МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська облрада не змінить своєї оцінки подій в Україні

08/23/2006 | keymaster
Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник з нагоди Дня Незалежності України звернувся з привітанням до мешканців області:

Дорогі краяни!

Від імені Львівської обласної ради 5-го демократичного скликання вітаю Вас із 15-ю річницею Української Незалежності. Цей день – найголовніше свято в історичному календарі нашого народу.

Про незалежність України мріяли, за неї боролися і віддали свої життя сотні тисяч українських патріотів. Ми відчуваємо їх духовну присутність у нашому сьогоденні. І ця присутність сповнює нас не лише почуттям відповідальності перед героями минувшини, але й вірою у щасливе майбутнє відновленої п’ятнадцять років тому держави.

Як голова обласної ради запевняю Вас, дорогі співвітчизники, що нелегкі політичні обставини нинішніх днів не змінили і не змінять позицію депутатського корпусу. Ми вже дали принципову оцінку останнім подіям у парламенті і готові й надалі своїми словом та ділом відстоювати засадничі для нашої держави принципи – незалежність, соборність, демократію, свободу слова, ефективні економічні реформи, високий рівень добробуту громадян, інтеграцію в європейські структури. Адже наші ідеали - це своєрідний генетичний код для відродження та утвердження української нації у світі.

Сьогодні, на п’ятнадцятому році незалежності, ціною колосальних зусиль ми відродили усі атрибути незалежної держави. Але вони ще не наповнені правдивим національним змістом. Однак найголовніше наше досягнення – це пробудження суспільства, його пильна і дієва увага до політичних процесів в Україні. Саме активна участь кожного із нас у державотворчих процесах стає вирішальним фактором у подальшому поступі України.

Шановні краяни!
У цей святковий день бажаю Вам і членам Ваших родин достатку, здоров’я, щастя та радості в житті і роботі.
Слава Україні!

Мирослав Сеник,
голова Львівської обласної ради.

Відповіді

  • 2006.08.23 | Bobo

    Re: Львівська облрада не змінить своєї оцінки подій в Україні

    BULL
  • 2006.08.23 | catko

    короче "готові відстоювати все те що в мемурандумі прописано"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua