МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Офіційне: Президент вручив державні нагороди

08/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко напередодні Дня незалежності вручив державні нагороди. Церемонія відбулася в Маріїнському палаці в Києві.

На початку церемонії її учасники вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі в Донецькій області.

Зокрема, звання Герой України з врученням Ордена Держави отримали: Володимир Ніколаєв – видатний донор (м. Дніпропетровськ), Віктор Бондарєв – начальник дільниці з видобування вугілля ДП «Ровенькиантрацит» (Луганська область), Володимир Шевченко – ректор Донецького національного університету, Юрій Шухевич – голова громадської організації «Галицький вибір» (м. Львів), Степан Хмара – правозахисник (м. Львів), Іван Драч – письменник (м. Київ) та Валерій Оробей – горновий доменного цеху «Запоріжсталі».

Президент також вручив ордени князя Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Княгині Ольги, «За мужність», «За заслуги» та присвоїв ряд почесних звань.

У своєму вітальному слові Глава держави відзначив, що сьогодні в Маріїнському палаці зібралися «люди, які своїми зусиллями, працею, натхненням зробили послугу державі і нації». «Від вашої позиції, від того що ви говорите, значною мірою залежатиме позиція багатьох людей. Тому я прошу вас, як особистостей виняткових, знакових для України, і далі провадити великі труди в ім’я України», – сказав Віктор Ющенко.

Президент також наголосив на визначній ролі шістдесятників, деякі з котрих були присутні на церемонії, в боротьбі за незалежність.

president.gov.ua

Відповіді

 • 2006.08.24 | Ірина

  Re: Офіційне: Президент вручив державні нагороди

  Отаке!!!!
  донецькі холопи,які аж ніяк не розбудовували незалежну Україну
  отримали нагороду, а Левко Лукяненко,який все життя виборював незалежність України-НІ! Ганьба такому "народному" президенту та
  його підлабузникам!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua