МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Донецьої облорганізації УНП

08/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ

Донецька обласна організація Української Народної Партії висловлює свої щирі співчуття родичам та близьким загиблих в жахливій авіакатастрофі, що сталася в небі Донеччини.

На наш погляд, трагедія, що сталася, повинна змусити замислитися всіх про долю всього авіапарку радянських літаків серійного виробництва, чий термін експлуатації добігає кінця, та про безпеку не тільки самих польотів, але й жителів тих країн, над територією яких пролітають потенційно загрозливі літаки.

Особливо глибоко, на наш погляд, слід замислитися керівним елітам України та Росії. Замислитися над долею спільних авіапроектів по створенню літаків нового покоління для пасажирських перевезень. Замислитися сьогодні, щоби у вітчизняної цивільної авіації було завтра.

Звертаємося, також, до голови Донецької облдержадміністрації та депутатів Донецької обласної ради щодо оголошення в Донецькій області 24, 25, 26 серпня 2006 року загальнообласного трауру по загиблих в авіакатастрофі.

Звертаємося до керівництва області та міста Донецька із закликом обмежити в ці дні проведення святкових та розважальних заходів з нагоди Дня Незалежності, Дня міста та Дня Шахтаря, адже розмір трагедії та кількість загиблих змушують нас до солідарності та моральної підтримки родичів та близьких загиблих в Росії.


Донецька обласна організація
Української Народної Партії

Відповіді

 • 2006.08.26 | Александр

  Re: Звернення Донецьої облорганізації УНП

  Уважаемая Украинская Народная Партия!
  Наша Украина - это сплошная трагедия. Пока бандиты, уголовники и фашисты будут в прокуратурах, а Президент, будет - "облако в штанах", трагедии будут сплошь и рядом.
  38-й месяц без суда и следствия, без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины находится в заточении незаконно арестованный Москаленко Алексей с 1982г. рождения в СИзо №5 г.Донецка. А прокукрор области Баганец, игнорирует Законы Украины, и с преступным упорством не желает отвечать даже на депутатские запросы, полбзуясь невмешательством и попустительством Генпрокуратуры и Президента! О каких законах, правах и безопасности граждан можно вести речь!?
  Пом Деп.Укр. 3-го соз.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua