсі не має і десятої долі тих красот, що має Крим. Щоб уявити собі красу Криму складіть докупи красоти лісів та пляжів Флориди, канйонів Колорадо та гір Каліфорнії.

  keymaster пише:
  > Майдан отримав листа від нью-джерсійської діяспори (четверта хвиля еміґрації) з критичним баченням того, що відбувається в Україні. Іґнорувати думку нью-джерсійців не вдасться, бо вона збігається з думкою чіказьців, публікованою на Майдані.
  не так вже й збігається. здається, чиказці були м"ко наївними. чи я щось пропустив?
  >
  > Украіна знову потрапила в лапи криміналітету завдяки бездіяльності нашого Президента . На жаль приходиться константувати факт, що прогресивні сили потерпіли поразку і вина у цьому повністю лягає на Юлію Тимошенко, Президента та його оточення. Жадність і меркантильні інтереси загубили титанічну працю всього прогресивного українства.
  важко щось заперечити. не виключаю появу п"ятої хвилі з числа тих, хто покладав надії на успіх оранжової революції
  >
  > 1. Створити добровільне агенство для розлідування кримінальних і економічних злочинів депутататами Верховноі Ради незалежно від від того яку політичну силу вони представлють.Постійно публікувати ці дані на сторінках інтернету.
  Тут треба бути обережним, бо оглядаючися на нашу недавню історію, передбачаю, що це агенство виродиться у рекетирську контору, яка збиратиме компромат, а потім шантажуватиме ним підприємців і вимагатиме від них компенсації.
  >
  > 5. Підтримати заяву Львіської обласної ради про непризнання уряду Януковича, і звернутися до керівників інших областей Укріни про підримку данної акціі.
  це можна зробити, але це призведе до поглиблення розколу україни. Він нам потрібен?
  >
  > 6. Звернутися із закликом до украінських бізнесменів з усіх краін та російсько-мовної дісаспори в з США з пропозицією бойкотувати товари вироблені на підприємствах Донецького регіону та Криму.
  не-купівля товарів з донецьку та криму призведе лиш до відштовхування цих регіонів від україни. А втрачати їх не хочеться. особливо Крим. Нью Джерсі не має і десятої долі тих красот, що має Крим. Щоб уявити собі красу Криму складіть докупи красоти лісів та пляжів Флориди, канйонів Колорадо та гір Каліфорнії.
  >
  > 8. Просити всі украінські організаціі Америки та Канади відмінити всі можливі контакти з Адміністрацією Президента Украіни та членами кабінету Міністрів.
  а з ким контактувати натомість?
  може було би розумніше посилити тиск на Президента? чому би не створити агенцію сприяння реформам?
  >
  > 9. Закликати громадьскі, релігійні організаціі, Америки та Канади припинити благодійну діяльність на території України. Англомовний текст цієі заяви буде розповсюджений на протязі 10 днів.
  це не можна робити ні в якому разі. не по-християнськи це. вони ж не ющу з олігархами помагають, а простим людям!

  Значно мудріше було би не відштовхувати Україну або її частини, а створити механізм позитивного тиску. Наприклад, чому би діаспорі не створити інвестиційну агенцію, яка би підтримувала корисні для україни проекти?
 • 2006.08.22 | Калина

  Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

  Відповім відразу усім хамам-nemesisam і їм подібним, які не мають права думати своїми рабськими курячими могольськими мозгами:

  1) 4-та хвиля УКРАЇНЦІВ вся без винятку розмовляє українською
  2) Більшість 4-ої хвилі на заробітках і повертатимуться в Україну
  3) Щороку мільйони доларів вливаються в економіку України завдяки заробіткам ззакордону
  4) Не 15, чи 40 на мітингу, а близько 150, і це без реклами. 15-40 це спроба УККА дискредитувати думку новоприбулих про зраду Ющенка, бо УККА Україна далеко в носі, вони хочуть тільки, аби американці не бачили у нас конфліктів, і щоб вони могли спокійно піаритись на фоні України
  5) тільки саме місто Чікаго передало на підтримку Майдану близько пів мільйона доларів (величезна помилка, треба було ці гроші вкласти на підтримку націоналістичних організацій. А все ж, факт фактом.

  Nemessis, а що ти зробив чи скільки дав? Нічого. Ти тільки, як москальська баба сидиш і теревені ведеш, лузаючи насіння і пальцем вистукуючи по і-неті.

  Виникає думка, якщо хтось нічого не знає, і сам нічого не зробив для України,( хіба окрім того, що вважає великим подвигом, що він в Україні живе), то яке право має цей скацаплений сексот, зневажати інших?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.22 | LUka

   Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

   Bravo, Kalyna! Bravo! Bravo! Bravo!
  • 2006.08.23 | niknik

   Re: Четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі підтримала облраду Львова

   калина пишет:мiсто Чикаго на пiдтримку майдану передало пiвмiльона доларiв(величезна помилка...
   БАЧИЛИ ОЧI ЩО КУПУВАЛИ
   Кто виноват что деньги отдали на зомбирование оранжоидов которые проели/пропили/разбежались и вороватому руководству майданутых.Не с кого спросить-да? Они что обязательство подписали-слушать 4-ю диаспору НьюДжерси а не nemezisa-который может быть не давал?
  • 2006.08.23 | Nemesis

   Браво! Особливо сподобалося "не мають права думати"!

   Калина пише:
   > Відповім відразу усім хамам-nemesisam і їм подібним, які не мають права думати своїми рабськими курячими могольськими мозгами:
   >
   > 1) 4-та хвиля УКРАЇНЦІВ вся без винятку розмовляє українською

   ТА ТИ ШО!

   > 2) Більшість 4-ої хвилі на заробітках і повертатимуться в Україну

   Тоді це ніяка не еміграція.

   > 3) Щороку мільйони доларів вливаються в економіку України завдяки заробіткам ззакордону

   Не мільйони, а мільярди доларів щорічно, але ЩО з того?

   > 4) Не 15, чи 40 на мітингу, а близько 150, і це без реклами. 15-40 це спроба УККА дискредитувати думку новоприбулих про зраду Ющенка, бо УККА Україна далеко в носі, вони хочуть тільки, аби американці не бачили у нас конфліктів, і щоб вони могли спокійно піаритись на фоні України

   Є фотографії. Добре видно предcтавника руха ФПІЗДУ з матюгальником та "новоприбулих" бабусь років по 200.

   > 5) тільки саме місто Чікаго передало на підтримку Майдану близько пів мільйона доларів (величезна помилка, треба було ці гроші вкласти на підтримку націоналістичних організацій. А все ж, факт фактом.

   Куди це ви передавали? Привезли мішок з готівкою та жбурнули? Який Майдан? В якому році? Інакше я вже і розгубився: не може обпісяний бомж (Майдан-2, 2006 рік) так дорого коштувати...

   > Nemessis, а що ти зробив чи скільки дав? Нічого. Ти тільки, як москальська баба сидиш і теревені ведеш, лузаючи насіння і пальцем вистукуючи по і-неті.

   Я б зараз забрав навіть ту дрібницю, яку був дав. А ти що, пожебрати біля мене вирішив? Так я сам собі заробив, ти тут нідочого.

   > Виникає думка, якщо хтось нічого не знає, і сам нічого не зробив для України,( хіба окрім того, що вважає великим подвигом, що він в Україні живе), то яке право має цей скацаплений сексот, зневажати інших?

   Та де там мені! Спасибі за все добрі слова на мою адресу, бачу, що я знов не помилився! Я вас всіх теж дуже люблю!

   АФФТАР, ЖЖОШ! ПЄШІ ЄШШО! :hot:
 • 2006.08.22 | Pavlo_M

  Схоже на провокацію...

  Чому повідомлення про подію в Нью-Джерсі подано з гербом Львівщини? Але це так... Виникають інші запитання:
  1. Чи є діаспора з Нью-Джерсі громадянами України? Яке право вони мають висловлювати недовіру органам державної влади України? Вони що, обирали цього Президента? Нехай краще висловлять недовіру Бушу, Путіну або ще комусь.
  2. Чи випадково ця заява не редагувалася десь у Москві?
  3. Кому є вигідними викладні у заяві дії у випадку їх реалізації?
  4. Вони що, хочуть ще більше підпортити імідж України, раз вони звертаються до закордонних організацій та урядів ?
  5. А що, вони хочуть щоб українці відмовилися від Донецьких та Кримських товарів, а натомість їм руку протягнула Москва?

  Можна ще багато ставити запитань. Але хто вміє думати, той і так все зрозуміє. Вони намагаються надалі розколювати проукраїнськи налаштованих громадян, поділяючи їх таким чином на більш радикальних і менш радикальних. Це є однією з цілей цього звернення. А цього непотрібно допускати.
  Таким чином є два варіанти - або це провокація, або це просто звернення підлітків, яке просякнуте юнацьким максималізмом і в якому не спрогнозовано можливі наслідки.
  Але ж це писали не підлітки. Тому це акт інформаційної війни у вигляді провокації.
  В українців на теперішній момент немає іншого за чинного Президента, хай навіть з обрізаними повноваженнями. І, тому, треба його підтримувати. Усі інші намагання вести війну з Президентом є вигідними лише ворогам України і ніколи не підуть на її користь. Треба відповісти на запитання: Що буде, якщо "добити" Ющенка як президента? Війна Тимошенко з Ющенко вже й так призвела до поразки "померанчевих". Може досить нерозумних дій...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.22 | afterstep

   чоловіче - вас одурили. Тут немає руки Тимошенко ;)

   може, у ваших мріях всі негаразди - це її заслуга - але повірте, що у цьому випадку вона богу душу винна. Тут пре львівським разулізмом, не притаманним ЮТ - хоч я її і не захищаю
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.22 | Pavlo_M

    Re: чоловіче - вас одурили. Тут немає руки Тимошенко ;)

    Afterstep пише:
    >може, у ваших мріях всі негаразди - це її заслуга - але повірте, що у цьому випадку вона богу душу винна. Тут пре львівським разулізмом, не притаманним ЮТ - хоч я її і не захищаю

    А я тут Тимошенко на увазі не мав. Якщо згадати Історію, яка нас нічого не вчить, то колись були отаман Виговський і отаман Сірко, був Мазепа і ті хто проти Мазепи за Петра, був Петлюра і були його противники, були бандерівці і мельниківці (історики кажуть що КДБ "допомогло" їх розколу), був РУХ Чорновола і РУХ Костенка (а ще потім і Бойка), і накінець, НУ і БЮТ, як останній аккорд цієї української дуристики. Так, суперечності і неузгодженості були і будуть завжди. Але були люди, які, або через свою дурість, або тому, що є агентами впливу іноземної держави, сприяли загостренню цих суперечок всередені проукраїнські налаштованих політиків і громадян. Хай мені хтось дасть відповідь на запитання - Хто розколов РУХ? Хто додав цю останню краплю, яка призвела до цього розколу? Хто той герой? Імена таких героїв ми маємо знати. Але головне навчитися їх розрізняти тоді, коли вони виступають під ура-патріотичними гаслами не думаючи про наслідки. Нещодавно в зв'язку з річницею ГКЧП я випадково почув інтерв'ю Шушкевича (одного з героїв Біловезької угоди). Його запитали: Хто хитріший - Кравчук чи Назарбаєв? То, відповідаючи на запитання він сказав, що на теренах СНД не можа не бути хитрим, бо тоді однознчно програєш. От і українським політикам (та й не тільки політикам)треба бути хитрими і достатньо розумними, щоб на деякі недоліки (або невідповідності у світогляді тощо) у своїх партнерів не звертати (хоча б публічно) уваги і відрізняти головне від другорядного. Бо інакше перемогти неможливо.
    Треба думати що робити зараз. Хоча, на мою думку, треба перегруповувати сили, знову об'єднуватися (а не роз'єднуватися) виводити на чисту воду провокаторів і намагатися не здавати українських позицій. Одне з правил теорії розв'язання винахідницьких задач це перетворення недоліків у переваги. Але, як я розумію, наукою наші політики не цікавляться.
  • 2006.08.22 | OF

   Для Павла М та інших.

   Можна б було просто підписатись під тим, що написала Kалина, протe мeні б хотілося додати щe дeщо. Шановні критикани "чeтвeртої хвилі", а ВИ CАМІ якe право маєтe ділити ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ( а самe гомадянами України є 99% чeтвeртої хвилі) на "чистих" та "чистіших" за гeофрафією проживання? У нас у всіх паспорт України та такe ж право голосу, як і в вас. І, можeтe бути пeвними, ми його використовуємо. Так що ваші філіппіки обeрніть на сeбe ж. Ну, щe можe на тих прeдставників УККА, котрі носяться з офіційними прeдставниками України, як з писаною торбою. От вони - справді НЕ громадяни, і, найчастішe, зeлeного поняття нe мають про події та тeндeнціі в Україні.

   Cтосовно ж заяви... дух підтримую, форма ж занадто eмоційна.
   Хоча, згадайтe свої ж власні eмоціі 2 сeрпня.. :gun:
   Дe цe поділася сторінка "Юща посилають тут"?
   От вам і відповідь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.22 | afterstep

    4-а хвиля союзника собі плюгавого вибрала...

    не підтримуйте львівських рад ;) до речі - вас же в америці ющ не одурив? одурив нас, тут, на Україні ;) безперечно, дякуємо вам за моральну підтримку - але перед тим, як щось робити (не стосовно даної заяви взагалі) - помізкуте про наслідки. Бо ви плюнете й скажете "не вдалося", а нам?
    --
    Направду добре бути українцем в Канаді! але майте совіть - наводіть порядки у своїй новій хаті!
 • 2006.08.22 | Інна Сухорукова

  Чому ж ви рік мовчали?

  Шановні автори «Звернення української громади четвертої хвилі штату Нью-Джерзі ( США), до всіх прогресивних українців світу»

  Чесно кажучи, прочитавши Ваше звернення ( http://maidan.org.ua/static/lysty/1156137336.html ), я відчула себе так, немов би мені дали ляпаса. І не тому, що я не згодна з Вашими оцінками дій основних фігурантів політикуму України, що помаранчевих, що синьо-білих.

  Не мені виступати адвокатом будь-якої влади – з юності я живу в дисидентському колі, і, майже все свідоме життя намагаюсь відстоювати права людини. Пишу я це тільки для того, щоб ви зрозуміли, що слова «свобода», «право», «людина» – є для мене абсолютними цінностями. І саме тому я скажу вам наступне. Так, команда, яка прийшла до влади за допомогою «Майдану» не виконала своєї історичної місії, не виправдала сподівань виборців, сподівань світової спільноти. Але всі вони різні, і помилки в них різні. Президент виявився законослухняною людиною в країні, де панує не закон, а право сильного. А розв’язувати будь-які питання силою не бажав і не міг.

  Інших фігурантів помаранчевої команди завели у глухий кут і власні амбіції, і те ж саме нехтування інтересами громадян, які ми спостерігали у їх попередників.

  Але де ви, панове, були, коли Україна рік перебуває без Конституційного Суду? Ви можете уявити, що Конгрес США навмисно не обирає суддів Верховного Суду? Що б зробив Гарант Американської Конституції в такому випадку? П. Ющенко не зробив нічого, оскільки примусити Верховну Раду виконувати закони можна було тільки силою. Але світова спільнота, яка вимагала від Президента бути демократом за відсутності демократичних інституцій, і, навіть, повноцінної влади в країні, могла вчинити жорсткий тиск на Верховну Раду. Могла дати Президентові зрозуміти, що чекає від нього конкретних дій по відновленню державного устрою!

  Чому ж ви рік мовчали?

  Вам гарно дивитися на все здалека, з країни розвиненої демократії? А всі наші політичні сили, якого б кольору вони не були, – це колишні комуністи чи комсомольці. І тому суспільство, яке в 2004 році відстояло свій вибір, значно випередило і своїх керманичів і довело свою самоцінність. Українська громада не заслуговує зневаги, незалежно від регіону і вибору. Схід України, Донецька область і Крим, які ви пропонуєте блокувати – це колишня радянська «Промзона», де живе найбідніше і найбезправніше перед чиновним апаратом населення. Воно виживає, а не живе. В такому стані його можна купити, залякати, примусити повірити в будь-яку політичну казку. І його ще позбавити інвестицій? Не треба ділити Україну по регіонах, як це роблять всі наші політики, кому це вигідно. Із Донбасу, з Луганська – саме з цього регіону вийшли такі історичні постаті, як поет-дисидент Василь Стус, як Надія і Іван Світличні, Олекса Тихий. А кримські татари, що вижили після геноциду, а населення Криму, яке відчуває себе українцями – в яких вони умовах? Так, ми потребуємо допомоги світової спільноти. Ми потребуємо не зняття моніторингу РЄ за формальними ознаками стосовно парламентських виборів - які були там «чесні вибори» в східних регіонах і Криму?, а постійного піклування про права людини в Україні. Ми потребуємо підтримки світової спільноти в створенні міжрегіональних центрів правової допомоги і правової освіти. А найбільше ми потребуємо тиску на ВР, усі гілки виконавчої влади, для відновлення спаплюженої державності України. Введіть санкції ООН і Ради Європи, поки не запрацює Конституційний суд, поки не будуть прийняті закони про Кабмін, Президента, регламент ВР, парламентську опозицію. Доки цього немає – в нас не держава, а примара.

  Отож, допоможіть нам по-справжньому. А не ображайте людей в регіонах країни тільки за те, що вони ще не отямились від життя у посткомуністичному таборі. Наразі вони в ньому перебувають і зараз. У подоланні цього після радянського кошмару нам конче потрібна свідома і чесна допомога всього світу. А істерики нічого доброго ніколи не робили.

  Інна Сухорукова, м. Харків
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.23 | stefan

   вапрос, канєшно, інтересний

 • 2006.08.23 | stefan

  четверта хвиля еміґрації в Нью-Джерзі - крута організаціяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua