МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Квартал 95" універсалів не підписував

08/26/2006 | один_козак
Тількищо натрапив на якесь шоу на Інтері. Виступає "Квартал 95". В межах тих приблизно п'яти хвилин, що я дивився, було:
- обмазування "П'ятака"
- "мочіння" Ющенка (томущо Ющенко)
- нацьковування по лінії Схід-Захід
Я нічого не забув?..

При чому якщо казати, наприклад, про п.1, то 5-й канал - це тупі й злостиві націоналюги.
Якщо казати про п.2, то тут і таке "мазало", як "У Президента - серце американця." Або ще ніби успіхи збірної - сум для Президента. Тому що "Шахтар"... Останнє торкає й питання супеництва Донецька з Києвом. Чомусь, бачте, помаранчевого Президента має дуже засмучувати, що ахметівський "Шахтар" десь виграє в суркісового "Динамо". Публіці, звичайно, це подано як "киян жаба давить, що донецькі виграють".

От мені цікаво... Враховуючи, що цей скрипучий пацюк ("соліст" команди) виявляв стурбованість темою й старанно "розчаровував" публіку в помаранчевій владі ще тоді, коли підстави для розчарування не проявилися, виникає питання, чого в таких "кмітливих" спостерігається така алергія на помаранчеве? Тому, що колись вони перемогли кандидата-земляка? Тому, що є якась "кровна" зацікавленість у владі Донів? Тому, що ідеали Майдану б'ють по серцю "веселунів" як серпом по відомому місцю?..

Відповіді

 • 2006.08.26 | Адвокат ...

  Господи! Та всім же відомо, що то був за "крєатіФФ", той КВН.

  Ви б ще "Крокоділ" згадали, або "Перець".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.26 | mala

  Є у них трохи заскоки, щодо Юща, але

  гнати на них немає за що, вони жартують про те, з чого люди будуть сміятись, зараз головна смішна тема - це Ющ і він сам у цьому винен. І це його проблема. Я "Нічний квартал" і раніше бачила, вони і з Яника знущались і з Юльки (особливо коли вона прем"єром була) і при Кучмі не мовчали (хоча так розгулятись не могли) Політичну сатиру не заборониш :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.26 | один_козак

   А отут я з вами не згодний.

   Хочу почути, як вони з Яника знущаються.
   Але Юща... і всю помаранчеву мрію топтали тоді, коли ще важко було видлубати якісь підстави для критики. Це - не сатира. Це - пропаганда.
   А якби вони дійсно хотіли критикувати Кучму, а робили це в рамках можливого, то не займалися б розвінчуванням самої боротьби з кучмізмом якраз тоді, коли вона була на часі, а "веселунів" за язика не тягли. Чи тягли таки хтось?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | mala

    Re: А отут я з вами не згодний.

    можливо комусь може і не подобатись те, що вони роблять, але нажаль - це те, чого вимагає публіка, те, що рентабльно, те з чого сміються.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | один_козак

     Оце - найцікавіше.

     І саме в цьому - найгірше. Так вони роблять те, чого ми не робимо на Сході. Поки ми розбираємося, хто з лідерів гірший, та займаємося іншими руйнівними дурницями, вони просуватимуть по Україні ті настрої, які сьогодні панують в Росії.
     Було видно, коли показували зал, що не всі сміються. Але більшість реготали як йолопи тоді, коли треба вставати й демонстративно виходити з залу. І скажіть після цього, що артист-пропагандист не мав їх за баранів?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | mala

      Re: Оце - найцікавіше.

      один_козак пише:
      > І саме в цьому - найгірше. Так вони роблять те, чого ми не робимо на Сході.

      Хто нам заважає?


      >Поки ми розбираємося, хто з лідерів гірший, та займаємося іншими руйнівними дурницями, вони просуватимуть по Україні ті настрої, які сьогодні панують в Росії.

      Та ні, багато з тих настроїв давно вже панують на Україні і ці настрої ніхто не просував, люди самі прийшли висновків і в цьому (повторююсь) помаранчеві самі винні :( Мені наприклад для того, щоб зрозуміти, що помаранчеві непрофесійні ідіоти достатньо новини подивитись чи Майдан почитатати і ніякі розважалівки мою думкі не змінять.

      > Було видно, коли показували зал, що не всі сміються. Але більшість реготали як йолопи тоді, коли треба вставати й демонстративно виходити з залу.

      були такі моменти

      >І скажіть після цього, що артист-пропагандист не мав їх за баранів?

      А не здається Вам, що його думка є правильною? ;) Я не хочу нікого образити. Мені наприклад з тиж жартів смішно не було, (особливо там де про 5 канал) але були у них і смішні жарти, наприклад з москальського серіалу "не народись потворою" :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | один_козак

       Людина не буває В УСЬОМУ права або В УСЬОМУ неправа

       mala пише:
       > один_козак пише:
       > > І саме в цьому - найгірше. Так вони роблять те, чого ми не робимо на Сході.
       >
       > Хто нам заважає?

       Мабуть ми неспроможні.

       > >Поки ми розбираємося, хто з лідерів гірший, та займаємося іншими руйнівними дурницями, вони просуватимуть по Україні ті настрої, які сьогодні панують в Росії.
       >
       > Та ні, багато з тих настроїв давно вже панують на Україні і ці настрої ніхто не просував, люди самі прийшли висновків і в цьому (повторююсь) помаранчеві самі винні :( Мені наприклад для того, щоб зрозуміти, що помаранчеві непрофесійні ідіоти достатньо новини подивитись чи Майдан почитатати і ніякі розважалівки мою думкі не змінять.

       Тут мене не зрозуміли. Скажу конкретніше. Мені не про те йдеться зараз, хороші помаранчеві чи погані. Вони погані. Протест викликає явище. Негарно казати, що людина любить не свою країну, коли вона любить свою. Негарно зображати з людини казкового негативного персонажа, коли для цього немає підстав. Чи ви згодні, що Ющ мріє привласнити всі посади і отримувати з них підвищені самому собі зарплати? Це навіть тупо таке малювати, не тільки нечесно. І людина, трохи розумніша за мавпу та мінімально поінформована, має це розуміти. А вони іржуть цілим (майже) залом. А, щоб ви знали, є такі аудиторії, що спроможні такий "бред" сприймати як правду і нести його собі подібним.
       Ви казали "сатира". Але сатира висміює дійсні вади людей чи ще чогось. А тут ми бачимо тупе цькування немилого артисові персонажа.

       > А не здається Вам, що його думка є правильною? ;) Я не хочу нікого образити. Мені наприклад з тиж жартів смішно не було, (особливо там де про 5 канал) але були у них і смішні жарти, наприклад з москальського серіалу "не народись потворою" :)

       ЯКА з його думок є правильною, а яка - ні? Він там багато чого говорив. Більшість сказаного мене не зачіпає. Бо воно - звичайне сміхотворство. Хай собі лоскоче животики тим, хто цього потребує. Мене то не обходить. А оббріхування й цькування - це зло, на кого б воно не було спрямовано. Я, між іншим, свого часу уникав повторювати й чутки про негативні риси Януковича й Ахметова, коли вони виглядали надто одіозно, щоб бути правдивими. Правда, деякі з них згодом підтвердили люди, яким я повірив.
   • 2006.08.28 | saha

    Пояснюю

    Поперше це йшов запис їхного червневого концерту. І як ти міг помітити пр оуніверсал і про зраду Мороза вони ще не жартували. Чекай в наступних концертах. Про януковича і яйце вони так веселилися, що я ридав(це десь в січні 2005). Я потім про нього всі забули і він був особливо не цікавий. А тепер чекайт ебуде і про нього.
  • 2006.08.26 | Адвокат ...

   Особливо,-- "разрешонную палітатдєлом КҐБ SSСР"

   mala пише:
   > Політичну сатиру не заборониш :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.26 | один_козак

    Да! "И у нас, на Красной пощади, можно кричать

    "Рейган - идиот", и ничего за это не будет."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.26 | Адвокат ...

     Ви праФФільно усе зрозуміли!

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | один_козак

      Але в даному випадку, я вважаю,

      ми маємо справу з тими, що щоро "ненавидят врагов рейха".

      Зміню думку, якщо почую дійсну сатиру в інший бік. Але чогось, знаєте, я такого від них не чекаю. Здивувало б воно мене...
      Особливо - від того скрипучого.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | mala

       Re: Але в даному випадку, я вважаю,

       один_козак пише:
       > ми маємо справу з тими, що щоро "ненавидят врагов рейха".
       >
       > Зміню думку, якщо почую дійсну сатиру в інший бік. Але чогось, знаєте, я такого від них не чекаю. Здивувало б воно мене...
       > Особливо - від того скрипучого.

       а як же синьо-білі бджоли у вулику? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.27 | один_козак

        Я такого не чув. Це шпилька янукам за Універсала?

 • 2006.08.27 | Хвізик

  а навіщо Ви таку гидоту дивитеся?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.27 | Адвокат ...

   "штоби знать враґа не понаслишкє!"

  • 2006.08.27 | mala

   Re: а навіщо Ви таку гидоту дивитеся?

   А я взагалі не розумію в чому проблема? У когось, що є ще марні ілюзії у позитиві помаранчевих?? Це смішна передача, в ній висміюється те, що є, а не те, що вони придумують, ніхто не винн, що помаранчеві дають більше приводів з них ржати. 95-й взяв актуальні теми, і між іншим добре їх розкрив. Можливо мені це подобається (крім пошлих жартів) тому що я ще маленька і не доросла, але це смішно буває, нее все звичайно, але дещо. І я не вважаю, що це гидота. Скажіть мені тоді будь ласка, яка розважальна предача на теперішньому тлебаченні не є гидотою? Приклад приведете?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | один_козак

    Помаранчеві погані тим, що отаких скрипучих

    циніків разом з їхніми біло-блакитними паханами не втрапили (чи не захтіли?) на належне місце вмістити. А біло-блакитні погані "за визначенням".

    Оті, як ви кажете, "пошлості" в купі з усяким іншим, що я від того артиста чув, виглядає органічно, і творить цільний огидний, ниций, злий і цинічний образ. Чогось мені його фізіономія асоціюється з пикою Добкіна, Задорожного, з заявами Табачника про те, що Україна має комусь продатися та з януківським "етіх казлов".

    Скажіть, ви згодні, що Ющенко є в душі американцем?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | Gemini

     Re: Помаранчеві погані тим, що отаких скрипучих

     один_козак пише:
     > циніків разом з їхніми біло-блакитними паханами не втрапили (чи не захтіли?) на належне місце вмістити.

     а як це повинно робитися? Розшифруйте, б.л.

     > А біло-блакитні погані "за визначенням".

     ви ж нещодавно були за меморяндум і коаліцію, ні?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | один_козак

      Re: Помаранчеві погані тим, що отаких скрипучих

      Gemini пише:
      > один_козак пише:
      > > циніків разом з їхніми біло-блакитними паханами не втрапили (чи не захтіли?) на належне місце вмістити.
      >
      > а як це повинно робитися? Розшифруйте, б.л.

      Це - довга пісня й інша тема. Та й бачення в мене дуже приблизне. Сам би я, напевне, теж з такою задачею не впорався. А може й впорався б. Просто здається мені, що при трохи інших підходах можна було б посунути справи далі в плюс. Я вважаю, що успіх був би неодмінно в тому випадку, аби помаранчеві дотримувалися філософії розвитку, яку Юля 04.02.2005 доповідала як програму уряду. Не знаю, хто їй те все писав, але вона сама не дотримувалася того, що пропонувала. Таке враження, що використала чіїсь красиві слова, щоб "замолодити" публіку.

      > > А біло-блакитні погані "за визначенням".
      >
      > ви ж нещодавно були за меморяндум і коаліцію, ні?

      Я принципово проти. Але як ми вже опинилися в ситуації, коли інші альтернативи виглядали гіршими, то я закликаю витягувати користь з того гіркого овоча, який нам дала доля. Рішення в серйозній справі мають бути відповідними до ситуації, а не просто найкрасивішими. Найкрасивіше ми втратили ще минулого року. :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | Gemini

       все-таки, у двох словах,

       один_козак пише:
       > Gemini пише:
       > > один_козак пише:
       > > > циніків разом з їхніми біло-блакитними паханами не втрапили (чи не захтіли?) на належне місце вмістити.

       яким саме чином ви хотіли б, щоб Ющенко поставив на належне місце циніків? Силовим, чи ще якимось?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.27 | один_козак

        Кого як.

        Як на щось не вистачало закону, то треба дописувати закони. Щоб, наприклад, емоційні "в сердцах" заяви всяких кушнарьових та вітренків не ставили під загрозу мир серед громадян та цілість країни. Місцями, мабуть, зробити добрі справи завадили невдалі кадрові призначення. Щодо Піскуна Головатий і (ще другий хтось) говорили від самого його призначення, що цей прокурор - гад і підставить Президента. Балакуни на кшталт піховшеків, до яких я впевнено зараховую й зазначеного вище "скрипучого" КВНника, мали б творчо зав'янути за відсутністю попиту на їхню підлу творчість. Це сталося б, якби помаранчеві керівники не дали в ряді важливих питань вагомі підтвердження правоти тих, хто їх інформаційно мочив. А тепер можна чути: "Ага! Так привий же був Корчинський!" Тепер виходить, що не дуже складно організований громадянин, переконавшись у "нерішучості" Ющенка, бвде заодно вірити й твердженням. що нас з вами на Майдан вивело ЦРУ і "міровая закуліса". Бо інфа виходить з тих же самих вуст. Кравчучисько оно теж ожив. Знову рохкає-проповідує, що політика - свиняче діло.
       • 2006.08.27 | один_козак

        Вибачте, відповідь моя вийщла досить глупа, але ви самі просили

        сказати хоч у двох словах, але тут таки. :lol:
        Вийшло, що я заперечую сам себе, але це видно тільки мені. ))
        Зараз скажу одну річ, за яку мене покусають рррррррррреволюціонери.))
        НЕ ЗАВЖДИ треба добивати переможеного ворога. Іноді треба давати йому якийсь вихід на прийнятних для переможця умовах. ;)
        Мені здається, що помаранчевими з самого початку діяльності у владі не було знайдено відповідного балансу між справедливістю і... (ой, не бийте мене) прощенням та милосердям. Це ЗДОГАДКА така. Бо багатьох потрібних для вірних висновків відомостей я не маю.
        От думаю, що заявлена колись Юлею філософія діяльності дозволила б, у разі її дотримання, когось покарати, когось - знешкодити, а багатьох - залучити до спільної конструктивної праці.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.27 | Хвізик

         Re: Вибачте, відповідь моя вийщла досить глупа, але ви самі просили

         > От думаю, що заявлена колись Юлею філософія діяльності дозволила б, у разі її дотримання, когось покарати, когось - знешкодити, а багатьох - залучити до спільної конструктивної праці.
         чому Ви так вважаєте?
         мені навпаки, здається, що якби ТЮля правила, то вся партія Регіонів вже сиділа би в тюрмах, або по закордонах розбіглася. Навіть не можу придумати, чи добре то було б, чи погано. Бо економіка пішла би на спад (бандюки гроші би перед тюрмою добре би позаховували), зате поновилася би спарведливість у державі, і народ би повірив, що злочини завжди караються
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.27 | один_козак

          Отожбо.

          Хвізик пише:
          > мені навпаки, здається, що якби ТЮля правила, то вся партія Регіонів вже сиділа би в тюрмах, або по закордонах розбіглася. Навіть не можу придумати, чи добре то було б, чи погано. Бо економіка пішла би на спад (бандюки гроші би перед тюрмою добре би позаховували), зате поновилася би спарведливість у державі, і народ би повірив, що злочини завжди караються

          Ми ж самі казали (я - таки казав), що за 15 років в Україні створена така ситуація, що мало не кожного є за що карати. А тут проголошено "Бандитам - тюрми!" То що, усіх? А хто - бандити? Якщо треба продемонструвати невідворотність покарання то треба тоді докопатися до кожного, хто щось порушив. І тих, наприклад, що вимушені ЗП в конвертах видавати? Або ще якісь схеми "оптимізації" застосовувати. А їхніх співробітників не чіпати чи потягати хоч у якості свідків? Де межа невідворотності? ЇЇ немає? Чи є? Де вона проходить? На підставі якого закону її провести? Чи по понятіях? Чи по революційній доцільності? І якщо провести, то злочини караються не завжди? А від чого залежить покарання чи помилування? Від політичного кольору? Від близькості до особливих персон?
          Я думаю, що ця проблема допомагала кучмістам-янукістам збирати прихильників й захищатися від "репресій".

          І щодо спаду економіки й не тільки. Мафіозність,клановість - як рак. Не кожен хворий на рак орган можна просто взяти й видалити. А як злу пухлину розокремити з живим тілом? Це смертельно небезпечна операція. Наші опоненти були праві в тому, що якщо бандитську владу раптово прибрати, то багато що посиплеться. Не тільки економіка. "Мудрі" прихильники ПР часом відверто кажуть, що вони підтримують мафіозну владу. Але зразу ж констатують, що, мовляв, нічого не поробиш, на ній вже тримається держава, і не можна тепер її так брати й руйнувати. Пам'ятаєте, як тут, на форумі, то якийсь підприємець, то міліціонер волали: "Гей, товарісчі! Не так різко! Завалите!"

          От і вибирай: видаляти пухлину негайно й під урочистий марш чи якось попробувати її "виселити" в менш радикальний спосіб.

          Так і приходимо до того, про що я казав у попрередньому дописі.

          І ще одне. Перед тим, як прийняти рішення про війну, треба зважити сили. Чи варто. І чи саме зараз? І в який спосіб. А коли вже почали - то діяти й не сіпатися сюди-туди. Бо зовсім дурне діло - спочатку помучити ворога, а потім взяти й відпустити його. Розірве ж...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.27 | Хвізик

           тре, щоб гарячі прихильники юльки відповіли на підняті питання

           бо дуже імовірно, що вона скоро прийде до влади, чи то в якості президента, чи прем"єра. Бандюки нас ще троха подрочать, і ми ВСІ дружно голосуватимемо за БЮТ, бо більше нема за кого

           а там, якщо вона дійсно почне втілювати в життя свій радикалізм, країна перетвориться на згарище
           а якщо НЕ почне, то виходить, що вона також дурить виборців
    • 2006.08.27 | mala

     Re: Помаранчеві погані тим, що отаких скрипучих

     один_козак пише:

     > Скажіть, ви згодні, що Ющенко є в душі американцем?

     ні
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | один_козак

      І напевне погодитеся, що брехати - негарно.

      То як вас не обурює той "пасаж" і інші, такі ж брехливі? Вдячність за веселі дотепи перекриває відчутя справедливості?
  • 2006.08.27 | один_козак

   Зачепив випадково. І думаю:

   Ану, подивлюся, чи вони заспокоїлися? А ні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | Хвізик

    не виключаю, що вся ця гуйня твориться антиросійськими силами, я

    які мріють посіяти недовіру та ненависть в українському народі відносно його російських братів.
    ІНТЕР має бути закритий як канал, ворожий до українського та російського народів. Керівництво ІНТЕРу слід завести в підвал, повернути лицем до стінки і забити ударом молотка у потилицю, оскільки вони є ворогами українського та російського народів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | mala

     Re: не виключаю, що вся ця гуйня твориться антиросійськими силами, я

     Хвізик пише:
     > які мріють посіяти недовіру та ненависть в українському народі відносно його російських братів.
     > ІНТЕР має бути закритий як канал, ворожий до українського та російського народів. Керівництво ІНТЕРу слід завести в підвал, повернути лицем до стінки і забити ударом молотка у потилицю, оскільки вони є ворогами українського та російського народів.

     не побачила я чесно кажучи у Інтері нічого ворожого для Росії, тільки для України і не тільки на Інтері.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | один_козак

      А тут - ще один "ізюм".

      Хвізик, як так здогадуюся, хтів сказати те, що я зазвичай кажу росіянам. Певні політичні кола в Росії та в Україні (а в Росії вони зараз при владі) псують стосунки двох братніх народів. Хіба це вигідно, потрібно моїм російським приятелям? Між іншим, дехто, мешканка Придністров'я російської національності, так здуріла на грунті пропаганди а-ла Вітренко, щ вже зі мною не спілкується. При чому остання розмова завершилася словами, де "фашист" було ще сюди-туди. А які я дав підстави? А це ж результат розпалювання ненависті до українців, які не є проросійськими до самозабвєнія.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | Хвізик

       я дійсно відчуваю щось подібне. З понакачуваними пропагандою

       росіянами розмовляти стає все важче.

       ну і зворотній ефект існує: чим більше проросійські ЗМІ ллють гімна на Україну, тим гірше ставлення українців до росіян.

       росіян накачують пропагандою несприйняття україни і всього українського, а українцям на кожному кроці повторюють: дивіться, як вас москалі не люблять, не хочуть і бажають вашої смерті...

       ще трохи, і про будь-яку дружбу народів вже не можна буде навіть мріяти. добре, якщо мирне співіснування продовжиться.

       Сподіваюся і вірю, що керівників і власників ІНТЕРу очікує справедлива народна кара, як ворогів народу
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.27 | один_козак

        Оце якраз сприймалося мною як одна з ознак

        підготовки відвертого, зовсім не віртуального конфлікту. Це відповідь тим, хто посміювався щодо моїх негативних очікувань.

        Хвізик пише:
        > росіянами розмовляти стає все важче.
        >
        > ну і зворотній ефект існує: чим більше проросійські ЗМІ ллють гімна на Україну, тим гірше ставлення українців до росіян.
        >
        > росіян накачують пропагандою несприйняття україни і всього українського, а українцям на кожному кроці повторюють: дивіться, як вас москалі не люблять, не хочуть і бажають вашої смерті...
        >
        > ще трохи, і про будь-яку дружбу народів вже не можна буде навіть мріяти. добре, якщо мирне співіснування продовжиться.

        Я не знаю, до якої саме гидоти Кремль готує публіку (тут можливі варіанти), але ж холодна війна вже давно йде.
        Між іншим, та пані з Придністров'я вже живе в Україні й очікує громадянства України. При тому прибула сюди вже як завершений антиукраїнський суб'єкт. Знаючи про її обстріляність (в буквальному сенсі) під час конфлікту з молдованами, тугу за вєлікой страной та якість "політпідготовки", я хотів би дізнатися, а скільки таких патріотів російської імперії зараз очікують українського громадянства? Вона ж несе сюди з собою гнів і ненависть до всього, що йшло в радянській пропаганді як антісовєтскоє. Тобто, самостійні ексрадянські держави - зло, необхідність вивчати мови крім російської - лихо, кожен, хто не хоче СРСР - фашист, бандерівець і всяка кака. При чому, нагадую, йдеться про людину, яка вже в юному віці бачила кров і смерть, і пов'язує це саме, і тільки, з демонтажем імперії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.27 | Хвізик

         укр-рос конфлікт вони провокують давно. поки що в них нічого не

         вийшло.
         сподіваюся, і надалі не вийде
 • 2006.08.27 | 3dom

  КВН достоин только кнопки "<" или ">" на пульте телевизора

 • 2006.08.27 | Дядя Вова

  Читаю – и глазам своим не верю!

  Вы же все, вроде, стояли на Майдане за демократию, за свободу, а значит, за свободу слова. А не за «единственно верную линию партии», где нет место критике оранжевых, где запрещено слово «Янукович», где цинично игнорируются вкусы 49% избирателей.

  Перечитал всю ветку и узнал много нового о здешних «демократах». Одна только mala и вступилась за право артистов на свободное самовыражение. Наверное потому, что не жила при развитом социализме и понимает слово «демократия» не по учебникам времён СССР. А если бы вчера зло высмеивали Януковича, то сегодня вы все были бы довольны этим КВН? Странно выходит однако...

  За примерами далеко ходить не надо. В соседней России разгромлены «Куклы», отправлена в Украину «Свобода слова», уволены все несогласные телеведущие, закрыты неправительственные телеканалы, кастрирован КВН. Это тоже метод, он тоже ведет к результату. Если вы этого хотите, то тут тоже нет ничего зазорного, просто так и скажите честно. Но тогда не открывайте веток с «защитой демократического права от злых милиционеров».

  P.S. Кстати, мне самому этот «скрипучий» вечно возбужденный артист отвратителен как личность. Но раз его суют во все шоу, значит он многим нравится. Терпим же мы десятки еще более ужасных шоу с нанятыми актерами вместо реальных людей...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.27 | mala

   Re: Читаю – и глазам своим не верю!

   Дядя Вова пише:
   > Вы же все, вроде, стояли на Майдане за демократию, за свободу, а значит, за свободу слова. А не за «единственно верную линию партии», где нет место критике оранжевых, где запрещено слово «Янукович», где цинично игнорируются вкусы 49% избирателей.

   Немає у 49% виборців таких смаків.


   >Если вы этого хотите, то тут тоже нет ничего зазорного, просто так и скажите честно. Но тогда не открывайте веток с «защитой демократического права от злых милиционеров».

   Тут розмова не про те, що їх треба заборонити, а про моральність артистів :( Але як я вже писала, людям це подобається, а артисти продають товар, який купують, от і вся логіка, якби люди з їхніх жартів не сміялись, вони б придумали щось інше.


   >Терпим же мы десятки еще более ужасных шоу с нанятыми актерами вместо реальных людей...

   100%
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | Kronk

    Протріть очі (с):)

    mala пише:

    > Тут розмова не про те, що їх треба заборонити, а про моральність артистів :( Але як я вже писала, людям це подобається, а артисти продають товар, який купують, от і вся логіка, якби люди з їхніх жартів не сміялись, вони б придумали щось інше.
    Можна продовжити цей логічний ряд?
    Якшо брати саме тих „людей”, кого ти маєш на увазі, то...
    - може і не варто робити пільги для російськомовної продукції, яка навалою рушить з півночі? Нашо робити її дорожчою, якшо „люди” її все одно куплять?
    - може і не варто виступати за те, щоб в FM’і було менше рос. музики, бо люди і так „хавають” все, що грає, включно зі смешами, кіркоровими, басковими і т.д. Людям же так кайфово від них, і вони віддячують їм, заповнюючи зали на концертах.
    - не варто видавати укр.газети/журнали, якшо вони і так на-ура розходяться рос.мовою?
    А це все тому, що є ще ІНШІ люди (можливо, вони і в меншості), які ХОЧУТЬ дивитися якісне кіно, читати якісні книжки, слухати РІДНУ музику, а не Шансон і Взрослоє Радіо. Позбавляти їх цього права теж не можна.
    Справа ще й у тому, що альтеративи-то НЕМАЄ... Ті, хто міг би щось зробити на противагу тому, що показують і продають – цього не роблять. Може, тому що нездатні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | mala

     Re: Протріть очі (с):)

     Для того, щоб продавались журнали українською мовою, треба, щоб ці журнали були якісними, є неймовірна кількість людей, яким плювати на те, якою мовою журнал чи газета, вони купують її за зміст. Так само з усим іншим. Скрипка співає українською і його слухають, бо він класно співає і класні пісні, логіку уловлюєш?
  • 2006.08.27 | 3dom

   Кто-то говорил о запрете?

   Или НЕ смотреть и НЕ любить эту лажу - это по-Вашему нарушение свободы слова?
  • 2006.08.27 | Адвокат ...

   Дядьо, умєрьтє пил.

   КВН == "кастрірованниє вєсьолиє і находчівиє".
  • 2006.08.27 | Чучхе

   А іранський конкурс карикатур щодо холокосту вам подобається?

  • 2006.08.27 | один_козак

   Правильно делаете.

   Потому, что в моей позиции нет того, о чем вы говорите. Возмущает не критика и не сатира. Сатира должна быть колкой, а критика - действенной. Когда артист показал, например, что Ющенко шатается перед принятием важного решения ДОЛГО и мучительно - это правда, и это не возмущает. Но когда он артистично врёт, клевещет и разжигает НЕЗДОРОВОЕ соперничество между регионами, то надо демонстративно покидать зал.
   Обратите внимание, что я (и никто) нигде не предлагал мешать ему позориться и собирать грехи на свою душу путем пресечения его деятельности. Это - свобода слова.
 • 2006.08.27 | Роман ShaRP

  О наивный!

  Ваше надутое придурковатое кумирище, Юсченга-иудушка, раньше был замечен на КВНе вместе с женой и Кличко, и заразительно смеялся, когда КВНщики обыгрывали Тимошенко и отставку КабМина.

  А теперь, видать, вожжа не под то место попала, да?

  Идола рухманов не любят - ах, какое горе...


  Можете опять обвинить меня в разжигании "межпомаранчевой" розни, но псевдопатриот-рухман, негодующий по поводу того, что его кумирище осмеяли - это отвратительное и жалкое зрелище, как и само его кумирище, впрочем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.27 | Чучхе

   В передьоргуванні можемо хіба що звинуватити

   почну з того, що я вважаю повним несмаком дивитися КВН, а похід туди Юща - черговим маразмом, до того ж несумісним з трипіллям та бджолами. Але я проти вільних інтерпретацій Шарпа, а саме

   Роман ShaRP пише:
   > Ваше надутое придурковатое кумирище, Юсченга-иудушка, раньше был замечен на КВНе вместе с женой и Кличко, и заразительно смеялся, когда КВНщики обыгрывали Тимошенко и отставку КабМина.

   Я пошукав по словам Ющенко і КВН в яндексі, знайшов на форумі webka.net.ua згадку про той візит - і ні слова про Тимошенко. Ющенко, як то виходить умлівав, дивлячись, як пародіюють ЙОГО САМОГО:

   Цитата

   krobococ Клан: Pangloses Толерантный (26 очк) На Ющенко в КВН оч. хорошую пародию сделали, причём он присутствовал в зале. Там такая фраза была незабываемая: "Подывиться в ци очи. Ци очи николы нэ бачылы, як ци рукы кралы".

   на форумі goldenbank.kiev.ua також ніхто не пише про приколи над Тиммошенко, а з дописів виходить, що Ющенко дивився, як приколюються саме з нього

   Jan 3 2006, 15:21 QUOTE(Monster @ Jan 3 2006, 15:15) Это вообще надо выставлять в "Без коментариев" Кстати мне напомнило КВН Ющенко сидел а середине зала(типа весь такой из народа)и с Кличко. Вот Российский КВН - Путин в первом ряду(Президент и богатый человек всётаки), а наш - то ли не призедент, то ли денег на первый ряд не хватило. Ну а Кличко рядом это вообще отдельная тема. зато КВН был оч смешной))) столько пародий на Ющенка )))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | Хвізик

    здається, Шарпа зловили на брехні

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | Предсказамус

     А мне кажется, что Чучхе здесь оттягивается

     Если б он в своей газете рассказал что-то из серии "Не нашел в интернете - значит не было", уволили бы без выходного пособия. А душа требует пургу погонять, вот он на "Майдане" душу и отводит...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | Хвізик

      тута мені важко судити, хай шарп сам за себе відповість

      якщо вже взявся бути пропагандистом-агітатором
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | Предсказамус

       Если трудно - то и не судите

     • 2006.08.27 | Чучхе

      Що найшов - те найшов. Знайдіть мені щось інше

      а не займайтеся конспірологією. Якби ще я написав неправду, але ж я зовсім не знайшов згадок про те, що в присутности Ющенка КВНщики знущалися з Тимошенко. Якщо маєте зворотню інформацію, перед"явіть її, а в моїй професійній придатности, я думаю, Ваш фаховий рівень не дозволяє кваліфіковано розбиратися.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | Предсказамус

       Специально для Вас повторю ссылки Шарпа (л)

       http://mraz.infostore.org/info/286190?refer=252895&rs=5&v=reply_list
       http://www.kvn-lviv.com/?p=2.1&id=160
       http://www.kvnforall.info/index.php?showtopic=1696
       Думаю, теперь Вы, чтоб не извиняться, потребуете видео, где Ющенко хохочет и над чем именно.
       Угадал?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.28 | Чучхе

        Тепер поясніть, що тут образливого для Тимошенко

        Преамбула: прошу врахувати, що особисто я вважаю КВН повним несмаком, а жарти тупими. Але не образливими. Мало того, Масляков як видно навіть пригальмовував занадто вже поїхавших на політиці, зокрема з репризою про двох прокурорів і двох президентів

        http://mraz.infostore.org/info/286190?refer=252895&rs=5&v=reply_list


        Прізвище Тимошенко зустрічається двічі. В жодному випадку я не бачу, що б тут могло зачепити добре ім"я Юліі Володимирівни:

        ------------приклад 1------------------------------------

        но стоит отдать должное изобретательности КВНщиков сборной. Появление на подвесной системе из-под «купола» МЦКИ «Октябрьский» Юлии Владимировны Тимошенко во время «заседания кабинета министров» с плакатом: «Моя мечта работать у вас» (пародия на популярную рекламу) вызвало в зале шквал аплодисментов.

        Хіба це тягне на шарпове "надутое придурковатое кумирище, Юсченга-иудушка, раньше был замечен на КВНе вместе с женой и Кличко, и заразительно смеялся, когда КВНщики обыгрывали Тимошенко и отставку КабМина"? Хіба Тимошенко коли-небудь скривала своє бажання повернутися в КМ? І хіба Юля сама не писала на плакатах що ці вибори є всенородними виборами прем"єр-міністра (як у воду дивилася, до речі).

        -------------------приклад 2-------------------------------

        Мені важко сказати, що криється за словами "Отличный разгон ситуации, предполагающей победу Виталия Кличко на выборах мэра Киева и его рабочие будни, блестящая пародия на Юлию Владимировну Тимошенко, максимум за приветствие от жюри." Але, виходить так, що Тимошенко йшла десь на другому місці за Кличком, який сидів в залі і наскільки можна судити абсолютно не ображався.

        Ресурс
        http://www.kvn-lviv.com/?p=2.1&id=160 є безсоромно передраним з попереднього, нічого нового там нема

        і нарешті в третьому посиланні http://www.kvnforall.info/index.php?showtopic=1696 прізвище Тимошенко зустрічається в двох зовсім неінформативних реченнях
        1.
        Так же хочется отметить преобладание русского языка на сцене (кроме номеров про Ющенко и Тимошенко)
        2.
        Команда начала вяло, но к концу выступления нарастив темп, выдала несколько чудесных номеров: Петросян, Кличко-Мэр и как всегда Тимошенко.

        (від себе зазначу, що перелік цих архетипічних прізвищ лише зайвий раз свідчить про дуже низький рівень КВНівського гумору)

        Але поясніть заради бога, що тут є образливе про Тимошенко? Вона ж ще живісінька, аби про неї говорили "або тільки добре, або нічого"! До речі, Ющенко, який дивиться КВН з приколами на себе - це дуже хороший піар хід. До того ж, як можна говорити "Идола рухманов не любят - ах, какое горе", якщо цей ідол сам ходить поприколюватись із себе? До речі, так само колись піднявся Чорномирдін, зустрівшись із самим собою - тобто з лялькою Черномирдіна з серіалу "Кукли", в якому до речі з Чорномирдіна знущались самим нєдєцкім чином.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.28 | Предсказамус

         Я чего-то в этом духе ожидал.

         Было так.
         Чучхе пише:
         > Я пошукав по словам Ющенко і КВН в яндексі, знайшов на форумі webka.net.ua згадку про той візит - і ні слова про Тимошенко. Ющенко, як то виходить умлівав, дивлячись, як пародіюють ЙОГО САМОГО".

         Теперь так.
         Чучхе пише:
         > Прізвище Тимошенко зустрічається двічі. В жодному випадку я не бачу, що б тут могло зачепити добре ім"я Юліі Володимирівни.
         Вы сказали неправду (умышленную или действительно от криворукости - неважно). Теперь съезжаете, делая вид, будто юлефаны бросились защищать Тимошенко от КВНа. Некрасиво.

         P.S. Простор для маневра: "Мне не показали, как Ющенко смеялся именно над этим".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.28 | Чучхе

          Хорошее дело - выдернуть из двух постов

          разные вещи. Да я поискал - и не нашел. Шарп поискал глубже и нашел две ссылки (а третья является перепечаткой первой). Я благодарен за его труд, так как по словам Ющенко и КВН яндекс выдает Результат поиска: страниц — 26 841, сайтов — не менее 551 Запросов за месяц: ющенко — 14 370, квн — 35 195 (отмечу, что Ющенком интересуются в два раза меньше, чем КВНом) и я вполне мог что-то в этом массиве пропустить. Я с интересом просмотрел найденое и спросил, что в нём может быть истолковано, как обида? Вы не ответили, ограничившись не к месту употребленными выражениями "Теперь съезжаете, делая вид, будто юлефаны бросились защищать Тимошенко от КВНа. Некрасиво". Почему, кстати, "делаю вид"? Половина этой ветке посвящена именно Защите Юли От Кавеена.

          >
          > P.S. Простор для маневра: "Мне не показали, как Ющенко смеялся именно над этим".

          Достаточно, чтобы Вы объяснили мне, что там было ОСКОРБИТЕЛЬНЫМ по отношению к Тимошенко
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.28 | Предсказамус

           Съезд с базара не засчитан.

           Чучхе пише:
           > Достаточно, чтобы Вы объяснили мне, что там было ОСКОРБИТЕЛЬНЫМ по отношению к Тимошенко
           Об этом вообще шла речь? Или все-таки о том, что Вы поторопились обвинить оппонента во лжи, а теперь не хотите признаться в собственной криворукости?
           Я не DADDY, кричать "Не смейте оскорблять народную премьершу!" не собираюсь. Смеяться нужно над всеми, это им только на пользу. А вот врать (с умыслом или нет - Вам виднее) - плохо. О чем, собственно, я и пытался Вам сказать
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.28 | один_козак

            Так вот я ж тему завёл вот об этом вот:

            Предсказамус пише:
            > Смеяться нужно над всеми, это им только на пользу. А вот врать (с умыслом или нет - Вам виднее) - плохо. О чем, собственно, я и пытался Вам сказать

            Тема именно об этом, а не против того, что над кем-то якобы низя смеяться.
           • 2006.08.28 | Чучхе

            Re: Съезд с базара не засчитан.

            В чём "врать"? Я абсолютно честно поискал упоминания о Тимошенко и не нашел, о чем и написал. Кажется, всё? Не говоря о том, что даже из приведенных здесь ссылок трудно понять


            > Или все-таки о том, что Вы поторопились обвинить оппонента во лжи, а теперь не хотите признаться в собственной криворукости?

            что за дурацкое слово - криворукость? А как оно будет по-украински?

            > Я не DADDY, кричать "Не смейте оскорблять народную премьершу!" не собираюсь. Смеяться нужно над всеми, это им только на пользу. А вот врать (с умыслом или нет - Вам виднее) - плохо. О чем, собственно, я и пытался Вам сказать

            Спасибочки.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.28 | Предсказамус

             Re: Съезд с базара не засчитан.

             Чучхе пише:
             > В чём "врать"? Я абсолютно честно поискал упоминания о Тимошенко и не нашел, о чем и написал. Кажется, всё? Не говоря о том, что даже из приведенных здесь ссылок трудно понять
             Вы обвинили оппонента в передергивании, хотя всему виной Ваше неумение или нежелание пользоваться поиском в интернете. А теперь, вместо того, чтоб извиниться, делаете вид, будто отбиваетесь от юлефанов.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.28 | saha

              +++++ Правильно

     • 2006.08.27 | Gemini

      не в перший раз

      http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1156615357
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.28 | Чучхе

       Приємно знати, що тебе хтось так уважно читає

       цьом

       :love:
    • 2006.08.27 | Хвізик

     не зловили - професійно працює

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | Роман ShaRP

      Baby..did you forget to take you meds?

   • 2006.08.27 | Роман ShaRP

    Пан Мыкола, в своем ли вы уме?

    В последнее время складывается такое впечатление, что нет. Уж больно специфическим складом ума надо обладать, чтобы предположить, что отсутсвие информации о чем-либо в Интернете означает, что такого не было вообще.

    Да и какого икс я должен искать подтверждения в Интернете тому, что видел по телевидению собственными глазами?

    Но чтобы доказать, что вы, сэр Мыкола, не только трепло, но еще и не умеете искать в Интернете, - нате:

    http://mraz.infostore.org/info/286190?refer=252895&rs=5&v=reply_list
    Потом то же самое на http://www.kvn-lviv.com/?p=2.1&id=160

    И, наконец -- http://www.kvnforall.info/index.php?showtopic=1696
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.28 | Чучхе

     Сам трєпло. Дуже не люблю, коли хтось замість аргументів гне мат

     Роман ShaRP пише:
     > В последнее время складывается такое впечатление, что нет. Уж больно специфическим складом ума надо обладать, чтобы предположить, что отсутсвие информации о чем-либо в Интернете означает, что такого не было вообще.

     Я тут відповім Вам і предсказамусу оптом. Я тебе звинувачую не в брехні щодо змісту новорічного КВНу (важко повірити, що гумористи не упустили б шансу постєбатися б над Юлею, а як її висміює Мостовщиков в Крокоділі - це окрема історія), а в тому, що з твого допису можна так зрозуміти, що Ющ прийшов на КВН спеціально, щоб похіхікати з якихось дуже образливих реприз щодо Юлі. Я пробую докопатися до того, що там було образливого, і взагалі, невже весь той КВН був повністю присвячений персоні Тимошенко? Результат мого і твого пошуку показує, що ні. Однак замість визнання цього достовірного хвакту я чую суцільні негативно-експресивні слова на ктшталт "трепло", а конкретики - нуль.


     >
     > Да и какого икс я должен искать подтверждения в Интернете тому, что видел по телевидению собственными глазами?

     То й поясни "сваімі глазамі", що там було такого сказано, що викликало таку сильну реакцію з твого боку, а не давай посилання на дещо абстрактне, з якого я не можу зрозуміти, що ж такого закидали Ю.В.Т. Тим більше, що наприклад пасаж про Кличка (мер Кличко взяв собі заступника на прізвище Груша) хоч і тупий, але не образливий. Якщо щось подібне говорилось про Тимоху, то я не розумію, чому ти такий злий. Як собака.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.29 | один_козак

      ІМНО, причина люті

      Шарпа лежить дещо за межами цієї теми. Він сюди, здається, прийшов був уже "готовий". :)) А тут ще й рухмани вештаються. Ну нема життя без пістолета, коли навколо самі коти!
  • 2006.08.27 | один_козак

   Більшовизм невмирущий.

   Якщо ви, припустимо, пересолили чи спалили кашу, то це означає, що про вас належить розповідати, що ви їсте брудними руками, ненавидите негрів та робите справи в туалеті не знімаючи штанів?

   Я кажу вам про явище некрасиве, а ви мені доводите, що об'єкт наїздів заслуговує бути оббріханим, бо кака... То виходить, що поки Роман любить Юща, то Піховшек - гад. А як Роман став невдоволений Ющем, то всі піховшеки, корчинські й кісельови - славні хлопці?

   І до чого тут рухмани?..
   ВФ давно вже вивчив, що Рух і все подібне вам не подобається. Отже, можете на цій темі поекономити байти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | Роман ShaRP

    Мдя. Рухманизм неизлечим.

    один_козак пише:
    > Я кажу вам про явище некрасиве,

    А я вам говорю, что ваш кумирчег сам присутствовал на подобном зрелище, и воспринимал его очень даже. И вполне заслуживает присутствия не только в роли зрителя, но и в роли разыгрываемого персонажа.

    > І до чого тут рухмани?..

    Потому что это ид...ейно ущербные люди, обожествляющие кумиров, и верующие в то, что над их кумирами смеяться нельзя.

    > ВФ давно вже вивчив, що Рух і все подібне вам не подобається. Отже, можете на цій темі поекономити байти.

    То, что рухманам и нацикам (не только, но прежде всего этим) не нравится КВН - он выучил еще раньше. Так что начинайте экономию с себя.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | один_козак

     Re: Мдя. Рухманизм неизлечим.

     Роман ShaRP пише:
     > один_козак пише:
     > > Я кажу вам про явище некрасиве,
     >
     > А я вам говорю, что ваш кумирчег сам присутствовал на подобном зрелище, и воспринимал его очень даже. И вполне заслуживает присутствия не только в роли зрителя, но и в роли разыгрываемого персонажа.

     А кто вам "открыл", что он - мой кумирчег?
     А может, он - ваш кумирчег, раз его оценку вы подаёте как эталонную?

     > > І до чого тут рухмани?..
     >
     > Потому что это ид...ейно ущербные люди, обожествляющие кумиров, и верующие в то, что над их кумирами смеяться нельзя.

     Ром, а Ром... Хочется спросить: Вы тупой, да? Или вам некогда читать? Так, может, не торопитесь отвечать, если некогда?

     > > ВФ давно вже вивчив, що Рух і все подібне вам не подобається. Отже, можете на цій темі поекономити байти.
     >
     > То, что рухманам и нацикам (не только, но прежде всего этим) не нравится КВН - он выучил еще раньше. Так что начинайте экономию с себя.

     Ром, идите вы на "Без правил".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.27 | Роман ShaRP

      Re: Мдя. Рухманизм неизлечим.

      один_козак пише:
      > А кто вам "открыл", что он - мой кумирчег?

      Вы же и открыли - почитайте сами титульный пост, и посмотрите, кому вы там больше всего посвятили места и жалостливых слов.

      Ах, какие падонки эти КВНщики, замахнулись на Святога Юсченга!

      Ваша "оранжевая власть", министры бывшие и нынешние Безсмертный, Ехануров, Зварич, Сташевский, Тарасюк и Тополов сами проголосовали за то, чтобы вы окончательно стали гражданином второго сорта, а ваш кумирчег Юсченга это подписал.

      За это их не то что высмеивать - их в выгребной яме утопить надо.

      А разруха не в КВНе. Разруха в ваших рухманомазохистских головах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.27 | один_козак

       О стойкости штампового мышления и влиянии доминирующих

       переживаний на зрение господина Романа по прозвищу Шарп.

       Роман ShaRP пише:
       > один_козак пише:
       > > А кто вам "открыл", что он - мой кумирчег?
       >
       > Вы же и открыли - почитайте сами титульный пост, и посмотрите, кому вы там больше всего посвятили места и жалостливых слов.

       Вот сами и перечитайте. Можете даже посчитать количество упоминаний Ющенко и других "подзащитных", и вычислить удельный вес упоминаний возненавиденного вами несчастного человека.

       В самом начале названо три (!!!ТРИ!!!) основные претензии. Первая (ПЕРВАЯ) - обмазывание "5 канала", вторая - о Ющенко, к задалбыванию которого вы присоединились, третья - о единстве страны, о котором вы так пеклись, нападая на сторонников одного гос. языка.
       Успели сосчитать? Или требуется повторить?

       По поводу второго абзаца, то если бы вы не были ослеплены гневом на Ющенко и "рухманов", то могли бы понять, что ряд зловредных примочек скрипучего "солиста" касался РАЗНЫХ проблем, но помещен был В ОБЁРТКУ "критики" Президента. Если мне кольнуло глаза противоставление Киева Донецку, то при чем здесь любовь или не любовь к Ющенко? Об этом ясно и недвусмысленно говорит последняя фраза абзаца. Я, к стати, опасался, что кто-то из-за этой фразы зарядит обвинять меня в какой-то параное. Потому, что вывод наклюнулся у меня в голове, а не был прямо высказан выступавшим.

       > Ваша "оранжевая власть", министры бывшие и нынешние Безсмертный, Ехануров, Зварич, Сташевский, Тарасюк и Тополов сами проголосовали за то, чтобы вы окончательно стали гражданином второго сорта, а ваш кумирчег Юсченга это подписал.

       МОЯ "оранжевая власть"??? У меня нету власти :)

       > За это их не то что высмеивать - их в выгребной яме утопить надо.

       Это я могу понять. Но за конкретные проступки. Их проступки перед страной, перед людьми Майдана в первую очередь, не требуют дополнительной лжи для их обвинения. А вам рекомендую обратить, пока не поздно, внимание на ваше душевное состояние. А то ведь, как вы справедливо заметили, разруха начинается в головах. А голова у каждого - своя. Своя ближе, о своей давайте и заботиться в первую очередь.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.27 | Роман ShaRP

        Да-да. Конечно.

        один_козак пише:
        > Вот сами и перечитайте. Можете даже посчитать количество упоминаний Ющенко и других "подзащитных", и вычислить удельный вес упоминаний возненавиденного вами несчастного человека.

        "Несчастный" лихо подмахнул антиконституционный закон, закрепляющий вашу второсортность, потом пошел помолился с лжецами и предателями (а как же, и сам такой же), а вы - Божья роса.

        А я что говорю? А я как раз про это и говорю: это мазохистский рухманизм, сокращенно мазорухманизм. Кумирчег продал и подставил, - но бум его защищать. ТОМУ ЩО "український".

        > В самом начале названо три (!!!ТРИ!!!) основные претензии. Первая (ПЕРВАЯ) - обмазывание "5 канала"

        Который сам не прочь приврать...

        > вторая - о Ющенко, к задалбыванию которого вы присоединились,

        И который продал вас бандитам за свои жалкие полномочия и трудоустройство "любых друзив"

        >третья - о единстве страны, о котором вы так пеклись, нападая на сторонников одного гос. языка.

        Вполне возможно, что наезд на единство страны (а оно есть?) вам, пан мазорухман, померещился.

        > По поводу второго абзаца, то если бы вы не были ослеплены гневом на Ющенко и "рухманов",

        На вторых я особо не гневаюсь, а так, плююсь. Они просто жалкие люди. А первый - да, заслуживает гнева и всяческого поношения. Как и любой другой иуда и долбомуд.

        > > Ваша "оранжевая власть", министры бывшие и нынешние Безсмертный, Ехануров, Зварич, Сташевский, Тарасюк и Тополов сами проголосовали за то, чтобы вы окончательно стали гражданином второго сорта, а ваш кумирчег Юсченга это подписал.
        > МОЯ "оранжевая власть"??? У меня нету власти :)

        Хорошо, "оранжевая власть", о которой вы говорили.

        > > За это их не то что высмеивать - их в выгребной яме утопить надо.
        > Это я могу понять. Но за конкретные проступки. Их проступки перед страной, перед людьми Майдана в первую очередь, не требуют дополнительной лжи для их обвинения.

        О даааааа! Злобный хищный КВНщик неправедно поклеп возвел на иудушку президентика.

        Послушайте, вы! Вас продали и подставили не КВНщики. Вас продал и подставил през и его друзи и соратники. И плакаться после этого о том, что над ними "неправильно" издеваются КВНщики - это чистейшей воды мазорухманизм, повторяюсь.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.27 | один_козак

         Будемо вбиватися ап стєну?

         Вони його ЗА ЗРАДУ лають???

         Все. Краще попийте водички і, ще раз кажу, йдіть собі лаятися в "Без правил". Я вам більше тут не відповідаю. Бо ви - як глухий, сліпий, але розлючений.

         ВСЕ з вами.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.27 | Роман ShaRP

          Вы - убивайтесь если хотите.

          За "народного президента" - вперед!
          И разбежаться получше не забудьте.
 • 2006.08.27 | Kronk

  Більше 10 хвилин цієї гидоти не стерпів

  А всі сміються, ой ти Боже мій! А смішно ж - я не можу :(
  Над кем смеетесь? Над собой! (с)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.27 | Чучхе

   Ви помітили, до речі, що в газетах зникають сторінки гумору так

   само, як і гумористичні журнали?

   Це через те, що гумор - дуже тонкий і специфічний жанр і за те, з чого один сміється, другий подає до суду. І тре бути просто дуже тонким знатоком душі людської, щоб розсмішити всіх. Такі генії народжуються раз на сто років. А КВН це якась топорщина, що працює на свою невеличку таргет-групу уболівальників, але оскільки в цю групу входять і керівники каналів, то ми маємо дивитися цей тупізм (я, правда, не маю, бо телевізор не дивлюся вже майже рік і закликаю до того інших)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.28 | saha

    Для тих хто в танку.

    на інтері в суботу йшов не КВН, а виступ гурту "комеді клуб 95 квартал", здається так вони себе називають.
    Так колись була така команда КВН 95 квартал. Але зараз це не команда КВН і ніякого відношення до КВН на зараз вони не мають. І йшла не трансляція а показ в записі, притому здається з затримкою десь в півтора - два місяці.
    І жартували вони на ті теми які були актуальні.

    П.С. Щоб подобались такі виступи треба ходити на них в живу, в той час коли вони відбуваються а не дивитися їх в записі. Коли події які вплинули на аторів уже давно в минулому. Наприклад з номеру про президента і його думки я дуже довго сміявся, на скільки вірно і життєво вони це показали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.28 | один_козак

     О! Я чекав цього пояснення з самого початку.

     saha пише:
     > на інтері в суботу йшов не КВН, а виступ гурту "комеді клуб 95 квартал", здається так вони себе називають.
     > Так колись була така команда КВН 95 квартал. Але зараз це не команда КВН і ніякого відношення до КВН на зараз вони не мають. І йшла не трансляція а показ в записі, притому здається з затримкою десь в півтора - два місяці.

     Очевидно, що то був не власне КВН, а якесь дітище окремої команди.
     Щодо часу - теж дякую, що пояснили. Щодо актуальності, то так, тема Універсалу й примирення тоді виглядала інакше.
     Тільки от решта претензій залишається...

     > І жартували вони на ті теми які були актуальні.
     >
     > П.С. Щоб подобались такі виступи треба ходити на них в живу, в той час коли вони відбуваються а не дивитися їх в записі.

     Мені це не дано. Я ту команду давно не люблю. Не думаю, що вживу відношення змінилося б у кращий бік.

     > Наприклад з номеру про президента і його думки я дуже довго сміявся, на скільки вірно і життєво вони це показали.
     То ви таки вважаєте, що він - американець і хоче бути одночасно Президентом і ПМом, та отримувати за ці посади побільше зарплат? )).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.28 | saha

      Re: О! Я чекав цього пояснення з самого початку.

      >
      > Очевидно, що то був не власне КВН, а якесь дітище окремої команди.
      Не окремоъ команди, а команди в минулому. Хоча КВН як тий це не прикрашаэ, там така цинзура, що до Росії та її президента та деяких інших тем, що цензура наших Змі за часів Кучмми дитячі іграшки.

      >
      > > І жартували вони на ті теми які були актуальні.
      > >
      > > П.С. Щоб подобались такі виступи треба ходити на них в живу, в той час коли вони відбуваються а не дивитися їх в записі.
      >
      > Мені це не дано. Я ту команду давно не люблю. Не думаю, що вживу відношення змінилося б у кращий бік.
      Ну щодо смаків то не сперечаюся. Моїй дружині вони також не подобаються.
      >
      > > Наприклад з номеру про президента і його думки я дуже довго сміявся, на скільки вірно і життєво вони це показали.
      > То ви таки вважаєте, що він - американець і хоче бути одночасно Президентом і ПМом, та отримувати за ці посади побільше зарплат? )).

      Цей момент я пропустив. Я про той момент коли його думки розбігалися з тим що він говорив. Було якраз перед виступом Лорак. І потом ектерполяція номеру з думками на Лорак мене просто порвала :).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.28 | один_козак

       Про ГУАМ, мабуть, теж пропустили.

       А щодо такого, як ви кажете, то це й у мене не викликає заперечень.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.28 | saha

        пропустив

        дивився вибірково, просто памятаю що десь в цейже час на 5-му
        Монтян зажигала то більше уваги було туди.
        З цього виступу бачив тільки описаний мною момент.
        Але просто я робив висновки з усіх виступів.
     • 2006.08.28 | mala

      Re: О! Я чекав цього пояснення з самого початку.

      один_козак пише:

      > То ви таки вважаєте, що він - американець і хоче бути одночасно Президентом і ПМом, та отримувати за ці посади побільше зарплат? )).

      Не можна сприймати все так буквально! Якби вони показували те, що є, ніхто б не сміявся :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.28 | один_козак

       То й не сприймайте мене буквально

       Хіба ви не здогадуєтеся, що мені в тім не сподобалося?

       Не подобається, що якщо Ющенко - "ЦРУщенко", то далі все вибудовується за заданими януківськими політтехнологами "кресленнями":
       Не було ніякого народного під'йому, а Майдан - це тільки американська технологія усунення невгодних режимів. Прикормлений шабаш. Розваги на свіжому повітрі. А весь народ, що протестував - то майданутиє лохі. "Разом нас багато, ми - дегенерати". І взагалі, порятує всіх Ахметов за братської допомоги матушки Росії.
       Отакоєот (с)Люська Янукович.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.28 | mala

        Re: То й не сприймайте мене буквально

        один_козак пише:
        > Хіба ви не здогадуєтеся, що мені в тім не сподобалося?
        >
        > Не подобається, що якщо Ющенко - "ЦРУщенко", то далі все вибудовується за заданими януківськими політтехнологами "кресленнями":
        > Не було ніякого народного під'йому, а Майдан - це тільки американська технологія усунення невгодних режимів. Прикормлений шабаш. Розваги на свіжому повітрі. А весь народ, що протестував - то майданутиє лохі. "Разом нас багато, ми - дегенерати". І взагалі, порятує всіх Ахметов за братської допомоги матушки Росії.
        > Отакоєот (с)Люська Янукович.


        Ну і висновки Ви робите! Такій фантазї можна тільки позаздрити :) Не ображайтсь, але про Майдан там нічого не було - це Ви тільки такий висновок зробили, а ммені здається, що пора вже припиняти ставити знак рівності між Ющенком і Майданом, він вже давно зрадив його ідеали :(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.29 | один_козак

         Такі висновки робить публіка, яка

         не бачила Майдану близько й не дуже знає, що там відбувалося. Люди, яких я критикую, на те й працюють. Не хочете цього бачити, то можете залишатися при своїй думці.

         > мені здається, що пора вже припиняти ставити знак рівності між Ющенком і Майданом, він вже давно зрадив його ідеали :(
         Та я з самого початку не ставив знак рівності між тим і іншим. І (може ви не помітили) час від часу пробував реакцію публіки на пропозиції "контролювати владу". Ви не впізнаєте, хто я? ;) Це той чоловік, що був вас підтримав, коли ви від "вільного мікрофона" перед юлефанами говорили, що щастя не в Віті і не в Юлі. Не пам'ятаєте? Коли революційні тьоті й дяді вас мало не проковтнули за "неповагу" до улюбленого політика. ))
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.29 | mala

          Re: Такі висновки робить публіка, яка

          один_козак пише:
          > не бачила Майдану близько й не дуже знає, що там відбувалося. Люди, яких я критикую, на те й працюють. Не хочете цього бачити, то можете залишатися при своїй думці.

          Та я бачу, просто люди в нас такі і з цих жартів сміється купа людей які були на Ммайдані, хоч в це і не хочеться вірити :( а сміються, бо при теперішній ситуації їм нічого іншого н лишається :(

          > > мені здається, що пора вже припиняти ставити знак рівності між Ющенком і Майданом, він вже давно зрадив його ідеали :(
          > Та я з самого початку не ставив знак рівності між тим і іншим. І (може ви не помітили) час від часу пробував реакцію публіки на пропозиції "контролювати владу". Ви не впізнаєте, хто я? ;) Це той чоловік, що був вас підтримав, коли ви від "вільного мікрофона" перед юлефанами говорили, що щастя не в Віті і не в Юлі. Не пам'ятаєте? Коли революційні тьоті й дяді вас мало не проковтнули за "неповагу" до улюбленого політика. ))

          :D
 • 2006.08.28 | Sean

  Та йой! А хто що підписував узагалі?

  Який, трясця його бабуні, універсал? Це не вартий ніц (зокрема - згадки) шматок паперу. Його юридично не існує. Юридична його вартість - нуль. І не сумніваю си, політична - також, бо справжні домовлености то зовсім інше.
 • 2006.08.28 | Sire

  Re: "Квартал 95" універсалів не підписував

  один_козак пише:
  > Тількищо натрапив на якесь шоу на Інтері. Виступає "Квартал 95". В межах тих приблизно п'яти хвилин, що я дивився, було:
  > - обмазування "П'ятака"
  > - "мочіння" Ющенка (томущо Ющенко)
  > - нацьковування по лінії Схід-Захід
  > Я нічого не забув?..
  >
  > При чому якщо казати, наприклад, про п.1, то 5-й канал - це тупі й злостиві націоналюги.
  > Якщо казати про п.2, то тут і таке "мазало", як "У Президента - серце американця." Або ще ніби успіхи збірної - сум для Президента. Тому що "Шахтар"... Останнє торкає й питання супеництва Донецька з Києвом. Чомусь, бачте, помаранчевого Президента має дуже засмучувати, що ахметівський "Шахтар" десь виграє в суркісового "Динамо". Публіці, звичайно, це подано як "киян жаба давить, що донецькі виграють".
  >
  > От мені цікаво... Враховуючи, що цей скрипучий пацюк ("соліст" команди) виявляв стурбованість темою й старанно "розчаровував" публіку в помаранчевій владі ще тоді, коли підстави для розчарування не проявилися, виникає питання, чого в таких "кмітливих" спостерігається така алергія на помаранчеве? Тому, що колись вони перемогли кандидата-земляка? Тому, що є якась "кровна" зацікавленість у владі Донів? Тому, що ідеали Майдану б'ють по серцю "веселунів" як серпом по відомому місцю?..


  Один козак,
  Вы меня, честно говоря, сильно разочаровали. Я был о Вас более высокого мнения. С таким успехом форум Майдана скоро станет озабочен каким-небудь антиукраинизмом Петросяна, намеками на федерализм в Аншлаге и активно обсуждать тему вареников, поднятую в последнем монологе Трушкина.
 • 2006.08.29 | S.D.

  Слушайте классиков и не смотрите всякую фигню

  Это мой вам совет, как бывшего КВНщика со стажем.

  http://kvndgu.dp.ua/maidanBB.wmv (11Мб)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua