МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єхануров буде секретарем РНБОУ?

09/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Колишній прем`єр-міністр Юрій Єхануров стане Секретарем Ради національної безпеки та оборони. Так повідомляє видання "Коммерсант-Украина", посилаючись на своє джерело в Секретаріаті Президента. А першим його заступником стане екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник. Укази вже готові на підпис Ющенка, стверджує газета. Виконувач обов`язків Секретаря РНБО Володимир Горбулін відмовив газеті у коментарі і зазначив, що сам займається реформою апарату Ради нацбезпеки. І збирається у вересні - цитата - довести все це до розум

Джерело: УНІАН з посиланням на "5-й канал".

Відповіді

 • 2006.09.05 | Пинокио

  Re: Єхануров буде секретарем РНБОУ?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Колишній прем`єр-міністр Юрій Єхануров стане Секретарем Ради національної безпеки та оборони. Так повідомляє видання "Коммерсант-Украина", посилаючись на своє джерело в Секретаріаті Президента. А першим його заступником стане екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник. Укази вже готові на підпис Ющенка, стверджує газета. Виконувач обов`язків Секретаря РНБО Володимир Горбулін відмовив газеті у коментарі і зазначив, що сам займається реформою апарату Ради нацбезпеки. І збирається у вересні - цитата - довести все це до розум
  >
  > Джерело: УНІАН з посиланням на "5-й канал".

  Володимир Горбулін прокоментував:

  "Как известно, должность секретаря СНБО стала вакантной, после того как Анатолий Кинах подал в отставку в связи с избранием народным депутатом (см. Ъ от 17 мая). 24 мая президент назначил своего советника Владимира Горбулина временно исполняющим обязанности секретаря Совбеза. Вчера корреспондент Ъ обратился за комментарием по поводу новых назначений к господину Горбулину, но тот назвал появившуюся информацию "слухами". "Хер с ними, с этими слухами. Можете сказать где угодно – хер с ними, с этими слухами. Я продолжаю работать как нормальный человек, преданный своему делу. Слухи меня не интересуют",– сказал Ъ Владимир Горбулин."

  http://www.kommersant.ua/doc.html?docId=702604
 • 2006.09.05 | Роман ShaRP

  Ну просто таки проФФесионал на проФФесионале.

  Проституистическая партия "Наша Украина" и ее главный почетный проститут Вихтар Юсченга в очередной раз показывают пример чиста дружескава и сваяческава праФФесианализма.
 • 2006.09.05 | dizzy2

  Краще Медведчука

  Це мабуть єдина людина якого Яник боїтся\поважає (яка різниця).

  Для всіх хто скаже фе: якщо Ющ вже пішов на ширку, НЕМАЄ в його звичному оточенні людини яка зможе справитись з Донами. Просто немає.

  Чи Медеведчук це зможе зробити? Невідомо. Чи зможе існуюча команда? Точно ні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | vvkornilov

   Re: Краще Медведчука

   Дони непереможні. І це класно. Треба позитивно мислити. І Ющенко, і Медведчук - уже на звалищі історії. Є лише ПР та БЮТ. Битва титанів. І це також класно. Закладено основу двопартійної системи. Правда, після 2011 БЮТ змінить назву і лідера. Лідером стане Нестор Шуфрич:) І це не зовсім жарт.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | Адвокат ...

    Нє-а!

    vvkornilov пише:
    > Дони непереможні. І це класно. Треба позитивно мислити. І Ющенко, і Медведчук - уже на звалищі історії. Є лише ПР та БЮТ. Битва титанів. І це також класно. Закладено основу двопартійної системи. Правда, після 2011 БЮТ змінить назву і лідера. Лідером стане Нестор Шуфрич:) І це не зовсім жарт.

    Не буде тего. Себто,-- герцю. І ніякі вони,-- прусаки з тюльками,-- не титани. І ті, й ініші,-- соціяль-популісти. КПSS в стані декадансу.

    Як що з ними й буде спільне,-- так об'єднання. В одне велике тоталітарного штибу оґрупування: Пост-савєцкая фашисткая партія. І психопат Шуфрич буде в тім оґрупуванні,-- хв'юрером з з повноваженнями блазня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.06 | Хвізик

     Предсказамус Вам заре 3.14здюлів навішає

     за пр може і не навішає. а от за тюльку - получите

     > Не буде тего. Себто,-- герцю. І ніякі вони,-- прусаки з тюльками,-- не титани. І ті, й ініші,-- соціяль-популісти. КПSS в стані декадансу.
     >
     > Як що з ними й буде спільне,-- так об'єднання. В одне велике тоталітарного штибу оґрупування: Пост-савєцкая фашисткая партія. І психопат Шуфрич буде в тім оґрупуванні,-- хв'юрером з з повноваженнями блазня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua