МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До купи !

09/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ

Українська Національна Асамблея (УНА) (голова Юрій Шухевич), Всеукраїнська партія «Нова сила» (ВПНС) (голова Юрій Збітнєв), представники партії «Пора» та ряду громадських організацій започаткували процес об’єднання в одну політичну партію, яка базуватиметься на ідеї національного солідаризму.

Учасники переговорів дійшли згоди щодо проведення об’єднавчого з’їзду протягом жовтня 2006 р., який має на меті
створення дієвої Української правиці. Одним з основних завдань нової партії буде прийняття НОВОЇ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, проведення політико-територіальної реформи та встановлення Президентської форми правління.

Юрій Шухевич і Юрій Збітнєв впевнені, що створення чергових політичних блоків в умовах недосконалої політичної системи призвело до чергової поразки національно-демократичних сил в Україні. Політичні та економічні тенденції вказують на нарощування кризових явищ в суспільстві і фактичне зупинення розвитку країни. Тільки створення єдиної політичної сили може дати шанс для патріотів України реально впливати на розвиток країни. Учасники переговорів
запрошують інші політичні партії та громадські організації національного спрямування до конструктивного діалогу.

П’ятниця, 1 вересня 2006 р.

Прес-служба УНА

Відповіді

 • 2006.09.01 | Боббі

  Збітнєв - звідки це прізвище таке відоме?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.09.01 | Vavilov

  УНА - за національний солідаризм! І вічну оплзицію

 • 2006.09.01 | igor

  І гарна ж буде купа!

  Оскільки очевидно, що дуже дрібні партії на наступних президентських виборах не матимуть жодних шансів на увагу виборців, то природньо розпорошувати українські і демократичні сили саме такими конгломератами. Звичайно, на жодну серйозну роль тут ніхто не розраховує. Основне завдання це провести піаркомпанію проти реальних опонентів влади. Усьо будет Донбас! Успіхів.
  Залишається лише дивуватися цікавій закономірності в українській історії: Вишневецький, Хмельницький, Шухевич, Чорновіл.
  Саме до купи! Дуже влучно сказано.
 • 2006.09.02 | Пані

  Назва дуже влучна.

  Я її скорочитанням спершу прочитала правильно - тобто як, очевидно, автор задумав. "До дупи" - куди їм і дорога. І шлях широкий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua