МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Галицькі плітки (/)

09/05/2006 | Нестор
http://www.vgolos.lviv.ua/nagolos/4007.html

Слава Ісусу Христу! Привіт з Яремча. Навіть на відпочинку не покидає нас набридлива політика. Видно карма наша така: щоб зібрати корець картоплі – маємо витратити два корці фарби та ще кілометр ситцю на транспаранти, провести сотню мітингів, а вже потому винести на референдум проблему: а чи не простіше замість того, щоб ритися у землі просто вкрасти ту картоплю в сусіда.

Але менше з тим. Минулого року чимало розмов викликала інформація про те, що Ющенко за допомогою Червоненка (тоді міністра транспорту України) збудував собі неподалік Яремча хатинку. Адже всім відомо: попри те, що наш президент – чесна людина і у нього навіть немає жодної футбольної команди – він же не цілком божевільний, не юродивий якийсь. І у нього є нормальна людська слабкість - полюбляє вулики і хатинки навколо яких ті вулики можна було б розмістити. Скільки їх (хатин і вуликів) є у президента – достеменно невідомо. Але одна дача є і в Яремчі.

А позаяк президент не в кожному селі має дачі (наразі) то все, що пов’язане з Ющенковою нерухомістю викликала в місцевих гуцулів пильний інтерес. Тим більше, що інтерес цей ще й підігрівався президентською челяддю яка особливою стриманістю не відзначалася, іноді поводячи себе в українських Карпатах як на завойованій території. Минулого року, наприклад сталася така історія: буцімто нашому президентові, який є цінителем українських старожитностей, захотілося коло дачі мати стару криницю. Президентські пахолки, не довго думаючи, кинулися по околицях і просто вкрали підходящу криницю з чийогось подвір’я. Несподівано для Ющенкових арапів справа набула розголосу. Спершу місцеві жителі грішили на донецьких бандитів (це було ще за тих благословенних часів, коли наївні гуцули були переконані, що всі бандити живуть у Донецьку). Коли ж ситуація прояснилася, то прикру історію президентському оточенню вдалося залагодити тільки заплативши господареві криниці 800 доларів.

Але цього року головною сенсацією є інша. В Яремчі геть усім відомо, що Ющенко цього року чи то продає, чи вже продав свою дачу. Навіть називають точну ціну – 24 мільйони вічнозелених американських грошей. Варто відзначити, що дача таки варта дві копи американських мільйонів. Мінтранс постарався на славу – кажуть, що всередині будиночка навіть є водоспад. Не такий, як у «Квітах на руїнах», а справжній.

Але продає свою хату Ющенко не тому, що дитині грошей на новий мобільник забракло, а зовсім з іншої причини. Виявляється, коли Червоненко купував землю під Ющенкову дачу, то стара гуцулка, якій належала ділянка, дуже не хотіла її продавати і переселятися в інше місце. «Вірний солдат Ющенка» таки знайшов аргументи, які неможливо було зігнорувати – баба продала землю, на якій збиралася віку звікувати. Але продаючи – сказала: «Беріть мою землю зі всім». Наш чоловік би задумався, а щирий наддніпрянський українець Червоненко не втаємничений у особливості карпатського фольклору. Він далебі й не знав, що на Гуцульщині кожна друга жінка вміє чарувати. Отак і продала стара гуцулка Ющенкові ділянку разом з Нечистим, який там замешкував.

Подейкують, Ющенко не міг заснути у новій дачі. Нічого дивного. Охоронці розповідали, що в розкішному будинку всю ніч чути дивні звуки: шум, дзвін, іржання підковуваних коней. Так ніби під вікном усю ніч тяжко працює кузня. А зранку вийдеш – а на тому місці навіть трава не прим'ята. Такі чудеса. Відтак усі спроби Ющенка відпочити на своїй яремчанській дачі зазнавали краху. А президент, аби зарвати бодай дещицю сну, змушений був їхати аж за 20 кілометрів на новий курорт Буковель.

Цікаво тільки - Ющенко покупцю продав свою дачу також "зі всім"? Кажуть, що покупцем є українець з діяспори, так що він також міг не знати гуцульських звичаїв і "купитися" на Нечистого так само як і Червоненко. Шкода американця.

Відповіді

 • 2006.09.05 | Vavilov

  Так тут один "житєль кулуаров" заявляв, що то всьо неправда

 • 2006.09.05 | Карт

  Яка прєлість!

 • 2006.09.05 | 123

  Ці історії про чортів-укр.політика чи громадянська активність?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.06 | Хвізик

   про роль нечистої сили в укр політиці писав ще Гоголь

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.06 | vvkornilov

    Re: про роль нечистої сили в укр політиці писав ще Гоголь

    попри те, що наш президент – чесна людина
    -гадаю, це гумор...більш брехливого на нахабного крадія ще треба пошукати
    за тих благословенних часів
    - а які були часи правда, знущайся собі із "синіх", обмацуй брудом, і нічого тобі не буде! ну, а зараз, звичайно, гірше:) за базар треба відповідати
    президентському оточенню вдалося залагодити тільки заплативши господареві криниці 800 доларів
    -фууу...вони на день у сто разів більше у кнайпах про?:%ають...
    – 24 мільйони вічнозелених американських грошей. Варто відзначити, що дача таки варта дві копи американських мільйонів
    -це називається "капіталізація". Молодець! Вони такі всі, за держгроші будував (а за які, у декларації ж немає 2 млн), продав і в кишеню...
    Отак і продала стара гуцулка Ющенкові ділянку разом з Нечистим, який там замешкував
    -хаха, тобто раніше він не був нечистий....
    іржання підковуваних коней
    - це андрійкові друзі-мажори
    Так ніби під вікном усю ніч тяжко працює кузня
    - ну а як, гранки для 500-номінальних гривнів...він ж український банкір від слова банк "Україна":(
    -Кажуть, що покупцем є українець з діяспори
    ну, звичайно. Ця зграя колишніх фарцунів, перекладачів на митниці (типу Рибачука), піжонів ранніх 80-х хіба може комусь іншому продати. Містере, візьміть матрьошку...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua