МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення до національно-патріотичних сил

09/04/2006 | Юлія Тимошенко
04 вересня 2006
15:13:23

Патріоти України!Звертаюся до Вас у зв’язку з тим, що сьогодні внаслідок безпрецедентного порушення законодавства і Конституції України в нашій державі діє нелегітимний Кабінет Міністрів. Нинішнє керівництво так званого уряду, приведене до влади через обман виборців, через підлу зраду і нікчемні інтриги, продемонструвало абсолютну зневагу до законів України, сплюндрувало і розтоптало Основний закон нашої держави, і, як наслідок, втратило право керувати країною.


8 липня 2005 року Верховною Радою України був прийнятий та увійшов у силу новий Закон №2783-IV „Про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають депутатський мандат з іншими видами діяльності”.


Відповідно до статті 5 цього закону, акт про призначення особи, яка є народним депутатом на посаду, що є несумісною із депутатським мандатом, втрачає чинність через двадцять календарних днів з дня його видання, якщо повноваження народного депутата не припинені в установленому законом порядку.


Станом на 4 вересня повноваження народного депутата від Партії регіонів Віктора Януковича в порядку, встановленому частиною другою та четвертою статті 81 Конституції України, не припинені. Таким чином, згідно із законодавством України, Віктор Янукович сьогодні не є легітимним Прем’єр-міністром і не має законних підстав виконувати повноваження Прем’єр-міністра.


З 25 серпня 2006 року будь-які дії чи рішення В.Януковича і близько десяти членів Кабінету міністрів, які так само не склали депутатські мандати, є незаконними і не підлягають виконанню на території України.


Я звертаюся до національно-патріотичних сил, до всіх громадян України із закликом, якщо для кожного з нас щось варта Конституція України, якщо досі ми не втратили віру у справедливість, у здатність будувати цивілізовану країну, де діє закон, а не „поняття”, ми мусимо сьогодні згуртуватися і використати шанс, який знову дає нам доля для усунення фінансово-кримінального угрупування, чиє перебування у владі стоїть перепоною на шляху нашої країни до демократії і цивілізованих стандартів.


Сьогодні Президент України отримав ще один шанс врятувати демократію і довести, що лозунги і принципи Майдану мають перспективу на втілення. І саме патріотичні сили, які стоять на засадах державності, зобов’язані перед українським народом і історією переконати главу країни усунути уряд, який брутально демонструє зневагу до Конституції, українського суспільства, демократії і елементарних норм моралі.


Разом переможемо!Юлія Тимошенко

Відповіді

 • 2006.09.05 | Александр

  Re: Звернення до національно-патріотичних сил

  Уважаемая Юлия Владимировна!
  В 2004г.Вы в письме пообещали, что дело по незаконному аресту и заточению Москаленко Алексея будете держать на контроле.38-й месяц без суда и следствия, без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины находится в плену в СИзо №5 г.Донецка молодой парень с 1982г. рождения. Прошу Вашей помощи как птриота Украины!!!
  С уважением- Александр Москаленко Пом.Деп.Укр.3-го соз.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | alx_1904

   Наивный, та ей кроме ВЛАСТИ любой ценой наплевать на всё и всех,

   тем более на плебс


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua