МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Ющенко на святкуванні ювілею Івана Франка

08/27/2006 | keymaster
Президент України Віктор Ющенко відвідав музей-заповідник Івана Франка на батьківщині письменника в селі Нагуєвичі Львівської області. Сьогодні виповнюється 150 років з дня народження українського класика.

У своєму виступі Глава держави подякував жителям села за те, що вони зберігають пам’ять про Івана Франка, зазначивши, що музей-заповідник залишається «святим місцем для кожного патріота».

Віктор Ющенко наголосив на ролі Івана Франка як видатного українського державотворця, порівнявши його з Михайлом Грушевським. «Наприкінці ХІХ ст. і на початку ХХ ст. так багато і так вдало про Українську державу ніхто не говорив», – сказав Президент.

Глава держави відзначив, що однією з провідних тем творчості Івана Франка як письменника була національна єдність і порозуміння. «Франко благав, просив бути українцями всієї рідної землі, а не українцем галицьким чи буковинським», – сказав В. Ющенко.

При цьому Президент зосередився на викликах, які сьогодні стоять перед українською нацією та політичною елітою України. Це консолідація нації довкола ключових цінностей, серед яких українська мова, соборність держави, створення помісної православної церкви. Головний виклик для України на сьогодні, переконаний Президент, – європейська інтеграція.

Віктор Ющенко висловив переконання, що Україна дасть гідну відповідь на ці питання, наголосивши водночас, що для цього потрібна добра воля всіх громадян, незалежно від того, який регіон вони представляють.

Глава держави також оглянув музей-садибу батьків Івана Франка та поклав квіти до пам’ятника письменнику.

Крім того, у Нагуєвичах відбулася церемонія гасіння ювілейної поштової марки «150 років від дня народження Івана Франка». Віктор Ющенко поставив на ній штемпель і підписався на конверті.

Разом з Главою держави у святкуванні Франкового ювілею беруть участь міністр культури і туризму Ігор Ліховий, голова Львівської ОДА Петро Олійник, перший заступник Глави Секретаріату Іван Васюник, голова Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко.

Щоб узяти участь у святкуванні річниці, до Нагуєвичів з'їхалося близько 30 тисяч людей.

Президент України поклав квіти до могили Івана Франка на Личаківському цвинтарі у Львові.

Разом з Главою держави в церемонії взяли участь міністр культури і туризму Ігор Ліховий, перший заступник Глави Секретаріату Іван Васюник, голова Львівської ОДА Петро Олійник, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко, народні депутати В’ячеслав Кириленко та Руслана Лижичко.

Довідка. Личаківський цвинтар заснований у 1786 році. У 1990 р. на його базі було створено історико-культурний заповідник Музей «Личаківський цвинтар». Тут поховано багато видатних українських діячів, серед яких Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Григір Тютюнник, Володимир Івасюк, Ігор Білозір, олімпійський чемпіон Віктор Чукарін, шеф пропаганди УПА Петро Дужий, Голова Червоного Хреста УПА Катерина Зарицька та багато інших.

president.gov.ua

Відповіді

  • 2006.08.27 | Роман ShaRP

    Плакаль от сопиреживания.

    keymaster пише:
    > Президент України Віктор Ющенко відвідав

    Удивлен! На сайто национал-патриотического воспитания Майдан еще кому-то небезразлично, куда поехала, или что там отведала эта политическая проститутка-любительница Юсченга (очень мягко выражаясь), кого оно там похвалило, и о чем еще трепалось и/или пустобрехало.

    > Глава держави відзначив, що однією з провідних тем творчості Івана Франка як письменника була національна єдність і порозуміння. «Франко благав, просив бути українцями всієї рідної землі, а не українцем галицьким чи буковинським», – сказав В. Ющенко.
    > При цьому Президент зосередився на викликах, які сьогодні стоять перед українською нацією та політичною елітою України. Це консолідація нації довкола ключових цінностей, серед яких українська мова, соборність держави, створення помісної православної церкви. Головний виклик для України на сьогодні, переконаний Президент, – європейська інтеграція.

    1) боян.
    2) попка - дурак. Даже дурак2, в квадрате. Потому что и ценности ключевые определены неверно, и повторяет он их постоянно как попка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | Чукча-чьітатєл

      Прочитав сопирьіжьіваючий плач..

      Вважаю, що маю повне право сказати, що Ромко Шарп - поц кінчений.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.27 | eume

      "вечно молодой, вечно пьяный"

      Все викликає палкий задерикуватий протест. Треба вимити руки - не буду! Підтримка української мови - на фіґ єйо, хачу па-рускі. Хачу, і всьо тут! Кірілєнка - казьол! Спеціально, щоби тільки насолити, бо насправді начхать. Позірне хамство. Навіть покладання квітів до пам'ятника - потоптатися на могилі й обсміяти. Хильнути з пляшки і тут же на місці її розбити. Цинізм. Аби помітили. Чи це є застряганням на підлітковій стадії розвитку?..

      Нелюбий президент К. поклав квіти до пам'ятника Шевченку. Тарас Ч. подер жовту-блакитну стрічку на них. Чи це був початок шляху?..
  • 2006.08.28 | Юхим

    Re: Віктор Ющенко на святкуванні ювілею Івана Франка

    keymaster пише:
    > Президент України Віктор Ющенко відвідав музей-заповідник Івана Франка на батьківщині письменника в селі Нагуєвичі Львівської області. Сьогодні виповнюється 150 років з дня народження українського класика.
    >
    > У своєму виступі Глава держави подякував жителям села за те, що вони зберігають пам’ять про Івана Франка, зазначивши, що музей-заповідник залишається «святим місцем для кожного патріота».
    >
    > Віктор Ющенко наголосив на ролі Івана Франка як видатного українського державотворця, порівнявши його з Михайлом Грушевським. «Наприкінці ХІХ ст. і на початку ХХ ст. так багато і так вдало про Українську державу ніхто не говорив», – сказав Президент.
    >
    > Глава держави відзначив, що однією з провідних тем творчості Івана Франка як письменника була національна єдність і порозуміння. «Франко благав, просив бути українцями всієї рідної землі, а не українцем галицьким чи буковинським», – сказав В. Ющенко.
    >
    > При цьому Президент зосередився на викликах, які сьогодні стоять перед українською нацією та політичною елітою України. Це консолідація нації довкола ключових цінностей, серед яких українська мова, соборність держави, створення помісної православної церкви. Головний виклик для України на сьогодні, переконаний Президент, – європейська інтеграція.
    >
    > Віктор Ющенко висловив переконання, що Україна дасть гідну відповідь на ці питання, наголосивши водночас, що для цього потрібна добра воля всіх громадян, незалежно від того, який регіон вони представляють.
    >
    > Глава держави також оглянув музей-садибу батьків Івана Франка та поклав квіти до пам’ятника письменнику.
    >
    > Крім того, у Нагуєвичах відбулася церемонія гасіння ювілейної поштової марки «150 років від дня народження Івана Франка». Віктор Ющенко поставив на ній штемпель і підписався на конверті.
    >
    > Разом з Главою держави у святкуванні Франкового ювілею беруть участь міністр культури і туризму Ігор Ліховий, голова Львівської ОДА Петро Олійник, перший заступник Глави Секретаріату Іван Васюник, голова Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко.
    >
    > Щоб узяти участь у святкуванні річниці, до Нагуєвичів з'їхалося близько 30 тисяч людей.
    >
    > Президент України поклав квіти до могили Івана Франка на Личаківському цвинтарі у Львові.
    >
    > Разом з Главою держави в церемонії взяли участь міністр культури і туризму Ігор Ліховий, перший заступник Глави Секретаріату Іван Васюник, голова Львівської ОДА Петро Олійник, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко, народні депутати В’ячеслав Кириленко та Руслана Лижичко.
    >
    > Довідка. Личаківський цвинтар заснований у 1786 році. У 1990 р. на його базі було створено історико-культурний заповідник Музей «Личаківський цвинтар». Тут поховано багато видатних українських діячів, серед яких Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Григір Тютюнник, Володимир Івасюк, Ігор Білозір, олімпійський чемпіон Віктор Чукарін, шеф пропаганди УПА Петро Дужий, Голова Червоного Хреста УПА Катерина Зарицька та багато інших.
    >
    > president.gov.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".