МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дивак Дорошенко

09/08/2006 | wizard
Головний редактор газети «Україна молода» та єдиний радник Президента з «хоружівським минулим» Михайло Дорошенко останнім часом спеціалізується на бридких і беззмістовних статтях спрямованих на дискредитацію окремих посадовців, які призначались без його протекції. По суті, ці витвори і статтями назвати язик не повертається, суцільний бруд та наклепи, але дивує, що автором є чоловік, який суттєво впливає на кадрову політику Банкової, до речи, не забуваючи про власні потреби. Зокрема, катається на останній марці джипа «Тойота»… Дорошенко ледь не власною рукою підписує призначення керівників в регіонах, які вдячні і до цього часу «сірому кардиналу».
Керівника «України молодої» здається не цікавить той факт, що матеріали його видання в кінцевому результаті дискредитують державу та нас, громадян, які не хочуть більше жити в країні, де правлять бал царедворці.
З іншого боку, замовні матеріали «України молодої» повністю вписуються в антиукраїнську інформаційну кампанію Росії, оскільки безпідставні звинувачення діючих керівників державних органів в корупції та професійній непридатності сприяють відстороненню від посад ефективних керівників.
Безперечно, Україна – держава, яка прагне до ідеалів демократії, але схоже, що Михайло Дорошенко сприймає їх в міру власного розвитку, досі плутаючись в поняттях «свобода слова» і «помийна яма».

«Чаклун»

Відповіді

 • 2006.09.08 | stefan

  хто ти такий, wizard?

 • 2006.09.08 | Мінор

  Написано в стилі "довожу до Вашего сведения..."

  От тільки українською мовою, а так стиль типового доноса в царську охранку.
  Втім, це може означати черговий сплеск конкуренції по доступу до кволого тіла нашого президента.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua