МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Московський патріархат підловили на брехні

08/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Управління Мукачівської греко-католицької єпархії 29 серпня спростувало інформацію про те, що нібито вірні одного з сіл області масово переходять до Московського Патріархату, повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

«Офіційно повідомляємо, що в селі Концово Ужгородського району існує Свято-Успенська громада Греко-Католицької Церкви і жоден її вірник не перейшов до Православної Церкви», – йдеться у заяві єпархії.

Раніше на офіційному сайті Української Православної Церкви (МП) та в закарпатській пресі було опубліковане повідомлення про те, що Свято-Покровська греко-католицька громада села Концово перейшла до УПЦ (МП).

Єпархія також спростувала й іншу інформацію, поширену на цьому ж сайті 22 серпня. Йдеться про храмове свято Преображенської церкви в Ужгороді. «В інформації немає жодної згадки про те, що цей храм був зведений греко-католиками у 1678 році, оновлений у 1802 році і був парафіяльним храмом Греко-Католицької Церкви в Ужгороді до 1949 року, – йдеться у спростуванні. – Зате пишеться, що «у 1992 році на нього почали претендувати греко-католики і за сприяння органів місцевої влади храм декілька разів зазнавав погромів». Це очевидна неправда, яка навіть не потребує коментарів».

Джерело: www.obozrevatel.com.ua

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua