МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опозиції не вдасться дезінформувати суспільство (/)

09/19/2006 | samopal
Опозиції не вдасться дезінформувати суспільство, перекладаючи провину за стан паливно-енергетичного комплексу на нинішній уряд.

Про це йдеться у заяві прес-служби Кабінету Міністрів України, переданій УНІАН.

У документі зазначається, що “наведення порядку в економіці і державних фінансах, дієвий соціальний захист людей - є програмними пріоритетами політичних сил, які створили в парламенті антикризову коаліцію, і програма дій Уряду грунтуватиметься саме на цих принципах”.

“Уже 30 серпня поточного року Кабінет Міністрів затвердив план невідкладних заходів щодо подолання кризових явищ в економіці та соціальній сфері. Чільне місце в ньому займають заходи з виправлення критичної ситуації у паливно-енергетичному комплексі: накопичення запасів газу, вугілля і мазуту, необхідних для безперебійної роботи взимку, оптимізація цін і тарифів на газ та електроенергію для населення, соціальний захист тих верств населення, які не зможуть самостійно покривати збільшені витрати за житлово-комунальні послуги”, - нагадує прес-служба уряду.

“Сьогодні практично створено необхідні енергетичні запаси, житлово-комунальне господарство прискореними темпами готується до зимового періоду. Для компенсації можливого подорожчання енергоносіїв у проекті бюджету на 2007 рік передбачено стабілізаційний фонд розміром три мільярди гривень. Також на попередження і ліквідацію аварійних станів у житлово-комунальному господарстві передбачено один мільярд гривень”, - сказано у документі.

Прес-служба Кабміну також повідомляє, що “уряд за погодженням з коаліцією більшості депутатських фракцій завершує розробку законопроекту, який унеможливить необгрунтоване підвищення цін і тарифів, а також визначить обов’язкові компенсації населенню в разі економічно обгрунтованого підвищення”.

“В той же час, - зазначається у заяві Кабміну, - політичні сили, які ще вчора здійснювали внутрішню і зовнішню політику держави, тобто, несуть безпосередню відповідальність за доведення економіки до кризового стану, розгорнули кампанію політичних спекуляцій з приводу підвищення цін на газ і тарифів для населення”.

“Ці самі люди не протестували, коли уряд ТИМОШЕНКО 2005 року зробив все, щоб довести до розриву надзвичайно вигідних угод на постачання газу з Росією і Туркменистаном. Вони мовчазно схвалювали, а то й публічно аплодували критичному погіршенню наших відносин із стратегічними партнерами. Вони не били на сполох, коли держава жила навмання без затверджених макроекономічних показників, з розбалансованим бюджетом, у якому абсолютно не було передбачено компенсації різкого подорожчання енергоносіїв. Вони не соромлячись обдурювали і обдурюють людей, нібито газу власного видобутку в Україні вистачить для побутових і комунальних потреб. Ці ж люди, захоплені зліплюванням «помаранчевої коаліції» красномовно промовчали, коли уряд ЄХАНУРОВА двічі (рішеннями у березні і червні) підвищував ціни на газ та електроенергію, а відповідно зростали й тарифи для населення”, - заявляє пре-служба Кабміну.

“І тепер ці збанкрутілі політики дозволяють собі обурюватися станом справ і перейматися скрутою наших людей. То це ж ваших рук справа, пані та панове!”, - сказано у документі.

На думку прес-служби, “звертатися до моральності таких політиків марно”. “Але дезінформувати суспільство їм не вдасться. Уряд України має твердий намір працювати відкрито для людей і крок за кроком покращувати соціально-економічний стан нашої країни”, - заявляє прес-служба Кабміну.
-------------------------------------------------------------------
http://www.unian.net/ukr/news/news-166899.html

Нагадайте, будь-ласка, хто з нинішніх опозиціонерів "з уряду ТИМОШЕНКО" розривав угоди з партнерами, бо я щось ніяк не згадаю...
А яке відношення має Тимошенко до уряду Єханурова? Прізідєнт часом нічого не хоче сказати "своїй нації" з цього приводу?

Відповіді

 • 2006.09.19 | Хвізик

  Тюлька далека від ідеалу,та донецькі набагато гірші і брехливіші

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.09.19 | Shooter

  бандюкам не вдасться дезінформувати суспільство (/)

  samopal пише:

  > “Ці самі люди не протестували, коли уряд ТИМОШЕНКО 2005 року зробив все, щоб довести до розриву надзвичайно вигідних угод на постачання газу з Росією і Туркменистаном.

  Чия би (януковичцько-бойківсько-кучмівська) би мичала, а чия би тихенько жвачку жувала. Понєже це братва про*бала все, що могла в обмін на "трішечки бабла" від схеми ЕуралГаз/РосУкрЕнерго-Газпром-Ніязов-Україна, коли в 2003, на відміну від Росії, НЕ ПІДПИСАЛА договір про поставку газу в Україну з 2007. І якби Україна не рухалася в 2005, то в 2007 би платила тих самих 130-150, з невеличкою тільки різничкою - укр. труба би була повністю контрольована Газпромом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.19 | один_козак

   Виходячи з попереднього досвіду можна припустити, що вдасться

   бандюкам дезінформувати і дезорієнтувати чималу частину населення. Чи не більшість?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.19 | Shooter

    З подій осени-2004?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.19 | один_козак

     Між іншим, і з тих теж. Не кажучи вже про весну 2006.

     Чи ви вважаєте, що восени 2004го було не доствтньо задурених і дезорієнтованих? Якби не це, то революція б напевне пішла далі, радикальніше, і так швидко не здохла.
 • 2006.09.19 | один_козак

  Це не Ганя Герман писала?

  Дуже схоже. Така, як у неї, високопарна демагогія.
  Хоча тре визнати, що якесь зерно правди в заяві є... ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.19 | ОРИШКА

   Люсин муж абарзел...

   Перекривляют заявления предыдущих правительств как кривые зеркала.

   Нехватает гудящего и пугающего Кэшнарева. Появится к вечеру, наверное.
 • 2006.09.19 | QuasiGiraffe

  Re: Опозиції не вдасться дезінформувати суспільство (/)

  samopal пише:
  > Нагадайте, будь-ласка, хто з нинішніх опозиціонерів "з уряду ТИМОШЕНКО" розривав угоди з партнерами, бо я щось ніяк не згадаю...
  > А яке відношення має Тимошенко до уряду Єханурова? Прізідєнт часом нічого не хоче сказати "своїй нації" з цього приводу?

  Просто в опозицію вже записана і політична сила, що формувала попередній уряд. Поки вони самі про це здогадаються...
  Для донецьких при будь-якому складі правлячої коаліції всі приблудні - приблудні. Все вирішує ПР. Коли писали цю заяву, хтось згадав про соціалістів, які були і в попередніх урядах? Ну, подумаєш, віддавили ногу партнеру по танцю. Хай не лізе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua