МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вуха „Комерсант-Україна” вилізли на сесії міськради

09/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора на сесії Ірпінської міської ради розглядалося подання ірпінської міської організації партії „Реформи і порядок” про відкликання з членів Територіальної виборчої комісії Олега Шатила та заміну його на кореспондента газети „Комерсант-Україна” Романа Кострицю, який у своєму ЗМІ однобоко описував ірпінські події виключно на користь Олега Бондаря та проти Мирослави Свистович, скочуючись при цьому до відвертої брехні.

Це подання, завірене печаткою Київської обласної організації ПРП, було організовано командою екс-кандидата на посаду мера Олега Бондаря, який ніяк не може змиритися з тим, що програв вибори. Місцева організація партії „Реформи і порядок”, яка на місцеві вибори йшла у складі блоку „Християнсько-демократичного блоку”, вже після виборів перейшла на сторону О. Бондаря, який задіяв усі свої ресурси, щоб не допусти до влади переможця голосування М. Свистович. Найбільшу активність проявляє один з активістів блоку (№5 у виборчому списку) Василь Дришпак, який разом з Миколою Чернявським (довірена особа О. Бондаря, планувався на першого заступника) та Миколою Яценком (скандально відомий у Приірпінні персонаж, колишній уповноважений Партії регіонів у ТВК, а потім – представник голови ТВК Н. Ганах, яка на місяць зникла з печаткою і документами, у судах) створює громадську організацію, яка поширює відверту брехню про нову владу.

Ще при утворенні цього блоку „християнські демократи” хотіли взяти собі назву „За чесну владу”, не зважаючи на те, що очолювана Мирославою Свистович така організація існувала у Приірпінні вже давно, і саме її назву для свого виборчого блоку М. Свистович мала намір використати на виборах (блок за участі ПРП проводив свої збори раніше, ніж блок, очолюваний Свистович). На зборах багато говорилося про християнські цінності, і тому присоромлені активістами організації „За чесну владу” учасники зборів відмовилися від ідеї використання бренду, який їм не належить, а вирішили взяти назву „За справедливість”. Тоді „християнських демократів” присоромили вже інші активісти, оскільки громадська організація з такою назвою у Приірпінні існує також, хоча вона й не збиралася йти на вибори зі своїм трендом. Врешті решт ПРП та ірпінські осередки Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-ліберальної та Соціал-християнської партій утворили „Християнсько-демократичний блок”, який, набрав 0,61% на виборах до Ірпінської міськради, а його кандидат Петро Маслянчук на виборах Ірпінського міського голови посів передостаннє 16 місце.

Це вже друге подання партії „Реформи і порядок”. Перше було відхилене після того, як надійшов лист від голови Київської обласної організації Анатолія Семенка про те, що голову Ірпінської організації партії Петра Маслянчука ніхто на такі дії не уповноважував і печатку на його підпис ніхто не ставив. Щодо другого подання А. Семенюк повторив свої слова, однак листа надіслати не зміг, оскільки зараз його та печатки немає у Києві. Слова ж його заступника Сергія Петрушка, який виступив на сесії, формально до справи не докладеш.

Цікаво, що напередодні сесії Петро Маслянчук у розмові з міським головою Мирославою Свистович божився, що він ніяких подань не підписував і обіцявся приїхати на сесію й заперечити подання. Однак, на сесії він не з’явився. І депутати проголосували за виведення Олега Шатила зі складу Територіальної виборчої комісії. Правда, Романа Кострицю до її складу вони не ввели, бо ПРП не надала підтвердження, що кореспондент „Комерсанта-Україна” належить до ірпінської територіальної громади (за Законом „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” член ТВК може бути лише представник місцевої громади), а з його ж власних публікацій у газеті витікає, що до Ірпеня він приїздив з Києва.

Відповіді

  • 2006.09.16 | Михайло Свистович

    Сподіваюсь, що тепер у Шеляженка зникнуть сумніви щодо КостриціCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua