МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Невидима рука ринка в Кременчузі. Слава ринковим відносинам!

08/29/2006 | Nemesis
Короткий зміст: власником кременчуцького сталеливарного завода стали (за чутками) фінасови групи ТАС та "Пріват". Бувше керівництво з території завода вибивала атака "невидимої руки ринка" в вигляді декілька сотень молодиків в чорних сорочках озброєні газовими пістолетами, шматками труб, газовими гранатами. "Захищали" завод інша група молодиків найнятих банком "Форум". Тридцять поранених з пробитими головами, зламаними руками-ногами. І все це на Свято незалежності.
Оце ринок! Оце свободний! Оце конкуренція! Я в захваті! Все стало набагато краще: саме про це мріяв Адам Сміт, коли описував красу свободного ринка! Так тримати!
Мене лише непокоїть доля робітників: їх думку ніхто не питав, а їх там декілька тисяч. Але це теж мабуть красиво вписується в якісь ліберальні теорії. Такого в соціалістичній Європі нема! ;)


http://www.unian.net/ukr/news/news-164680.html

На Кременчуцькому сталеливарному заводі змінилося керівництво


Нове керівництво Кременчуцького сталеливарного заводу не має ніякого стосунку до конфлікту, який закінчився зміною охорони підприємства. Про це кореспондентові УНІАН заявив голова правління підприємства Дмитро ЧЕРНЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, нове керівництво представляє акціонерів, які володіють 60 відсотками акцій заводу, а право змінити керівництво було підтверджене на чотирьох зборах акціонерів. Таким чином, йдеться не про конфлікт на заводі, а про відновлення законних прав власності мажоритарних акціонерів.
Про це свідчить і той факт, що міліція не втручалася в з`ясування корпоративних відносин між мажоритарними і міноритарними акціонерами, і лише здійснювала діяльність з охорони громадського порядку.
Довідка УНІАН. 17 травня 2006 року відбулися позачергові збори акціонерів ВАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», відповідно до рішення якого головою правління підприємства було обрано Д.ЧЕРНЕНКА.
15 червня 2006 року Жовтневим районним судом Дніпропетровська винесено рішення, яке на даний час набуло чинності і яке забороняє кому-небудь перешкоджати Д.ЧЕРНЕНКУ виконувати обов`язки голови правління цього підприємства.
31 липня 2006 року Кіровським райсудом Дніпропетровська винесено рішення, яке також набуло чинності, щодо встановлення факту рішень, прийнятих на загальних зборах акціонерів від 17 травня, зокрема, щодо обрання головою правління Д.ЧЕРНЕНКА.
Відповідно до наказу по ВАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» № 1-до від 25 серпня 2006 року «Про вступ до повноважень голови правління», Д.ЧЕРНЕНКО з 25 серпня приступив до виконання своїх посадових обов`язків – голови правління ВАТ «Кременчуцький сталеливарний завод».

Відповіді

 • 2006.08.29 | Мартинюк

  Так хто переміг - мажори чи мінори?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.29 | Хвізик

   дружба

  • 2006.08.30 | Nemesis

   Не знаю хто переміг, але знаю хто є переможеним.

   Поразки зазнав здоровий глузд. Як масова приватизація, втикає? Доречі, в мене є запитання: за часів СССР в робoчих не було нічого, бо все забрала московська кривава гебня, а ось зараз в робочих нема нічого, бо ... (заповнiть будь-ласка, я не можу!).

   P.S. Ви кажетe, що прагнете в Європу... Ви точно знаєте, що таке "Європа"? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.01 | толя дейнека

    ось зараз в робочих нема нічого, бо прийшли підоро-сіоністи

    визначальна ознака: в них нема ніяких обмежень і гальмів у жадібності.
 • 2006.08.30 | Sire

  Re: Невидима рука ринка в Кременчузі. Слава ринковим відносинам!

  Шановний Nemesis,
  Не переймайтеся так сильно КСЗ. Він сумновідомий подібними подіями, дай бог пам"яті, ще з середини 90-х років. Це почалося не сьогодні і, мабуть закінчиться не завтра.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.30 | Nemesis

   Я турбуюсь лише за робітників. Класова солідарність.

   Коли робітникі отримають свій голос в вирішенні питань власності, та припинять бути глядачами забігів чорноcорочечниx люмпенів з обрізками труб?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.30 | Рудий Панько

    Re: Я турбуюсь лише за робітників. Класова солідарність.

    Тоді, коли ці десят тисяч жлобів перестануть бути жлобами, візьмуть у руки кийки та здобудуть це право.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.30 | Nemesis

     А чому "кийки"? Що за скромні мрії?

     Рудий Панько пише:
     > Тоді, коли ці десят тисяч жлобів перестануть бути жлобами,

     Робітничий клас ніколи не був жлобами. Вчорашні переселенці з села просто не встигли стати робітничим класом (і сьогодня їх розвитком немає кому займатися).

     >візьмуть у руки кийки та здобудуть це право.

     Чому не по водородній бомбі? Чи, якщо в інший бік думати, не по мухобойці? Ви доречі коли небудь бачили хоча б тисячу людей, які б спонтанно взяли в руки "кийки", чи хоча б для розваги вистроїлись в колону по чотири та походили навколо стройовим кроком? В реальності ж навіть профспілок нема, а та ж СПУ з захопленням грається лише в політичні ігри.
 • 2006.09.01 | Михайло Свистович

  Ринок тут ні до чого

  А взагалі дивує, що людина, яка живе у ринковій країні та не збирається із неї виїждждажи, отак називає свої дописи.

  Nemesis пише:
  >
  > Оце ринок! Оце свободний! Оце конкуренція!

  Ні те, ні друге, ні третє тут ні до чого

  > Мене лише непокоїть доля робітників: їх думку ніхто не питав, а їх там декілька тисяч. Але це теж мабуть красиво вписується в якісь ліберальні теорії. Такого в соціалістичній Європі нема! ;)

  Такого і в капіталістичній Європі нема. Бо там для цього є поліція, закони та їх виконання й покарання за невиконання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua