МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОПОРА: Пiльги студентам вiдмiняти не будуть?

09/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ранок 11 вересня для працівників міністерства освіти та науки почався з відвідувачів. Ними стали активісти Громадянської Мережі „ОПОРА”, які принесли звернення для міністра Станіслава Ніколаєнка відносно суперечливої інформації про можливу відміну пільг на залізничний транспорт для студентів. Активісти ОПОРИ виступили в ролі студентських кур’єрів, про що свідчили написи на футболках. Кур’єри приїхали під установу на роверах, у одного з активістів знайшовся навіть іграшковий літачок як символ того, що в разі відміни пільг на проїзд студенти обиратимуть дешевший вид транспорту.

Опорівці вручили великого конверта зі зверненням раднику міністра Івану Слободянику з проханням передати його міністрові особисто. У зверненні йдеться про те, що останнім часом у пресі майоріли повідомлення, що взаємно спростовуються. Так 9 вересня міністерство фінансів офіційно повідомило „Укрзалізниці”, що пільги для студентів на проїзд у залізничному транспорті на 2007 рік взагалі не заявлені міністерством. Прес – служба „Укрзалізниці” повідомила про заборгованість міністерства освіти та науки і міністерства сімї, молоді та спорту. Саме тому метою акції стало викликати на діалог посадовців і підтвердити або спростувати інформацію про можливе скасування пільг для студентів уже із жовтня цього року.

Радник міністра спростував інформацію про заборгованість міністерства і подякував за активну позицію активістів мережі у цьому питанні.

Натомість у особистій розмові з речником ОПОРИ Любою Єремічевою міністр Ніколаєнко, який зявився уже після закінчення акції, висловив припущення, що захід є політичним, себто зроблений для певної конкретної політичної сили, проте підтвердив слова свого радника відносно відсутності заборгованості свого міністерства.

Такі ж звернення отримали сьогодні чиновники з обласних управлінь освіти та науки в Миколаєві, Запоріжжі, Ужгороді, Чернівцях, Кривому Розі, Херсоні. Тільки от в Запоріжжі практично всі працівники управління виявилися у відпустці. В цих же областях по вузах було розповсюджено листівку із запитанням „Пільги відміняються усім студентам на проїзд у залізничному транспорті?”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua