МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

послухав Ромцю на 5-му каналі..

09/15/2006 | толя дейнека
сам персонаж, в принципі, за те що він послідовно провалив (віце-прем'єрство, вибори, коаліціаду, спікеріаду, прем'єріаду..) має бути вже разів 10 у глибокій відставці і безнадійному заббутті. Тим не менше він досі очолює "партію Президента".

Враження від інтерв'ю залишилося гидке, Безсмертний вкрай невигадливий, але послідовний брехун.

"Чим НУ відповідатиме на кадровий дерибан ПР?" - "Якщо ПР не дотримуватиметься домовленостей, в країні почнеться розвал" - "Що мається на увазі?" - "Спочатку розвал ідеологічний, потім решта"

"Я не виключаю розпуск Ради" (?)

"Чи правий Янукович, коли каже про 12-25% підтримки НАТО в україні?" - "про НАТО має право судити не народ, а еліта має вести"

чесно кажучи, поруч з Ромцею певно кожен публічний регіонал виглядатиме зваженою, державною людиною. Якщо стане потреба обирати з двох зол, я виберу не Ромцю.

Відповіді

 • 2006.09.16 | vvkornilov

  Re: послухав Ромцю на 5-му каналі..

  Анатолію, якщо б ви не так несамовито "викривали підступи світового єврейства", яке, як вам має бути відомо, абсолютно злилося на Україні (як території) із українцями (звичайно, нерівномірно, але тим не менш...), через своє 19-20 ст. тотальне компактне проживання, а саме завдяки політиці державного антисемітизму у Габсбургській та Романівській монархіях, то...з вами було б приємно дискутувати.

  Вам, до речі, ніколи не приходила думка про те, що боротися в Україні або Росії з "євреями" безперспективно через те, що лише тут, і майже так само у США -- вони майже повністю асимілювалися ? :))) Фактор над-ідей, принаймні, дуже цьому сприяв, а так само і до-сталінської доби вага емігрантського елітного угруповання і т.д. Тому це просто вітрогонство.

  Ну а щодо Р.Безс., то він просто сільський дурень, з тих, які усім догоджають і через це такі корисні усім, рівня втаємниченості десь так 4-го зверху, але "умовно першого" рівня, як і Дорошенко, бо порхають обидва біля такого самого сільского прєзідєнта, хіба ото лише що шахрая "в особо бальшіх размєрах", та чоловіка колишньої співробітниці Поли Добрянські, а це багато що значить:))):(((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.16 | толя дейнека

   Re: послухав Ромцю на 5-му каналі..

   vvkornilov пише:
   > Анатолію, якщо б ви не так несамовито "викривали підступи світового єврейства", яке, як вам має бути відомо, абсолютно злилося на Україні (як території) із українцями (звичайно, нерівномірно, але тим не менш...), через своє 19-20 ст. тотальне компактне проживання, а саме завдяки політиці державного антисемітизму у Габсбургській та Романівській монархіях, то...з вами було б приємно дискутувати.
   ну тут кожен вибирає для себе.. Щось мені не дозволяє пройти повз "11 вересня", ніби нічого не відбулося. Але, оскільки переважна частина схавала, то й я безумовно з часом вгамуюся. Речі, які відбуваються хоч би формально в рамках закону, я готовий сприймати спокійно, найбільше що дозволю собі - легка іронія, адже "лоха кинути не западло".
   "Злилося з місцевими" - так, згідний, особливо з місцевими на ВФ.
   Те що політика Романових, Габсбургів чи Гогенцолернів була "антисемітська" скоріше не погоджуся. Це була просто політика, яка не була проєврейською - а це вже вада. Так само можна винуватити в антисемітизмі СССР - брехня, я там жив, СССР просто не був просіоніським, що є провиною.

   В якості зустрічної люб'язності не можу не відмітити, що ваші дописи відрізняються стильністю (що я ціную) і впевненою врівноваженістю.

   > Вам, до речі, ніколи не приходила думка про те, що боротися в Україні або Росії з "євреями" безперспективно через те, що лише тут, і майже так само у США -- вони майже повністю асимілювалися ? :))) Фактор над-ідей, принаймні, дуже цьому сприяв, а так само і до-сталінської доби вага емігрантського елітного угруповання і т.д. Тому це просто вітрогонство.
   так. Навіть якщо хто раптом "бореться", він ефективно загоняється на маргінес. Справді, просто вітрогонство.
   хоча пасаж про "вага емігрантського елітного угруповання" не поняв.

   > Ну а щодо Р.Безс., то він просто сільський дурень, з тих, які усім догоджають і через це такі корисні усім, рівня втаємниченості десь так 4-го зверху, але "умовно першого" рівня, як і Дорошенко, бо порхають обидва біля такого самого сільского прєзідєнта, хіба ото лише що шахрая "в особо бальшіх размєрах", та чоловіка колишньої співробітниці Поли Добрянські, а це багато що значить:))):(((
   важко сказати напевно, але з скоріше з простою "схильністю" "селюка" Ющенка до "сільського вчителя" Ромці - скоріше не погоджуся. Справа навіть не в тому, що селяни мають досить практичного глузду, щоб не ставити весь час на людину-поразку Р.Б. . Ющенко загалом показав себе як слухняного виконувача порад від друзів жінки, тож певно в Безсмертному чи Зваричі є зміст, за який вони цінні. Безсмертний, Зварич - хто вони, що вони? Але навіть якщо ми зміст цього впритул не бачимо, це не свідчить, що його немає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.17 | Igor

    Саме так: саме Ромцю

    Певно, що найгострішою проблемою України є відсутність політичної еліти і авторитетної інтелігенції. Коли в інших країнах ця еліта формувалася віками, в Україні вона віками нищилася, перекуповувалася, вивозилася. Звичайно, можлива поява таланту і з випадкового генетичного набору. Але це є досить рідким випадком, винятком, який однак здатен покласти початок родоводу. На жаль відсутнє усвідомлення необхідності збереження і формування національної еліти. Натомість йде дикий відбір, як у грі "самоє слабоє звено". На самому початку дружно усувають потенційно найсильніших суперників. У фіналі вже немає з чого вибирати. Жоден політичний "лідер" не бажає бачити поряд сильних, розумних, незалежних чи принципових. Особи, що чимось себе позитивно проявили, вміють щось організувати, мають якісь переконання, негайно усуваються. Найкраще розпіарити якогось напівпридурка. Часом це буває успішно, як з Я, а часом і не зовсім, як у НСНУ (певно коштів не вистачає на фахівців, чи обєкт щиро вважає, що має багато розуму :) ). Важливою умовою ефективності піаріння є відсутність авторитетного для суспільства інтелектуального шару (інтелігенції). Тому цей шар необхідно якмога довше тримати на найнижчому життєвому рівні (не вище 0.5 від середньої з/плати та не вище двох-трьох прожиткових мінімумів). Або нехай деградує, або хай весь час шукає як заробити копійку на прожиття. От і маємо ерзац. Зграю дворняг.
 • 2006.09.18 | jurij

  Re: Коли не має ідеї.

  Втрачаючи підтримку населення, група Ющенка шукає шляхи самозбереження. Не отримавши користі, може почати розбігатися другий та третій партійний ешелон.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua