МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Азаров буде куратором Львівщини. Посадовці вважають, що це добре

09/05/2006 | keymaster
Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник вважає, що призначення першого віце-прем’єра України, міністра фінансів Миколи Азарова куратором Львівщини від Кабінету Міністрів є оправданим. Про це обласний спікер заявив Західній інформаційній корпорації.

« Думаю, що уряд повинен зараз зробити кроки назустріч об’єднання України. Я про це чув сьогодні з уст Прем’єр-міністра Віктора Януковича у Києві, оскільки перебував на засіданні сесії Верховної Ради. Виходячи з цього, призначення Азарова куратором Львівщини є оправданим, оскільки Микола Янович відслідковуватиме, аби області не обмежували фінансування і так далі. Але робота покаже. Поки що не можу до кінця усвідомити, як це буде відбуватися», – наголосив М.Сеник.

«Дуже добре, що за Львівською областю закріплений міністр фінансів. Регіон буде сподіватися на прихильне відношення фінансового міністерство», – заявив Західній інформаційній корпорації заступник голови Львівської обласної ради Тарас Федак.

«Кураторство було завжди. Так само, як заступники голови ОДА закріплені за районами, так само міністри та віце-прем’єри закріплені за областями. Це не означає, що куратор цілком відповідає за ситуацію в області. Але ж має хтось доповідати на засіданні Кабміну за реальну ситуацію на території, коли немає керівника області. Якщо губернатора немає на засіданні уряду, то куратор дає характеристику регіону. При формуванні бюджету також куратор має володіти ситуацією в області. Наскільки ефективна ця система? – Потрібно запитати в урядовців. Мені важко сказати, як налагодиться співпраця персонально з Миколою Азаровим. Я не гадаю на кавовій гущі. Зателефонуйте за місяць, і я вам скажу і як є, а не як буде», – підкреслив Т.Федак.

Довідка ЗІКу.

Уряд закріпив центральні органи виконавчої влади за регіонами країни для взаємодії Кабінету Міністрів з місцевими органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування. Визначені також координатори роботи з числа віце-прем'єрів, передає «Українська Правда».

Зокрема, за взаємодію з Львівською областю відповідатиме Міністерство фінансів. Координує роботу перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров.

Від Майдану. Найперше, що спадає на гадку - добре відома на Львівщині польська приказка про кохання. В українському перекладі вона звучить так: "Як нема кого кохати, то кохаєм, кого є"

Відповіді

  • 2006.09.06 | ЮрБас

    Re: Азаров буде куратором Львівщини. Посадовці вважають, що це добре

    Цей троянський кінь з московії вам "допоможе" тримайте кишеню ширше
    Але що дивуватись цим продажним клеркам, які живуть сьогоднішнім днем
    і то лише для себе, Ганьба!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua