МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Азаров підставляє Януковича?

08/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Янукович латає державні діри коштами найбільш незахищених українців, відміняючи ряд соціальних постанов попереднього уряду», – заявила народний депутат від фракції БЮТ Ольга Бондар.

Зокрема, призупинення дії Постанови про державну підтримку педагогічних працівників з числа молодих спеціалістів, які направляються в загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади, що передбачала з 1 січня 2007 року надання грошової допомоги випускникам вузів, які уклали договір (не менш ніж на три роки) про роботу у вищезазначених навчальних закладах, значно вдарить по престижу професії учителя, який тільки-но почав зростати в результаті здійснюваної протягом останніх років політики державної підтримки працівників соціальної сфери.

«Призупинено дію Постанови «Про внесення змін в порядок призначення і виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми» – а це – дамоклів меч над малозабезпеченими сім‘ями, одинокими батьками та усиновителями, які з 1 серпня 2006 року мали отримувати державну допомогу на дитину до досягнення 23-літнього віку, фактично, до закінчення вузу, – заявила Ольга БОДНАР. – Теперішньою постановою цей віковий фактор зменшений до 18-ти років».

На її думку такі антинародні кроки нового уряду – лише початок політики повернення України на десяток років назад, політики державного свавілля та корупції. Такі дії протирічать задекларованій новим урядом політиці загального добробуту, і в переддень 15-річниці Незалежності України є символічним натяком на «гуманнність» цієї влади.

Відповіді

 • 2006.08.27 | Хвізик

  корочє, новий уряд бере курс на знищення українців, як народу

  щоб дітей не народжували.
  а якщо вже хто народив - то щоб не давати їм освіти

  народовольці колись полювали на таких, як азаров
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.27 | Igor

   Та що Ви кажете,

   Азаров це взірець громадянського патріотизму і професіоналізму. Це просто виконання програми Ахметова по боротьбі із бідністю. Памятаєте, він якось сказав, що дуже не любить бідність :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | Хвізик

    Re: Та що Ви кажете,

    Igor пише:
    > Азаров це взірець громадянського патріотизму і професіоналізму. Це просто виконання програми Ахметова по боротьбі із бідністю. Памятаєте, він якось сказав, що дуже не любить бідність :).
    щоб побороти бідність, слід об"єднатися з Росією, посадити бідних у ешелони та вивезти їх у Сибір.
    проблема бідності буде таким чином вирішена

    мене власне більше турбує зняття пільг з молодих вчителів - система освіти в нас і так вже розвалюється, а що буде через кілька років?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | Адвокат ...

     То ще ешелони робити...

     Прусаки,-- не люди, вони нЕлюди. Це,-- аксіома.

     Хам-нюковічь з Пахлом чьотко пам'ятають, як Ку-чмо "рішав праблєму страшева пакалєнія". Він те "пакалєніє" спочатку "вставив", разом "лоходромщиками", а потім тихо виморив.

     Хам-нюковічь з Пахлом виконають настанови всємі ґарячьо любімого, дараґова таФФарішчя Ріната Лєонідовіча! Тепер вони виморюватимуть бідних. Потім прийде черга не бідних, потім не багатих, потім просто багатих, потім дуже багатих, але не під паханатом.

     Опісля знищення останніх,-- мона і до Мацькалії. Ф'юрер Пуцін буде дуже радий!
 • 2006.08.27 | Раціо

  Азаров, звісно, наволоч

  і вчителів, безперечно, потрібно підтримувати.

  Але "допомога на дитину до досягнення 23-літнього віку" - це ні в які рамки не лізе. Єхануров мабуть знайшов родовища нафти, але нікому не сказав.

  "Дитина 23-літнього віку" повинна отримувати стипендію, якщо обдарована, або зарплатню. Підтримувати сидіння на шиї батьків у такому віці, та ще в такій бідній країні - оце ми справді побудуємо економічне чудо!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.27 | Igor

   Насправді "допомогою" це можна назвати

   дуже умовно. Насправді в Україні є маса людей різного віку, що справді потребують допомоги. Але система реальної адресної допомоги і контролю не розроблена. Скажімо в США людина похилого віку може утримуватися державою цілком пристойно. При цьому рідні, що допомагають (відвідують, забирають на свята) отримують на це кошти. Не думаю, що загальна сума є значимою. Просто шеф сказав УРЕЗАТЬ, а проти скорочення таких витрат ніхто з впливових заперечувати не буде. Ну а для д.е.н. порядок цифр значення немає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.27 | Раціо

    Справді, це не допомога

    Це викидання бюджетних грошей із негативним соціяльним ефектом. На відміну від виплат учителям.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.28 | Мартинюк

     Так виплати вчителям відмінили

     А допомога студентам призначалася не всім а лише малозабезпеченим.
     Можна звичайно сперечатися про доцільність її надання, однак забирати те що вже надане вельми негарно. Окрім того це все таке інвестиції не в просто молодих людей, а в тих хто навчається. Нічого поганого в такому підході немає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.28 | Хвізик

      тобто - ненесено подвійний удар по системі освіти

      щоб не було шибко вумних
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.28 | НТВ

       Re: тобто - ненесено подвійний удар по системі освіти

       А я от чистого сердца переживаю,чтоб Катерина с Ющом Юлькиных 8500грн. получили.А то с такой политикой могут и не дотянуть до выплат.Говорят,она на четвертом месяце.Как бы не пролетели,бедняги.
     • 2006.08.28 | Раціо

      Re: Так виплати вчителям відмінили

      Мартинюк пише:
      > А допомога студентам призначалася не всім а лише малозабезпеченим.

      Де там про допомогу студентам??? Постанова зветься «Про внесення змін в порядок призначення і виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми». Бюджет має годувати 23-річних "дітей"!

      > Можна звичайно сперечатися про доцільність її надання, однак забирати те що вже надане вельми негарно.

      Ги. То може й Криворіжсталь було не забирати? Припинити безглузде викидання бюджетних грошей - вельми гарно. Проблема в тому, що покидьок Азаров робить це дуже вибірково.

      > Окрім того це все таке інвестиції не в просто молодих людей, а в тих хто навчається.

      Цитату, будь ласка, де там про "навчається". І що таке "навчається"? Може варто підтримувати навчання, а не факт відвідування чогось, що Ніколаєнко вважає навчальним закладом?
 • 2006.08.29 | Мтм

  Давайте зарплату, а не помощь "детям" старше 18.

  1. А что, молодого специалиста где-то без блата готовы сразу взять на 3 года?
  Из опыта моего педагогического прошлого времен становления независимости - в городе устроиться не так то просто, в село не заманишь...Хотя в СССР хоть жилье на селе давали и т.д.
  Расчитывать на помощь, это уповать на подачки. Пусть лучше зарплата будет достойной. В некоторых странах учителя приравнены к госслужащим и их зарплата одна из самых высоких.
  >
  >
  >
  Кому то в 18 лет в армию, а кому то в 23 помощь, как ребенку? Почему не в 40? Смешно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua