МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поздравляем, гражданин Азаров, соврамши!

09/19/2006 | Стась
Вот, вчера прозвучало:

"Азаров: Никаких ограничений помощи при рождении ребенка нет

Корреспондент.net
19 Сентября 2006, 08:04

Министр финансов Украины Николай Азаров опровергает информацию о предусмотренном проектом Государственного бюджета на 2007 год сокращении помощи при рождении ребенка.

"Никаких ограничений по выплате средств при рождении ребенка нет, и бюджет 2007 года - бюджет социально направленный, бюджет развития", - сказал Азаров в интервью "1+1".

По его словам, сообщения о сокращении социальных выплат связаны с тем, что "против правительства достаточно часто используются недобросовестные приемы".

"Нас обвиняют во всех смертных грехах", - добавил Азаров, отметив, что сейчас в СМИ звучит "очень много неточной информации".

http://www.korrespondent.net/main/164457

В то же время любой, у кого есть доступ к Интернету, может зайтина сайт Рады и лицезреть следующий законопроект:


Проект Закону про Державний бюджет України на 2007 рік
Номер,дата реєстрації: 2000 від 14.09.2006
Сесія реєстрації: 2 сесія V скликання
Суб'єкт законодавчої ініціативи: Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту: Янукович В.Ф. Кабінет Міністрів України
Профільні комітети: Комітет з питань бюджету

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=28000

В котором есть строки, полностью опровергающие утверждения п.Азарова:

"допомога при народженні дитини у розмірі 8500 гривень за умови, якщо сукупний дохід сім’ї, у складі якої на утриманні знаходяться до двох непрацездатних осіб, не перевищує 5000 гривень, до трьох непрацездатних осіб – 6000 гривень, чотирьох і більше непрацездатних осіб – 7000 гривень."


Что отсюда следует:

- либо Азаров не читал подготовленный его же ведомством бюджет
- либо, что более вероятно, просто откровенно, глядя в глаза, врет.

Відповіді

  • 2006.09.19 | Illia

    Зварича нагадує. :-))

    Зварича нагадує. :-))
    Або не знає, або бреше.
    Або і те і те :-)))
  • 2006.09.19 | Koala

    У мене кілька дурнуватих питань...

    У мене кілька дурнуватих питань:
    (ч.4 ст.60)
    допомога при народженні дитини - у розмірі 8500 гривень за умови, якщо сукупний дохід сім’ї, у складі якої на утриманні знаходяться до двох непрацездатних осіб, не перевищує 5000 гривень, до трьох непрацездатних осіб – 6000 гривень, чотирьох і більше непрацездатних осіб – 7000 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні дитини в сумі 3400 гривень, решта – протягом наступних 12 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
    ----------
    сукупний дохід сім’ї - це що таке? Це з моменту створення сім'ї чи як?
    ----------
    (ч.7 ст.60)
    У разі, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї з урахуванням матеріального стану та грошового еквіваленту отриманих пільг, компенсацій та гарантій за попередні шість місяців становить понад 5000 гривень на сім’ю, така сім’я не має права на отримання будь-якого виду державної допомоги (крім допомоги при народженні дитини).
    ----------
    Перше враження - що мова йде про дохід не в 417 грн. на місяць, а про 2500 на людину, тобто все ж краще. Але:
    - що таке "дохід з урахуванням матераільного стану"? Тобто з/п, може, й задовільняє, але "мат. стан" врахують, як (не) треба, можна не сумініватися.
    - що таке "крім допомоги при народженні дитини"? Тобто допомогу при народжені все ж дадуть? Чи ні? А якщо троє непрацездатних осіб в сім'ї - то все одно всіх пільг позбавляють? Чи як? Щось погано розуміється...
  • 2006.09.19 | QuasiGiraffe

    Все він правду говорить

    Стась пише:
    > Вот, вчера прозвучало:
    >
    > "Азаров: Никаких ограничений помощи при рождении ребенка нет
    >
    Ну так і немає. Поки що :)

    Правда, в 2007 будуть. Ну то й що - скажуть, ВР прийняла - що Уряд може зробити. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.19 | Стась

      Ясно. Це творчий доробок передвиборчого лозунга

      "Покращення вашого життя вже сьогодні" :)

      Тобто, воно вже відбулось. Вчора :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua