МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява спілки «Нова Україна» щодо подій біля метро Золоті ворота

08/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У відповідь на повідомлення столичної міліції стосовно подій 24-го серпня 2006 року, ми, інтернет-спілка "Нова Країна", форум Юлії Тимошенко та друзі робимо офіційну заяву:

24.08.2006 року ми збиралися, щоб альтернативно відсвяткувати День Незалежності України. Альтернативність цього святкування дійсно була викликана нашою незгодою з курсом, взятим останнім часом президентом України Віктором Ющенком, та владною "елітою" України в цілому.

Однак ми не мали наміру якимось чином фізично перешкоджати руху Президента вулицями міста, як і заважати його спілкуванню з простими киянами, яких у колонах та по запрошеннях водили на зустріч з Президентом на Софіївську площу.

Ми дійсно мали бажання принагідно висловити в усній формі наше ставлення до поточної політики Президента, але це не було ані головною, ані єдиною метою даної акції.

Однак ми не мали наміру повторювати подвиг відомого івано-франківського хлопця з яйцем, завдяки якому потрапив колись "у халепу" чинний "прим'єр" України Віктор Янукович, оскільки розуміли, що СБУ України з тих пір багато чому навчилось та значно підвищило свою кваліфікацію, тому повторити той славетний подвиг нам навряд чи світить.

Доводимо до вашого відома, що у нас не було ні важких тупих, ні взагалі яких-небудь інших предметів, які могли би бути розцінені як холодна, вогнепальна чи яка-небудь інша зброя - якщо, звичайно, не вважати зброєю яйця, апельсини, фотоапарати та мобільники.

І ми не мали жодної інформації про те, що для збору на станції метро "Золоті Ворота" нам були потрібні перепустки. Наступного разу ми, безумовно, виправимося і оформимо відповідні дозволи та перепустки у амбасадах Росії, США та Антарктиди.

Ми не змогли пояснити причину свого збору тому, що нас про цю причину ніхто не питав. А якби запитав, то отримав би чітку і ясну відповідь: "з метою альтернативного святкування Дня Незалежності", що, наскільки нам відомо, громадянам дозволяється робити і без подання заявки до КМДА.

Рух від станції метро "Золоті Ворота" нам був обмежений не тільки у бік Софіївської площі, де перебував та виступав Президент, а й у будь-який інший бік, де не Президента, ані його виступів, ані його авто не було.

Ми заявляємо, що мету нашого збору, альтернативне святкування Дня Незалежності ми врешті-решт здійснили, до того ж саме там, де й планувалося - на Майдані Незалежності, біля наметового містечка противників поточного курсу Президента. А потім ліквідували всі важкі й тупі предмети, які ми із собою взяли, за святковим столом та кухлем пива, про що є відповідний фотографічний матеріал та свідчення очевидців.

Вважаємо за необхідне висловити нашій столичній міліції та Службі Безпеки України щиру подяку за активну участь у нашому святкуванні, сподіваємося на подальшу плідну, багатовекторну та грунтовну співпрацю у цьому напрямку (у інших - не наш профіль, ми шануємо карний кодекс).

Міліція з народом!

Інтернет спілка "Нова Країна", форум Юлії Тимошенко та друзі.

Відповіді

 • 2006.08.31 | real

  Re: Заява спілки «Нова Україна» щодо подій біля метро Золоті вор

  Додаткова інфа про підгрунття "ментівської активності" з центральній пресі.


  *****************************
  ЛУЦЕНКО СОЗДАЛ СВОЕ "КГБ"

  Совсем недавно министр внутренних дел Юрий Луценко каялся перед журналистами по поводу того, что согласился работать в «голубом» правительстве, и бил себя в грудь, уверяя сограждан в том, что останется оплотом законности и демократии в стране, оказавшейся под «донецким» игом. Но, как говорят подопечные Юрия Витальевича, «недолго музыка играла...»

  24 августа, в День Независимости, в Киеве произошел небольшой, но весьма интересный инцидент, показывающий, что именно министр считает законностью и демократией. В этот день, в 10 часов утра, возле станции метро «Золотые ворота» более десяти сотрудников милиции во главе с подполковником Захаровым С.В. и майором Косяном Ф.П., выполняя распоряжение полковника Паслена А.А., обыскали и блокировали троих киевлян, державших флаг БЮТ. Десять здоровенных «лбов» в форме «Беркута» держали в оцеплении их, а также подошедших позже сочувствующих, в течение часа, до окончания выступления президента на Софийской площади (метров 400 от метро), который в это время весьма убедительно рассказывал о торжестве демократии в Украине...

  Теперь переходим к фактам и персонам. Несколько месяцев назад в структуре центрального аппарата департамента внутренней безопасности МВД было создано новое подразделение с нейтральным названием — Управление обеспечения оперативно-розыскной деятельности. Начальником управления назначен некий Гончаров А.И., бывший участковый Никитского ботанического сада. (Этот факт несколько утешает. По всей видимости, политический сыск «от Луценко» будет весьма примитивным.) Гончаров подчиняется напрямую, минуя начальника ДВБ Харовского, заместителю министра внутренних дел Александру Новикову, доверенному лицу Луценко.

  Вот, в принципе, и все, ради чего решили собраться 24 августа молодые люди у станции метро «Золотые ворота». Теперь возникает еще один вопрос: откуда сотрудники милиции узнали о том, что было написано на интернет-форумах? Нет, то, что читать они научились, это мы знаем, но для того, чтобы информация из Интернета превратилась в десять «беркутят», — нужна определенная бюрократическая структура. Можно, конечно, предположить, что сам Юрий Витальевич шарил по форумам, нашел эту информацию и дал приказ своим подчиненным «предотвратить» и «не пущать». Можно также предположить, что инфомацию «отследила» СБУ, передала ее в МВД, а те уже провели «профилактику». Однако оба эти предположения не подтвердились. Как выяснилось, акция по блокированию студентов была реализована некой недавно созданной структурой МВД, которая специализируется… на политическом сыске.
  Управление имеет свои подразделения наружного наблюдения и прослушивания. Причем, в нарушение закона, этим подразделениям никаких документальных заданий не выписывается. Ребята учли опыт Пукача, «спалившегося» именно на документах, и уже просто не записывают, кого они «слушают» и за кем «ходят». Целью деятельности управления является незаконное ведение оперативно-розыскной деятельности в отношении депутатского корпуса, а также оппозиционных президенту и исполнительной власти политических партий. Численность управления — 240 человек. Интересно, что курирует работу управления недавно назначенный начальником департамента внутренней безопасности МВД некто Сергей Харовский, личность весьма необычная даже для нашего МВД. Если его предшественник, Александр Новиков, ни дня до назначения в МВД не служил, а занимался сначала мелким бизнесом, потом народным депутатством, то Харовский 10 лет назад служил в УСБУ Львовской области, был уволен и тоже подвизался на ниве бизнеса. С этой же нивы был призван на ответственнейший пост в МВД. По слухам, Харовский является доверенным лицом Ющенко.
  **************************

  http://www.vv.com.ua/main.php?artID=65381&topic=25&Date=2006-08-31

  Фотка Штекера сьогодні на першій сторінці "ВВ", правда з приміткою "фото Станислава РЕЧИНСКОГО" Але не будемо придиратись - зроблено, однако ;).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | DADDY

   Re: Заява спілки «Нова Україна» щодо подій біля метро Золоті вор

   "ВВ" забула процитувати з Юліного Форуму інші пропозицій про кидання в Президента гнилих помарачів, тухлих яєць та про скандування "Ющенко- Іуда".
   В викладені "ВВ", група студентів-богословів несла гуманітарну допомогу мешканцям наметових містечок (? "де вони взяли містечка"?).
   Ну, у нас же ж демократія, блін.
   Тре 14 жовтня Каурова зустріти хлібом-сіллю, а Вітрянці квіти подарувати.
 • 2006.08.31 | Чучхе

  А вулицю Московську будете перейменовувати?

 • 2006.08.31 | catko

  ви забули заяву мєнтів опублікувати (/)

  Повідомлення ЦГЗ ГУМВС України в м. Києві:

  Учора окремі Інтернет-видання розмістили на своїх шпальтах інформацію щодо події, яка сталася о 10 годині ранку 24 серпня. Біля станції метро «Золоті ворота» співробітники «Беркута» обмежили пересування кількох осіб, які мали при собі прапори БЮТ. Повідомляємо, що цей факт справді мав місце, і був зумовлений наступною причиною.
  До столичної міліції від Служби безпеки України надійшло офіційне повідомлення, що 24 серпня можливі порушення громадського порядку та екстремістські прояви стосовно осіб, у відношенні яких здійснюється державна охорона. За інформацією СБУ, радикально налаштовані представники деяких громадських організацій мають намір цього дня виявити свою зневагу до Президента України Віктора Ющенка, кидаючи в його бік якісь предмети, супроводжуючи це образливими вигуками. Для здійснення цього задуму окремі особи можуть намагатися наблизитися до місця проведення урочистих заходів або до маршруту руху президентського автомобіля. У зв’язку з цим міліцією було посилено контроль за дотриманням громадського порядку та недопущенням протиправних дій.
  Вранці 24 серпня біля архітектурного пам’ятника Золоті Ворота зібралася група людей з символікою БЮТ, яка на відміну від інших делегацій, які прибували на державні святкові заходи, не змогла пояснити міліції причину свого збору та пред’явити відповідні перепустки.
  З огляду на все вищезазначене, а також на те, що згадані особи не подавали заздалегідь заяву до КМДА (*) на проведення акцій, було прийнято рішення про тимчасове обмеження їх пересування вбік Софійської площі, до вирішення ними наведеного юридичного питання.

  * - Стаття 39 Конституції України:
  «Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування».
 • 2006.09.01 | Чучхе

  Божией милостью, Мы, Николай Второй


  > ми, інтернет-спілка "Нова Країна", форум Юлії Тимошенко та друзі

  Короли польские, князи финские и прочая, и прочая, и прочая...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | Vavilov

   Інтернаціональна "бригада" вільнонайманих журналістів?

   Чого це ви так кинулись на боротьбу "з царатом", пралітарскій рхвлєкс сработав? Невже ви не бачите, що то всьо "сплошниє масони" та зрадники "ідей Костенка-Плюща" :D
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.09.01 | НеДохтор

  ?.. Країна чи Україна. Re: Заява спілки «Нова Україна» щодо ...

  У заголовку
  ------
  Заява спілки «Нова Україна»
  ------

  така спілка дійсно існує,
  про неї можна почитати тут
  http://www.proua.com/news/2004/07/15/140329.html  в тексті статті
  ----
  ... інтернет-спілка "Нова Країна", ...
  ----


  якщо це різні спілки,
  то може незавадить вам додати пару слів про себе (про спілку),
  та виправити одну з назв.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.01 | kotygoroshko

   ну забули як їх звати, ну з ким не буває? ви б краще россольчику

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.02 | real

   Re: ?.. Країна чи Україна. Re: Заява спілки «Нова Україна» щодо

   Люди помилились у назві, ми - "Нова Країна", наш "Маніфест" - тут

   http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/forums/index.php?showtopic=12104

   Я тут виправити нічого не можу, киньте редактору - хай підправить. Коли вибирали назву ми побачили, що "Нова Україна" вже є,тому ми - "Нова Країна".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua