МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З метою завоювати Західну Україну Янукович ініціює визнання УПА

08/22/2006 | keymaster
«Прем'єр-міністру України Віктору Януковичу готують комплексну програму «захоплення» Західної України», – заявив Західній інформаційній корпорації голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«До підприємців з Галичини звертаються бізнесмени з Донбасу і пропонують їм дуже вигідні контракти. Нібито вони отримали вказівку розривати контракти з іншими партнерами і «переключатися» на Західну Україну. За короткий час це призведе до того, що малий і середній бізнес в Галичині повністю буде зав'язаний на «донецьких». Відтак, навряд чи цей бізнес потім зможе активно підтримувати національну позицію. Такими поступовими кроками вони шукатимуть прихильності галичан.

Ви можете сміятися, але, не виключено, що найближчим часом Партія регіонів внесе у Верховну Раду законопроект про визнання вояків ОУН-УПА. І наш народ буде казати: «А цей Янукович, напевно, не такий уже й поганий». А День шахтаря – один з перших кроків зблизитися. У них же яка психологія: «Водка пєй – земля валяйся». Вони думають, що такими речами зможуть прихопити галицького виборця», – підкреслив О.Тягнибок.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

 • 2006.08.23 | Надія

  Re: З метою завоювати Західну Україну Янукович ініціює визнання УПА

  Я думаю, що Тягнибок якраз зараз і працює на Януковича, адже гроші Димінського, спосіра Тягнибока, завязані на Януковичі.
  Прикро це все читати. Інакше не скажеш. УПА бандюки визнають, хіба що з метою позбутися комуністів з коаліції, що маловірогідно.
 • 2006.08.23 | Nemesis

  Боротися з спробами неправильної реабілітації!

  Всім відомо, що саме Тягнивбок приватизував УПА для своїх високопатріотичних заходів боротьби з жидомоскальською навалою.
  Тому, будь-які спроби неправильної реабілітації мають бути рішуче припинені приватним власником УПА (читай: Тягнивбоком).
  Боріться проти реабілітації до останнього УПІвця (вже недовго залишилося)!
 • 2006.08.23 | catko

  цікавий мислєвірус - донецькі дають бабло. так тримати!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua