МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

08/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

З листа на Майдан

---------
я один из пассажиров поезда №146 (симферополь-киев) поезд опоздал на 22 часа не было обеспечено ни водой, ни питанием, информация о том, где мы находимся, сколько будем стоять на остановках, куда и по какому маршруту будем ехать – не было никакой... (питание - помидоры, арбузы, минералка – по 4-5 грн, хлеб – не то, что не раздавали, а даже купить негде было) Ни каких обещаных пайков (хотя бы для детей, а их ехало около 200 человек) – небыло и в помимне.

Вот некоторые подробности :

воды чуть-чуть в вагонах было (до херсона дотянули), но только для кипячения, холодной – небыло вообще (у проводников) вагона-ресторана в поезде – не было

В вагонах небыло угля для топки котлов и на остановках пассажиры с проводниками ломали кусты и искали любое другое горючее

На остановках – не объявляли когда поезд тронется, поэтому не было ни какой возможности отойти от поезда дальше пару метров, не боясь отстать. При этом поезда стояли по часу и за это время можно было бы сбегать в магазин и что то купить.

Бутылка минералки стоила 4-5 грн. А вот сок… В Джанкое за 4 пакета сока – 50 грн. (больше сока до Херсона небыло нигде)

Продавали на остановках в основном воду, помидоры, арбузы иногда пиво (5 грн) … больше практически ничего съестного небыло. Небыло даже хлеба (его не удалось купить даже в Херсоне). Не было ни мивины, ничего быстроприготавливаемого, что можно было бы
залить кипятком и поесть.

Обещанных пайков и воды (хотя бы детям) – НЕ БЫЛО, хотя начальник херсонского вокзала лично обещал их нам и начальнику поезда . (хотя дети в поезде были пересчитаны заранее (около 200 человек) и эта информация была передана в Херсон заранее)

Единственное чего удалось добиться – это 3-х бригад врачей в Херсоне, которые зашли в поезд и обследовали всех детей и того, кто еще нуждался в помощи. Но при этом в плацкартный вагон, в котором что то случилось с электрикой в дороге и там пропал свет – они заходить отказались.

У меня собраны подписи и координаты около 50 человек с поезда, готовлюсь к подаче в суд.
Кто со мной - присоединяйтесь.

gvs_vladimir@ukr.net

Відповіді

 • 2006.08.25 | Тетяна

  Re: Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

  Не хочу вас розчаровувати, однак, боюсь, нічого не вийде. (Я потрапила в таку ситуацію торік) "Укрзалізниця" вам просто відповість: це результати надзвичайної ситуації, що сталася не з нашої вини. І по всьому. Хіба що хтось зазнав якоїсь непоправної шкоди (втрачений час і нерви Укрзалізниця не враховує). Тоді, можливо, ви досягнете якоїсь сатисфакції. А загалом Укрзалізниця - це надзвичайно неорганізована організація (вибачте за тавтологію), яка задля того, щоб не зганьбитись в очах мінтрансу приміром (про звичайних пасажирів не йдеться, бо на них давно плювати) придумує фантастичні історії типу: ми годували, підвозили чай-печиво.... Однак, в будь-якому випадку, бажаю вам перемоги!!!
 • 2006.08.27 | Vinny

  Re: Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

  Єднайтеся! І Ви переможете! Громадянське суспільство тим і відрізняється від БАРДАКУ, з якого ми тільки-но починаємо вилізати, що кожен з нас у кожному випадку неподобства і чиновної байдужості мусить добиватися, наполягати, судитися і т. д., і т. п. , щоб у них ЗЕМЛЯ під ногами почала ГОРІТИ. Тільки коли ми самі перестанемо бути до себе байдужими, вони почнуть робити те, що зобов'язані за посадою і за сумлінням.
  Закони є! Вони наштампували їх за 15 років на будь-який випадок життя. Навіть протилежних, що суперечать один - одному. І тепер вони жаліються, що закони ті не виконуються. То що???? Ті закони самі будуть виконуватися?!!!
  Тепер НАША справа - вимагати і добиватися виконання Закону, бо ніхто так не зацікавлений у його виконанні, як МИ самі!!!
 • 2006.08.30 | Олександр

  Re: Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

  Як працівник Укрзалізниці я просто в "захваті" від обявленого вами форуму з таким же успіхом пропоную подати до суду на водія маршрутки котрий не зміг вчасно довезти вас на роботу із-за того що попав в автомобільну пробку. Чому б з початку не розібратись в причинах того що сталося і не визначити дійсно винних в тому що вже втретє за останні пять років почались рватись снаряди а потім населення пішло перекривати рух на залізниці. Можливо ви мої дорогі бачите в цьому вину залізничників. Від себе скажу що диспетчерська служба всі дні провела на роботі і зробила все можливе щоб вивезти пасажирів і ввійти в нормальний графік але коли тобі перекривають колію на вісім годин чи міни знищують опори електропередач зробиити це не просто.
  Укрзалізниця це не служба порятунку (МЧС)і забезпечення водою чи розмінування колії або приборкання громадян не входить до наших функцій. Тому перш ніж обявляти подібні форуми треба хочаб трошки подумати. Подумати протих людей які реально під напругою востановили лінії електропередач, відновили колію зуміли при цьому загальному бардаку що твориться довезти вас до дому цілими і непошкодженими!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | Shtyk

   Re: Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

   to Олександр,
   а шляк би вас залізничників всіх трафив....
   які ви роботящі та доброзичливі, життям ризикуєте, ночі не спите... а пасажири для вас наче бидло... з точки зору ринкових відносин і взагалі здорового глузду - я заплатив залізниці за послугу, а її не отримав - відповідати повинна залізниця, а потім вже в регресному порядку хай відшкодовує собі через МНС, Президента чи дідька лисого... поки в нашій країні будуть "стрєлочніки" доти не буде порядку і країни взагалі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.07 | Vinny

    Re: Шукаємо бажаючих подати до суду на УкрЗалізницю!!!

    Абсолютно вірно! За послугу сплачено НАПЕРЕД!!! Умови УГОДИ про послугу пропечатані САМОЮ укрзалізницею на квиткові. Ось так! Дата\час вибуття та дата\час прибуття. Ніяких додаткових вимог від пасажира ця сама укрзалізниця не приймає... Хоч ти лусни.
    Щей намагається нав'язяти якесь обов'язкове харчування у дорозі!!! То що, коли те харчування є конче потрібним у надзвичайних обставинах, хоча б у елементарних обсягах, то про нього вже й забули? Чи жаба давить організувати справу по-людськи? "Стільці можна ввечері, але гроші - наперед"? Так???
    А якого дідька ще й СТРАХОВИЙ ЗБІР з кожного квитка беруть?
    Яка функція того збору. Подивіться УВАЖНО на Ваші квитки, люди добрі!!! Внизу рядочок:

    СТР.ВІД Н/ВНА500НЕОП.МІН.ВАТ"СК"АЛЬКОНА"КИЇВЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА,.......

    Навіть дитина розбере, що тут пахне ВЕЛИКИМИ грошима. То куди ж вони ідуть? На "Майбахи" тепер Рудьковським? (У Кирпи вже був один).
    Так що, дорогенька укрзалізниця! Бережи пасажирів за свій кошт, якщо таке трапилося. Вони не можуть чекати. А потім забирай гроші в держави, страхувальника, міноборони, МЧС, і т.д. іт.п. - У ВИНУВАТЦІВ. Через суд. Саме ТАК, і ніяк інакше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua