МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оце так церква. Навіщо їм Лавра? Велика дорога їм більше підійде

08/29/2006 | Illia
Священики московського патріархату забрали телекамеру у журналістів

Сьогодні священики Української Православної церкви Московського патріархату перешкодили роботі знімальної групи “5 каналу” на території Києво-Печерської Лаври.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі медіа-профспілки.

Як розповіла медіа-профспілці журналістка Наталя ТУГУЗОВА, близько 14 години на знімальну групу напали архієпископ Павло, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, священики, церковний охоронець та люди в цивільному.

«Ми готували матеріал про помісну церкву», - сказала Н.ТУГУЗОВА. «За коментарями звернулись до настоятеля храму, отця Павла. Але той у відповідь звинуватив “5-й канал” у брехні, розвернувся і пішов геть. Та побачивши, що ми продовжуємо його знімати, повернувся разом з іншими священиками. Гуртом вони поклали оператора телеканалу на землю, відібрали камеру, а з нею і касету».

Як стверджує Н.ТУГУЗОВА, факт нападу зафіксували туристи, які були поряд. «Хоч якість запису і не дуже добра, проте учасників цієї події, включно з настоятелем храму, який брав у цьому участь, розпізнати можна», - додала Н.ТУГУЗОВА.

“Заяву Н.ТУГУЗОВОЇ з приводу нападу зареєстрували у Печерському районному відділі міліції”, - зазначає медіа-профспілка, - і просить правоохоронців ретельно розслідувати цей інцидент, і звернути увагу на те, що напад на журналістів стався під час виконання ними їхнії професійних обов’язків”.

Відповіді

 • 2006.08.29 | jean-valjean

  Не дуже за них хвилюйтеся.

  Москалі не тільки лавру, але і відділені куточки нашої ненаглядної неньки продовжують відвойовувати (я також маю на увазі - через РПЦ).

  Влітку 2006 року РПЦ опановує собі території під два монастирі - чоловічий і жіночий - біля Чопович на Поліссі, прихопивши "не глядя" і "святой істочнік", що ніби-то існує там з часів Русі і куди продовжується чи то відновлюється палимництво зараз.

  Так от, на території обох монастирів всі абсолютно письмові оголошення зроблено виключно російською мовою, при чому без таких непритаманних російській мові "ізлішеств", як "бітте", "будь ласка", чи "лейдіз енд джентельмен". Все витримано в типовому стилі "нє входіть", "нє раздєваться", "нє пущать" - і це у виключно україномовному регіоні.

  Дійсно, враження таке, що перебуваєш десь в тамбовських лісах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.29 | Illia

   Re: Не дуже за них хвилюйтеся.

   А хто дав їм там землі і на якій підставі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.29 | jean-valjean

    Решением Священного Синода УПЦ

    Illia пише:
    > А хто дав їм там землі і на якій підставі?

    02.01.2003. ОВРУЧ. Возобновлен мужской монастырь в честь Казанской иконы Божией Матери

    Решением Священного Синода УПЦ, проходившего 27 декабря 2002 года в Киево-Печерской Лавре, возобновлен монастырь в селе Чоповичи Малинского района, Житомирской области.
    Монастырь строится в лесу, возле святого источника, названного "Кипячее", Малинского благочиния. Этот монастырь был основан в начале прошлого века, настоятелем его был игумен Константин - афонский монах, родом из села Чоповичи, по преданию, чудесно призванный Пресвятой Богоро-дицей вернуться на родину и возглавить монашескую жизнь в обители. В 30-е годы безбожниками монастырь был разрушен, храм сожжен, игумен Константин с частью братии приняли мученическую кончину за веру Христову, и только части монахов удалось спастись бегством. Народ благоговейно чтит память этих мучеников, готовятся документы об их канонизации. В настоящее время, Промыслом Божиим, на этом месте воскре-сает монастырская жизнь: построен небольшой Храм, заканчивается строительство второго жилого дома, увеличилось число паломников. Настоятелем возрождающегося монастыря назначен иеромонах Спиридон (Маркаров).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.29 | Чучхе

     Так і починаєш розуміти більшовиків, які трощили всяку попівщину

     можна уявити, як за царату ця клерикальна тусівка всіх ЗАДОВБАЛА
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.29 | Navigator

      Тут частина правди. Основна в тому - що ті попи - самі більшови-

      ки. На чолі з агентом Дроздовим (Алєксієм), про що знає вся Естонія, де той служив за радянської влади.
      Шось не пам"ятаю, щоб до революції попи знали прийоми рукопашного бою. Правда, головою їх був не Господь, а його довірена особа -імператор лічно через Синод.
      Не було і пам"ятників біля Лаври, з яких учасники закордонних походів імперської армії цілились би на церковні хрести. Як зараз.
      Тобто побратими з пам"ятника прикривають своїх унутрі.
      ...
      В Лаврі мене вразив бардак і відсутність благоустрою.
      Територія як сільський двір.
      Куди йдуть з Лаври українські гроші?
      Очевидно - в тому числі і на уроки рукопашного бою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.29 | Illia

       Re: Тут частина правди. Основна в тому - що ті попи - самі більш

       А якщо придивитися на головну вежу Лаври (вибачте не розуміюсь в назвах), то побачите там двоголових орлів рос. імперії. Я майже перевен, що ті орли знаходяться вище українського прапора на Майдані чи на будинку Зради.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.29 | Navigator

        Велика Лаврська дзвіниця хоч відремонтована. Смішно

        інше - німець Шедель, що її збудував - в Лаврі має титул "видающєгося руского архітєктора".
        ...
        Мене ще дивує, що до цих пір куплений в Німеччині для власних потреб "Мерседес" не називається "видающейся руской машиной".
        ...
        Ще доказ, що в Лаврі засіли чекісти - вони до цих пір не визнають, що Успенський собор, де була похована слава України, підірвали одночасно з Хрещатиком чекісти, а перекладають цей злочин на фашистів, що, як відомо, були варвари ще ті, але на відміну від чекістів релігію шанували і закриті червоними дияволятами церкви відкривали.
       • 2006.08.29 | Чучхе

        Орли - то ще фігня

        двоголові орли можна й на Софійській дзвінниці побачити, причому, якщо я не помиляюсь, з"явилися вони там при Мазепі. Але це - елемент декору.

        А щодо попів добільшовицького часу, то серед них було предостатньо і платних провокаторів і спеців з рукопашного бою, ми можемо згадати зокрема участь людей духовного звання і в єврейських погромах і в чорносотенних організаціях.

        Хоча переважно це була паразитуюча верства суспільства, яка вміла тільки одне - безкінечно розростатися, захоплюючи землі і викачуючи гроші. А так як церковна влада в царській Росії була паралельна із світською, то вимагати чогось "відібраного більшовиками" НМД так само абсурдно, як і, наприклад, вимагати відновлення монархії Романових (яку теж відібрали більшовики) чи введення церковних судів
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.29 | Illia

     Re: Решением Священного Синода УПЦ

     Тобто це типу їхні землі були?
     А то я вже злякався, що їм нові видали
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.29 | jean-valjean

      Не думаю, що то були їх землі.

      За такою довоєнною логікою можна весь Львів між поляками та австрійцями поділити. Територія - занедбана (тобто, просто поле\ліс), будівництво тільки починається. Правда, здалеку починаються (явно за межами їх території, навіть на іншому березі) і оті "прєдупрєждєнія" російською мовою, що я вже згадував. Добре ще, що стріляти не погрожують у порушників "нового порядку".

      З місцевих людей, опитаних мною, ніхто поняття не мав, яка то конфесія :) Можна було б то все і КП віддавати, але ж МП вчасно "подсуєтілся".

      Ось ще трохи про них, знайнов у Неті:

      Овручская и Коростенская епархия
      Дата создания:
      1993 г.
      Описание:
      Учреждена в 1993 г. Объединяет приходы и монастыри на территории Володарско-Волынского, Емильчинского, Коростенского, Лугинского, Малинского, Народичского, Овручского, Олевского, Радомышльского р-нов Житомирской обл.
      Кафедральный город — Овруч.
      Кафедральный собор — Преображенский (Овруч).
      Правящий архиерей: архиеп. Виссарион (Стретович), на кафедре с 22 июня 1993 г.
      Епархия разделена на 9 благочиннических округов по числу районов области.
      Статистика: 165 приходов; 97 священнослужителей (93 священника, 4 диакона).
      Действующие монастыри: Казанской иконы Божией Матери муж. мон-рь, основан в нач. ХХ в., в 30-х гг. ХХ в. был разрушен, возобновлен в 2002 г. Настоятель — иером. Спиридон (Маркаров). Украина, 11106, Житомирская обл., Малинский р-н, с. Чоповичи;

      Овручский Волынский во имя свт. Василия Великого жен. мон-рь, основан в 1910 г., упразднен в 1935 г., временно действовал в годы Великой Отечественной войны и до 1959 г., возобновлен в 1989 г. И. о. настоятельницы — мон. Георгия (Пинчук). Украина, 11106, Житомирская обл., г. Овруч, ул. Пролетарская, 2. Тел.: (4148) 3–36–02.

      Учебные заведения: 7 воскресных школ.

      Православные объединения и организации: Ольгинское православное братство.

      Церковные СМИ: газета «Православне слово»; журнал «Православнi повчання».


      Страна:
      Украина

      Город:
      Овруч

      Адрес:
      Украина, 11106, Житомирская обл., г. Овруч, ул. Соборная, 3.

      Телефон:
      (4148) 2–21–22

      Pуководитель:
      Виссарион, архиепископ Овручский и Коростенский (Стретович Василий Александрович)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.29 | Illia

       погано. Яке ж лайно їм там земельки "падсуєтіло"?

       І чом Філарет прокліпав цю землю?
      • 2006.08.29 | Illia

       Поки бджоляр мріє про Помістну, єдіно-правільниє розширюються

       навіть туди де їм не раді.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.29 | jean-valjean

        Re: Поки бджоляр мріє про Помістну, єдіно-правільниє розширюються

        Illia пише:
        > навіть туди де їм не раді.

        та ні, я б так не сказав. Народу подобається, що в колишньому простому джерелі тепер можна "ісцеляться". А яка то конфесія, справді ніхто не знає і про це не думає. Тільки дівчата "в формі" відповіли, що церка їх - канонічна, московська. Звичайно, з дівчатами тими я жодних дискусій ні на цю, ні на інші теми не відкривав :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.29 | Illia

         То треба народу пояснювати що то за "єдіная і каноніческая"

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.29 | jean-valjean

          Московська церква наполягає на анафемі Мазепі

          28.08.2006 | 18:45
          Московська церква наполягає на анафемі Мазепі          Встановлення пам'ятника гетьманові Мазепі в Харківській області не сприятиме об'єднанню української нації. Про це заявив прес-секретар Української Православної Церкви Московського Патріархату Василь Анісимов.

          Напередодні в Харківській області в селі Коломак відбулося закладання каменя під будівництво першого в Україні пам'ятника гетьманові Івану Мазепі. Сам пам'ятник планують відкрити 25 липня 2007 року в день 320-річчя його обрання гетьманом України.

          Тим часом віруючі віднеслися до цієї звістки критично, оскільки відомо, що після переходу на сторону шведів Мазепа був відлучений від Церкви.

          - Мазепа - спірна фігура, дуже суперечлива особа в історії, люди до нього відносяться по-різному. Встановлення такого пам'ятника не відповідає духу "універсала", направленого на примирення, - сказав прес-секретар УПЦ.

          На думку Анісимова, для частини населення України, Мазепа, підданий Православною Церквою анафемі, символізує політика, який порушив свою клятву і виступив на стороні іновірців.

          - Ця людина, в останню мить зрадила єдність Православ'я і виступила на стороні іновірців, за це він і був відлучений від Церкви, - нагадав прес-секретар УПЦ.

          Тим часом українські опозиційні політики вже висловили готовність організувати акції протесту проти відкриття пам'ятника Мазепі.

          - Безумовно, ми зробимо свій мітинг, свій пікет, щоб заявити позицію, - заявила лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко.

          - Всі пам'ятники Мазепі, Чорноволу і героям Крут потрібно звезти в одне місце і відкрити там музей зрадників, - вважає лідер ПСПУ
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.08.29 | Чучхе

           А ця анафема хіба колись знімалась?

           До речі, ніяк не можу визначити, яке нині ставлення РПЦ до Льва Толстого, якого вони колись відлучили...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.08.29 | Kohoutek

            Re: А ця анафема хіба колись знімалась?

            Нет, не снималась. Как и Болотникова с Пугачёвым, кстати.

            Чучхе пише:
            > До речі, ніяк не можу визначити, яке нині ставлення РПЦ до Льва Толстого, якого вони колись відлучили...

            Спокойное. Дело в том, что Толстого отлучили от церкви уже чисто формально, без анафематствования, просто констатировав факт его добровольного отхода от православия. Толстой сам заявил об отходе от церкви.
          • 2006.08.29 | Illia

           А Філарету треба придати анафемі Петра 1 і Катерину 2

          • 2006.08.30 | ziggy_freud

           який Чорновіл мається на увазі?

           jean-valjean пише:
           > - Всі пам'ятники Мазепі, Чорноволу і героям Крут потрібно звезти в одне місце і відкрити там музей зрадників, - вважає лідер ПСПУ

           Наташа жжот. Мабуть, йдеться про Тараса Чороновола ;0).
           Цікаво, чи будуть в музеї зрадників під патронатом Вітренко пам*ятники запроданцю олігархів Морозу і таємному натівському агенту Януковичу? Або хоча б їх воскові хвігури?
       • 2006.08.29 | Sire

        Re: Поки бджоляр мріє про Помістну, єдіно-правільниє розширюються

        Ілля, звідки в Вас стільки ненавісті?!
        Щодо інциденту, то в будь-якій церковній організації є свої наволочі і свої святі. Не треба так узагальнювати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.29 | Illia

         Re: Поки бджоляр мріє про Помістну, єдіно-правільниє розширюютьс

         Нема ніякої ненависті.
         Просто знаючи, що УПЦ МП пропагандиська контора РФ на території України, мене хвилює розширення імперської пропаганди на теренах України.
    • 2006.08.29 | Illia

     Ніколи не розумів чому вони УПЦ?

     Називалися б московською ПЦ чи кремлівською ПЦ.
     А точніше було б "московська гебісько-(вроді)православна церква"
    • 2006.08.29 | настрадамус

     Вот что делает московский бог-богородица.

     Религия на основе богородицы .
     Я говорю очень серьезные слова непонятные безбожному народу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.29 | Illia

      угу. поясни бітте

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.29 | настрадамус

       Re: угу. поясни бітте


       Православие это московская религия на основе богородицы.
       Слова богородица в библии нет.
       Молитва к богородицы это идея от лукавого не имеющая библейского основания.
       Спикулируя мирским именем матери лукавый посеял ….затем и лукавый – хитрый.
       А Библия говорит что у христиан Христос и нет другого имени .
       Как и поклонение мощам это сектантские признаки и извращения сомой идеи Евангелии.

       Православие это инструмент идеологической оккупации придуманный в московском царстве.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.29 | Георгій

        Заходьте на тематичний форум "Філософія, релігія та духовність"

        Думаю, там слушніше обговорювати такі суто релігійні питання, як у Вашому дописі.
       • 2006.08.29 | ЖАК

        Re: угу. поясни бітте

        Ув. Настрадамус! В этой теме Вы даже не дилетант, а обыкновенный профан! Плс, не выставляйте свое невежество (в этом вопросе) напоказ. Глупо выглядит и Вас не красит.
 • 2006.08.29 | Navigator

  А от тепер потрібно знімати галас і не переставати!

  Дуже добре та потвора підставилась!
 • 2006.08.29 | настрадамус

  Вы слышали что сказал гость на пятом ?


  На Пятом канале как то один из гостей сказал что: Москва подсунула нам тупорылое православие.

  (от себя добавлю в их религии вместо Христа свой бог -богородица , лукавый хитро подменяет, ..затем он и лукавый!)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.29 | Sire

   Re: Вы слышали что сказал гость на пятом ?

   настрадамус пише:
   >
   > На Пятом канале как то один из гостей сказал что: Москва подсунула нам тупорылое православие.
   >
   > (от себя добавлю в их религии вместо Христа свой бог -богородица , лукавый хитро подменяет, ..затем он и лукавый!)

   Данное высказывание на Пятом ничего не говорит, кроме как об интеллектуальном уровне автора.
   Что касается религии, то вспомните, например как возникло каноническое Евангелие (которое, кстати принимается и католиками, и протестантами, и православными). То же самое и вопрос о богородице. Не думаю, что Вы правы в отношении "вместо Христа свой бог -богородица".
 • 2006.08.29 | Navigator

  Кажуть, дуже тяжко дати визначення терміну "тоталітарна секта"

  що діє з метою задурення голів у віруючих для відйому грошей.
  А, по-моєму, ми бачимо в Лаврі діючий взірець.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.29 | Свинья на радуге

   Да ну ладно.

   Лавра - коммерческое предприятие. Такое же как например, Владимирский собор. Не более и не менее. И если Вы пройдёте мимо, не заходя туда - никто, отлепившись от забора, не станет Вам с дебильно-слащавой улыбкой на лице "поговорить о Библии".
   А вот секта... о-о-о-о-о... я имею счастие жить недалеко от гнездилища одной из. ОНИ сползаются туда для получения своих "темников", а потом (очевидно в силу природной лени) не находят ничего лучшего как расползтись (что примечательно - двойками, как менты. Никогда по трое или по одному.) по близлежащим улицам. Очевидно, напитавшись в своём гадюшнике энергией, ОНИ без устали задают всем встречным один и тот же вопрос: "Не хотите поговорить о Библии?".
   Вот скажите, как бы Вы отреагировали, услышав примерно в 50-й раз только за последние полгода вопрос "Не хотите поговорить о Библии"? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.29 | Ukropithecus (robustus)

    Re: Да ну ладно.

    Я отаке чув, але не можу ані спростувати ані підтвердити, що були часи коли московська церква забороняла вірним читати Біблію. Оте що попи скажуть і є істиною.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.30 | Kohoutek

     Re: Да ну ладно.

     Ukropithecus (robustus) пише:
     > Я отаке чув, але не можу ані спростувати ані підтвердити, що були часи коли московська церква забороняла вірним читати Біблію. Оте що попи скажуть і є істиною.

     Такое было во всех допротестанских церквях.
   • 2006.09.01 | Михайло Свистович

    Re: Да ну ладно.

    Свинья на радуге пише:
    >
    > Вот скажите, как бы Вы отреагировали, услышав примерно в 50-й раз только за последние полгода вопрос "Не хотите поговорить о Библии"?

    На Ваше питання дуже добре відповідає статистика, яка свідчить про зростання чисельності та поширення протестантських церков. Так що я б на Вашому місці не іронізував би, ставлячи питання із закладеною у ньому нібито правильною відповіддю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.05 | Свинья на радуге

     Отвєт нєправільний,

     бо не має жодного стосунку до питання.
     Михайло Свистович пише:
     > Свинья на радуге пише:
     > >
     > > Вот скажите, как бы Вы отреагировали, услышав примерно в 50-й раз только за последние полгода вопрос "Не хотите поговорить о Библии"?
     >
     > На Ваше питання дуже добре відповідає статистика, яка свідчить про зростання чисельності та поширення протестантських церков. Так що я б на Вашому місці не іронізував би, ставлячи питання із закладеною у ньому нібито правильною відповіддю.
     Бдлск. Хай поширюються. Тіко хай не заважають тим, хто не хоче поширюватись із ними. Ще колись було "Біле браццтво". Як поширювалося! Нестримно...
     Я ж про те й кажу, що кожен, хто ото поширився й отримав свіженького поширювача, мабуть, вважає своїм найпершим обов"язком вийти і поширити ще когось. І вони - ці поширені - кожен раз змінюються, а ті хто живе поряд з їхньою поширювальнею - залишаються.
     То, якщо вже не пошкодували часу на прочитування попереднього допису, то може поширите на мене правильну відповідь:
     Якою в світлі статистики, яка свідчить про зростання чисельності та поширення протестантських церков, має бути правильна реакція на почуте в кількадесятий раз питання "як Ви ставитеся до Біблії"?
  • 2006.08.29 | аб

   Re: Кажуть, дуже тяжко дати визначення терміну "тоталітарна сект

   Читав про пожежу собора у Пітері. Побачив такі знимки. Що це може означати, маю на увазі середину хреста і зірки на бані? Це не стародавній символ мудрості?

   http://www.ljplus.ru/img/k/h/khatsayuk/__PICT0295.jpg
   http://static.flickr.com/78/224753849_fa18e5550e.jpg?v=0
  • 2006.08.30 | ziggy_freud

   сектою воно не є, але ж і церквою УПЦ МП назвати важко

   в першу чергу це ідеологічний проект російських імперіалістів, в другу - їх же бізнесовий проект.

   Щодо визначень тоталітарної секти. Досі чекаю відповіді від одного релігієзнавця в штатському з Одеси, який стверджує, що євангелісти - це секта. А буйноправославні насправді зовсім не буйні. Хоч і на людей кидаються ;-\
 • 2006.08.29 | Хвізик

  велика вина Філарета в тому, що він не проводить політики пошире

  поширення церкви Київського Патріархату.
  А може, то він спеціально так робить? Може він є насправді московським ставленником, який має на меті підірвати розвиток укр православ"я зсередини?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.30 | Kohoutek

   Много вы от него хотите...

   Хвізик пише:
   > поширення церкви Київського Патріархату.
   > А може, то він спеціально так робить? Може він є насправді московським ставленником, який має на меті підірвати розвиток укр православ"я зсередини?

   Филарет - обычное КГБистское уёбище в рясе. Обыкновеннейший карьерист, который мечтал дослужиться до патриарха. Насрать ему с высокой ветки и на Украину, и на Россию, и на православие - ему нужна была власть и титул. Когда не удалось возглавить РПЦ, он создал себе личную церковь на Украине, воспользовавшись ситуацией. А вы рассуждаете о нём так, будто бы он и правда пастырь, пекущийся о душах. Окститесь. Поищите о нём информацию в Инете - там клейма ставить негде.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.30 | Чучхе

    Видители, попы - они все такие

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.30 | Kohoutek

     Не все

     Любомир Гузар - не такой. Митрополит Владимир (Сабодан) - не такой. Папа Бенедикт-16 - не такой. Даже, полагаю, патриарх Алексий-2 - не такой. Во всяком случае, никаких РЕАЛЬНО компроментирующих сведений о них мне не известно. Филарет всё-таки заметно превышает средний уровень гнусности.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.30 | Чучхе

      Ви просто боїтесь якийсь компромат на них пошукати

      далі коментувати не буду, бо це тема для підфорума про релігію, а мені туди лінь соватись
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.30 | Kohoutek

       Вы и правда думаете, что боюсь, или просто так ляпнули?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.31 | Kachibay

        Re: Вы и правда думаете, что боюсь, или просто так ляпнули?

        Пробачте, що втрутився у вашу вчену бесіду з своїм свіжим враженням із сторони, але так! Виглядає, що саме боїтеся!Вы багато чого знайдете, якщо розплющите очі, про всіх перерахованих, виключаючи Бл. Любомира...
     • 2006.08.31 | Illia

      Re: Не все

      Да, Алексій не такий. Він просто гебешник + комерс. А так лапушка, дітей не їсть і то добре
 • 2006.08.30 | ziggy_freud

  а це що за юніти - казачькі-с?

  Illia пише:
  > Як розповіла медіа-профспілці журналістка Наталя ТУГУЗОВА, близько 14 години на знімальну групу напали архієпископ Павло, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, священики, церковний охоронець та люди в цивільному.

  в Газєтє по-києвскі читаю про вкушеного журналісткою за палець казачька. Звідки воно (казачокъ) там взялось і чи зареєстроване в МВС як приватна охорона?

  Чому саме в Лаврі "люди в цивільному" можуть нападати на журналістку; може, вони вже мають статус окремої держави, аналогічний Ватікану? Але ж в Ватікані про побиття журналістів не чути.

  До речі, лаврські пацани в рясах (назвати духовними особами гопів язик не повертається) і раніше користувались недоторканістю для міліції. Включно з випадками злісних хуліганських дій. Сам спостергав один епізодик; за розповідями знайомих таких історій відомо більше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.30 | Мим

   На завершення "конхвлікту". Журналюга звільнена, 5-й вибачається

   КИЇВ – 28 серпня керівництво «5 каналу» в особі генерального продюсера Юрія Стеца вибачилося перед намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архиєпископом Вишгородським Павлом за поведінку співробітниці каналу Наталі Тугузової. Було сказано також, що вона на «5 каналі» більше не працює. Про це повідомляє прес-служба УПЦ (МП).

   В УПЦ (МП) конфлікт між журналісткою та священнослужителями коментують так: «Інцидент встався вчора після урочистостей, присвячених престольному святу монастиря – Успення Пресвятої Богородиці. Після Божественної Літургії, хресного ходу і святкового прийому для прочан і гостей, архиєпископ Павло в чернечому одязі пішов у храм Усіх Преподобних отців Києво-Печерських, щоб охрестити дитину. З ним був дідусь немовляти. На підході до храму зненацька зі спини вискочила дівчина в штанях і безпардонно, тикаючи мікрофон, стала вимагати у владики, який оторопів, коментарі до чергових церковних висловлень Президента. Було очевидно, що дівчина налаштована агресивно, до того ж ще і представляє «5 канал», у якого з владикою склалися дуже натягнуті стосунки (він звинувачував канал у поширенні недостовірної інформації про Лавру). Намісник відмовився давати коментар, попросив її не знімати (відеозйомка й у музеї-заповіднику й у монастирі можлива лише з відповідним дозволом), і пішов у напрямку до храму. Дівчина дала команду оператору: «Знімай його, знімай!» Це була очевидна провокація. Владика повернувся і попросив її віддати касету. У відповідь дівчина почала погрожувати депутатами і скандалом. Архиєпископ сказав послушникам забрати камеру і касету. Що вони і зробили. Інцидент тривав кілька хвилин. Після цього приїхав генеральний продюсер каналу. З'ясувалося, що дівчина не взяла ніяких дозволів на зйомку (нібито не могла додзвонитися), не домовлялася про інтерв'ю, і поводилася, що було визнано продюсером, грубо порушуючи правила журналісткої етики. Після цього Юрій Стец вибачився від імені телеканалу. Йому віддали телекамеру. Увечері він передзвонив архиєпископу, ще раз вибачився і повідомив, що Наталя Тугузова більше на телеканалі не працює.

   «Я дуже засмучений інцидентом, – сказав владика Павло, – Києво-Печерська Лавра завжди була відкритим для преси монастирем. Я не пам'ятаю випадку, щоб якомусь нашому або закордонному каналу було відмовлено в зйомках і в монастирі, і на службі, і в печерах. Ми усім допомагаємо робити сюжети, даємо необхідні роз'яснення і коментарі. Дівчина прийшла не в зоопарк, а в монастир, що є моїм будинком, і треба з елементарною повагою ставитися до його насельників. Чому хтось бере на себе право знімати мене, коли йому хочеться, щось вимагати, лякати депутатами? Я і сам, до речі, депутат. Сподіваюся, що це був перший і останній наш конфлікт із пресою».
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.30 | ziggy_freud

    керівництво 5го вирішило зробити крайньою журналістку

    Мим пише:
    > На підході до храму зненацька зі спини вискочила дівчина в штанях і безпардонно, тикаючи мікрофон, стала вимагати у владики, який оторопів, коментарі до чергових церковних висловлень Президента. Було очевидно, що дівчина налаштована агресивно, до того ж ще і представляє «5 канал», у якого з владикою склалися дуже натягнуті стосунки (він звинувачував канал у поширенні недостовірної інформації про Лавру).

    Звичайно, всі нормальні жінки, а особливо журналістки, мають носити фофудью. Згвалтуванням о.Павлу пані не погрожувала? Перешкодити обряду хрещення шляхом поїдання немовляти не намагалась? Від жінки в штанях можна всякого очікувати.

    Звичайно, журналістка могла взяти дозвіл на зйомку. Могла його не отримати і піти з миром. Але коли ціла кодла б*є жінку, це мало чим можна виправдати.

    Пояснити - так. Моя версія полягає в тому, що спокій о.Павла замість профі охороняють скажені гопи. Та і сам він навряд може вважатись взірцем христянського смірєнія.

    > Дівчина прийшла не в зоопарк, а в монастир, що є моїм будинком, і треба з елементарною повагою ставитися до його насельників. Чому хтось бере на себе право знімати мене, коли йому хочеться, щось вимагати, лякати депутатами? Я і сам, до речі, депутат. Сподіваюся, що це був перший і останній наш конфлікт із пресою».

    Прелєсно. Взагалі храм - то дім Божий, а не приватне помешкання о.Павла. До того, Києво-Печерська Лавра є Державним історико-культурним заповідником, а не лише місцем вигулу диких гопів в рясах. Історія, хоч і закінчилась, але навряд додає морального авторитету УПЦ МП і о.Павлу особисто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.31 | Sire

     Re: керівництво 5го вирішило зробити крайньою журналістку

     Пробачте за офф-топік, але що таке фофудья?
     Наскільки я пам"ятаю, це давня коштовна тканина з золотою ниттю часів Київської Русі, кажись візантійського або східного походження.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.31 | ziggy_freud

      святая фофудья. Чьто это такоє?

      Наведене Вами визначення з Вікіпедії правильне. Однак духовна потреба у відродженні візантійських традиций, перманентні пошуки гармонійного сполучення благолєпія і посконності повернули фофудьєносність до життя.

      Додатково подивіться оце
      http://community.livejournal.com/fofudja/
      а особливо
      http://community.livejournal.com/fofudja/51145.html
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.31 | Nemesis

       Не забудьте ще надягнути кокошнік та валянки!

    • 2006.08.31 | Nemesis

     Взагалі храм - то дім Божий...

     ziggy_freud пише:

     > Прелєсно. Взагалі храм - то дім Божий, а не приватне помешкання о.Павла.

     А Ви мабуть і є Бог? Чи просто близько з Ним знайомі? Тоді Вам в буфеті Лаври можна отоваритися без черги! Якщо хто не зрозуміє - то Ви ж можете і чудо якесь, або покликати свого корефана, хазяїна того дома!

     >Історія, хоч і закінчилась, але навряд додає морального авторитету УПЦ МП і о.Павлу особисто.

     Бідна Православна Церква (РПГ)! Втратила свій моральний авторитет в очах зіггі_фройда! Плачу і ридаю коли це спостерігаю! Лише залишилося одне запитання: а чи був в неї цей авторитет раніше? Чи це просто танці групи пітримки в коротких сукеньках?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.31 | ziggy_freud

      насправді Лавра це хатинка о,Павла

      1000 років тому побудована під його персональним чуйним керівництвом.

      Nemesis пише:
      > А Ви мабуть і є Бог? Чи просто близько з Ним знайомі? Тоді Вам в буфеті Лаври можна отоваритися без черги!

      Здогадка помилкова. Азъ єсмь смєртный. Бухвет Лаври як місце
      харчування мене не цікавить...

      Зі слів о.Павла виходить, що Лавра це його приватна власність. Така, як в решти громадян квартира чи будинок. З цим важко погодитись.

      > Бідна Православна Церква (РПГ)! Втратила свій моральний авторитет в очах зіггі_фройда! Плачу і ридаю коли це спостерігаю! Лише залишилося одне запитання: а чи був в неї цей авторитет раніше? Чи це просто танці групи пітримки в коротких сукеньках?

      Ніплачьте.
      Групу підтримки УПЦ МП спостерігав багаторазово. Сукні зазвичай довгі. Танці малоестетичні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.31 | Nemesis

       Поки Бог не прийшов та не сказав ПРЄВЄД саме так!

       ziggy_freud пише:
       > 1000 років тому побудована під його персональним чуйним керівництвом.

       Якщо спитаєте мене, то в нього є юридичне право на використання споруди. В журналістів такого права нема. Але в Вас, який є представником Бога на землі, є мабуть інші ідеї... ;)

       > Групу підтримки УПЦ МП спостерігав багаторазово. Сукні зазвичай довгі. Танці малоестетичні.

       Я про вас. Якби я так ненавидив Російську Православну Церкву так як ви, то пішов би, записався в неї, а потім би вбився з розбігу ап стєну (аднім ніразумним сіктантом масковської гебні стане менше!).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.08.31 | ziggy_freud

        лаврські попи ризикують пропустити будь-який ПРЄВЄД

        на відміну від їх попередників, що спочивають в напівзруйнованих сучасними попами Печерах. Вам відомо, що Печери в аварійному стані? Господар в _своїй_ хаті має підтримувати порядок. Якщо він вже дійсно господар.

        Nemesis пише:
        > ziggy_freud пише:
        > > 1000 років тому побудована під його персональним чуйним керівництвом.
        >
        > Якщо спитаєте мене, то в нього є юридичне право на використання споруди. В журналістів такого права нема.

        А також право кодлою 3.14здити жінку, що є прямим його наслідком? Нічого собі використання культової споруди. Прямо маркіз де Сад.
        В журналістів є інші права, пов*язані з професійною діяльністю. На що в цій гілці прозоро натякає п.Чучхе.

        > Я про вас. Якби я так ненавидив Російську Православну Церкву так як ви, то пішов би,

        Щодо ненависті знов помиляєтесь. Просто засуджую окремі дії.
        Коли поганська богиня Немезіс стане православною святою, як адмірал Ушаков ;-), повернемось до питання, кому куди піти і вступити.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.08.31 | Nemesis

         Взяв прізвище дружини (а шо ніззя?)

         ziggy_freud пише:

         > Коли поганська богиня Немезіс стане православною святою, як адмірал Ушаков ;-), повернемось до питання, кому куди піти і вступити.

         А шо такоє? ХХІ століття. Ера Водолія. В нас колись був мастер, який схотів поміняти своє посполіте прізвище Рабінович на російське прізвище дружини з якихось марксистських міркувань. Йому в ЗАГСі точно поміняли. I став він тоді Петро Сінякова. Люди думали, що він -японець.

         > Вам відомо, що Печери в аварійному стані?

         Ні, не знаю. І ремонтувати не піду.

         >Господар в _своїй_ хаті має підтримувати порядок. Якщо він вже дійсно господар.

         Ловлю на слові. Не приберете в себе вдома, я зайду - приберу і стану господарем. Ка-чінг! Касссса! Нерухомість зараз дорога!

         > А також право кодлою 3.14здити жінку, що є прямим його наслідком?

         Маркіз де Сад відпочіватиме, якщо деякі жінки або перестануть лізти битися з попами, або якщо почали битися, перестануть дивуватися, що не вийшло (нехай на бокс записується, чи шо). Бо там ще мабуть прибігли Отець з бейсбольною битою, Син з монтировкою та Дух Святий в кирзачах.

         > В журналістів є інші права, пов*язані з професійною діяльністю. На що в цій гілці прозоро натякає п.Чучхе.

         Одне з них мабуть звучить: кожен з них вважається важко побитим за визначенням, деякі - інвалидами?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.08.31 | ziggy_freud

          назвіться хоч Пріапом, але якщо

          після того ззаду не стоятиме, то і спереду відріжуть.

          Nemesis пише:
          > > Вам відомо, що Печери в аварійному стані?
          > Ні, не знаю. І ремонтувати не піду.

          Звичайно. ТОМУ ЩО Немезіс не є богінею євроремонту

          >Господар в _своїй_ хаті має підтримувати порядок. Якщо він вже дійсно господар.
          >
          > Ловлю на слові. Не приберете в себе вдома, я зайду - приберу і стану господарем. Ка-чінг! Касссса! Нерухомість зараз дорога!

          А також богінею Мрії про швидке вологе прибирання. Ваша прерогатива - помста за попрані фофудьї духовенства МП і розвалений СРСР. От саме ТОМУ ЩО нерухомість дорога - кокошнік вам із стразами на те що ззаду висить, чоловік Немезіди ;-)
       • 2006.09.01 | Михайло Свистович

        Re: Поки Бог не прийшов та не сказав ПРЄВЄД саме так!

        Nemesis пише:
        >
        > Я про вас. Якби я так ненавидив Російську Православну Церкву так як ви, то пішов би, записався в неї, а потім би вбився з розбігу ап стєну (аднім ніразумним сіктантом масковської гебні стане менше!).

        Ви можете реалізувати це своє прагнення, вступивши, наприклад, до УНП
   • 2006.08.31 | Illia

    Що, реально звільнили?

   • 2006.08.31 | Чучхе

    Як би вона себе не вела, є стаття 171 КК України

    перешкоджання професійній діяльності журналіста

    проводячи зйомки в громадському місці - на території музею-заповідника, вона нічого не порушила. попу тре дати 2 роки умовно
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.08.31 | catko

  30.08 рівно три роки коли вбили людину за церковні питання

  він посмів не дати прихватизувати почаївську лавру на тернопільщині московському патріархату. незважаючи на те що янучара указ видала про те "що то неє святиня і заповідник". через дуже короткий час його знайшли з проломленою головою на куренівці київській. ДО голосування в радах. звати його Іван Гавдида.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.31 | Следопыт

   Московский патриархат вон из Украины!!!

   Лучший способ избавиться от попов-дебилов из МП, не ходить в их храмы, то есть не поддерживать их своими деньгами. Пусть урод Путин дает своим москалям газовые деньги и на пропитание и на реставрацию церквей. Ходите только в Украинские храмы. А в случае попытки захвата наших храмов москалями, вставать всем миром против этого, как стояли на Майдане. Иначе москали с витренковцами заграбастают все еще что осталось.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.02 | ЖАК

    Re: Московский патриархат вон из Украины!!!

    Иди ты сам куда подальше со своим кумиром Денисенком!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.05 | Михайло Свистович

     Re: Московский патриархат вон из Украины!!!

     ЖАК пише:
     > Иди ты сам куда подальше со своим кумиром Денисенком!

     А де Слідопит написав хоч щось хороше про Денисенка, що дало Вам можливість визначити його як кумира Слідопита?
   • 2006.09.05 | Sire

    Re: Московский патриархат вон из Украины!!!

    Следопыт пише:
    > Лучший способ избавиться от попов-дебилов из МП, не ходить в их храмы, то есть не поддерживать их своими деньгами. Пусть урод Путин дает своим москалям газовые деньги и на пропитание и на реставрацию церквей. Ходите только в Украинские храмы. А в случае попытки захвата наших храмов москалями, вставать всем миром против этого, как стояли на Майдане. Иначе москали с витренковцами заграбастают все еще что осталось.

    Власне храми УПЦ МП на території України також є українськими за визначенням, адже належать вони Київській метрополії, яка користується незалежністю і самостійністю в управлінні, згідно Определения Архиерейского Собора Русской Православной Церкви.

    А не ходити до храмів МП - то ж не важко, наскільки я розумію, в Україні немає храмів власне РПЦ.

    ПС: Взагалі то в Україні визначається і гарантуєтсья свобода віросповідання. Якщо не бажаєте ходити до храмів УПЦ МП, то й не ходіть. Гадаю цій церкві Ваші вподобання/невподобання цікаві лише з суто пастирської точки зору. А лаятися негарно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua