МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОПОРА закликає політичні сили оприлюднити свої позиції

08/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Схоже, що наступна сесія Полтавської обласної ради, дата якої ще не оприлюднена, буде гарячою у політичному плані.

В електронних засобах масової інформації з’являється інформація про можливе переформатування депутатського складу, яке може ліквідувати існуючу «Помаранчеву більшість», а натомість з’явиться нова коаліція.

Зараз Полтавська обласна рада складається з шести політичних сил – «Блок Юлії Тимошенко», Партія регіонів, «Наша Україна», Соціалістична партія України, Комуністична партія України, «Народний блок Литвина». БЮТ, НУ і СПУ на сьогодні складають помаранчеву більшість. Але з тих же електронних ЗМІ напівофіційно говориться про можливий розпад цієї більшості і про створення нової коаліції, яка може скластися з представників ПР, КПУ і СПУ.

З усіх політичних сил, що представлені в Полтавській обласній раді, тільки Партія регіонів вустами лідера фракції Олександра Удовіченка відкрито заявила про можливе переформатування з метою заміни нинішнього керівництва облради, яке складається з голови Володимира Марченка (БЮТ) і його заступника Петра Ворони (Наша Україна). Інші ж політичні сили, або жодним чином не коментують своїх можливих намірів, або їх оприлюднюють завуальовано.

Тому Полтавське представництво Громадянської мережі ОПОРА закликає всі політичні сили, які представлені у Полтавській обласній раді, офіційно і відкрито заявити про свою можливу участь у переформатуванні до початку наступної сесії, яка можливо відбудеться в перших числах вересня. Громадськість Полтавщини має право знати, якого кольору тепер буде депутатський корпус її найвищого представницького органу, і дати оцінку таким можливим змінам.

Джерело: http://www.opora.org.ua/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua